כתב נושא: האם אי אפשר להפעיל תאקיה על המוסלמים?  (נקרא 2619 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
האם אי אפשר להפעיל תאקיה על המוסלמים?
« ב- : ספטמבר 23, 2010, 23:04:59 »
כתוב 'לא-תענה ברעך עד שקר'.

אני לא חושב שאם מישהו הצליח לעבוד עליי, אז זה אומר שהוא בעצמו חסין מזה. להיפך - הוא כ"כ בטוח שהוא יותר חכם ממני, ושאני אידיוט (במונחים שלהם, 'תמים' ו- 'אידיוט' הן מילים נרדפות), עד שהוא מאמין שכל דבר שיוצא לי מהפה, זה באמת מה שאני חושב ומרגיש. ככה זה לפחות בארץ, עם מניאקים. אני בפירוש זוכר שביקשתי מאחד כזה 'תן לי את השעון' והוא נתן לי אותו בלי שום היסוס (הוא היה עם חברים שלו על הדשא). מה יכולתי לעשות חוץ מלהחזיר לו אותו, אבל בכל זאת... שום היסוס. שום חשש בכלל...
« עריכה אחרונה: ספטמבר 23, 2010, 23:18:17 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 24, 2010, 08:02:53 »
 'לא-תענה ברעך עד שקר'.
אם הוא אויבך, הוא לא "רעך".
כתוב גם לא תרצח. אני בעד לעשות להם שואה. "חז"ל אמרו הקם להורגך השקם להורגו". ומה שכתוב להם בקוראן לגבי יהודים ה' ישמור..

בקיצור מותר לך

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 25, 2010, 22:51:55 »
כתוב 'לא-תענה ברעך עד שקר'.

אני לא חושב שאם מישהו הצליח לעבוד עליי, אז זה אומר שהוא בעצמו חסין מזה. להיפך - הוא כ"כ בטוח שהוא יותר חכם ממני, ושאני אידיוט (במונחים שלהם, 'תמים' ו- 'אידיוט' הן מילים נרדפות), עד שהוא מאמין שכל דבר שיוצא לי מהפה, זה באמת מה שאני חושב ומרגיש. ככה זה לפחות בארץ, עם מניאקים. אני בפירוש זוכר שביקשתי מאחד כזה 'תן לי את השעון' והוא נתן לי אותו בלי שום היסוס (הוא היה עם חברים שלו על הדשא). מה יכולתי לעשות חוץ מלהחזיר לו אותו, אבל בכל זאת... שום היסוס. שום חשש בכלל...

לו היינו נוקטים בגישה זו, איזה שקרים היית מוכר לאויב הערבי?

אני חושב שדווקא מול אויב כזה - צריך לומר לו בדיוק את האמת ולא לזוז ממנה.
אנחנו כעת חיים במידה מסויימת של שקר גם כך, כשמיעוט מבוטל כדוגמת השמאל הקיצוני נושא ונותן (כמו יוזמת ז'נבה, חיים רמון וכו') ומטעה את הערבים כאילו הרוב כאן מוכן לוותר להם.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 25, 2010, 23:12:42 »
לו היינו נוקטים בגישה זו, איזה שקרים היית מוכר לאויב הערבי?

אני חושב שדווקא מול אויב כזה - צריך לומר לו בדיוק את האמת ולא לזוז ממנה.
אנחנו כעת חיים במידה מסויימת של שקר גם כך, כשמיעוט מבוטל כדוגמת השמאל הקיצוני נושא ונותן (כמו יוזמת ז'נבה, חיים רמון וכו') ומטעה את הערבים כאילו הרוב כאן מוכן לוותר להם.
:old_afro:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 25, 2010, 23:39:50 »
אולי הייתי צריך לכתוב 'שריעה' במקום 'תאקיה'. סתם. טוב, אני חדש בתורה, מעניין מה 'עין תחת עין' (או שזה 'שן תחת שן') אומר שצריך לעשות עם מחבלים. האם יש לדון אותם על פי השריעה עצמה? האם זריקת אבנים - מה שהערבים עושים, הוא גם טריק פסיכולוגי? (כי סקילה באבנים היא דין תורני, אז זה כביכול אמור לגרום לשמאלנים עדיני נפש לראות את הערבים כאילו הם היו היהודים, ויש בין האזרחים שלנו טמבלים כאלה, בערך אחד ל- 30 או 20, אבל יש). הערבים הרי חזקים בשקרים ורמייה - הצליחו לעבוד על העולם - אין היום חור בלי מוסלמים.

חוץ מזה, אם אתה מתעלם מראש מהאפשרות לתחבולות, אתה מבטל כוח אדיר. תחבולות עובדות. זאת עובדה. כהנא הזהיר בשנות ה- 60 מהערבים, עד היום אזרחים אמריקאים עוצמים עיניים. איזה שקרים נמכור להם? תאמין לי שהראש היהודי שלי יכול להמציא דברים יותר מוצלחים מהתאקיה המוסלמית - "אנחנו רק רוצים שלום." - ממש שקר מסובך.. אני ציני. ואם אנשים אוכלים *כזה* שקר והאיסלם בזכות שקר *כזה* פשוט הצליח לכבוש אחוז כה רחב מהעולם, (השקרים שלו כלפיי פנים לא רלוונטיים, רק השקרים שלו כלפיי חוץ), אז תאמין לי שגם אני יכול לחשוב על דברים. זה שאין לי פתרון כאן ועכשיו בידיים, לא אומר שהרעיון רע. כל הבעיה של הטובים היא שהם אף פעם לא משתמשים בתחבולות. מה הסיפור? כשיתפסו אותי ויאשימו אותי ברמאות, אני אגיד את האמת:

"כן, השתמשתי בתחבולה כדי לקדם את העניינים יותר מהר. זה עובד. הוכח פעם אחר פעם שזה עובד, ומהר. כי אנשים בחברה שלנו היום, הם מטומטמים. (כי טמטמו אותם באמצעות תחבולה של להפוך *בהדרגה* את התקשורת ליותר ויותר שמאלנית, וגם היראו להם תוכניות שמרגילות אנשים לא לחשוב, ופוצצו אותם באלפי מושגים בלי משמעות). והמטרה שלי חשובה ואמיתית. ולכן השתמשתי בתחבולה."

תחבולה לצורך הישרדות היא תקינה, ואזכיר שלטיגריס יש פסים לשם הסוואה, כדי לבצע תחבולה על האיילה, כדי שיוכל לאכול אותה, כי אחרת הוא ימות ברעב.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 25, 2010, 23:52:12 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 25, 2010, 23:54:19 »
ומטעה את הערבים כאילו הרוב כאן מוכן לוותר להם.

מתי שמאלנים ניסו להטעות את הערבים? נא צרף לינק.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 26, 2010, 00:04:46 »
מתי שמאלנים ניסו להטעות את הערבים? נא צרף לינק.
מה אתה עושה צחוק?

יש אינספור מקרים שחוגי שמאל פונים מטעם עצמם להנהגה הבלסטינים ועורכים איתם משאי ומתן דמה.  יוזמת ז'נבה הייתה היוזמה הגדולה הגסה האחרונה.  לאותם גופים אין שום לגיטימציה לעשות זאת והם יוצרים בלב האויב את התחושה שרעיונותיו מחלחלים.

לא צריך לינקים לדבר כ"כ טריוויאלי.

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 26, 2010, 09:13:40 »
אין לאמץ מונחים וטקטיקות של האויב וקל וחומר כאלה ששוכללו לכדי אומנות כמו אל תאקייה ואל קיטמן וגם כן מונחים אחרים.

אני אישית מעדיף שהאויב ידע שיעדי הוא למגר אותו ללא תכסיסים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 27, 2010, 01:13:08 »
מסכים עם יואל.