כתב נושא: מסיבת סיום בגן ערבי בעזה  (נקרא 59110 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #150 ב- : אוגוסט 08, 2010, 12:51:11 »
התינוק היהודי שנולד היום הוא לא רשע, אבל הוא החלט חלק מהעם היהודי, ומעצם העובדה שהעם היהודי המלחמה עם העם הערבי, אז כן, לוגית הוא חלק מן האויבים.

מדוע אני מצדיק את השואה?

לא כי אני קבעתי, זו דעתי. אבל בוא נסכם לשניה מספר עובדות. ישנם 2 עמים היהודים וה"פלסטינים". אנחנו במלחמה. ומה שאני מציע זו דרך לפתור את הבעיה בצורה הנכונה, כל עוד האויב נלחם בך צריך לחסל בו בלי רחמים. זה עניין של גישה וזו הגישה הנכונה בקרב.

למה סותר? רק מחזק, לכן אנחנו כעם חייבים להפנים זאת בהקדם.
האמת שבמצב של צה"ל היום תוצאת המלחמה המדוברת עם העולם הערבי תהיה על פי המנהיגים. עדיף צבא חלש בעל מנהיג חזק מאשר צבא חזק בעל מנהיג חלש.

אני לא רואה אבדון, ממש לא. אני רואה פריצת דרך. אני רואה יציאה למלחמה שהיא בשורה התחתונה בלתי נמנעת, ושככל שמחכים יותר מניין ההרוגים יהיה גדול יותר (בשני הצדדים).

אם הלובי כל כך חזק בארה"ב אז לא תהיה לנו בעיה, אני יודע לא מה מצב הלובי היהודי בעולם, מה שאני כן יודע זה שהעולם הוא מקום גדול ומימון ועסקאות אפשר למצוא תמיד.

תסתכל על איראן, עם כל הסנקציות ועם הכל היא עדיין תומכת כלכלית בחיזבאללה וחמאס ואם אני לא טועה גם אלקעידה.

תסקר אותן כן, אבל היא תסקר בנוסף שרוב העם כן תומך במלחמה, שהעם כן מאמין שזו הדרך, שעל כל הפגנה של שמאלנים יש לידם פי 10 מפגינים ימניים שכן מאמינים בדרך. בשורה התחתונה שמה שאני מציע לא יכול לבוא בכפייה, זה צריך לבוא מהעם.

תשמע שעם X נלחם בעם Y, ואזרחים במדינה של עם X מפגינים לטובת עם Y ומשתפים איתו פעולה, זה מרד+שיתוף פעולה עם האויב.

לא מחליטים פתאום שעם כזה או אחר הוא אויב.  אבל בעקרון אם מחר ארה"ב פותחת עלינו מלחמה והיהודים בארה"ב יעשו בלגאן אז כן. מנקודת המבט של האמריקאים היהודים בארה"ב משתפים פעולה עם האויב.

בנוגע לחיזבאללה וחמאס וההבדלים ביניהם, אכן חיזבאללה הרבה יותר מפותח מחמאס מבחינת אימון החיילים תשתיות וכ'ו, אבל מחר יגיע המוחמד שאימן את חיזבאללה ויאמן את חמאס, הוא כבר עלה רמה בסיכון שהוא מהווה, אם אני לא טועה בשלב מסוים גם חיזבאללה שהיום הוא בכמה רמות מעל חמאס גם היה בשלב שחמאס נמצא בו.

ואגב גם חזבאללה, זה בסך הכל כמה אלפי אנשים שמשגרים טילים מהחצר בבית, יוצא משגר וחוזר לשתות קפה, כך שביניהם לבין חמאס אין מרחק כל כך גדול כמו שאתה חושב.

כן אני זוכר את זה. אני עדיין לא בטוח שהוא אמיתי....
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2010, 14:18:43 על ידי m4a1 »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #151 ב- : אוגוסט 08, 2010, 23:45:49 »
ציטוט
התינוק היהודי שנולד היום הוא לא רשע, אבל הוא החלט חלק מהעם היהודי, ומעצם העובדה שהעם היהודי המלחמה עם העם הערבי, אז כן, לוגית הוא חלק מן האויבים.

מדהים כבר הכנסת את התינוק לשדה הקרב

ציטוט
מדוע אני מצדיק את השואה?

היהודים, איך שלא תראה את זה, היו האויב של גרמניה הנאצית, עצם היותה נאצית. לכן לגיטימי היה מבחינתם להשמיד אותם(לפחות על פי ההיגיון שלך שכל מי שלא בצד שלי הוא האויב).

ציטוט
לא כי אני קבעתי, זו דעתי. אבל בוא נסכם לשניה מספר עובדות. ישנם 2 עמים היהודים וה"פלסטינים". אנחנו במלחמה. ומה שאני מציע זו דרך לפתור את הבעיה בצורה הנכונה, כל עוד האויב נלחם בך צריך לחסל בו בלי רחמים. זה עניין של גישה וזו הגישה הנכונה בקרב.

וזו היא בין היתר הגישה של חמאס.

ציטוט
למה סותר? רק מחזק, לכן אנחנו כעם חייבים להפנים זאת בהקדם.
האמת שבמצב של צה"ל היום תוצאת המלחמה המדוברת עם העולם הערבי תהיה על פי המנהיגים. עדיף צבא חלש בעל מנהיג חזק מאשר צבא חזק בעל מנהיג חלש.

למה זה סותר? אתה בטוח שהצד השני יפחד להגיב אם צה''ל ישמיד את עזה, ומצד שני אומר שכרגע אנחנו צריכים לאגור אומץ ולהשמיד את הצד השני, כי אנחנו פחדנים.
אם אנחנו יכולים לאגור אומץ, בטח שמנהיגי ארצות ערב יכולות, ובטח במצב שהאחים שלהם עולים באש והם יכולים להיות הבאים בתור.

ציטוט
אני לא רואה אבדון, ממש לא. אני רואה פריצת דרך. אני רואה יציאה למלחמה שהיא בשורה התחתונה בלתי נמנעת, ושככל שמחכים יותר מניין ההרוגים יהיה גדול יותר (בשני הצדדים).

בינתיים מניין ההרוגים בין הפלסטינים לישראל הוא כמה עשרות אלפי אנשים בעימות מעל 60 שנה.

אתה רוצה מלחמה כוללת, שרק אם ננצח אותה, תעלה במאות אלפי חיים של יהודים, ואם לא, אז כולנו נמות, וזה עדיף על המצב הקיים? כי?

ציטוט
אם הלובי כל כך חזק בארה"ב אז לא תהיה לנו בעיה, אני יודע לא מה מצב הלובי היהודי בעולם, מה שאני כן יודע זה שהעולם הוא מקום גדול ומימון ועסקאות אפשר למצוא תמיד.

מה זאת אומרת לא תהיה לנו בעיה? גם ללובי יש גבול? מימון עסקאות אפשר למצוא תמיד, ההקיף יקטן ובהרבה. אני הראתי לך דוגמאות של מצב שרק נכנסת לעזה, בקושי אמרת שלום להנייה.
ואתה מנפנף את זה, בהעולם גדול יהיה בסדר?

ציטוט
תסתכל על איראן, עם כל הסנקציות ועם הכל היא עדיין תומכת כלכלית בחיזבאללה וחמאס ואם אני לא טועה גם אלקעידה.

התמיכה שלה בחיזבאללה וחמאס זה סכום מינורי מהתקציב(100 מיליון דולר בשנה לחיזבאללה, סכום דומה לחמאס, ואני ממש לא בטוח בנוגע לבן לדן וארגונו הסוני...).
ובינתיים היבוא שלהם לחלקיקי נפט(וזה סתם משהוא מינורי שהיא נדפקה בו) ירד בעשרות אחוזים.
הפוטנציאל הכלכלי שלה, לאומת מה שקורה בפועל זה 2 דברים שונים. וזה הפואנטה.

וקצת היסטוריה על איראן, בתחילת המהפכה האסלאמית, אחרי שארצות הברית סירבה להסגיר לידי ח'ומייני את מלך איראן, סטודנטים איראניים חטפו את עובדי השגרירות האמריקאית.
בתגובה הקפיאו האמריקאים את נכסיהם של האיראנים(כמה מילארדי דולרים) ובפרוץ מלחמת איראן-עיראק, על אף התעקשותו של ח'ומייני שעד שקרטר לא מסגיר לידיו את מלך איראן הקודם, האיראנים התחננו למשא ומתן לשחרור החטופים תמורת הכסף.
זה רק מראה לך את הכוח של סנקציות.

התפתחויות פוליטיות לוקחות זמן, וכל התכנית הבזק שלך, היא מציאותית בערך כמו לנהוג בעיניים עצומות מת''א לחיפה ולהגיע בשלום.

ציטוט
תסקר אותן כן, אבל היא תסקר בנוסף שרוב העם כן תומך במלחמה, שהעם כן מאמין שזו הדרך, שעל כל הפגנה של שמאלנים יש לידם פי 10 מפגינים ימניים שכן מאמינים בדרך. בשורה התחתונה שמה שאני מציע לא יכול לבוא בכפייה, זה צריך לבוא מהעם.

אם רוב העם ירצה להתאבד, שילך על התכנית שלך.

ציטוט
תשמע שעם X נלחם בעם Y, ואזרחים במדינה של עם X מפגינים לטובת עם Y ומשתפים איתו פעולה, זה מרד+שיתוף פעולה עם האויב.

שים את חיים בן פסח בכלא על שיתוף פעולה עם האויב הסרבי של ארצות הברית...

ציטוט
לא מחליטים פתאום שעם כזה או אחר הוא אויב.  אבל בעקרון אם מחר ארה"ב פותחת עלינו מלחמה והיהודים בארה"ב יעשו בלגאן אז כן. מנקודת המבט של האמריקאים היהודים בארה"ב משתפים פעולה עם האויב.

אז לכן האמריקאים יגמרו לכך שהיהודים יהיו האויב שלהם, וליהודים יהיה 2 ברירות. או להפקיר את האחים שלהם בישראל, או לשתף עם האויב פעולה.
אם נשווה את פעולות של ערבי ישראל לפעולות של היהודים, במצב כזה, ימותו עוד אמריקאים, על גבו של נשיא ארצות הברית.

ציטוט
בנוגע לחיזבאללה וחמאס וההבדלים ביניהם, אכן חיזבאללה הרבה יותר מפותח מחמאס מבחינת אימון החיילים תשתיות וכ'ו, אבל מחר יגיע המוחמד שאימן את חיזבאללה ויאמן את חמאס, הוא כבר עלה רמה בסיכון שהוא מהווה, אם אני לא טועה בשלב מסוים גם חיזבאללה שהיום הוא בכמה רמות מעל חמאס גם היה בשלב שחמאס נמצא בו.

כבר היום יש את המוחמד שמנסה לאמן את חמאס לצבא נורמלי ולא כל כך מצליח. ההבדל הוא עצום.

ציטוט
ואגב גם חזבאללה, זה בסך הכל כמה אלפי אנשים שמשגרים טילים מהחצר בבית, יוצא משגר וחוזר לשתות קפה, כך שביניהם לבין חמאס אין מרחק כל כך גדול כמו שאתה חושב.
כמותם ואיכותם  של הבונקרים, טכנולוגיה וסוג טילים, שטח פעולה ומרחב, סדר, טקטיקה, איכות נשק ואיכות לוחמים שונה כל כך בין חמאס לחיזבאללה שזה לא בר השווה.

ציטוט
כן אני זוכר את זה. אני עדיין לא בטוח שהוא אמיתי....

תמיד חשבתי שהוא היה פיקציה ווירטואלית.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #152 ב- : אוגוסט 09, 2010, 00:03:15 »
אני שמח שהתרשמת מהתינוק.

היהודים מעולם לא היו האויב של הגרמנים, אלא אם כן למדתי הסטוריה לא נכונה. הנאצים החליטו לחסל את היהודים ווהצוענים וכ'ו על עקב היותם "נחותים", לא כי היו אויבים.

המשוואה היא כזו, קודם אויב ואז מחסלים, לא עצם החיסול הופך אותו לאויב.

אני לא יודע אם זו הגישה של חמאס, אבל אם זו גישתם. בנקודה זו הם צודקים.

שוב ספקולציות. השורה התחתונה היא שאיכות ההנהגה והמצב של העם הם שיקבעו את התוצאה.

מלחמה כוללת שהיא בלתי נמנעת. אתה חושב שהיא נמנעת? וככל שעובר הזמן הסיכויים נהיים לרעתינו.
ומה שאני מציע עלול להפוך למלחמה כוללת ועלול להגמר בסנקציות ויכול גם להגמר בכלום. אין לדעת.

ובכן מלחמה כוללת היא אופציה מקובלת בעיניי, עדיף שקודם נסדר את צה"ל והכל, אבל זו אכן אופציה מבחינתי.

כן יהיה בסדר, ישראל תתכונן ותאגור כספים ובמידת הצורך תמכור לסינים טכנולוגיה, הולך?

התוכנית שלי היא לא תוכנית בזק, מה שהצגתי זו אינה תוכנית לפתרון כל הבעיות שלנו, אלא בעצם דרך הפעולה והגישה הנכונה לבעיית הטרור ולטיפול באויבים. האם יש  דרכים טובות יותר? אולי, אבל הגישה חייבת להיות דומה או זהה למה שאני הצגתי אחרת הפתרון לא יעיל.

מה קשור חיים בן פסח לסרבים?

אם הבנתי נכון את מה שאמרת על יהודי ארה"ב אז אתה צודק בהחלט.  וזו תהיה אחריות הנשיא האמריקאי לדאוג לטפל כראוי באותם יהודים.

אני בטוח שאותו מוחמד עדיין לא הרים ידיים.

ל
בטח בטירונות SS או משהו...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #153 ב- : אוגוסט 09, 2010, 01:06:20 »
ציטוט
אתה ממש פתטי, אתה מוכן לסלוח להם על כך שהחמאס חמוש ומסוכן, ושמעבר לכלי נשק קלים גם 250 טון חומרי נפץ, 80 טון של דשן המשמש גם לבניית פצצות, 4,000 רימונים ו-1,800 רקטות אר-פי-ג'י הוברחו לשם, אבל אם הפציצו מנהרה או שניים אז מבחינתך זה מספיק כדי להגיד "אין הפקרות".
אני רואה שבינתיים הם מונעים טרור בשביל עצמם ומחסלים כמה מנהרות וכל השאר זה הפקרות, אחרת איך תסביר שלחמאס לא נגמר התחמושת?
כל המבצעים שתביא לי, לא יסתרו את מה שאני אומר, ובהחלט יש שם לא מעט הפקרות (כפי שהשב"כ אמר)..

ברגע שתסביר לי איך לחמאס לא נגמרה התחמושת שישראל הייתה בתוך עזה עצמה, כולל מחסומים, פריסה על ציר פילדלפי, עוצר ומה שאתה לא רוצה?
למה מערכת הביטחון לא פעם משבחת את העבודה של המצרים? לשקר לכולם ולעשות דווקא(ואז זה סותר את כל הקע שהיא מבקרת את המצריים במניעת הברחות...)?

ציטוט
דבר ראשון, רוסיה וסין הן ממש אבל ממש לא ידידות של ישראל ולמעשה הן לא ממש ידידות של ארה"ב אפילו (ולדעתי אנחנו כן צריכים להכריז עליהן כאויבות), בנוסף לכך (אם לא שמת לב) כל העולם מגנה את ישראל.
אבל בכל זאת רוסיה וסין לא משבחות בגלוי את המדינות שהוכרזו ע"י ישראל כאויב רק משום שהם אויב שלנו, והן גם לא הצהירו שהם יתמכו/ישתתפו איתם במלחמה נגדנו וכו' וכו'.
אבל עזוב, כל זה לא סותר את השלום גרסאת אוהד הפועל. תמשיך לחלום.

כמובן ששכחת לציין שהאויב שלנו זה גם לא האח שלהם, אבל לא חשוב.
אם מחר צרפת תכריז על מלחמה באוסטריה, וגרמניה תציין שהיא תעמוד לצד אוסטריה, זה הופך אוטומטית את צרפת וגרמניה לאויבים? ממש לא.
עצם זה שמצריים לא רוצה עימות, רוצה שקט, לא עושה אותה אויב שלנו כרגע.

ציטוט
אתה זה שמתיימר להיות "פעיל זכויות אדם" (לכל אדם שהוא לא יהודי כמובן, אתה הרי נהנית לגרש יהודים מביתם, לא?).

אני רק נהנה שיהודים נרצחים על ידי ערבים. דמגוג.

ציטוט
נכון, כי גם ערפאת היה "מתון" וגם הוא "נלחם בחמאס ובגיהאד האיסלאמי, בלי בג"צ ובלי בצלם" (במרכאות כמובן), ואתה מביא לנו את אותה מנטליות של "תחזק את האויב כדי שילחם באויב".

ערפת לא באמת נלחם בחמאס כי הוא לא היה יכול. בהסכמי קיימפ דיוד, לפני ששרון עלה להר הבית, הוא יתחנן לברק שלא יאפשר לשרון לעלות להר הבית כי הוא לא יוכל לשלוט במה שיקרה.
זה שיש שם בלגן זה משהוא אחר.
ולנושא עצמו, זה שלמצריים/ערפת יש ערכים ששווים לפח לא סותר את העובדה שאיתם ניתן להתדיין. לא על המצב של ההומואים ולסביות במצריים/שטחים, על מצב בו שני העמים יחיו כאן בשקט.
זה הופך אותם למתונים יותר, לאומת חבריך חיים בן פסח.

זה שהמוסר שלהם שווה למוסר של חיים, רק הם פוליטיקאים מצליחים יחסית לאומת חיים שפנטז להיות ראש ממשלה, אבל בינתיים לא יכול לעלות לארץ? זה משהוא אחר.  

ציטוט
אני רואה שבינתיים הם מונעים טרור בשביל עצמם ומחסלים כמה מנהרות וכל השאר זה הפקרות, אחרת איך תסביר שלחמאס לא נגמר התחמושת? איך תסביר שנופלים משם גראדים? אין לך הסבר. ואם הם יעיפו גראדים נוספים אסור לנו להגיב? זה בדיוק המצב שאתה רוצה שנהיה בו (כמו שאמרתי קודם לכן) ורק חיזקת את מה שאמרתי על כך שאתה רוצה לכבול את ידי ישראל עבור חצי עבודה שהמצרים עושים שם.
ואני שוב לא מתכוון להתייחס להשוואה לחיים בן פסח.

על ההתחלה ענית לך בסעיף הראשון.
לשאלתך בכל אופן, אם ממחר יעופו בתדירות גארדים(זה הקטע שלא, כי הם נלחמים בטרור בשביל האינטרס שלהם, שבין היתר לא יעוף פה גארדים, זה אינטרס בסיסי), כן יש לנו את הזכות להגיב.
זה שזה לא קורה, זה בדיוק העניין.
לחץ דיפלומטי, ואינטרסים בין לאומיים, כלליים, ומדיניים פנימיים, גורמים לכך שמובארק לא רוצה שום פעילות עם חמאס, לא רוצה שיעוף שום גארד.
הדרישה שלך לנאמנות מוחלטת מצד מצריים, שלא יהיה שום גארד ושום הברחה של נשק ממצריים, בכל מחיר היא לא הגיונית ולא ריאלית.
מצריים לא יכולה לשלוט בכל דבר בגבול.

ציטוט
צודק, זו הייתה דמגוגיה (אפילו שאתה יהודי וכולנו אחים).
החף מפשע לא רצח אף אחד, והוא לא יזיל דמעה על מוות של מוסלמי בן 4, כי כבר אזלו הדמעות על כל הדם היהודי שהם שפכו.
וכמדומני גם למחמוד עבאס אין רחמים על יהודים חפים משפע (ראה  טבח הספורטאים באולימפיאדת מינכן שהוא מימן), ואני בטוח שהוא לא יזיל דמעה (בלשון המעטה) אם יפציצו לנו גן מלא בילדים. בנוסף לכך, הוא גם לא מכיר ב"פתרון" של "שתי מדינות לשני עמים" הרי הוא רוצה שיבת פליטים מלאה (ראה את ההצעה המרחיקת לכת של אולמרט שהוא סירב לו), זה לא הופך אותו למפלצת מבחינך?  לא? עוד פעם צביעות. זוהי "תורת" אוהד הפועל.

לכן רמת המוסר של אבו מאזן ושל "היהודי החף מפשע" שווים, תודה על ההסבר.
בנוגע למתינות עצמה, אם אני לא טועה משה דיין פעם אמר "רק חמור לא משנה את דעתו". בכל אופן, יש צורך להבדיל בין מה שפוליטיקאי אומר לציבור הכללי, וההצהרות הלוחמניות שלו, לבין מה שהוא מסכם בפועל במשא ומתן.
ברור ומובן מאיליו שאם אבו מאזן לא ירצה לוותר בשום פנים על זכות השיבה, המשא ומתן איתו יהיה שווה למשא ומתן עם קיר.
עם זאת זה עדיין עושה אותו יותר מתון מחמאס, שבכלל לא מוכן לשמוע על המילה ישראל, וחיים בן פסח שלא מוכן לשמוע על פלסטין.
אבל כל זה לא רלוונטי, כי מבחינה מוסרית, מוסר שלו ושל אותו איש ימין שמוכן להרוג ילד בן 4, לא שמסכן אותו, לא שלידו עומד מחבל, אלא סתם ששר שיר מפגר בגן, אין שוני.

ציטוט
אגב, אני לא מפלה בגלל "צבע עור", אני גם לא מוכן למכור בית ליהודי שהתאסלם או לנוצרי לבן (גם צבע העור שלי הוא לבן), לעומת זאת אין לי שום בעיה למכור אותה לאתיופי שחור או לכל צבע אחר,  אז זו דמגוגיה בחצי שקל.
דבר שני זאת זכותי המלאה, לא למכור בית ללא יהודי כי זה מעשה אנטי ציוני, וגם הייתה זכות דומה לכל אדם בארה"ב שמאפשר לך למכור את הבית למי שאתה רוצה, רק חבל שאתה לא יודע את זה. עכשיו אתה מבין למה אמרתי שהמילה "גזענות", נחטפה? אני מודה לך, הרגע הוכחת שזה נכון..

אוי נו איזה סילוף.
חיים לא מוכן למכור בית שלו בארצות הברית לאדם שחור שאינו יהודי. זה גזענות. זכותו? יופי, זה לא סותר.
אבל רגע, אם הוא מוכן למכור לשחור שהוא כן יהודי אז זה לא גזענות? ההבדל הוא?
זכותי להתנגד שיגור לידי אתיופי כי הוא יוריד לי את ערך הדירה, וזכותם של העדה האשכנזית לזלזל בתרבות המזרחית, כדי לבנות את היהודי החדש, להמשיך?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #154 ב- : אוגוסט 09, 2010, 01:21:24 »
אני שמח שהתרשמת מהתינוק.

אני שמח שבן של בת דודתי שלי שרק נולד לפני שבועיים כבר יש לו אויבים מכל העולם, ואתה נותן לזה גושפנקא.

ציטוט
היהודים מעולם לא היו האויב של הגרמנים, אלא אם כן למדתי הסטוריה לא נכונה. הנאצים החליטו לחסל את היהודים ווהצוענים וכ'ו על עקב היותם "נחותים", לא כי היו אויבים.
המשוואה היא כזו, קודם אויב ואז מחסלים, לא עצם החיסול הופך אותו לאויב.

גם הסלבים היו נחותים, ההבדל הוא שהיהודים מבחינת הנאצים היו סכנה.
רבים מהקומוניסטים היו יהודים, ובכלל מבחינתם היהודים רצו שליטה מלאה בעולם כולו.
עכשיו בן אדם הגיוני לא יראה בכל היהודים כאויב, אבל אם כבר לא לעשות את ההפרדה הזאת, אז כך את זה לכל הכיוונים.

לכן על פי ההיגיון שלך, כולם אויבים קומוניסטים שרוצים לכבוש את העולם, ויש לחסלם בלי רחמים.

ציטוט
אני לא יודע אם זו הגישה של חמאס, אבל אם זו גישתם. בנקודה זו הם צודקים.

אז אל תתלונן שאני משווה את המנטליות והמוסר שלך לחמאס

ציטוט
שוב ספקולציות. השורה התחתונה היא שאיכות ההנהגה והמצב של העם הם שיקבעו את התוצאה.
מלחמה כוללת שהיא בלתי נמנעת. אתה חושב שהיא נמנעת? וככל שעובר הזמן הסיכויים נהיים לרעתינו.
ומה שאני מציע עלול להפוך למלחמה כוללת ועלול להגמר בסנקציות ויכול גם להגמר בכלום. אין לדעת.

אז נתעלם מהם, וניקח את הסיכון?
ומאוד נמנעת, זה לא תלוי רק בנו אך זה לא סותר.

ציטוט
ובכן מלחמה כוללת היא אופציה מקובלת בעיניי, עדיף שקודם נסדר את צה"ל והכל, אבל זו אכן אופציה מבחינתי.

אתה בינתיים גורם יותר נזק לישראל מתועלת, הסברתי לך למה ואתה בוחר להתעלם, נו טוב.

ציטוט
כן יהיה בסדר, ישראל תתכונן ותאגור כספים ובמידת הצורך תמכור לסינים טכנולוגיה, הולך?

איזה כיף שהחיים כאלו פשוטים, איך ביבי לא חושב על זה? מסתבר שזה לא "הולך".

ציטוט
התוכנית שלי היא לא תוכנית בזק, מה שהצגתי זו אינה תוכנית לפתרון כל הבעיות שלנו, אלא בעצם דרך הפעולה והגישה הנכונה לבעיית הטרור ולטיפול באויבים. האם יש  דרכים טובות יותר? אולי, אבל הגישה חייבת להיות דומה או זהה למה שאני הצגתי אחרת הפתרון לא יעיל.

אני כבר הצגתי לך דרך יעילה ששונה ב-180 מעלות מהפתרון שלך.
עצם זה שאתה אומר שתכנית שלך היא לא פתרון בזק, רק מראה שאתה לא יכול לקחת את כל ההשלכות(סקנציות,בידוד בין לאומי, התקפה כוללת עלינו ועוד) כמשהוא שיחלוף מהר והכל יהיה בסדר.
ככה לא מתנהלת ממשלה, ככה לא מתנהלת מדינה.

ציטוט
מה קשור חיים בן פסח לסרבים?

אתה כתבת:

ציטוט

חיים בן פסח, אזרח ארצות הברית, הפגין או  יותר נכון דיבר בזכות אויבה של ארצות הברית סרביה(ארצות הברית תקפה את סרביה) וראה בתקיפת כטעות, כי הם אחינו משום מה(מקסימום יש לנו אינטרסים משותפים).

ציטוט
אם הבנתי נכון את מה שאמרת על יהודי ארה"ב אז אתה צודק בהחלט.  וזו תהיה אחריות הנשיא האמריקאי לדאוג לטפל כראוי באותם יהודים.

והתוצאה היא עוד מוות ליהודים(במקרה של הערבים), אחלה.

ציטוט
אני בטוח שאותו מוחמד עדיין לא הרים ידיים.

זה לא סותר את היותם יתוש מעצבן ולא יותר. האמת היא? גם חיזבאללה בסופו של דבר, רק הנזק יותר גבוה.
רמת הסכנה שאתה מייחס להם, מחמיאה להם מאוד רק היא לא פרופורציונלית.

ציטוט
בטח בטירונות SS או משהו...

מוסוליני מת(אין לי משהוא שנון לומר על בת ימי, אני עייף)

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #155 ב- : אוגוסט 09, 2010, 08:12:44 »
אוהד הפועל, נגמר לי הסבלנות, אני מסיים את הדיון הזה עכשיו. להלן העובדות על מצרים, והעובדה שעם צה"ל לא הייתה את אותה כמות של הפקרות בציר פילדלפי.

זה מתוך ויקיפדיה:

לפני ובמהלך ביצוע ההתנתקות התנהלו דיונים קדחתניים במערכת הביטחון ובממשלה האם להעביר את ציר פילדלפי ליד המצרים ולהפקיד בידם את האחריות למנוע הברחות נשק לרצועת עזה. למרות התנגדות של השב"כ ושל חברי כנסת הטוענים שמדובר בפריצת הסכם הפירוז של סיני במסגרת הסכם השלום בין ישראל למצרים, החליטה הממשלה להעביר את הציר לידי המצרים על מנת לא ליצור "רצועת הביטחון" או "חוות שבעא" נוספת בה הפלסטינים יוכלו להפעיל טרור כנגד ישראל, מבלי לשלם מחיר מדיני.

הקטע שבין חוף עזה לכרם שלום עבר לשליטת המצרים, ואזור רפיח עבר לשליטת הרשות הפלסטינית, ובעקבות כך עלה מספר הברחות אמצעי הלחימה מסיני לרצועת עזה[2]. הברחות אלה כללו חומרי נפץ, טילי נ"ט ורקטות ארוכות-טווח, ועקב המצור על עזה, גם תנועת אנשים וסחורות כמו דלק, מזון, מכונות כביסה ומקררים.[3] יובל שטייניץ, יושב ראש ועדת חוץ וביטחון דאז, טען כי המצרים לא ניסו למנוע את ההברחות. [3][4].

ואני שוב מפנה אותך לממצאים של השב"כניק כדי שהכל יתחבר לך יפה:
בתקופה שבין ההתנתקות ותחילת מבצע עופרת יצוקה בדצמבר 2008 הוברחו מעבר לכלי נשק קלים גם 250 טון חומרי נפץ, 80 טון של דשן המשמש גם לבניית פצצות, 4,000 רימונים ו-1,800 רקטות אר-פי-ג'י.

והנה התוצאות בפועל:

שנה  ירי מרגמות      ירי רקטות קסאם
[2001  240               21
2002 257                  35
2003  265                 155          
2004  876                 281
2005    238              179
(צה"ל יצא מציר פילדלפי, וזה עבר לשליטת צבא מצרים)
2006  220                 950        
2007 640                  783
2008  ?                    2,048
(עופרת יצוקה)
2009  ?                455  

חבל שלא חיפשתי את זה מהתחלה, הייתי חוסך את כל הדיון.

והסגידה שלך לערפאת ולעבאס יש"ו שר"י היא מגוכחת, העובדה שנרצחו בגללם יהודים כנראה לא ממש מעניינת אותך,  הכי חשוב שהם יכולים לדבר (אתה חייב להודות שזה נשמע כמו התנהגות פחדנית ועלובה לכל בר דעת). ואם לערפאת לא הייתה שליטה על המחבלים שלו אז זה רק מראה כמה היו שווים הסכמי האסלה..
לדעתך  המוסר של היהודי שלא מרחם ילדים תומכי חמאס, ושל המחבל הם שווים? לדעתי לא, הוויכוח הזה לא מתקדם לשום מקום.

ובקשר לגזענות, אני לא יודע מה עמדתו של חיים בעניין. אבל אם הייתי גר בארה"ב, לא היה אכפת לי למכור את הבית שלי לגוי שחור  אבל בתנאי שהוא לא מתנהג כמו ברברי מהגונגל. וכנ"ל גם לא הייתי מוכן למכור את הבית לאדם לבן ששורף צלבים, או לסתם לבן שנראה כאילו הוא יעשה בלאגן בבית.

מצטער שנגמר לי הסבלנות. בכל אופן היה באמת דיון מעניין, ושיהיה לך המשך שבוע נעים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2010, 09:00:22 על ידי חרותניק »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #156 ב- : אוגוסט 09, 2010, 10:37:44 »
"נותן לזה גושפנקא". אתה מבין מה אתה בעצם עושה פה? לא אני רוצה לפגוע בתינוק של בת דודתך, אני רק אומר לך את האמת. ואתה כועס עליי כאילו אני בא לפגוע בו. זה בדיוק אבל בדיוק האינסטינקט של השמאל, אני לא יודע כמה שמאל או ימין אתה אבל בנקודה הזו הצטיירת כשמאלן מן השורה.

יש הבדל בין איום לאויב, יש הבדל בין אדם חזק ממך שלא פוגע בך ("איום" אבל לא אויב) לבין אדם חזק ממך שכן פוגע ממך (אויב)
הנאצים החליטו לחסל על פי גזע מה שהם ראו ללא שום סיבה כאיום. אגב את הקומוניזם הם ראו כאיום ובצדק. אין שום קשר לבין היותם אויבים או לא. הקשר היחיד  הוא עליונות הגזע הגרמנית על כל שאר (חוץ משוודים ועוד כמה עמים שהיו "רדומים")

תעשה את כל ההשוואות שעוזרות לך לעקל או לפסול את הגישה, אבל זאת הגישה הנכונה. וזה שהאויב נוקט בה ואנחנו לא זה עצוב.

מעצם היותנו הצד הדומיננטי והאגרסיבי במלחמה הזו, ומעצם היותנו בפוטנציאל חזקים בהרבה מהאויב, אז כן זה תלוי בעיקר בנו.

אבל תבין שהמלחמה הזו זה עניין של זמן. אתה מסרב להפנים את הנקודה הזו. במידה ולא הייתה עניין של זמן, אז מילא, אבל זו מלחמה שעתידה לקרות ויש לנו הרבה יותר סיכוי אם נערך כראוי אפילו נעשה את הצעד הראשון.

אני לא בטוח שהוא לא חשב על זה, מה שכן בטוח שהוא לא ניסה את זה.

זאת לא תוכנית בזק זו תוכנית ארוכת טווח, אבל כן יש בה פתרונות לכל מה שהצגת, לא כל הפתרונות יפתרו ב100% את הבעיה, אבל בהחלט מספיק כדי להוציא את העניין לפועל .
ושוב יש הרבה מאוד משתנים.

כנראה פספסתי, מה הדרך שאתה הצעת?

מה חיים בן פסח עשה חוץ מלדבר? אגב המצב בארה"ב הוא שונה מבארץ בהרבה מאוד תחומים, אבל נזרום איתך. חיים הביעה את דעתו, כאזרח מן השורה, לא יצא להפגנות, לא שרף צמיגים, לא תקף חיילי מארינס, ובוא לא נשכח שחיים עם כל הכבוד לו אינה דמות בבעלת השפעה או שם בתרבות האמריקאית (אלא אם כן אני טועה) .

שוב, מוות ליהודים הוא דבר בלתי נמנע, הוא קורה כל הזמן. מה שאני מציע זה פתרון, כמו סוג של ניתוח קשה.

חיזבאללה כיתוש שיתק את כל הצפון. זה נראה לי יתוש ממש עצבני.  אגב בגלל שחיזבאללה הם איום הרבה יותר גדול מחמאס והרבה יותר מפותחים מהם בכל תחום הלחימה, והרבה יותר קשה ומסובך להגיע אליהם אחד אחד עקב כל הבונקרים וכ'ו, הייתי מתנגד להפגזה שתשטח את כל דרום לבנון לדוגמא?  או איזורים גדולים אחרים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #157 ב- : אוגוסט 11, 2010, 05:46:12 »
חמאס זה ארמיה של האויב שהוא האסלאם, עד שאוהד הפועל לא יכיר בעובדה שהאסלאם זה לא ילד קטן שרוצה צומי אלא מכונה ממונעת אידיאולוגית מתיאולוגיה אסלאמית ושיטות נאציות וקומוניסטיות - הוא ימשיך לזרוק אל עבר תהום.

הוא לא ייקח אותנו איתו - ולא עם המערב הקורס שחושב כמוהו.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #158 ב- : אוגוסט 12, 2010, 03:05:41 »
חמאס זה ארמיה של האויב שהוא האסלאם, עד שאוהד הפועל לא יכיר בעובדה שהאסלאם זה לא ילד קטן שרוצה צומי אלא מכונה ממונעת אידיאולוגית מתיאולוגיה אסלאמית ושיטות נאציות וקומוניסטיות - הוא ימשיך לזרוק אל עבר תהום.

הוא לא ייקח אותנו איתו - ולא עם המערב הקורס שחושב כמוהו.
O0

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #159 ב- : ספטמבר 05, 2010, 11:44:47 »
להוכיח את זה? לא ראית את הסרטון? "מה היא הדרך בשבילכם? ג'יהאד!"

אנשים שגודלים כך, באשמתם או לא זה לא משנה, יגדלו ויעשו או יתמכו בג'יהאד. לא נראה לך הגיוני להקדים תרופה למכה?

לגבי הפצצה, אני אומר שכן, כי סטטיסטית הם כלום: תסתכל כמה ילדים נהרגים בהפלות, מליונים, גם בלי שהם ג'יהאדיסטים.

אבל... קודם כל צריך לחשוב על הדבר ההומני יותר: לזרוק עליהם ממטוס קילוגרמים שלמים של חול. ואז לראות את המטומטמים האלה מנסים להציל את עצמם מהחול. זה יהיה כזה מצחיק. (אגב, לא ראיתי את הוידאו. לא בסרעפת שלי.) או לזרוק עליהם גמלים וחמורים. או משהו ערבי אחר שיכול להרוג אותם. צריך להיות מצחיקים וציניים, גם אם זה עולה קצת יותר. או לזרוק להם ממתקים, ואז כולם יבואו לאסוף, ואז לזרוק את החול, ואז את הגמלים. זה יהיה אדיר!
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)