כתב נושא: לאטמה: שלומית בונה סוכה  (נקרא 1924 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
לאטמה: שלומית בונה סוכה
« ב- : ספטמבר 21, 2010, 21:04:42 »

"זעם בעולם - שלומית בונה סוכה"           

חג סוכות שמח!   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 21, 2010, 23:20:41 »

"זעם בעולם - שלומית בונה סוכה"            

חג סוכות שמח!  

אהבתי שהוא שר "הזה מהפצצת-אטום".

בית המשפט הבית לאומי נמצא בגרמניה... כן, האירופאים כל כך חכמים... אלברט איינשטיין היה יהודי. האיש שתיקן את המשוואה האלמותית כוח = מסה כפול תאוצה. היה יהודי. וזה הגיוני מאד, כי זה אומר שאם נדחף מסה של 5 קילו, בכוח קבוע (נגיד 5 ניוטון), תיווצר תאוצה קבועה של 1 מטר לשניה. תאוצה קבועה. מהירות שווה תאוצה כפול זמן. הזמן תמיד עולה. אז תאוצה קבועה פירושו מהירות הולכת וגדלה. אז לפי משוואת ניוטון (כוח שווה תאוצה כפול מסה) המהירות רק תעלה ותעלה ותעלה. אבל מישהו גילה (לא יודע על סמך מה) שיש מהירות סופית בטבע. (שרק דברים חסרי-מסה יכולים לנוע במהירות זו.), ולכן המשוואה של ניוטון שגויה. (הטבע הוא הרמוני, זה לא ייתכן שהמהירות תגדל ותגדל באופן לינארי, ואז *פתאום* תעצור על הערך c). בלי הפיזיקה המודרנית לא היה לנו GPS. (המרחק בין הלוין לכדוה"א דורש התייחסות לתיקון של איינשטיין).

t * F = m * V

V = t * F / m

(משוואת תנע, או מתקף, לא איכפת לי). הנה, ככה הרבה יותר קל לראות את זה. הכוח קבוע, והמסה קבועה, אז עם חלוף הזמן (בהנחה הגלילאו-ית שהזמן מתקדם בקצב לינארי) גם המהירות תתקדם בקצב לינארי. אבל זה נכון רק למהירויות שנמוכות פי בערך 100 ממהירות האור. למשל אני בדרך למקרר.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 23, 2010, 00:36:34 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 21, 2010, 23:41:45 »
חחח גדול,אין הלאטמה האלה אדירים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92