כתב נושא: היהודי והאריה - השוואה אובייקטיבית.  (נקרא 3548 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
היהודי והאריה - השוואה אובייקטיבית.
« ב- : ספטמבר 17, 2010, 13:17:04 »

היהודי נמצא בסכנת התבוללות. האריות כמעט ונכחדו מהעולם. עושים בהם ניסויים - משבטים אותם עם נמרים. פתאום מופיעים בטבע אריות בלי צבע, דבר שלא היה ולא נברא עד היום, האם יש מידע בהסטוריה על אריות בלי צבע? מספרים לנו שהאריה מפונק כי הוא לא צד והלביאה כן, וזה התברר כשקר כי הוא צד בלילות. אחוז גבוה מדי מהאריות היום, חי בכלובים.

אם ה' נותן רמזים, אלו רמזים בסגנון כזה. הוא לא יפתח את הים או יעשה משהו שכולם ידעו שהוא נס, כי היום יש מצלמות בכל חור. (לא, הוא לא מתחבא. זה פשוט שאם הוא ייתן רמז ברור, אז כל הרעיון שלו, הרעיון שאנשים יבינו בעצמם, לא יתקיים, ואז איפה האמונה? למעשה גם אני עכשיו בעצם מקלקל כי אני מגלה את הרמזים. אלא אם אני טועה וזה בעצם לא רמזים.)

האריה הוא אמיץ. כמו היהודי. האריה הוא חזק ותקיף. כמו היהודי. לאריה יש יכולת לאהוב את האדם. ואת בת הזוג שלו. כמו היהודי. הנה:

(אפשר גם לצפות בסרט בלי הסאונד. הם תמיד מקלקלים עם זה. והם חושבים שזה דווקא מוסיף.)

האריה המסוים הזה הוא נוצרי, לכן הוא יחסית מגולח. אבל היה לו אב הולנדי. ואם ישראלית.

לאריה יש בת זוג אחת. גם ליהודי. אהבת נצח בין גבר ואישה. זה לא יכול לקרות עם 6 נשים. ואהבה. זה כבר הרבה מעל מילים. כל ניסיון להגדיר אותה גורם לה להיעלם. השתיקה יפה לאהבה. יש עוד דרכים להביע את עצמך פרט למילים. אריה בפירוש אוהב את הלביאה שלו. והם מעולם לא דיברו. הם כן עשו קולות אמנם.

האם תוכלו להצביע על עוד דברים דומים או שונים בין יהודי לאריה? לי נגמרו בינתיים הרעיונות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2010, 13:37:45 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 19, 2010, 10:00:18 »
היהודי הוא אמיץ. זו ישראל שהפציצה את הכור האטומי בעירק, לא ארה"ב, לא רוסיה, לא סין. ישראל. המדינה הזאת עם ההרבה יהודים.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
גאווה יהודית
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 20, 2010, 14:28:01 »
כאן ייכתבו דברים אשר יסבו לנו גאווה כיהודים.

-------------------------------------------------

מתוך ויקיפדיה, בית המקדש, בעקבות המקדשים:

"המדען הידוע אייזק ניוטון (1643 - 1727) עסק בחקר מידותיהם של בתי המקדש, מתוך אמונה כי חוקי הטבע ו"האמת האלוהית" מוצפנים בתבנית בית המקדש ובפרופורציות שבין חלקיו השונים[166]."

"הקפלה הסיסטינית, אחת הכנסיות המפורסמות בקריית הוותיקן, נבנתה בשנת 1477 על ידי האדריכל באצ'ו פונטלי, על פי המידות והפרופורציות של בית המקדש הראשון שבנה שלמה המלך בירושלים, כפי שהן רשומות בתנ"ך. הקפלה היא באורך של 40.93 מטר, ברוחב של 13.41 מטר ובגובה של 20.70 מטר, ובנייתה נמשכה שלוש שנים."

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 20, 2010, 20:37:31 »
ראיתי היום תוכנית בערוץ 8 (אבא שלי ראה בעצם אני ראיתי וזה עניין אותי אז ראיתי חלק מהתוכנית)
ובעצם היהודים שבאו כמשלחת לרומא (בשביל שיהיו בעלי ברית) הם הפכו לקהילה ברומא והם בנו את הקולוסיאום בעצם!

מה אתם אומרים? יש מקור? ואם הקולוסיאום הוא יהודי זאת אומרת שהמבנה הרומאי הכי גדול (לפי ידיעתי) שנשאר עד עכשו הוא בעצם יהודי אז כרגיל אנחנו שמנו את הזמן ללעג, היהודים עוד קיימים, עם ישראל עוד חי ואיפו הרומאים? מה נשאר מהם פרט למבנים עתיקים? אפר בכדים?

את הפירמידות בנינו עוד לפני שאפילו היינו יהודים! וכידוע "הזמן לועג לכל, אך הפירמידות לועגות לזמן."

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 21, 2010, 00:05:30 »
ישראל עוד חי ואיפו הרומאים? מה נשאר מהם פרט למבנים עתיקים? אפר בכדים?
מה שנשאר מהם היום (בנוסף למבנים העתיקים) הוא מעצבי אופנה הומואים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 21, 2010, 17:50:09 »
זה נכון. הערבים אויב אכזרי מאד, וחוץ מזה גם מיומן בלחימה. כל חייהם הם לחימה - בערב הסעודית לפני האיסלם הם היו נלחמים זה בזה, וזה כל מה שהם היו עושים. הצלבנים נלחמו בהם, ונכשלו. אף אחד עוד לא כבש ארץ ערבית (אולי חוץ מהאמריקאים עכשיו, וגם זה לא סיפור הצלחה). אבל אנחנו (הגיבורים שלנו, המתנחלים, החיילים) הם נלחמים בערבים. וזה אותו סוג ערבים שניצחו את הצלבנים, כי כידוע, הים אותו ים - הערבים אותם ערבים.

אז הנה. רק יהודים מנצחים ערבים. לא אמריקאים. לא רוסים. לא סינים. לא אף אחד. רק יהודים מנצחים. כן, מנצחים. את הערבים. רק לנו יש את הכוח לעשות את זה. את הכוח. עוד פעם - את הכוח. (! ! !) את האומץ להגיד את מה שכל נוצרי חושב בלב על ערבים. אין ביטוי מקובל בארה"ב שהולך ככה: Death to the Arabs. אין. נכון או לא? וממתי יש לנו את הביטוי הזה? ממזמן. אז הנה לגבי אומץ-לב. גם האריה מארץ עוץ חשב שהוא פחדן. אז חשב..

רק שתבינו מי אתם. יהודים יקרים. העולם סובב סביבכם. לא להיפך. אין מה לחפש בחו"ל, הם כולם העתיקו מאותו ספר. ויש לי את הספר הזה בבית. אנחנו לא 'נהיה' אור לגויים. אנחנו אור לגויים כבר היום. יש מה לשפר, אבל אנחנו רחוקים מלהיות בתחתית. וזאת על אף כל הבאים עלינו לכלותינו. - תקשורת, ערבים, איסלם, כאילו-דתיים, ישראלים שנפלו אל השמאל (ומשוכנעים אבן שהם צודקים). וכל הנספים שלנו - גם זה מוציא חשק לחיות.
ולמרות הכל, הנה אנחנו. אומץ צריך גם להימדד ביחס לשאלה מהו מצבך הקיומי. האם אתה בסכנה? אנחנו הרי בסכנה הרבה יותר גדולה מהאמריקאים. אבל אנחנו עדיין יותר אמיצים מהם. יותר מעיזים מהם. הם לא דוגמה בשבילנו. זה עלבון.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 21, 2010, 18:06:17 על ידי yossso »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 21, 2010, 17:58:55 »
זה נכון. הערבים אויב אכזרי מאד, וחוץ מזה גם מיומן בלחימה. כל חייהם הם לחימה - בערב הסעודית לפני האיסלם הם היו נלחמים זה בזה, וזה כל מה שהם היו עושים. הצלבנים נלחמו בהם, ונכשלו. אף אחד עוד לא כבש ארץ ערבית (אולי חוץ מהאמריקאים עכשיו, וגם זה לא סיפור הצלחה).

הם בהחלט לא חיילים מיומנים, וארצות ערביות נכבשו פעמים רבות בהיסטוריה (ע"י הבריטים, ע"י האיטלקים, ע"י הצרפתים, ע"י הטורקים, ע"י המונגולים, ע"י הספרדים וכו') ואין צורך להסביר איך אנחנו ריסקנו אותם (בעזרת ה' כמובן).

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 21, 2010, 18:09:23 »
הם בהחלט לא חיילים מיומנים, וארצות ערביות נכבשו פעמים רבות בהיסטוריה (ע"י הבריטים, ע"י האיטלקים, ע"י הצרפתים, ע"י הטורקים, ע"י המונגולים, ע"י הספרדים וכו') ואין צורך להסביר איך אנחנו ריסקנו אותם (בעזרת ה' כמובן).

תראה, אני חושב שבעבר, כשהם היו חמולות שנלחמו אחד בשני, ורכבו על סוסים וגמלים בערב הסעודית, אז הם היו לוחמים. אבל היום.. כשראש ממשלת תורכיה לא מסוגל לרכב על סוס בלי שהסוס יפיל אותו וידרוך לו על הביצים.. וכשהם עושים פיגועים במקום להילחם צבא מול צבא.. כן, היום הם די אפסים.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 21, 2010, 21:55:36 »
אתה חזק בדברים האלה, הא?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 23, 2010, 15:03:42 על ידי yossso »

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 23, 2010, 14:33:06 »
פעם ראיתי בטלויזיה בתוכנית 'פוליטיקה' עם עודד שחר, את זהבה גלאון, ולצידה יושב מתנחל. היא אומרת לו "צריך לציית לחוק, צריך לציית לחוק." הוא מתעצבן, דופק על השולחן, משתיק אותה קצת, ואז היא מנסה שוב, ואז הוא ממש משתחרר והכלבה משתתקת לחלוטין. (ועושה עיניים למנחה התוכנית שאומרות 'אוי ואבוי לך').

רק כוח של יהודי יכול להשתיק מפלץ כמו זהבה גלאון. ובאיזו מהירות הוא עשה את זה.. תוך 3 עד 6 שניות היא יושבת בשקט. אתם לא תופסים את הגדולה שבזה, כי אתם לא יודעים מה זה זהבה גלאון. יש טרור פיזי (הטרור הערבי ומסלמי), ויש טרור מילולי.

אתם צריכים לראות מה היא עשתה למנחה חילוני שראיין אותה, ואח"כ מה מתנחל עשה לה, בשביל להבין את הגדולה והכוח הפנימי של מתנחל. אין לי פה את הוידאו-ים פשוט.

ומצד שני, כשהפמיניזם התחיל להתפתח במדינות ערביות (במצרים נגיד) אתה רואה, בטלויזיה ישראלית, ערבי עם כל הדאווין - שפם, כאפיה, מגבת, וזה, אומר "כן, מגיע להן זכויות, ואני כערבי/מוסלמי מסוגל לכבד ולהבין את זה." ככה זה כשסתם תופסים תחת על נשים בלי אפילו להבין למה אתה המפקד והם הסגן, זה לא בגלל ש- "הן טיפשות יותר" או שטויות מהסוג הזה. זה נובע מהרצון לשמור עליהן, למשל. הערבי אמר דברים שמזכירים את השטויות שחסרי חוט שדרה כמו חן נרדי אומרים. לפחות חן נרדי נראה חלש באופן ישיר (כמו יוסי שריד), לפחות אין לו דאווין כמו שפם וכאפיה ועקל וקול עבה כזה מלווה בהמון עי"ן ו- ח"ת גרוניות להחריד, אצל הערבים אפילו ה- ט"ת היא גרונית, וזה נשמע כמו.. כשתינוק פולט, ככה ט"ת גרונית נשמעת.

מבטיחים לא לצחוק? חן נרדי המציא את "התנועה לגבריות חדשה". הלוואי שהייתי ממציא את זה. התנועה לגבריות חדשה. טוב.. בואו נזרוק את הגבריות הישנה שלנו ו... אתם יודעים... נלך על משהו חדש. יותר... סטייל, יותר נצנצים. יו הו!

ואתם יודעים מה? אני שמח שהם מקבלים יותר כסף, ואני שמח שהם הולכים ו- "מתפתחים". יש קניונים ערביים, יש חנויות לבשמים, ערבים היום הולכים עם ג'ינסים ונעלי ספורט מותגיים, והם מעדיפים נס קפה על קפה שחור, והם שותים קולה, והבנות שלהן לא אותנטיות יותר, ומתלבשות ממש כמו הישראליות החילוניות, סקס נהיה אצלם ערך עליון, ועוד כל מיני דברים שיהודי מהמקרא היה צוחק בקול רם רק מלשמוע אותם. כל הטון כסף הזה וכל הקשקושים האלה, הזה מה שפירק את החברה שלנו. אם יכולתי, הייתי מתרגם לערבית את שידורי ערוץ 2, ומשדר אותם בטלויזיה שלהם. תוך יום הם הופכים להומואים ו- "לסביות". (שימו לב, בתורה אין איזכור ל- 'משכב נקבה', כי אין דבר כזה... יש לי מה לומר פה אבל לא חשוב, פורום דתי, אכבד. מי שמתעניין, שידבר איתי במסרים.)

אם שידורי הטלויזיה של הערבים ושל היהודים היו משותפים, זה רק היה מחליש אותם. (וקצת עושה בעיות גם לנו, כי התקשורת מספרת כל סוד מדיני שיש לה. אבל בין כה וכה את זה הערבים היו קולטים מהתקשורת הישראלית גם בלי שידורים משותפים.). לא, באמת, השמאל צועק "שיתוף פעולה" ו- "דו קיום" אז קדימה! דו-קיום. מה יותר דו-קיום של יהודים וערבים מאשר שיתוף בשידורי הטלויזיה? הרי כולנו רואים טלויזיה... (חוץ ממני ומעוד אנשים שנפל להם האסימון וגם יש להם באמת את האופציה).

בקשר לכסף. האם למישהו בישראל באמת אין מה לאכול? האם הוא רעב? אולי אני בור ועם הארץ ופשוט לא יודע דברים. אני רעב לחופש. אני רעב להרפתקאה. אני רעב לאהבה. אוכל יש כמו זבל היום. עוד לא שמעתי שמישהו בישראל מת מרעב, אבל יש המון אנשים שהתאבדו כתוצאה מדיכאון. (אלא אם הוא הרעיב את עצמו בגלל מחלת נפש בשם 'אנורקסיה' שמשום מה מופיע רק אצל נשים.. תודה לכל ההומואים שאומרים לנשים איך נכון להיות בנוי. כי זה לא ההוא למעלה שקובע מהו המבנה הנכון של אשה, לא לא, זה ההומו עם הנוצות בשיער אשר קובע את זה..).
« עריכה אחרונה: ספטמבר 23, 2010, 15:09:17 על ידי yossso »