כתב נושא: מסיבת סיום בגן ערבי בעזה  (נקרא 58980 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:06:50 »
צביעות? סליחה?

ראית אותי פעם מתלונן על מהלך של אויב ואומר "אוף, זה לא הוגן!!"? לא. אני מודע למצב שהוא מצב של מלחמה. ואותי במלחמה מעניין רק דבר אחד לנצח את האויב כמה שיותר מהר ובמחיר נמוך של חיי אדם, בצד שלי.

מה שעצוב זהשבצד שלנו ישנם אנשים כמו הונלוהוהו ומסתבר שגם כמוך, שגם במצב שבו בן לאדן ומיטב לוחמיו היו יושבים בבניין ויחד איתם היה ילד או שתיים, עדיין הייתם מסרבים להפציץ את הבניין.
פה ההבדל בין העם שינצח לבין העם שיפסיד. הם נלחמים בנו בכל הכוח, ואנחנו יושבים ומחליטים אם זה הוגן או לא.

וזה בדיוק מה שעושה אותנו יותר טובים מהם.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:07:59 »
וזה בדיוק מה שעושה אותנו יותר טובים מהם.

אנחנו טובים מהם? אנחנו סופרים את החיים שלהם יותר מאשר את חיי חיילינו, כיצד אנחנו טובים מהם?!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:09:12 »
אנחנו טובים מהם? אנחנו סופרים את החיים שלהם יותר מאשר את חיי חיילינו, כיצד אנחנו טובים מהם?!

איזה שטויות! אתה יודע כמה חיסולים מדינת ישראל עשתה נגד מחבלים?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:09:43 »
צביעות? סליחה?

ראית אותי פעם מתלונן על מהלך של אויב ואומר "אוף, זה לא הוגן!!"? לא. אני מודע למצב שהוא מצב של מלחמה. ואותי במלחמה מעניין רק דבר אחד לנצח את האויב כמה שיותר מהר ובמחיר נמוך של חיי אדם, בצד שלי.

מה שעצוב זהשבצד שלנו ישנם אנשים כמו הונלוהוהו ומסתבר שגם כמוך, שגם במצב שבו בן לאדן ומיטב לוחמיו היו יושבים בבניין ויחד איתם היה ילד או שתיים, עדיין הייתם מסרבים להפציץ את הבניין.
פה ההבדל בין העם שינצח לבין העם שיפסיד. הם נלחמים בנו בכל הכוח, ואנחנו יושבים ומחליטים אם זה הוגן או לא.

לא ידידי, יש הבדל בין להפציץ מקום שממנו יושבים מחבלים במצב מלחמה, גם אם יושב שם ילד, לבין להפציץ גן ילדים, כי אולי יצא משם מחבל עוד 20 שנה.
ונחמד לדעת שרמת המוסר שלך במלחמה שווה לרמת המוסר של חמאס. אל תתלונן אחר כך שמשווים אותנו לנאצים/טרוריסטים מצד העולם.

כרגע נתת גושפנקה לחמאס לרצוח ילדים, נשים וטף.
הם לא נאצים, הם בסך הכל אויב שעושה מה שאתה הייתה עושה במצב דומה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:14:30 »
לא ידידי, יש הבדל בין להפציץ מקום שממנו יושבים מחבלים במצב מלחמה, גם אם יושב שם ילד, לבין להפציץ גן ילדים, כי אולי יצא משם מחבל עוד 20 שנה.
ונחמד לדעת שרמת המוסר שלך במלחמה שווה לרמת המוסר של חמאס. אל תתלונן אחר כך שמשווים אותנו לנאצים/טרוריסטים מצד העולם.

זה לא מקום "שאולי" עוד 20 שנה יצאו ממנו מחבלים, זה מקום שעוד 10 שנים פחות או יותר יוצאים משם אנשים כשירים ללחימה בעלי מוטיבציה שאהידית. אני לא אומר ללכת בית בית ולחסל ילדים, אבל כשיש דבר כזה, שברור שהילדים האלה לא יהיו שום דבר בחיים שלהם פרט לפעילי או תומכי ג'יאהד, אני בהחלט בעד להקדים תרופה למכה.

ואין פה עניין של רמת מוסר, העניין הוא מה יותר חשוב לך חיי אדם בעמך או חיי אדם אצל האויב.

100 ילדים ומחבל 1, הייתי מוריד את הבניין?

מה עם 100 מחבלים וילד 1?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:17:37 »
זה לא מקום "שאולי" עוד 20 שנה יצאו ממנו מחבלים, זה מקום שעוד 10 שנים פחות או יותר יוצאים משם אנשים כשירים ללחימה בעלי מוטיבציה שאהידית. אני לא אומר ללכת בית בית ולחסל ילדים, אבל כשיש דבר כזה, שברור שהילדים האלה לא יהיו שום דבר בחיים שלהם פרט לפעילי או תומכי ג'יאהד, אני בהחלט בעד להקדים תרופה למכה.

ואין פה עניין של רמת מוסר, העניין הוא מה יותר חשוב לך חיי אדם בעמך או חיי אדם אצל האויב.

100 ילדים ומחבל 1, הייתי מוריד את הבניין?

מה עם 100 מחבלים וילד 1?

זה כל הקטע, שאתה לא יכול לדעת שעוד 10 שנים הם יהיו תומכי ג'יאהד.
והשאלה שלך היא כל כך בעייתית, מה מונע ממך להיכנס לבניין, לעצור את המחבל/לחסל את המחבל(כמו שצה''ל כבר עשה) או פשוט להפציץ את החדר הספציפי שיש שם מחבל?
אולי פשוט נפציץ אותם בפצצת אטום ונגמור את העניין?

עכשיו בו תענה לי על השאלה, מה ההבדל בינך לבין חמאס?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:20:00 »
זה כל הקטע, שאתה לא יכול לדעת שעוד 10 שנים הם יהיו תומכי ג'יאהד.
והשאלה שלך היא כל כך בעייתית, מה מונע ממך להיכנס לבניין, לעצור את המחבל/לחסל את המחבל(כמו שצה''ל כבר עשה) או פשוט להפציץ את החדר הספציפי שיש שם מחבל?
אולי פשוט נפציץ אותם בפצצת אטום ונגמור את העניין?

עכשיו בו תענה לי על השאלה, מה ההבדל בינך לבין חמאס?

אני מדבר איתך על שאלה עקרונית אבל אם אתה נורא רוצה לסבך את זה אז סבבה.

מדובר במגדל בעל קומה אחת שהוא ממולכד  לגמרי והמחבלים/מחבל חמושים מכף רגל ועד ראש, והכנסת כוחות קרקע יסתיימו באבידות גדולות, שמח?

ההבדל ביני לבין חמאס באיזה מובן?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:27:36 »
איזה שטויות! אתה יודע כמה חיסולים מדינת ישראל עשתה נגד מחבלים?

אתה יודע כמה חיסולים מדינת ישראל הייתה צריכה לבצע?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:27:53 »
אני מדבר איתך על שאלה עקרונית אבל אם אתה נורא רוצה לסבך את זה אז סבבה.

מדובר במגדל בעל קומה אחת שהוא ממולכד  לגמרי והמחבלים/מחבל חמושים מכף רגל ועד ראש, והכנסת כוחות קרקע יסתיימו באבידות גדולות, שמח?

ההבדל ביני לבין חמאס באיזה מובן?

אתה שואל אותי שאלה שהיא לא רלוונטית, לא הגיונית ולא משמעותית.
נו, כל טיל של צה''ל יהרוג אותו+את כל 100 הילדים? יש לך אופציה של מצור על הבית, יש אופציה של מערב, יש אופציות אחרות. סיטואציה היפותטית כזאת היא מצחיקה.

ולשאלתך, מבחינה מוסרית/תפיסתית.
הרי ההבדל בינך לבינם מבחינה כלכלית, צבאית, דתית וכו' מובנת מין הסתם.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:30:15 »
אתה יודע כמה חיסולים מדינת ישראל הייתה צריכה לבצע?

אז לא גומרים לבצע את כל החיסולים ביום אחד...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:35:05 »
אתה מסרב לענות, סבבה נסבך יותר.  אין מערב הם לא יוצאים יש להם אספקה בבית כך שמצור לא רלוונטי, הבית עמוס חמורי נפץ כך שאם תודלק שם סיגריה במקום הלא נכון כל הבית מתפוצץ, וכל שעה שעוברת משוגר משם קסאם לעבר ישוב ישראלי.
אני יודה לך אם תענה לעניין, תסכים לחסל את כל היושבים בבית, 100 ילדים ומחבל כדי למנוע את הירי על היישוב היהודי?
ובקשר להבדל ביני לבין חמאס, מאוד פשוט.

אדם אחד דקר אדם אחר בלב אדם נוסף, עשה זאת גם הוא. שניהם לקחו חיי אדם, לפיכך שניהם רוצחים. האדם הראשון עשה זאת תוך כדי שוד. האדם השני עשה זאת במעשה של הגנה עצמית כשלא הייתה לו ברירה.

זה ההבדל.

גם אני וגם החמאסניק אין לנו בעיה מוסרית לחסל אחד בעם של השני. אבל אני עושה זאת מתוך הגנה עצמית, אני מוכן לעשות מה שנדרש כדי להגן על העם שלי, כולל לחסל את העם שלו. והוא עושה זאת מתוך יצר לחסל את העם שלי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:40:07 »
אתה מסרב לענות, סבבה נסבך יותר.  אין מערב הם לא יוצאים יש להם אספקה בבית כך שמצור לא רלוונטי, הבית עמוס חמורי נפץ כך שאם תודלק שם סיגריה במקום הלא נכון כל הבית מתפוצץ, וכל שעה שעוברת משוגר משם קסאם לעבר ישוב ישראלי.
אני יודה לך אם תענה לעניין, תסכים לחסל את כל היושבים בבית, 100 ילדים ומחבל כדי למנוע את הירי על היישוב היהודי?
ובקשר להבדל ביני לבין חמאס, מאוד פשוט.

אדם אחד דקר אדם אחר בלב אדם נוסף, עשה זאת גם הוא. שניהם לקחו חיי אדם, לפיכך שניהם רוצחים. האדם הראשון עשה זאת תוך כדי שוד. האדם השני עשה זאת במעשה של הגנה עצמית כשלא הייתה לו ברירה.

זה ההבדל.

גם אני וגם החמאסניק אין לנו בעיה מוסרית לחסל אחד בעם של השני. אבל אני עושה זאת מתוך הגנה עצמית, אני מוכן לעשות מה שנדרש כדי להגן על העם שלי, כולל לחסל את העם שלו. והוא עושה זאת מתוך יצר לחסל את העם שלי.

ילה ניתן, מצב כזה, תפציץ את הבית ותאנוס את אישתו. למרות שגם המצב שאתה אומר לא הגיוני(איך הוא בדיוק יורה קאסמים מתוך בית? זה אומר שיש מקום פריצה לצלף לחסל אותו...)
אבל ברצינות, מצב בו אין לך ברירה(להבדיל ממצב שאתה מפציץ ילדים בני 4) קצת שונה ממצב שיש לך בו ברירה.

ולתשובתך, גם חמאס מעוניין להגן על העם שלו מפני הילדים היהודים שיתגייסו לצבא ויהרגו פלסטינים, לכן הוא רוצח ילדים. זה הטעון שלהם לפחות.

ולהשוות מצב של אדם שהורג בהגנה עצמית לבן אדם שמוכן להפציץ(לא אתה כמובן, אתה תישב במזגן בבסיס מודיעין) ילדים בגן, זה פשוט בדיחה. ולא הגענו להשלכות המדיניות של הפעולה(שפעולה כזאת אחת, לשם עצמה היא מפגרת ולא מועילה).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:45:29 »
ילה ניתן, מצב כזה, תפציץ את הבית ותאנוס את אישתו.
אבל ברצינות, מצב בו אין לך ברירה(להבדיל ממצב שאתה מפציץ ילדים בני 4) קצת שונה ממצב שיש לך בו ברירה.

ולתשובתך, גם חמאס מעוניין להגן על העם שלו מפני הילדים היהודים שיתגייסו לצבא ויהרגו פלסטינים, לכן הוא רוצח ילדים. זה הטעון שלהם לפחות.

ולהשוות מצב של אדם שהורג בהגנה עצמית לבן אדם שמוכן להפציץ(לא אתה כמובן, אתה תישב במזגן בבסיס מודיעין) ילדים בגן, זה פשוט בדיחה. ולא הגענו להשלכות המדיניות של הפעולה(שפעולה כזאת אחת, לשם עצמה היא מפגרת ולא מועילה).

זה לא היה כל כך קשה נכון?
 אז אתה מוכן לחסל 100 ילדים בגלל מחבל 1?! מה עם 20 מחבלים ש10 שנים מהיום ינסו לחסל יהודים? ומי יודע, אולי יצליחו?

וחמאס לא מעוניין להגן על העם שלו, אין מלחמה שבה שני הצדדים פועלים מהגנה עצמית, כל מלחמה וקרב מורכב מתוקף ומגן, ואם תבקש ממני להוכיח לך שהעם שלנו הוא המגן ולא התוקף, אשמח.

ואני דיברתי ברמה המוסרית על מוכנות לחסל אותם בידיע שתוך 10 שנים הם בין היריבים המרים ביותר שלנו, ולאו דווקא על הפרקטיות שבמעשה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:53:37 »
ציטוט
זה לא היה כל כך קשה נכון?
 אז אתה מוכן לחסל 100 ילדים בגלל מחבל 1?! מה עם 20 מחבלים ש10 שנים מהיום ינסו לחסל יהודים? ומי יודע, אולי יצליחו?

אתה לא קראת את התגובה שלי, אה? ראה את ההגבלות...

ציטוט
חמאס לא מעוניין להגן על העם שלו, אין מלחמה שבה שני הצדדים פועלים מהגנה עצמית, כל מלחמה וקרב מורכב מתוקף ומגן, ואם תבקש ממני להוכיח לך שהעם שלנו הוא המגן ולא התוקף, אשמח.

שטויות, זה עניין של תעמולה פוליטית, מבחינתו הוא מגן על העם שלו מהכובשים הציונים, שזה אתה.

ציטוט
ואני דיברתי ברמה המוסרית על מוכנות לחסל אותם בידיע שתוך 10 שנים הם בין היריבים המרים ביותר שלנו, ולאו דווקא על הפרקטיות שבמעשה.

אז דיברתי על משהוא לא רלוונטי. בערך כמו שצריך לחסל את כל הרוסים, כי הם יכולים להפוך לאויבים המרים שלנו בעתיד.
וזה רמת מוסר ששווה לרמת מוסר של חמאס, רק לכיוון ההפוך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 05, 2010, 00:03:12 »
אז ככה, אתה והונלוהוהו שניכם עושים הפרדה שלא לצורך בין חמאס פת"ח ושאר ה"פלסטינים". אין שום סיבה לעשות זאת.

מתנהלת מלחמה בין 2 עמים, היהודים ( שזה אנחנו אם התבלבלת) והערבים.

במלחמה האוכלוסיה מתחלקת אוטומטית ל2. אויב ומשת"פים. בד"כ לא תמצא יותר מ10-15% משת"פים, זה קיים בכל עם. לדוגמא שלום עכשיו.

בכל הקשור לשאר, הם אויב. בשאר נכללים המחבלים הכי גדולים והאנשים שלא ראו נשק בחיים שלהם, ומדוע? כי לא מדובר במלחמה בין 2 חמולות, צה"ל וחמאס, מדובר ב2 עמים.

ואת העמים האלה מרכיבים מהצד הערבי המחבלים והילדים כאחד. ובצד היהודי חיילי צה"ל ושלום עכשיוניקים כאחד.

"אבל הילדים מסכנים לא עשו כלום, הם אשמים שהם נולדו למצב הזה?!" לא. אבל גם אנחנו לא אשמים, ואם חיסול של 100 ילדים אצל האויב יציל יהודי אחד, אז זה שווה את זה.

מבין את המצב?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 05, 2010, 00:08:22 »
אז ככה, אתה והונלוהוהו שניכם עושים הפרדה שלא לצורך בין חמאס פת"ח ושאר ה"פלסטינים". אין שום סיבה לעשות זאת.

מתנהלת מלחמה בין 2 עמים, היהודים ( שזה אנחנו אם התבלבלת) והערבים.

במלחמה האוכלוסיה מתחלקת אוטומטית ל2. אויב ומשת"פים. בד"כ לא תמצא יותר מ10-15% משת"פים, זה קיים בכל עם. לדוגמא שלום עכשיו.

בכל הקשור לשאר, הם אויב. בשאר נכללים המחבלים הכי גדולים והאנשים שלא ראו נשק בחיים שלהם, ומדוע? כי לא מדובר במלחמה בין 2 חמולות, צה"ל וחמאס, מדובר ב2 עמים.

ואת העמים האלה מרכיבים מהצד הערבי המחבלים והילדים כאחד. ובצד היהודי חיילי צה"ל ושלום עכשיוניקים כאחד.

"אבל הילדים מסכנים לא עשו כלום, הם אשמים שהם נולדו למצב הזה?!" לא. אבל גם אנחנו לא אשמים, ואם חיסול של 100 ילדים אצל האויב יציל יהודי אחד, אז זה שווה את זה.

מבין את המצב?

קרא את התגובה הקודמת, פרשנות הדברים שלך היא מאוד מוזרה.
היחס הפרופורציונלי שלך בכלל הוא בדיחה.
וזה לא סותר שאתה וחמאס זה בעצם שני צדדים לאותו מטבע, נהפוכו זה רק מחזק את הטענה הזאת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 05, 2010, 00:13:43 »
קרא את התגובה הקודמת, פרשנות הדברים שלך היא מאוד מוזרה.
היחס הפרופורציונלי שלך בכלל הוא בדיחה.
וזה לא סותר שאתה וחמאס זה בעצם שני צדדים לאותו מטבע, נהפוכו זה רק מחזק את הטענה הזאת.

קראתי את התגובה, אתה באמת חושב שזה משנה מה חמאס אומר לעם שלו? בין אם זה טיעונים פוליטיים, שהאדמה שייכת להם, בין אם זה טיעונים דתיים, שאללה רוצה אותנו באדמה, ובין אם זה שהוא מפתה אותם בסוכריות כדי לחסל יהודים, באמת שזה לא משנה. מה שחשוב זה בפועל מה קורה.

מה מצחיק אותך ביחס הפורפוציונאלי שהצגתי?

אני וחמאס זה שני צדדים של אותו מטבע? אולי, אני לא רואה את זה ככה אבל שיבוסם לך.
מאוד עצוב שאתה רואה הרג כהרג ולא משנה הסיטואציה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 05, 2010, 00:24:26 »
קראתי את התגובה, אתה באמת חושב שזה משנה מה חמאס אומר לעם שלו? בין אם זה טיעונים פוליטיים, שהאדמה שייכת להם, בין אם זה טיעונים דתיים, שאללה רוצה אותנו באדמה, ובין אם זה שהוא מפתה אותם בסוכריות כדי לחסל יהודים, באמת שזה לא משנה. מה שחשוב זה בפועל מה קורה.

לכן כתבתי, רק חלק מתעמולה פוליטית, גם הצד שלך זה סך הכל חלק מתעמולה פוליטית. למה לנו מגיע ולהם לא.

ציטוט
מה מצחיק אותך ביחס הפורפוציונאלי שהצגתי?

זה שאתה משווה את הסכנה של 20 ילדים שמשחקים בשוטרים ומחבלים בגן ילדים למצב של פעולה צבאית הכרחית להגנה.

ציטוט
אני וחמאס זה שני צדדים של אותו מטבע? אולי, אני לא רואה את זה ככה אבל שיבוסם לך.
מאוד עצוב שאתה רואה הרג כהרג ולא משנה הסיטואציה.

לא, והסברתי לך למה.
כמו שכתבתי, להפציץ בית, או לבצע פעולה צבאית, ולנסות לפגוע במחבל, גם אם לידו עומד אדם חף מפשע זה בסדר גמור.
למה? כי המחבל כרגע מסכן אותי(זה לא שחור ולבן, אבל במצב ברור כן זה מוסרי).
מכאן, ועד להשליך את ההיגיון הזה על כל ערבי בכל סיטואציה, זה משהוא אחר, וזה אקוויוולנט למוסר שמציג חמאס. זה הכל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 05, 2010, 00:33:00 »
תקשיב לגישה שאתה מציג בכל הקשור למחבלים. אתה תהרוג אותו כי הוא מסכן אותך באותה סיטואציה, נחמד מצידך.

מה אם הוא לא מסכן אותך, עצם זה שהוא מחבל לא מצדיק את חיסולו? עצם זה שהוא אויב לא מצדיק את הכרעתו? המטרה במלחמה היא לא חיסול כל המחבלים, לא חיסול כל הערבים. המטרה היא נצחון. ואם הדרך לנצחון היא לחסל את המחבל שניה לפני שהוא משגר את הקסאם, סבבה, אבל ככה לא מנצחים.

הצד שלי זה לא תעמולה פוליטית, את כל הפוליטיקה וכל אחד מציג את נקודת המבט שלו זה יפה ונחמד, זה אולי מתאים למשחק המקדים, אבל בשעת המלחמה שמים זאת בצד ומכריעים את הצד השני סוף הסיפור.

זה ממש לא 20 ילדים שמשחקים בשוטרים ומחבלים. מדובר ב20 ילדים שלומדים באחד מבתי הספר של חמאס, שייכים למשפחות תומכות חמאס, סיכויים גבוהיים שבמשפחות שלהם ישנם חמאסניקים או תומכי חמאס ומן הסתם הם בעצמם יהיו תומכי חמאס. האם הם סכנה בטחונית? לא.

האם החמאסניק שמסתובב עם נשק בעזה הוא סכנה בטחונית? לא.

אבל החמאסניק יכול בשניה להפוך לסכנה, כל מה שהוא צריך זה לטעון את הנשק, הילד פשוט צריך עוד מספר שנים זה הכל.
וללא קשר לילד, מבחינתי כל חמאסניק ומשפחתו הם בני מוות, כך שהילדים האלה על עצם השתייכותם למשפחות תומכות חמאס צריכים להיות מחוסלים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 05, 2010, 00:46:41 »
עשית סלט:
ציטוט
תקשיב לגישה שאתה מציג בכל הקשור למחבלים. אתה תהרוג אותו כי הוא מסכן אותך באותה סיטואציה, נחמד מצידך.

מה אם הוא לא מסכן אותך, עצם זה שהוא מחבל לא מצדיק את חיסולו? עצם זה שהוא אויב לא מצדיק את הכרעתו? המטרה במלחמה היא לא חיסול כל המחבלים, לא חיסול כל הערבים. המטרה היא נצחון. ואם הדרך לנצחון היא לחסל את המחבל שניה לפני שהוא משגר את הקסאם, סבבה, אבל ככה לא מנצחים.

הצד שלי זה לא תעמולה פוליטית, את כל הפוליטיקה וכל אחד מציג את נקודת המבט שלו זה יפה ונחמד, זה אולי מתאים למשחק המקדים, אבל בשעת המלחמה שמים זאת בצד ומכריעים את הצד השני סוף הסיפור.

זה ממש לא 20 ילדים שמשחקים בשוטרים ומחבלים. מדובר ב20 ילדים שלומדים באחד מבתי הספר של חמאס, שייכים למשפחות תומכות חמאס, סיכויים גבוהיים שבמשפחות שלהם ישנם חמאסניקים או תומכי חמאס ומן הסתם הם בעצמם יהיו תומכי חמאס. האם הם סכנה בטחונית? לא.

האם החמאסניק שמסתובב עם נשק בעזה הוא סכנה בטחונית? לא.

אבל החמאסניק יכול בשניה להפוך לסכנה, כל מה שהוא צריך זה לטעון את הנשק, הילד פשוט צריך עוד מספר שנים זה הכל.
וללא קשר לילד, מבחינתי כל חמאסניק ומשפחתו הם בני מוות, כך שהילדים האלה על עצם השתייכותם למשפחות תומכות חמאס צריכים להיות מחוסלים.

אם אותו מחבל לא מסכן אותי, עקרונית אין לי סיבה לחסל אותו, עדיף להתמקד באלו שכן מסכנים אותי.
זה למה שצה''ל מחסל מחבלים ולא ילדים בני 4.
קטע כזה, אה?
אם אותו מחבל יסכן אותי בעתיד, יש לי זכות לחסל אותו. זה לא אומר שאני צריך להפציץ חצי עזה רק בשביל לחסל אותו.
ילד בן 4, שלומד בגן של חמאס הוא טרם נחשב למחבל. הוא יהיה מחבל? אז הוא יהיה חלק מבנק המטרות שלי, עד אז הוא ילד בן 4.

אף פעם במלחמה לא שמים את הפוליטיקה בצד, כל מלחמה היא פוליטית.
ניטשה אמר פעם: "אומרים אתם: העניין הטוב הוא המקדש את המלחמה? ואני אומר לכם: המלחמה הטובה היא המקדשת כל עניין."
הכוונה שלו הייתה שמלחמה טובה יכולה לקדש כל עניין, והנה מלחמה מקדשת רצח ילדים בני 4.

וברור שמבחינתך ילד בן 4 הוא בן מוות רק כי אבא שלו חמאסניק, רק אל תצפה שלא ישוו אותך לחמאס בעצמו(שזה אומר שהילדים שלך יהיו בני מוות מבחינת חמאס?).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 05, 2010, 01:00:21 »
אם אותו מחבל לא מסכן אותך זה נחמד, אז אל תתקוף אותו ותחכה שהוא יסכן אותך ואז תגיב, אתה והמזל שלך. בהצלחה.
תראה לי מלחמה אחת בהסטוריה שנוצחה בטקטיקה כזו.

מלחמה היא אכן פוליטית, מלחמה היא תמיד כלי להשגת מטרה ואף פעם לא המטרה עצמה. מה שהתכוונתי ואולי לא הייתי מספיק ברור, זה שבזמן המלחמה, במיוחד מלחמת קיום, שמים את הפוליטיקה של מי התחיל ומי אמר מי למה בצד ומתרכזים בנצחון.

וכל מי שקשור בצורה כזו או אחרת לחמאסניק מבחינתי הוא בן מוות, והילדים שיהיו לי יהיו בני מוות מעצם היותם יהודים. וזה מה שאתה לא מבין.

אי אפשר לנהל לחימה, בכל רמה בין אם בקרב רחוב או בין אם מאבק צבאי בין מדינות על פי גישה של, אם אני יעשה לו ככה הוא יחזיר לי יותר חזק, אז אני לא יעשה לו בכלל.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 05, 2010, 15:09:54 »
וברור שמבחינתך ילד בן 4 הוא בן מוות רק כי אבא שלו חמאסניק, רק אל תצפה שלא ישוו אותך לחמאס בעצמו(שזה אומר שהילדים שלך יהיו בני מוות מבחינת חמאס?).
מה שאתה לא מבין זה שכל ילד יהודי (רק באשר הוא יהודי ולא משום סיבה אחרת) הוא בן מוות מבחינת החמאס.
החמאס מכנים אותנו "הכופרים" (אותנו ואת כל מי שאינו מוסלמי על פני העולם הזה) ולכן ה"כופרים" צריכים למות וכך גם ילדיהם.
הרי כל מטרתם בשיגור הטילים שלהם על יישובי הדרום היא לפגוע בכמה שיותר אזרחים (הרבה טילים נפלו בגני ילדים ובבתי ספר).
החמאס לא מבחין בין יהודי תומך מר"צ לבין יהודי תומך כהנא (אם אתה יהודי, אתה "כופר" ועליך למות).
השבוע ציינו 80 שנה לטבח חברון (טבח שבו רצחו הערבים 66 יהודים) בשנת תרפ"ט (אוגוסט 1929) - אז לא היה כיבוש ולא היה צה"ל ולא הייתה שום עילה מוצדקת מצד הערבים לעשות את מה שעשו, ובכל זאת הם עשו את מה שעשו (ולמה? רק בגלל שזו "מצווה" בדת השטנית שלהם להרוג את ה"כופרים" באללה).
יותר מזה - כשאנשי ההגנה נכנסו לחברון כדי להגן על היהודים שם (הם ידעו מה הולך לקרות), היהודים סילקו אותם משם בטענה שהערבים לא יפגעו בהם לרעה משום שהיו להם יחסי שכנות מצוינים עם הערבים (מזכיר קצת את יהודי גרמניה, לא?).
תקרא קצת עדויות מהטבח הזה ותבין שהאיסלאם (ואין דבר כזה איסלאם מתון) לא מבחין בין שמאלנים לימנים (העיקר הוא שאנחנו יהודים, וזו סיבה מספיק טובה להם):
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/8944

וזה אשכול שנפתח לציון 80 שנה לטבח:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27987.0.html

לגבי אמירתך שבזה שאנחנו מצדיקים הרג של ילדים אנחנו לא יותר טובים מהחמאס יש לי רק דבר אחד להגיד - אני מעדיף להיות אדם בלתי מוסרי חי מאשר אדם הומני מת.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #72 ב- : אוגוסט 05, 2010, 15:21:45 »
אל תערבבו בין מוסר ובין אכזריות. לפעמים אכזריות היא כן מוסרית וכן הכרחית.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 05, 2010, 16:05:43 »
אל תערבבו בין מוסר ובין אכזריות. לפעמים אכזריות היא כן מוסרית וכן הכרחית.
אתה צודק.
לנטרל פצצה מתקתקת זו לא אכזריות, אלא חובה של כל אדם כלפי ילדיו ושאר העם.
הרי ברור לכולנו שאותם ילדים יגיעו לבית ספר כזה: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/207701
ולכולם ברור שזה מה שהם יעשו אחרי בית ספר:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 05, 2010, 17:58:49 »
מה שאתה לא מבין זה שכל ילד יהודי (רק באשר הוא יהודי ולא משום סיבה אחרת) הוא בן מוות מבחינת החמאס.
החמאס מכנים אותנו "הכופרים" (אותנו ואת כל מי שאינו מוסלמי על פני העולם הזה) ולכן ה"כופרים" צריכים למות וכך גם ילדיהם.
הרי כל מטרתם בשיגור הטילים שלהם על יישובי הדרום היא לפגוע בכמה שיותר אזרחים (הרבה טילים נפלו בגני ילדים ובבתי ספר).
החמאס לא מבחין בין יהודי תומך מר"צ לבין יהודי תומך כהנא (אם אתה יהודי, אתה "כופר" ועליך למות).
השבוע ציינו 80 שנה לטבח חברון (טבח שבו רצחו הערבים 66 יהודים) בשנת תרפ"ט (אוגוסט 1929) - אז לא היה כיבוש ולא היה צה"ל ולא הייתה שום עילה מוצדקת מצד הערבים לעשות את מה שעשו, ובכל זאת הם עשו את מה שעשו (ולמה? רק בגלל שזו "מצווה" בדת השטנית שלהם להרוג את ה"כופרים" באללה).
יותר מזה - כשאנשי ההגנה נכנסו לחברון כדי להגן על היהודים שם (הם ידעו מה הולך לקרות), היהודים סילקו אותם משם בטענה שהערבים לא יפגעו בהם לרעה משום שהיו להם יחסי שכנות מצוינים עם הערבים (מזכיר קצת את יהודי גרמניה, לא?).
תקרא קצת עדויות מהטבח הזה ותבין שהאיסלאם (ואין דבר כזה איסלאם מתון) לא מבחין בין שמאלנים לימנים (העיקר הוא שאנחנו יהודים, וזו סיבה מספיק טובה להם):
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/8944

וזה אשכול שנפתח לציון 80 שנה לטבח:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27987.0.html

לגבי אמירתך שבזה שאנחנו מצדיקים הרג של ילדים אנחנו לא יותר טובים מהחמאס יש לי רק דבר אחד להגיד - אני מעדיף להיות אדם בלתי מוסרי חי מאשר אדם הומני מת.
כל מה שכתבת נכון לגבי האסלאם , לא רק לגבי החמאס, יהודי הינו בן מוות מכיוון שהאסלאם נותן לגיטמציה לפגיעה ביהודים, נוצרים וכל מי שנחשב ללא מאמין, לכן החמאס כשלעצמו הוא פועל יוצא מהאסלאם, אותו אסלאם שאומר שביום האחרון יהודי יתחבא מאחורי אבן והאבן יגיד " הו מוסלמי, יהודי מתחבא מאחורי אז תהרוג אותו".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2010, 20:09:04 על ידי Israelipatriot »