כתב נושא: בשעה 09:30 בבוקר הפגנה מול משרד ראה'מ נגד עוולת ה'הקפאה' המחודשת!  (נקרא 1698 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

היום יום ראשון 21.11.2010 למניין שהם מונים , תתקיים הפגנה המונית מול משרד ראש-הממשלה ביבי נחשייהו שר''י שמשקר ללעם היהודי בפעם המ-י יודע כמה ועפ''י הסכם השוחד מהכלב השחור שמתקרא נשיא ארה''ב בראק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י ,מנסה לגבש תמיכה ב''הקפאה'' נוספת של בתי יהודים במה שהם קוראים לו ''הגדה המערבית'' ובכלל זה בירושלים עיר-הקודש תובב''א !! זוהי מדיניות גזענית אנטי-יהודית שמזכירה את הרייך השלישי הנאצי בראשותו של אדולף היטלר יש''ו שר''י !!  :old_Angry2: :old_Angry2: :old_cry: :old_cry:

אנו קוראים לכל אחינו בית-ישרא'ל להשתתף בהפגנה ההמונית הזו ולמחות על מעשי העוולה האנטי-יהודיים הללו שבמרכזם עומדים יהודונים ממשיכי היודנריין בגרמאני'ה הנאצית יש''ו שר''י !!  >:( >:( :'( :'(
הפרצוף האמיתי של זבולון אורלב יש''ו שר''י מהמשת''פים של השב''כ שסייעו במחתרת להטעיית ההתנגדות להפקרת גוש קטיף וחבל עזה והשומרון טרם מעשי הגירוש הנתעבים !! אל תשכחו !! שלטון העוולה שתל בתוככנו מרגלים רבים , על-כן יש להזהר בכל צעד עד היום בו נגדע כל שורש פורה ראש ולענה שר''י בבחינת ''וביערת הרע מקירבך''
בכדי לקיים את הייחוד הנצחי של בורא עול-ם יתברך ויתעלה שמ-ו שבא בהשלמה לפסוק הנ''ל במלים '' אנ-י ה'  ''!

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/211745
                                                                 הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
... ועפ''י הסכם השוחד מהכלב השחור שמתקרא נשיא ארה''ב בראק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י...

תעשה טובה אחי, למה צריך להשתמש במילה "שחור" ?

מה קורה אם נכנס לפורום הזה יהודי ממוצא אתיופי שרוצה להתקרב לכהניזם ? איך הוא אמור להרגיש ?

אנחנו נגד אובמה לא בגלל צבע עורו, אלא בגלל שהוא מוסלמי ובגלל שהוא אנטישמי.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
אני רואה שאתה אביר צדק. אז לך תתקוף את כל אלו שכותבים "אשכנזי מניאק" ו- "אשכנזי נאצי" ברשת. הנה דוגמה:

שים לב לתגובה שלי. בתחילת הסרטון (את השאר בכלל לא טרחתי לראות) כתוב: "למה האשכנזים שמאלנים?". האם זאת לא הפליה? מאיפה הקביעה שרוב האשכנזים הם שמאלנים? על סמך מה? אולי זה הפוך? אולי רוב האשכנזים הם דווקא ימניים? כן, גם האשכנזים החילוניים. האם מישהו טרח לבדוק את זה? האם נעשה סקר טלפוני או מדגם בנושא? נמאס לי מ- "מחקרים" של "דוקטורים" (ה.א. שקרים של עיתונאים עם אג'נדה), בוא נבדוק את העניין הזה פעם אחת לעומק ונראה. בוא נבדוק כמה אחוזים מהמשתמטים מצה"ל הם: אשכנזים, מזרחיים, דתיים, חילוניים. בוא נבדוק! במקום לדבר.
הפרטיזנים היו אשכנזים - אם הם לא היו מנצחים את הגרמנים, היטלר היה מגיע לצפון אפריקה ומשמיד בקלות את יהדות מרוקו - כל מה שהוא צריך היה לעשות הוא לומר למוסלמים לדבוק בדתם. האשכנזים ניצחו את מלחמת ששת הימים. האשכנזים הביאו את בני עדות המזרח לישראל במטוסים. אז כשאני שומע בחור בעל חזות מזרחית, כפוי טובה, - נותן רעה על טובה, וקורא בזלזול "אשכנזים" או מעיז להשוות אשכנזים לנאצים, בא לי לעשות לו דברים שאני לא יכול לכתוב כאן, כי אז הודעתי תימחק.

יחד עם זאת, אני לא אפול בפח של המרקסיסטים: אני לא אתקוף את המזרחיים והמרוקאים. אני אתקוף את חברי ארגון "הפנתרים השחורים" בארץ. ארגון שיש לו קשר ישיר עם אוניברסיטת פרנקפורט בגרמניה - מקורו של הפוליטיקלי קורקט. - צ'רלי ביטון, ראובן אברג'ל, וכל יתר הנבלות שהרסו את המזרחיים של הארץ. אבל חלק מהמזרחיים לצערי לא מבינים מי באמת דפק אותם, והם מהללים את "הפנתרים השחורים". מי שלא מבין.. לא מבין. אז שיישאר בבוץ.

בסוף עוד יתברר שתומכי הימין הכי גדולים הם בעצם אשכנזים חילוניים. אני מאמין שתמיר סאסי הוא אשכנזי חילוני.

האם גם כשמישהו כותב "אשכנזי מניאק" אתה קופץ ואומר שאשכנזי עלול להיכנס לשם ולהיעלב? או שאתה מגן רק על "שחורים"? הפליה עדתית יכולה ללכת לשני הכיוונים. שמעתי כל החיים שלי 'קיפוח של מזרחיים', אבל כשאני יושב בכיתה ומישהו אומר 'אשכנזי מניאק' כולם שותקים ואף אחד לא אומר לו מילה. יש את מה שאומרים, ויש את מה שאני רואה בפועל במו עיניי. ואם אנחנו רוצים להשמיד את השמאל, אין דרך אחרת מלבד להודות באמת: המקופחים במדינה הזאת הם גברים, אשכנזים, וסטרייטים.

הנה מאמר שלי בנושא ההפליה העדתית:
http://www.tapuz.co.il/blog/UserBlog.asp?folderName=polanim&EntryId=1834315&passok=yes

השמאלני, אל תתחסד. אם אתה כבר מגן על עדות וצבעים - אז על כולם.
« עריכה אחרונה: נובמבר 21, 2010, 03:36:01 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

אחינו יהודי אתיופי'ה הי''ו אינם נחשבים ל ''שחורים'' !! והכוונה איננה לצבע העור !! הם אחים יקרים ואהובים שתורמים ליישוב היהודי האמוני הימני האמיתי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א כיום יותר מכל קהילה יהודית אחרת ,וזאת בהיותם פעילים בכל הענפים הן במשק ההתיישבותי והן בהיותם תומכים ללא לאות ביישוב ארץ-הקודש תובב''א !
הכלב השחור האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י בראק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י מוצאו בקני'ה והוא למד במכללה נאצית אסלאמית באינדונזי'ה שבמזרח הרחוק !! הוא אכן כלב שחור שונא ישרא'ל !! ואין הכוונה לצבע עורו ,למרות האסוסיאציות שהדבר מעורר !! השחורים האפרו-אמריקאים יש''ו שר''י ברובם שונאי-ישרא'ל ואותו כלב שחור איננו אלא עוד כלב כזה יש''ו שר''י !! מי שמשתמש בהפלי'ה על רקע עדתי בכדי לזרוע מדנים בשיטת  ''הפרד ומשול'' הוא הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! וראינו זאת בהרבה התבטאויות ופעולות של אותם בני-עוולה שר''י !! להלן סרט הסוקר את העובדות הללו !!

http://video.yehudim.net/play.php?vid=127

לגבי שונאי-ישרא'ל יש''ו שר''י אנו גאים לשנואתם מכיוון שזהו דבר טבעי ביותר לשנוא את מי שמתכנן עבורך שואה וטבח המוני ח''ו ר''ל !! ואין זו שנאה על רקע ''גזעי'' ,כי-אם שנאה על רקע מגמתו הטבועה בדת רצחנית היא דת האסלאם המתועב והמשוקץ ,ולאומניות המתנכרת ומטיפה לשנאה כלפי עם-קודש !! אלו הן תכונות של עם עמלק יש''ו שר''י !! על-כן אנו מרחמים על הכלב השחור שאליו השוונו את אותו שונא-ישרא'ל הגרוע ממנו בהרבה ומתנצלים בפני הכלב השחור שהוא בכלל הנאמר בפסוק ''ולבני-ישרא'ל לא יחרץ כלב לשונו'' ועל כך באו הכלבים על שכרם שנאמר בבשר נבלה ''לכלב תשליכון אותו'' ,מה שלא נאמר בארור כמו בראק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י , אותו שונא-ישרא'ל שהציע לבנות מסגד על הריסות בנייני התאומים שבהם נרצחו בידי חבריו יש''ו שר''י יותר מ3000 בני-אדם הי''ד !!
אותו בן-עוולה שמקרב את הצורר מחמוד אחמדי-נג'אד יש''ו שר''י לאו''ם ומזמין אותו כ''ידיד '' של ארה''ב , אותו בן-עוולה שמשפיל את ארה''ב הגדולה בכרעו בפני מלך ערב-הסעודית עבדאללה יש''ו שר''י ובנשקו את ידו בפרהסיא ,וזאת מפני שדת האסלאם המתועבת והרצחנית היא זו ששכרה את שירותיו כמועמד לנשיא ארה''ב , בדיוק כפי ששכרה את שירותיהם של אותם ''טייסים '' יש''ו שר''י שמטרתם הייתה לבצע את מעשי הרצח ההמוניים בהתנגשות במגדלי התאומים !!  
והאמ-ת והשלו-ם אהבו !! ונזכה במהרה לגאולה שלמה ולבנות בית מקדשנו ותפארתנו על מכונו ,ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני רואה שאתה אביר צדק. אז לך תתקוף את כל אלו שכותבים "אשכנזי מניאק" ו- "אשכנזי נאצי" ברשת.

1.אנא, אל תכנה אותי בכינוי "השמאלני", תכנה אותי "הימני".

2. אני לא מנסה להצטייר כאביר צדק, אני רק אומר את אשר על ליבי. אני נגד כל הנושא של עדתיות בעם ישראל.
כולנו יהודים וזהו.
תשמע, אין לי בעיה עם אדם ידגיש שהוא ממוצא תימני או אשכנזי, אבל איך שכל הדבר הזה נראה בחברה שלנו, זה לעתים מגעיל.

3. אני נגד כל קללה  גם כלפי יהודים ממוצא אתיופים, גם כלפי יהודים ממוצא רומני וגם כלפי יהודים ממוצא מרוקאי.
זו אחת מהפעמים היחידות שאני רואה בפורום הזה התבטאות שעשויה לפגוע ביהודים בעלי צבע עור כהה, ולכן מצאתי לנכון להעיר.
כמובן שאם הייתה הערה נגד אשכנזים גם כלפיה הייתי מעיר.

4. אני שייך לפורום הזה בעיקר, אני לא מתכוון לעשות מעקבים ולהעיר לכל איזה זב חוטם ביוטיוב. לצערי זה פשוט לא מתאפשר.
אבל איפה שאני מוצא לנכון אני מעיר.

בכל מקרה תודה על תגובתך. 

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אנחנו נגד אובמה לא בגלל צבע עורו, אלא בגלל שהוא מוסלמי ובגלל שהוא אנטישמי.
מסכים עם זה לחלוטין.
היטלר יש"ו היה לבן, ואובמה שר"י הוא שחור אבל המכנה המשותף שלהם הוא שנאת יהודים.
איו שום קשר לצבע העור (יש גם יהודים שחורים וגם יהודים לבנים).

גם עם הטענה הזו אני מסכים.
אין מקום לאפלייה על רקע גזעני - כולנו יהודים.

נכון שהייתה אפלייה נגד המזרחים בעבר, אבל הגיע הזמן להתקדם - אנחנו לא בשנות ה-50 והנבלות שעשו את האפלייה (ראשי מפא"י) כבר לא נמצאים איתנו (וטוב שכך).
יש היום ישראלים ממוצא מזרחי שהתברגו (ועדיין מתברגים) בכל התפקידים הבכירים במדינה (צבא, תרבות, פוליטיקה, וכו').
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!