סקר

האם אתם חושבים שהונולוהוהו הוא בוגד שמאלני?

כן
16 (76.2%)
לא
5 (23.8%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: מי חושב שהונלוהוהו הוא טרול שמאלני?  (נקרא 36206 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא כרגע מביע דעות שמאלניות קיצוניות ולא מפסיק להתווכח עם אנשים בצורה לא מכובדת.אני משוכנע שהוא טרול מטעם שלום עכשיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מי חושב שהונלוהוהו הוא טרול שמאלני?
« להגיב #1 ב- : מאי 18, 2010, 23:46:30 »
תגידו אין לכם במה להתעסק?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #2 ב- : מאי 19, 2010, 08:39:35 »
תגיד אתה לך אין מה לעשות זה פורום של ימניים לא של שמאלנים
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 19, 2010, 09:01:22 »
מה אתה עושה בפורום שלנו? יאללה תחזור למצעדים של שלום עכשיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #4 ב- : מאי 19, 2010, 09:32:10 »
משהו יכול להסביר אחת ולתמיד מה זה בכלל "טרול"?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 19, 2010, 09:41:14 »

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 19, 2010, 09:43:27 »
טרול זה מונח בסלנג אינטרנטי לבן אדם שנכנס לפורום כדי להסית לאידיאולוגיה מסויימת לרוב יריבה לזו של הפורום ולהציג את הפורום כפורום של קיצונים משובשים.בפורום האנגלי לדוגמא יש לנו לפחות כמה טרולים ורק לפני כמה ימים טיפלנו שם בטרול שניסה להסית אנשים לקומוניזם.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 19, 2010, 10:35:59 »
הוא לא טרול טרול זה אחד שבא בשביל לעצבן אנשים ולהרוס את הדיונים על ידי הודעות לא קשורות(לא קשור לויכוח)זה שהוא שמאלני בפורום של ימנים לא הופך אותו ישר לטרול,
סך הכל הוא מדבר לעניין ותורם לפורום.
אל תצביע תשפיע

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 19, 2010, 10:38:34 »
הוא לא טרול טרול זה אחד שבא בשביל לעצבן אנשים ולהרוס את הדיונים על ידי הודעות לא קשורות(לא קשור לויכוח)זה שהוא שמאלני בפורום של ימנים לא הופך אותו ישר לטרול
אוקיי אולי זו ההגדרהשל טרול כאן.אני לקחתי את ההגדרה של טרול מההגדרה בפורום האנגלי שם ההגדרה של טרול זה אחד שמאמין באידיאולוגיה שונה מאידיאולוגיית הפורום שבא לסכסך ולנסות לגרום לאנשים להאמין באידיאולוגיה של הטרול.ואני יודע את זה כי בשלב מסויים חשדו בי שאהי טרול ניאו נאצי בפורום האנגלי למרות שאין לי מושג למה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 19, 2010, 11:06:33 »
אוקיי אולי זו ההגדרהשל טרול כאן.אני לקחתי את ההגדרה של טרול מההגדרה בפורום האנגלי שם ההגדרה של טרול זה אחד שמאמין באידיאולוגיה שונה מאידיאולוגיית הפורום שבא לסכסך ולנסות לגרום לאנשים להאמין באידיאולוגיה של הטרול.ואני יודע את זה כי בשלב מסויים חשדו בי שאהי טרול ניאו נאצי בפורום האנגלי למרות שאין לי מושג למה.
מותר לו לנסות לשכנע אנשים באידיאולוגיה שלו חוץ מיזה אפשר להפוך את זה ולשכנע אותו באידיאולוגיה שלנו,סך הכל אנשים עם דעות שונות מוסיפים לפורום.
אל תצביע תשפיע

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 19, 2010, 11:10:25 »
מותר לו לנסות לשכנע אנשים באידיאולוגיה שלו חוץ מיזה אפשר להפוך את זה ולשכנע אותו באידיאולוגיה שלנו,סך הכל אנשים עם דעות שונות מוסיפים לפורום.
מותר לו אבל זה לא רצוי.חוץ מזה אם עד עכשיו לא הצלחנו לשכנע אותו אז הסיכויים לכך קלושים.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 19, 2010, 13:10:47 »
מותר לו אבל זה לא רצוי.חוץ מזה אם עד עכשיו לא הצלחנו לשכנע אותו אז הסיכויים לכך קלושים.
חיים הסביר לא פעם, מהו האינטרס שלכם בכך שישנם משתמשים שמאלנים פעילים בפורום, שוטט קצת בהודעות קודמות וקרא את ההסברים. פרט לכך, הבחור שהגיב לפנייך כלל לא דיבר על לשכנע משתמשים שמאלניים שגולשים בפורום.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 19, 2010, 14:14:44 »
חיים הסביר לא פעם, מהו האינטרס שלכם בכך שישנם משתמשים שמאלנים פעילים בפורום, שוטט קצת בהודעות קודמות וקרא את ההסברים. פרט לכך, הבחור שהגיב לפנייך כלל לא דיבר על לשכנע משתמשים שמאלניים שגולשים בפורום.
אוקיי בוא נבהיר כמה דברים.קודם כול עם כמה שאני מעריך את חיים והכול אני לא חיים.sw500 דיבר על האפשרות להעביר את הטרולים השמאלנים להאמין באידיאולוגיה ימנית.אני משוכנע שהם כל כך חולי נפש עד שאי אפשר לעזור להם אולם זוהי דעתי בלבד.וחוץ מזה השמאלנים פה בעיקר מקללים משתמשים אחרים שהם תופסים אותם כאנשים החשובים או הימניים ביותר בפורום ולא תורמים לכלום.אתם שפל אנושי שצריך להתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי כי אתם עוזרים לכול האנשים שרוצים להשמיד אותנו בפרט ואת כול התרבות המערבית בפרט על ידי הכנסת עוד ועוד כושים ומוסלמים לטריטוריה שלנו.אין לכם בושה ואתם מנסים להרוס את הדברים הטובים האחרונים שנשארו בתרבותינו.אין לי ולעולם לא תהיה לי הערכה כלפי שמאלנים.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 19, 2010, 15:18:11 »
אוקיי בוא נבהיר כמה דברים.קודם כול עם כמה שאני מעריך את חיים והכול אני לא חיים.sw500 דיבר על האפשרות להעביר את הטרולים השמאלנים להאמין באידיאולוגיה ימנית.אני משוכנע שהם כל כך חולי נפש עד שאי אפשר לעזור להם אולם זוהי דעתי בלבד.וחוץ מזה השמאלנים פה בעיקר מקללים משתמשים אחרים שהם תופסים אותם כאנשים החשובים או הימניים ביותר בפורום ולא תורמים לכלום.אתם שפל אנושי שצריך להתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי כי אתם עוזרים לכול האנשים שרוצים להשמיד אותנו בפרט ואת כול התרבות המערבית בפרט על ידי הכנסת עוד ועוד כושים ומוסלמים לטריטוריה שלנו.אין לכם בושה ואתם מנסים להרוס את הדברים הטובים האחרונים שנשארו בתרבותינו.אין לי ולעולם לא תהיה לי הערכה כלפי שמאלנים.
לי לעומת זאת, יש הערכה לבני אדם לא לפי האידאולוגיה שלהם. אני מציע לך לבחון שוב את מערכת הערכים והשיפוט שלך כלפי בני אדם כפרטים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 19, 2010, 15:28:19 »
לי לעומת זאת, יש הערכה לבני אדם לא לפי האידאולוגיה שלהם. אני מציע לך לבחון שוב את מערכת הערכים והשיפוט שלך כלפי בני אדם כפרטים.
אני לא רואה בפרט שום ערך אלא רק במדינה כך שההתייחסות לפרטים אינה משנה דבר אלא אם הם פגומים ופועלים נגד המדינה.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 19, 2010, 15:33:18 »
אני לא רואה בפרט שום ערך אלא רק במדינה כך שההתייחסות לפרטים אינה משנה דבר אלא אם הם פגומים ופועלים נגד המדינה.
פחחח... כל כך שטחי להתייחס לבן אדם לפי התאמתו לרצון השלטון במדינתו... עשה לי טובה ותתחיל לחקור מהי מהות האדם, מהו פרט וכמה מורכב הוא. אולי זה יפתח לך קצת את הראש מעבר ל"פרט-מדינה".

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 19, 2010, 15:34:38 »
פחחח... כל כך שטחי להתייחס לבן אדם לפי התאמתו לרצון השלטון במדינתו... עשה לי טובה ותתחיל לחקור מהי מהות האדם, מהו פרט וכמה מורכב הוא. אולי זה יפתח לך קצת את הראש מעבר ל"פרט-מדינה".
זה מה שניסיתי להסביר לך בתגובה הקודמת.זה לא משנה לי כמה מורכב ונפלא הנפרט אלא רק מה שהוא עושה בשביל המדינה אחרת אין לו שום ערך וזכות קיום.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 19, 2010, 15:40:36 »
זה מה שניסיתי להסביר לך בתגובה הקודמת.זה לא משנה לי כמה מורכב ונפלא הנפרט אלא רק מה שהוא עושה בשביל המדינה אחרת אין לו שום ערך וזכות קיום.
מדינה זה גוף שהאדם המציא, זה מוסד מטופש שצריך לפרק ולהכחיד. אין צורך במדינות, צריך מנהלה עולמית שתנוהל בידי נציגים מכל הקבוצות האתניות הקיימות בעולם ויהיה בה יצוג שווה לכל קבוצה. אחת ממטרותיה המרכזיות תהיה הכחדת תופעות מבישות כמו אמונה בנחיתותה של קבוצה אתנית...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 19, 2010, 16:10:04 »
מדינה זה גוף שהאדם המציא, זה מוסד מטופש שצריך לפרק ולהכחיד. אין צורך במדינות, צריך מנהלה עולמית שתנוהל בידי נציגים מכל הקבוצות האתניות הקיימות בעולם ויהיה בה יצוג שווה לכל קבוצה. אחת ממטרותיה המרכזיות תהיה הכחדת תופעות מבישות כמו אמונה בנחיתותה של קבוצה אתנית...
זה בסדר,אולי עוד אפשר לעזור לך.אבל בינתיים כדאי שתשרת את המדינה שבה אתה חיי כי זוהי מטרת קיומך וקיומי והקיום של כול בני האדם בעולם.המדינה זה ערך קדוש וצריכה להיות נעל הכול,כולל חיי הפרטים האינדיווידואליים המרכיבים אותה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 19, 2010, 19:39:31 »
הוא לא טרול. בוגד ? כנראה שלא, אבל גם לא נאמן בגרוש. שמאלני ? בערך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #20 ב- : מאי 19, 2010, 19:46:18 »
הוא לא טרול. בוגד ? כנראה שלא, אבל גם לא נאמן בגרוש. שמאלני ? בערך.
הוצאת לי את המילים מהפה (לא הצבעתי שום דבר אין אפשרות של 'אחר') ואם אפשר להוסיף-גם קצת מתוסבך.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 19, 2010, 19:50:42 »
זה בסדר,אולי עוד אפשר לעזור לך.אבל בינתיים כדאי שתשרת את המדינה שבה אתה חיי כי זוהי מטרת קיומך וקיומי והקיום של כול בני האדם בעולם.המדינה זה ערך קדוש וצריכה להיות נעל הכול,כולל חיי הפרטים האינדיווידואליים המרכיבים אותה.
למה אתה חושב שמטרת קיומם של אנשים הוא לשרת את המדינה ושהמדינה מעל הכל??
אל תצביע תשפיע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : מאי 19, 2010, 21:42:25 »
ניסו את השטות הזו בעבר, זה קרס (מגדל בבל).
מנסים את זה היום זה גם יקרוס (האיחוד האירופי).
בנתיים היישות החברתית הגדולה ביותר שאדם מסוגל לתחזק לאורך זמן הוא מדינה, מנהלה עולמית? גיבוב של הבלים שרק יגרור יותר מלחמות ויותר דם משהיה בעבר, כל קבוצה אתנית שלא יהיה לה נוח עם החלטה זו או אחרת של ה"מנהלה" תמצא אמתלא ראשונה לצאת נגד ההחלטות הללו שמטיבות עם קבוצה אחרת לדידם, ואז הם יתנתקו מהגוף והוא יקרוס.
חבר הלאומים קרס, האו"ם לא מחזיק מים, חדל קשקשת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 19, 2010, 23:18:42 »
למה אתה חושב שמטרת קיומם של אנשים הוא לשרת את המדינה ושהמדינה מעל הכל??
כי זה מטרת קיום האדם.בלי המדינה אין לאדם שום ערך

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #24 ב- : מאי 19, 2010, 23:43:01 »
אני לא חושב שהוא שטול של השמאל.
אני חושב שהוא פועל על דעת עצמו.
איני יודע אם באיזו מפלגה הוא תומך אבל בהחלט היו פעמים שהוא אמר דבר נכונים דבר נדיר ביותר במקרה של טרול.
למרות שברור שהוא עדיין רחוק מאוד מאוד מהדעות שלנו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!