כתב נושא: שרשור של דברים שלא קשורים לשום דבר (פח זבל של הפורום)  (נקרא 1812 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
פה יופיעו דברים שלא קשורות לימין האמיתי, ואין אפשרות לאגד אותן תחת אף נושא בין כה וכה כי אינן קשורות זו לזו. הם פה כי החלטתי שהם מספיק מעניינים כדי לדון עליהם, וכי הם לא עוסקים בגועל נפש או בדברים שנחשבים תועבה בקרב הדתיים.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. השם 'ריקי', זה קיצור של מה? בקי זה רבקה, זה ידוע.
2. למה ויקיפדיה בחרו שם כה זול לאנציקלופדיה שלהם? טוב שהם לא קראו לזה princesspedia או cutepedia או freestylepedia או happypedia או משהו אחר שצועק 'זול' יותר מקלקר ומהומו עם נוצות על הראש.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פה יופיעו דברים שלא קשורות לימין האמיתי, ואין אפשרות לאגד אותן תחת אף נושא בין כה וכה כי אינן קשורות זו לזו. הם פה כי החלטתי שהם מספיק מעניינים כדי לדון עליהם, וכי הם לא עוסקים בגועל נפש או בדברים שנחשבים תועבה בקרב הדתיים.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. השם 'ריקי', זה קיצור של מה? בקי זה רבקה, זה ידוע.
2. למה ויקיפדיה בחרו שם כה זול לאנציקלופדיה שלהם? טוב שהם לא קראו לזה princesspedia או cutepedia או freestylepedia או happypedia או משהו אחר שצועק 'זול' יותר מקלקר ומהומו עם נוצות על הראש.
איזה בילבולי שכל.

סלח לי אבל לא ארשה לאף אחד לעשות צחוק מהפורום שלי, את השאלות שהצגת פה אתה מוזמן להציג בפורום לולי.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
איזה בילבולי שכל.

סלח לי אבל לא ארשה לאף אחד לעשות צחוק מהפורום שלי, את השאלות שהצגת פה אתה מוזמן להציג בפורום לולי.

טוב. אה נכון, יש לי בלוג. שכחתי.

בכל זאת, לא יודע אם זה היה רעיון רע מצידי.

אם הייתי רוצה לעשות צחוק מהפורום "שלך", הייתי לועג לו ישירות וללא משוא פנים. אם הייתי רוצה... זה קודם כל. אין לי מושג מה זה פורום לולי, ואל תלעג לי. כי ברור שזו כוונתך.

אם השאלות שהצגתי לא נראות לך, אל תיכנס לשרשור הזה... בשביל זה הוא קיים - כדי שכל השטויות יהיו במקום אחד, ולא מפוזרים במלא מקומות. (אני יודע מה אתה רוצה לומר, "למה בכלל פה ולא במקום אחר" מאותה סיבה שפח הזבל של הבית שלך, נמצא בתוך הבית, ולא מחוץ לבית. ויש לי עוד דוגמה, אבל היא גסה וזה פורום דתי.) תבין שיש אנשים עם ראש פורה שלפעמים עולים להם בראש רעיונות שפשוט לא קשורים לכלום, ולא יכולים להיכנס תחת אף קטגוריה, זה לא ניסיון לעשות צחוק מהפורום, ריבונו של עולם. שים לב מה כתבתי:

חוץ מזה, מה לכל הרוחות? היה פה שרשור של "מה עניינים" - של לשאול מה עניינים אחד את השני. אז זה לא נקרא לעשות צחוק מהפורום שלך? בוא אגיד לך משהו בצורה הכי עדינה שאני יכול להגיד לך אותה: יש לנו כנראה צורות חשיבה שונות. ותאמין לי שאני מתאפק כאן. קל מאד לתקוף מאחורי המקלדת. אני לא מחפש לריב. אבל לדרוך עליי לא תוכל! גם אני כאן!

אם זה תלוי בי. ימשיך השרשור!
« עריכה אחרונה: ספטמבר 27, 2010, 03:43:59 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
Yossso, אינני מבין. אתה מודע לכך שהפורום הוא של חיים בן פסח, ועוסק במטרה ספציפית. הפורום של
יואל נועד לפתוח את הראש קצת ולהירגע, אבל אין טעם להיסחף. כמו שלא תפיץ כאן שטויות תועבה וזימה,
כך אל תכתוב כאן דברי ליצנות שבאמת - אינם מעניינים אף אחד.

אני מבקש בפעם האחרונה - אל תגרום לנו להיראות שטותיים, ואת מה שאתה רוצה לכתוב תכתוב בבלוג שלך,
שבשונה מהפורום, הוא כולו שלך.

האשכול נעול, וכך גם האשכולות חסרי ההיגיון הבאים שתפתח.

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טוב. אה נכון, יש לי בלוג. שכחתי.

בכל זאת, לא יודע אם זה היה רעיון רע מצידי.

אם הייתי רוצה לעשות צחוק מהפורום "שלך", הייתי לועג לו ישירות וללא משוא פנים. אם הייתי רוצה... זה קודם כל. אין לי מושג מה זה פורום לולי, ואל תלעג לי. כי ברור שזו כוונתך.

אם השאלות שהצגתי לא נראות לך, אל תיכנס לשרשור הזה... בשביל זה הוא קיים - כדי שכל השטויות יהיו במקום אחד, ולא מפוזרים במלא מקומות. (אני יודע מה אתה רוצה לומר, "למה בכלל פה ולא במקום אחר" מאותה סיבה שפח הזבל של הבית שלך, נמצא בתוך הבית, ולא מחוץ לבית. ויש לי עוד דוגמה, אבל היא גסה וזה פורום דתי.) תבין שיש אנשים עם ראש פורה שלפעמים עולים להם בראש רעיונות שפשוט לא קשורים לכלום, ולא יכולים להיכנס תחת אף קטגוריה, זה לא ניסיון לעשות צחוק מהפורום, ריבונו של עולם. שים לב מה כתבתי:

חוץ מזה, מה לכל הרוחות? היה פה שרשור של "מה עניינים" - של לשאול מה עניינים אחד את השני. אז זה לא נקרא לעשות צחוק מהפורום שלך? בוא אגיד לך משהו בצורה הכי עדינה שאני יכול להגיד לך אותה: יש לנו כנראה צורות חשיבה שונות. ותאמין לי שאני מתאפק כאן. קל מאד לתקוף מאחורי המקלדת. אני לא מחפש לריב. אבל לדרוך עליי לא תוכל! גם אני כאן!

אם זה תלוי בי. ימשיך השרשור!
כנראה שאינך מבין היכן הינך נמצא ואל מול מי אתה עומד, אני מנהל ואני היחיד שאקבע מה ירשם בפורום שלי לא אתה ולא אף אחד אחר, קאפיש?
אם אתה רומז שאני סוג של "עבריין מקלדת" אתה מוזמן לנסות אותי ונראה מי ידרוך על מי.