כתב נושא: האקבי (מועמד לנשיאות ארה''ב): "אין דבר כזה פלסטיני"  (נקרא 2007 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

מייק האקבי, מועמד לנשיאות ארה''ב בבחירות שתתקיימנה ב2012 למניינם, נשמע ממש כמו כהניסט בסרטון הזה. חוץ מאיתנו, אין יהודים אחרים שמדברים כמוהו בדור העלוב הזה. האקבי הוא כומר נוצרי שמאמין בתנ''ך. הוא אומר בסרטון בין היתר:

*"אין דבר כזה פלסטיני"

*ויתור ישראלי ברמת הגולן היה "התאבדותי"

*כל פעם כשהוא שומע פוליטיקאים ישראלים מדברים על מסירת חלקי ארץ ישראל, האקבי אומר לעצמו "אנא תגידו לי שאתם צוחקים".

אילו האקבי היה יהודי בישראל שהיה מדבר ככה, רוב היהודים היו אומרים עליו שהוא "ימין קיצוני", "קנאי הזוי" ו"גזען". הגוי הנוצרי הזה חושב שהיהודים מטורפים - לדאבוני הרב, הוא כל כך צודק. בכל אופן, תנועתנו בארה''ב תתחיל בע''ה מסע למען בחירת האקבי.

הנה הסרטון שבו האקבי אומר את הדברים האלה:

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
האקבי (מועמד לנשיאות ארה''ב): "אין דבר כזה פלסטיני"
« להגיב #1 ב- : נובמבר 05, 2010, 22:03:43 »
העם האמריקאי והשטויות שלו:

לפעמים זה מצחיק.

מ[ייק] [הא]קבי
שישקבב

א.
חיים, אתה כתבת:
" האקבי הוא כומר נוצרי שמאמין בתנ''ך "
כשאתה אומר 'נוצרי מאמין-תנ"ך' האם אתה מתכוון שהם מאמינים בתנ"ך שלנו, או בתנ"ך שלהם.

ב.
בקשר לדור שלנו. אנא הבן מה קורה בחברה החילונית, כשילד נשלח לבית ספר ישראלי, יש לו זוג אפשרויות: לציית לנורמה ולגדול לפיה, או לחטוף עלבונות ואף מכות, וגם לזכות לחוסר-יחס מן הבנות או אפילו ליחס מזלזל מצידן (שזה בעצם הדבר הנורא מכל). גם ילדה, אגב, נתקלת באותו זוג אפשרויות שהוזכר (הייתה ילדה, שהחשבתי אותה למוזרה, אני ושאר הבנים. אבל היום כשאני בן 27, אני מבין שהיא פשוט הייתה ישרה. והמוזרות האמיתיות היו כל הסנוביות שהיו סביבה).
אלו שהלכו לפי הנורמה, הם פחות בדיכאון, כי יש להם פחות טראומות. אבל מהם לא תבוא הישועה, קרוב לוודאי. כי הם פחות סובלים מכאבי-נפש מחד, אך המוח שלהם יותר שטוף בזבל-כדרך-חיים מאידך.
אלו שהיו להם עקרונות מוסר (אבא חינך אותם טוב) אפילו בכיתה א', הם בדיוק להיפך: הם יותר בדיכאון - מהלכים כזומבים על הארץ ללא הבנה לשם מה באו, אבל אלו גם אנשים שחוץ מערכי המוסר שלהם, לא היה להם כלום בחיים, ולכן עליהם אפשר דווקא לסמוך. אני מעריך שיש מהם אחד לשלושים, כי בכיתה ישראלית יש שלושים כסאות.

גם אצלנו היו את הרעות החולות האלה שיש בבתי ספר אמריקניים: מלך הכיתה, מלכת הכיתה, הילדים המקובלים, ו- "חנונים" ו- "קולים". וכל שאר הרפש המערבי שאין לו שום קשר אלינו. אני רואה אנשים שנושקים לגיל שלושים, ועדיין אוחזים בצורות חשיבה שלמדו בבית הספר כאילו היו החוקים האלו 'תורה מסיני'. נו, אז מה אתה עושה מול דבר כזה? זה דורש מאבק של אדם עם עצמו מחד, ומאבק חברתי-חשיבתי (ללא שפיכות-דמים כמובן) מאידך.
אני חנון גאה. יש לי משקפיים. אני לא שותה או מעשן. ועוד דברים שלימדו אותי להתבייש בהם. גם למדתי לתואר 'מהנדס' - הכי חנון.

כמה אירוני שדווקא העובדות החברתיות (עובדות סוציאליות) עושות הכי הרבה נזק לחברה. כל ממסד מודרני עובד ככה: ארגונים למען חיות רק עושים נזק לחיות. פסיכולוגים רק עושים נזק לאנשים. תרופות הורגות אנשים. בית הספר גורם לאנשים לצאת פחות חכמים ממה שהם היו כשהם נכנסו אליו.

אני שונא מודרני. אנשים עדיין מאמין ב"תורת" דארווין (שכבר הוכחה כלא נכונה) ולכן מאמינים ש- "ישן זה רע, חדש זה טוב", כשהאמת היא שטוב זה טוב, ורע זה רע, בלי שום קשר לזמנים.
« עריכה אחרונה: נובמבר 05, 2010, 22:31:54 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #2 ב- : נובמבר 05, 2010, 22:16:55 »
וירבו כמוהו איך אנחנו רוצים שיותר ויותר אנשים ידעו שהממשלה השמאלית הפרו מוסלמית הזאת לא מחוקקת חוק שבבית הספר ילמדו שאין דבר כזה "פלסטין"
אני אישית לפני שנכנסתי לפורום הזה לא ידעתי על המיתוס הזה שנקרא "פלסטין"
תודה רבה על חמישה דברים שנתתם לי להבין
1.אין דבר כזה "פלסטין" או "פלסטינים" הם סה"כ פולשים ומאגרי עבודה מארצות ערב
2.להבין את פשעי העם הערבי והשמאלנים כלפי עם ישראל וכלפי היהודים ולא להתבייש לקרוא לרוצחים האלו נאצים
3.לא להתבייש מתי שמדברים על סיפוח חלקים מסוריה ירדן ולבנון כי זה היה שלנו לפני 2000 שנה
4.להבין את חומרת המצב והפשעים הנוראים בנוגע לערביי ישראל ולעם המוסלמינאצי כנ"ל לגבי משתפי הפעולה השמאלנים
5.להבין את החשיבות של עם יהודי בארץ ישראל לא ניתן לשמאלנים וערבים נאצים להפוך את ישראל למדינה איסלאמית העולם ישרף לפני זה
הלוואי וכל אחד יכנס לפורום הזה ויבין את החשיבות ולא הנאצים הערבים והשמאלנים ששולטים על התקשורת ומספרים שקרנים לגבי ה"פלסטינים" ומספרים מיתוסים ושקרים שמעולם לא קרו
כל הכבוד על היוזמה של ההאתר והפורום כאחד שחי בישראל הימין רק מתעצם וככל שהזמן עובר ועובר העם ניהיה יותר קיצוני לגבי הרוצחים המוסלמים הנאצים  >:(

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 06, 2010, 16:03:11 »
בס"ד

אני מזמין את האקבי להיות ראש ממשלת ישראל.

מנותק priel

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 06, 2010, 19:08:40 »
זה שאין דבר כזה פלסטינים עוד גולדה מאיר אמרה בשנות ה70 אחרי מלחמת ששת הימים בראיון טלוויזיוני, היא אמרה שזה אומה ערבית ואין לקרוא להם פלסטינים

יש כאלה שזה חידוש בשבילהם

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
האקבי (מועמד לנשיאות ארה''ב): "אין דבר כזה פלסט
« להגיב #5 ב- : נובמבר 06, 2010, 20:12:24 »
ראיתי פעם ריאיון שלו לערוץ 1 שבו הוא אמר שצריך לעשות ועידת פיסגה עם כל מנהיגי מדינות ערב כדי לפתור את ה"בעיה הפלסטינית" בתוך מדינות ערב.
הנה חלק מהריאיון:
« עריכה אחרונה: נובמבר 06, 2010, 20:21:47 על ידי Rafoe »
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #6 ב- : נובמבר 06, 2010, 22:48:05 »
הוא תומך ישראל ידוע.
הוא רץ לנשיאות גם בפעם האחרונה ונכשל בבחירות בתוך המפלגה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האקבי (מועמד לנשיאות ארה''ב): "אין דבר כזה פלסט
« להגיב #7 ב- : נובמבר 07, 2010, 08:39:48 »
אם ככה אז בהחלט ראוי לתמוך בו. מה שאהבתי זה שהוא מכיר בעובדה שתמיכה בישראל לא בהכרח צריכה לכלול תמיכה בכל צעדי ממשלת ישראל, זה דבר מאוד חשוב שרוב הפולוטיקאים בארה"ב שטוענים שהם תומכים בישראל פשוט לא מבינים (או לא רוצים להבין).
כרגע הוא נמצא מימין לרוב הפוליטיקאים הישראלים, זה יהיה נחמד אם בתור נשיא ארה"ב הוא יעשה ההפך מאובמה וילחץ על ישראל שלא להתאבד, ואם לא אז לפחות שלא יתערב בכלל.