כתב נושא: פיגוע אנטישמי של שחורים נגד יהודים בניו יורק  (נקרא 845 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

 • מנהל(ת) גלובלי(ת)
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 2820
ברוך יודא הלברשטם, אברך בן 25, שהיה בדרכו הביתה נורה לאחר חצות בבטנו בידי שני שחורים שקראו לעברו קריאות אנטישמיות • משטרת ניו-יורק ו'השומרים', עורכים סריקות לאיתור הרכב הנמלט, בסיוע שני מסוקים

אלי שלזינגר, בחדרי חרדים
תאריך: 10/08/2010 09:07:00

זעזוע בשכונה החרדית ויליאמסבורג שבברוקלין: ברוך יודא הלברשטם, אברך בן 25, שהיה בדרכו הביתה נורה בביטנו על-ידי שני אלמונים, שקראו לעברו קריאות אנטישמיות. האברך הוכנס לניתוח בבית החולים 'בליווי' במנהטן.

האירוע התרחש בשעה 12 וחצי בלילה (שעון ניו-יורק) ברחוב דריגס וסאוט שבשכונת וויליאמסבורג.לפי עדי ראיה, פתחו שני שחורים בירי לעבר האברך - נכדו של הגה"צ רבי משה הלברשטם זצ"ל. לדבריהם, החשודים קראו קריאות אנטישמיות, כאשר בין בליל הצעקות נשמעה גם הקריאה "הייל היטלר" - ונמלטו מהמקום.

החשודים בירי נמלטו ברכב מסחרי לבן, בעל לוחית זיהוי Ev96489. משטרת ניו-יורק, בסיוע ארגון 'השומרים', עורכת סריקות לאיתור הרכב הנמלט, בסיוע שני מסוקים.

הפצוע קיבל סיוע רפואי מחובשי 'הצלה' ופונה, כשהוא בהכרה ובמצב קשה, לבית החולים 'בלוויו' שבמנהטן. הוא הוכנס לחדר הניתוח כדי להוציא את הקליע מבטנו.

http://www.bhol.co.il/news_read.asp?id=18952&cat_id=11

מנותק לוחם יהודה

 • מנהל(ת) גלובלי(ת)
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 4499
 • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
פיגוע אנטישמי של שחורים נגד יהודים בניו יורק
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 10, 2010, 21:24:50 »
שחורים מטומטמים כל היום מעשנים סמים ומשחקים במשחקי גנגסטר..
אלא כמו ערבים ימח שמם

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק 500sw

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 648
פיגוע אנטישמי של שחורים נגד יהודים בניו יורק
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 10, 2010, 21:38:28 »
טוב שהלטינים באמריקה מתחילים לקרוע לכנופיות השחורות את הצורה..הכושים באמריקה תפסו יותר מידי ביטחון אחרי שהפסיקו לאפלות ולהתנקל להם.
אל תצביע תשפיע

מנותק El Blanco

 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 10525
פיגוע אנטישמי של שחורים נגד יהודים בניו יורק
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 11, 2010, 05:21:19 »
תזכורת:

עצם העובדה שהרוב המוחלט של הכושים האמריקנים הצביעו לאובאמה (ודי עם התירוץ המביך והדבילי שזה בגלל שהוא כושי, כמובן שיש בזה שמץ של אמת, שהיא גזענית פר אקסלנס, שהרי הם בחרו בו בגלל שהוא כושי [או "אפליה מתקנת" או "אפליה מעדיפה" שהיא בעצם אפליה לכל דבר] ופסלו את מקיין בגלל שהוא לבן, זה ירי ברגל, שהוא גם לא מדויק, אני אסביר בהמשך), מוכיחה מה הם באמת.
וזאת גם לא הפעם הראשונה שבו יש מתמודד כושי לנשיאות, ג'סי ג'קסון שאמר שהיטלר היה אדם גדול ושיבח את השואה, שקרא להשמדתה של מדינת ישראל ה"סרטן הציוני" לדבריו ותמך בערבים בריש גלי, התמודד ב-1988 וקיבל את הרוב המוחלט של הקולות הכושיים (היה גם מתמודד כושי אחר, אלן קייז, שהוא הרבה יותר שמרן ודעותיו מנוגדות באופן מוחלט לזה של אובאמה וג'קסון, והוא לא קיבל כמעט קולות כושיים למרות צבע עורו, מעניין למה?!), זה אומר הכל.

כרגע אמריקה נכנסת למצב שאליו נכנסה גרמניה בשנות ה-20 וה-30, מה שהיינריך היינה אמר בזמנו על העם הגרמני, "יותר מכל יש לחשוש מפני הפילוסופים של הטבע...הפילוסוף של הטבע יקשור עצמו עם כוחות הטבע הפרימיטיביים ומזה יעורר את כוחותיו הדמוניים של הפנתאיזם הגרמני הרדום...הנצרות ריככה עד גבול מסוים את להט המלחמה הגרמני אך לא הדבירה אותו כליל. כשיתמוטט הצלב תפרוץ אכזריות הלוחמים, אלילי האבן ייעורו, יסירו מעיניהם אבק בן מאות שנים והאל תור ינתץ בפטישו האגדי את הקתדרלות הגותיות" - תואם בדיוק למצב של הכושים.

יותר מכל יש לחשוש מפני הפילוסופים של הטבע... הפילוסוף של הטבע יקשור עצמו עם כוחות הטבע הפרימיטיביים ומזה יעורר את הכוחות הדמיוניים של הקנאה, הטמטום והבורות הכושיים הרדומים... העבדות והנצרות ריככו עד גבול מסויים את להט הפרימיטיביות הכושית אך לא הדבירה אותה כליל. כשיתמוטט הצלב תפרוץ אכזריות הקופים, אלילי העץ ייעורו, יסירו מעיניהם אבק בן מאות שנים ואללה ינתץ במקלו את בתי הכנסת והכנסיות". - על חשבון "הגזע הלבן הנחות והגנב" ויותר מכל על חשבון "הגזע היהודי, צאצא הקופים והחזירים, אויביו של אללה" וכל זה על חשבון היהודים שברוב טמטומם בחרו לעשות הכל בשביל להגביר את הקנאה ואת השנאה אליהם בכך שהצדיקו את טענותיהם (בשנות ה-60 בזמן שנלחמו למען זכויותיהם של הכושים ובכך הרסו את זכויותיהם שלהם).

זה מה שהסוציאליזם גורם.