כתב נושא: עמים מקופחים חוץ מהעם היהודי  (נקרא 2032 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
עמים מקופחים חוץ מהעם היהודי
« ב- : ספטמבר 06, 2010, 00:40:09 »
אולי יש מה ללמוד מניסיון אחרים? למה טובחים בכורדים? למה העם הכורדי מפוזר בכל העולם? למה טובחים בו אבל במוסלמים לא? חשבתי שכורדים הם מוסלמים.. לפחות ברובם. לא?

ומה עם הארמנים?
חוץ מזה שהם נוצרים, ואיך בערך הם נראים, אני לא יודע עליהם כלום.

והעמים האומללים האלה. האם הם כולם בצד שלנו? או שהם גם שונאים אותנו?

מהו סיפורם של עמים אלה? מה ניתן ללמוד מהם על התמודדות עם קיפוח?

נץ וגאה בזה? אנא עזור. כי אני בור ועם הארץ, בידיעת העולם (וגם הארץ).
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 10, 2010, 10:58:03 »
ניתן ללמוד מכל העמים הללו כיצד להטבח.

כדאי ללמוד מהעמים שלא נטבחו.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 21, 2010, 09:37:31 »
מעניין מאד. תודה. ויחד עם זאת, לא צריך חברים. יהודי ליהודי.

הדרוזים, הערבים הנוצרים, והערבים המוסלמים, הם אומה אחת. - מראה מסוים, שפה מסוימת, מבטו מסוים. ולכן הם כולם אותה הבעיה. יש להעיף אותם לקיבינימט, ואח"כ נראה כבר מה נעשה עם עמים אחרים. (ישראלים פוחדים מהמילה 'סלקציה', זה מזכיר להם את השואה. אז מכניסים לפה כל אחד. חוץ ממי שבאמת צריך להכניס אותו. יש לי חבר ממדינה דרום אמריקאית, איזה סלקציה עשו לו... גם שלחו אותו לפסיכולוג שקבע שהוא לא מתאים. פסיכולוגים זה התרמית של המאה - שולחים אותך אליו, הוא שואל אותך שאלות מוזרות, ואח"כ קובע שאתה לא מתאים, ולא מסבירים לך על סמך מה הוא קבע את זה. - טירוף! זה קרה לי עם רשיון נהיגה אחרי שהוציאו אותי מהצבא על 21. רציתי לקחת בחזרה את הרישיון, שמו לי פסיכולוג. ומה שכן, הפסיכולוג לא יותר בריא בנפשו מאשר אתה. תחשוב, מה הסיבה שהוא רצה להיות פסיכולוג מלכתחילה? 8 שעות ביום להקשיב לצרות של אנשים? למי יש את הכוח לזה? לא חשוב, זה מורכב. רק אומר כך: כשהייתי ממש במצב רע, אז גם נורא רציתי לעזור לאנשים, והייתי נורא נחמד, וכשמצבי השתפר אז זה כבר לא עניין אותי כ"כ לעזור לאנשים, למרות שעדיין חשבתי שזה דבר יפה לעשות. זה מורכב, אין לי סבלנות להסביר. אבל פסיכולוגים ובכלל 'מדעי הרוח' זה מה שאני מכנה 'הקשקוש שלא ייאמן'.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 04, 2010, 21:30:32 »
הדרוזים יצאו מהעדה השיעית!!!!!
ורובם הגדול נאמן לישראל!!!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 05, 2010, 00:07:26 »

הדרוזים דווקא משהו אחר, מבחינתי הם לא גלילים או לבנונים או סורים הם באו מאיפה שהו במצריים שם הם נוצרו שם זאת הארץ שלהם לשם הם יחזרו

הגם הצוענים ממצרים? אומרים שהם מהודו, אך הודים אינם אנשים אלימים. רוסיה שדיברתי איתה (בארץ) אמרה שהצוענים מסוכנים ויש ממש להיזהר מהם.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 05, 2010, 06:45:25 »
ממש לא הצוענים הם סלאבים ו הרוסיה צודקת בחלקה הצוענים מתעסקים לא מעט בסחר בנשים ובפשע וגם בסמים הם מזכירים מאוד את הבדואים בסיני!!!!!!