כתב נושא: האמת על אוהדי הפועל תל אביב  (נקרא 13993 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
האמת על אוהדי הפועל תל אביב
« ב- : מאי 13, 2010, 15:53:51 »
בס"ד

אני יודע שזה לא קשור לפורום דיון כללי אבל רציתי שכולם ידעו.

האמת על אוהדי הפועל תל אביב:

1)התאכזרות לבעלי חיים:במשחק דרבי בין הפועל למכבי ת"א,לקחו אוהדי הפועל תל אביב שחורה,צבעו אותה בצבע אדום וקשרו את כנפייה כדיי שלא תוכל לעוף,והעמידו אותה על משקוף השער של שביט אלימלך כדיי ששחקני מכבי יחששו לבעוט לכיוונה,ואכן,כפי שהעיד אחד משחקני הקבוצה הם פחדו לפגוע ביונה ונמנעו מלבעוט לכיוונה.
פגיעת כדור ביונה=פגיעה קטלנית.
אתי אלטמן,"תנו לחיות לחיות":"הגיע הזמן לעשות לזה סוף. מי שפוגע בבעלי חיים יפגע גם בבני אדם".
2)הנפת שלטים המכריזים על מותו של גרשון.
3)התנכרות לזהותה הישראלית יהודית של הקבוצה:במשחק החוץ נגד פ.ס.ז',ב"פארק דה פראנס",הניפו אוהדי הפועל שלט עם הקריאה:"אנחנו לא מייצגים את ישראל",לאחר הניצחון באותו משחק,התבקש הקהל של הפועל ע"י יהודים מפריס,לשיר את "התקווה",אך הקהל סירב בטענה ש"הפועל ת"א מייצגת רק את הפועל ת"א ולא את מדינת ישראל".
טענה דומה לזו משמיעים "ערביי ישראל" כאשר הם מייצגים את ישראל בעולם לדוגמא:סכנדר קובטי,במאי הסרט עג'מי,שהצהיר רגע לפני האוסקר כי הסרט לא ישראלי והוא לא מייצג את ישראל...
4)קריאות 'נאצים' 'ושואה למכבי' במשחק דרבי בין הפועל ת"א לבין מכבי תל אביב בכדורסל.
5)במשחק נגד מכבי נתניה שרו אוהדי הפועל:"הפיגוע הוא מוצדק",באותו שבוע שבו אירע פיגוע בקניון השרון(2005).
6)איום על חייו של מאמן הקבוצה,גיא לוזון,לאחר ההפסד למ.ס אשדוד:"תמסרו לגיא לוזון שאנחנו נרצח אותו,כאן זה לא מכבי פ"ת,התקבלה החלטה סופית לרצוח את גיא לוזון".
7)"היטלר, נשרוף אותך חי,מכביסט מסריח"-נוסח מכתב ששלח אוהד הפועל לאחד מראשי מכבי ת"א.
8שירת "קטיושות לגליל" במשחקים נגד גליל עליון.
9)שמחה פומבית לאידו של איציק קמרי,המעסה של מכבי ת"א,על מות ביתו עדי ז"ל בהתרסקות מטוס,כולל שירי זימה.
10)הפגנת ביטויי שמחה בפורומים של אוהדי הקבוצה, כגון:"פחות 5 אוהדים לבית"ר" לאחר פיגוע קשה בירושלים עם הרוגים רבים.
11)ריסוס כתובות המאחלות "החלמה מהירה" לאבי רן ז"ל(שוער מכבי חיפה).
12)ונדליזם:לקראת משחק הדרבי,ריססו אוהדי הפועל ת"א בבלומפילד את הכתובות:"הזונה ה12" על משקל ארגון "השחקן ה-12","גרמנים" ו"רק הפועל".
13)שירת "סדאם חוסיין בשוק" לשחקן החיזוק המוסלמי של מכבי ת"א,חוסיין בשוק.
14)"הבן של גרשון ללא רוח חיים!!! עם אבא כמוך הוא מעדיף למות"(אוהדי הפועל לשמעון גרשון לאחר הולדת בנו הבכור).
15)הסתה לרצח שוטרים-"בא לי לדחוף שוטר לפסי רכבת....."וידאו:http://www.youtube.com/watch?v=OXYfD6IAcX8
16)אוהדי הפועל שרים"שואה למשטרה" סרטון:http://www.youtube.com/watch?v=UwJ-dmrUSO0
17)פיינל פור:הגעה עם דגלי הקומוניזם,לעודד את צסקא נגד מכבי ת"א(2004).
18)השיר "בתאונת מטוס קלה":
השיר בביצוע במשורר "הדגול"גל סוקולובסקי:http://www.youtube.com/watch?v=eDWIQxsS4mc
שירת אוהדי הפועל:http://www.youtube.com/watch?v=nkHY_kxhC-0
19)מתיי שאוהדי הפועל כבר שרים את ההמנון,הם שרים אותו כך:"כל עוד בלבב פנימה,נפש יהודי הומייה,ולפאתי מזרח קדימה,עין של קלינגר לא רואה(לעג לניר קלינגר שסובל מליקוי בעינו השמאלית,בנוסף לביזוי ההמנון הלאומי)
20)אוהד הפועל מנסה להסביר את ביזוי השואה,ע"י אוהדי הקבוצה:
"לא מדובר בבורות או ילדותיות,להפך.רמת ההשכלה הגבוהה שלנו מאפשרת לנו להשתמש בקיצוניות מבלי שזה יתייג אותנו כערסים,כמו אצל אוהדיי שאר הקבוצות".(מתוך כתבה במאקו 2009)
21)הסתה ברשת:"שרון חולדאי ימות היום"-מספר אוהדים של הפועל תל אביב פתחו בפייסבוק קבוצה המייחלת למותו של ראש עיריית תל אביב,עם מודעת אבל מפוברקת והמלצות "איך להרוג את החולדה".(2009)
21)אוהדי הפועל שרים:"אפילו מוני התאבד כבר,שמעון מזרחי עד מתי?"(2009).

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : מאי 13, 2010, 16:02:46 »
או הו, אני רואה שפגעתי בנקודה רגישה, מה קרה בכית כי קראתי לך ערס?

רק כמה הערות(לשטויות הרגילות שלכם, דשנו), למרות שאין כאן קשר לדיון וחבל שאתה לא מעביר את זה לפורום של בית''ר.

2) אתה רציני?
6) כי אף פעם לא איימתם על אף אחד, גוטמן הלך בגללכם לבית חולים.
12) אה כי אוהדי בית''ר אף פעם לא ביצעו וונדליזם. במיוחד לא ניסו לשרוף את משרדי ההתאחדות, זרקו בקבוקי תבערה בוולפסון או סתם קישקשו על הקיר שטויות.
אתה לא אמיתי, אתה פיקציה, אין מצב שאתה קיים!!!
15) לאומת אהבתכם הבלתי מעוררת למשטרה?
20-אמר מי שמאחל מוות בערך כל יום לחצי מדינת ישראל(ערבים ויהודים) שמעצבנים אותו. ומי ששורק בוז לרבין ושמח שאויבו המר נרצח(לפחות אנחנו לא רצחנו אף אחד עדיין, ולא זה לא אומר שאתה אישית רצחת...)
21) הדבר היחידי שאני לא מתבייש בו בקהל שלנו, מצטער, ברגע שתבין מה זה שנאה אמתית, ולא העלאק שנאה שיש לך לערבים/שמאלנים/אוהדי הפועל, תבין יותר טוב את השיר הזה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #2 ב- : מאי 13, 2010, 16:06:39 »
בס"ד

תגיד אוהד הגועל הקטע עם היונה אמיתי? (שואל ברצינות)
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 13, 2010, 16:09:28 »
בס"ד

תגיד אוהד הגועל הקטע עם היונה אמיתי? (שואל ברצינות)

אכן כן, ולא בדיוק עזר לנו כי הפסדנו באותו דרבי אם אני לא טועה.

אגב הרבה אוהדים שלנו התעצבנו מכל הקטע הזה(ובצדק) בכל זאת שמאלנים אוהבי בעלי חיים...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 13, 2010, 16:10:51 »
בס"ד

אתם כמו שאמרתי אתם לא מייצגים שום דבר במדינת ישראל וטוב שכך,אתם 3 אחוז מהעם שהצביעו למרץ זה אתם בדיוק.
לביתר יש הכי הרבה קהל בארץ ברוך השם.
וונדליזם כל אוהד עושה אבל תלוי מה הוא עושה,לפחות אנחנו לא מרססים ומאחלים ליהודים למות ולועגים ליהודים שמתו,ואל תגיד לי עכשיו שאנחנו לועגים לרבים כי בעניי ובעניי כל אוהדיי ביתר הוא לא יהודי,הוא כמעט השמיד את מדינת ישראל וזה לא קרה והכל בזכות הצדיק יגאל עמיר הי"ו,ואתם וכל אוהדי הפועל צריכים להפנים:רבין לא עזר ולו במשו אחד למדינת ישראל,הוא הביא עלינו מרצחים הוא נתן נשקים לערבים בגללו כל שבוע היה פיגוע הוא הביא עלינו את האסון שנקרא 'הסכמי אוסלו',אז איזה מן עזרה זאת לעם ישראל?
אתם מרססים צלבי קרס של הנאצים ובאים ואומרים"שואה למכבי"ובאים עם דגלים קומוניסטים למשחק של צסקא נגד מכבי,ומאחלים לקבוצות שמיצגות את ישראל להפסיד,ושוב אל תגיד לי שכל עם ישראל מאחל לכם להפסיד באירופה,אנחנו מאחלים לכם להפסיד באירופה בגלל השלט שהנפתם "אנחנו לא מייצגים את ישראל,אנחנו מייצגים את הפועל" ולא בגלל השנאה ביננו.
אתם שרים שירים מגעילים ומבזים,מבזים את הדגל הלאומי,את ההמנון הלאומי,מבזים את ישראל בכלל,אני יכלתי להביא לפה הרבה שירים שלכם אבל אני לא רוצה שהחברה מהפורום ישמעו את אותם השירים המבזים והמגעילים שאתם שרים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 13, 2010, 16:13:07 »
בס"ד

אתם כמו שאמרתי אתם לא מייצגים שום דבר במדינת ישראל וטוב שכך,אתם 3 אחוז מהעם שהצביעו למרץ זה אתם בדיוק.
וונדליזם כל אוהד עושה אבל תלוי מה הוא עושה,לפחות אנחנו לא מרססים ומאחלים ליהודים למות ולועגים ליהודים שמתו,ואל תגיד לי עכשיו שאנחנו לועגים לרבים כי בעניי ובעניי כל אוהדיי ביתר הוא לא יהודי,הוא כמעט השמיד את מדינת ישראל וזה לא קרה והכל בזכות הצדיק יגאל עמיר הי"ו,ואתם וכל אוהדי הפועל צריכים להפנים:רבין לא עזר ולו במשו אחד למדינת ישראל,הוא הביא עלינו מרצחים הוא נתן נשקים לערבים בגללו כל שבוע היה פיגוע הוא הביא עלינו את האסון שנקרא 'הסכמי אוסלו',אז איזה מן עזרה זאת לעם ישראל?
אתם מרססים צלבי קרס של הנאצים ובאים ואומרים"שואה למכבי"ובאים עם דגלים קומוניסטים למשחק של צסקא נגד מכבי,ומאחלים לקבוצות שמיצגות את ישראל להפסיד,ושוב אל תגיד לי שכל עם ישראל מאחל לכם להפסיד באירופה,אנחנו מאחלים לכם להפסיד באירופה בגלל השלט שהנפתם "אנחנו לא מייצגים את ישראל,אנחנו מייצגים את הפועל" ולא בגלל השנאה ביננו.
אתם שרים שירים מגעילים ומבזים,מבזים את הדגל הלאומי,את ההמנון הלאומי,מבזים את ישראל בכלל,אני יכלתי להביא לפה הרבה שירים שלכם אבל אני לא רוצה שהחברה מהפורום ישמעו את אותם השירים המבזים והמגעילים שאתם שרים.

אני מצטער, דשנו, זו מדינה דמוקרטית, אם אתה רוצה להיות דמגוג זו זכותך המלאה.
אין לי כוח להתווכח עם טיפשים.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 13, 2010, 16:14:20 »
בס"ד

עצוב מה שאנשים יעשו בשביל משחק כדורגל... ומה הדעה שלך בעניין הזה? (לא מעניין אותי מה קבוצות אחרות עשו) 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 13, 2010, 16:14:31 »
בס"ד

ירין למען ההגינות, רבין כן תרם למדינה, הוא היה איש צבא נהדר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 13, 2010, 16:15:42 »
ירין למען ההגינות, רבין כן תרם למדינה, הוא היה איש צבא נהדר.
בס"ד

איש צבא נהדר שנטש את חבריו בקרב?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 13, 2010, 16:16:54 »
אני מצטער, דשנו, זו מדינה דמוקרטית, אם אתה רוצה להיות דמגוג זו זכותך המלאה.
אין לי כוח להתווכח עם טיפשים.
בס"ד

כבר דיברתי עם מנהלים וכנראה את תיהיה חסום או עם לא אז אנשים לא יקשיבו לך ואני ידאג שלא יענו לך כי אתה טיפש מטומטם שלא מבין כלום מהחיים ושלא יודע להתווכח בגרוש,ורוב הפורום כבר צוחקים עליך ואת זה אני יודע בוודאות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 13, 2010, 16:23:44 »
בס"ד

איש צבא נהדר שנטש את חבריו בקרב?

אין (ככל הידוע לי לפחות) מנהיג צבאי ללא נקודות שחורות כאלה או אחרות בקריירה שלו.

מה שכן, את השיגיו במלחמת העצמאות אי אפשר לקחת ממנו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 13, 2010, 16:26:31 »
בס"ד

עצוב מה שאנשים יעשו בשביל משחק כדורגל... ומה הדעה שלך בעניין הזה? (לא מעניין אותי מה קבוצות אחרות עשו) 

כמו הדעות שלי על שירי הנאצים ושואה, כמו הדעות שלי על מקרה האלימות וביזוי ההמנון, אני חושב שזה מהלך מטומטם, מגעיל ואכזרי.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 13, 2010, 16:26:37 »
אין (ככל הידוע לי לפחות) מנהיג צבאי ללא נקודות שחורות כאלה או אחרות בקריירה שלו.

מה שכן, את השיגיו במלחמת העצמאות אי אפשר לקחת ממנו.
בס"ד

שמע אני שמעתי ואני יודע מה היו הישגיו במלחמת העצמאות אבל באיזה מבצע צבאי או באחת המלחמות האחרות שהוא השתתף הוא נטש את חבריו בקרב וזה מוזכר בהרבה מקומות ובסרטונים ואפילו עם אני לא טועה שמעתי את זה מחיים באחד מסרטוניו ביוטיוב.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 13, 2010, 16:27:47 »
כמו הדעות שלי על שירי הנאצים ושואה, כמו הדעות שלי על מקרה האלימות וביזוי ההמנון, אני חושב שזה מהלך מטומטם, מגעיל ואכזרי.

בס"ד

עם זה מגעיל ואכזרי אז למה 98 אחוז מהקהל שלכם עושים את זה??
יש את ה2 אחוז שעוד אני יגיד עליהם"אוהדי הפועל נחמדים ולא מזיקים".

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 13, 2010, 16:29:51 »

ומי ששורק בוז לרבין ושמח שאויבו המר נרצח(לפחות אנחנו לא רצחנו אף אחד עדיין, ולא זה לא אומר שאתה אישית רצחת...)

בדרך אני משתדל כמה שיותר לדבר לגופו של עניין ולא להגיד "אתם" אלא "אתה", אבל נראה לי שהפעם אני ירשה לעצמי.
לפי מה שאתה אומר כאן, אז כנראה אינך יודע שמי שהמציא את הרצח הפוליטי בין יהודי ארץ ישראל, זה אתם.
ב1924 איש "ההגנה" אברהם תמהוני, שלח את עמיתו ממחתרת הקיבוץ אברהם גיורא, לרצוח את איש "אגודת ישראל" יעקב דה האן בעת יציאתו ללונדון על רקע פוליטי בלבד, ואכן אתם רצחתם אותו בדם קר.
בדרך כלל לא הייתי מייחס לך את הרצח הזה, אבל פעם הבאה תחשוב קצת לפני שאתה אומר "אנחנו לא רצחנו" ו"אתם רצחתם", ופשוט תגיד "אני לא רצחתי".    

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 13, 2010, 16:30:18 »
בס"ד

כבר דיברתי עם מנהלים וכנראה את תיהיה חסום או עם לא אז אנשים לא יקשיבו לך ואני ידאג שלא יענו לך כי אתה טיפש מטומטם שלא מבין כלום מהחיים ושלא יודע להתווכח בגרוש,ורוב הפורום כבר צוחקים עליך ואת זה אני יודע בוודאות.

עלי צוחקים כי אני שמאלני, טיפש, החוזר על טעוניו ובעל שגיאות כתיב ופיסוק מדי פעם.
עליך צוחקים(אם תרצה או לא, גם) כי אתה ערס מפגר, חסר דעה שחוץ מלצעוק מוות לערבים לא יודע כלום מהחיים שלו.
ועכשיו, כמו בדיונים אחרים, הוכחת את זה שוב.
במיוחד בטענות מלאות דמגוגיה, שמסתכמות ב: "שאנחנו עושים את זה, זה בסדר, שאתם עושים את זה, זה גועל נפש ואנטישמיות ובלה בלה בלה"

אתה מוזמן לחסום אותי(אבל זה פעם רביעית שאתה אומר שיעשו את זה, כנראה המנהלים כאן גם לא ממש מקשיבים לך), או להתעלם ממני, מעניין את קצה הזרת השמאלית.

אה ועוד משהוא, אל תפגע מזה שאני חושב שאתה ערס, זה לא אישי, וזה מי שאתה, ערס טיפש בעל מוח של דחליל.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 13, 2010, 16:31:57 »

בס"ד

שמח לשמוע  :old_afro: (עד כמה שאפשר לשמוח בנושא כזה)
אתה רואה יש דברים שאנחנו מסכימים עליהם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 13, 2010, 16:34:05 »
בדרך אני משתדל כמה שיותר לדבר לגופו של עניין ולא להגיד "אתם" אלא "אתה", אבל נראה לי שהפעם אני ירשה לעצמי.
לפי מה שאתה אומר כאן, אז כנראה אינך יודע שמי שהמציא את הרצח הפוליטי בין יהודי ארץ ישראל, זה אתם.
ב1924 איש "ההגנה" אברהם תמהוני, שלח את עמיתו ממחתרת הקיבוץ אברהם גיורא, לרצוח את איש "אגודת ישראל" יעקב דה האן בעת יציאתו ללונדון על רקע פוליטי בלבד, ואכן אתם רצחתם אותו בדם קר.
בדרך כלל לא הייתי מייחס לך את הרצח הזה, אבל פעם הבאה תחשוב קצת לפני שאתה אומר "אנחנו לא רצחנו" ו"אתם רצחתם", ופשוט תגיד "אני לא רצחתי".    

היה מדובר בעקיצה למר ירין, ששמח שרבין נרצח, והגדיר את יגאל עמיר כצדיק.
כמדומני שלא ראיתי אוהדי הפועל ששמחו על רציחתו של אותו אברהם תמהוני, שאין לי מושג אפילו מי זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 13, 2010, 16:35:09 »
בס"ד

עם זה מגעיל ואכזרי אז למה 98 אחוז מהקהל שלכם עושים את זה??
יש את ה2 אחוז שעוד אני יגיד עליהם"אוהדי הפועל נחמדים ולא מזיקים".

כי יש לנו הפרעות אישיותיות
ציטוט
שמח לשמוע   (עד כמה שאפשר לשמוח בנושא כזה)
אתה רואה יש דברים שאנחנו מסכימים עליהם.

תזהר עוד תהפוך לשמאלני :P

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 13, 2010, 16:36:55 »
בס"ד

אני לא מבין מה נותן לכם כל הקטע האישי הזה...
הוא יגיד לך שאמא שלך ואתה תגיד לו שאמא שלו... די חלאס,זה לא נותן כלום,דברו לעניין תביאו עובדות.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 13, 2010, 16:38:59 »

תזהר עוד תהפוך לשמאלני :P

אל תדאג אין סיכוי... אני פשוט מאד אוהב בעלי חיים וכואב לי שאני שומע שפוגעים בהם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 13, 2010, 16:39:41 »
בס"ד

אני לא מבין מה נותן לכם כל הקטע האישי הזה...
הוא יגיד לך שאמא שלך ואתה תגיד לו שאמא שלו... די חלאס,זה לא נותן כלום,דברו לעניין תביאו עובדות.

עניין האמהות זה ביני לבין רון בן מיכאל, ירין טיפש מדיי בשביל להתווכח על עובדות

אתה יודע מה? אני יוכח לך בתגובה הבאה

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 13, 2010, 16:40:14 »
עלי צוחקים כי אני שמאלני, טיפש, החוזר על טעוניו ובעל שגיאות כתיב ופיסוק מדי פעם.
עליך צוחקים(אם תרצה או לא, גם) כי אתה ערס מפגר, חסר דעה שחוץ מלצעוק מוות לערבים לא יודע כלום מהחיים שלו.
ועכשיו, כמו בדיונים אחרים, הוכחת את זה שוב.
במיוחד בטענות מלאות דמגוגיה, שמסתכמות ב: "שאנחנו עושים את זה, זה בסדר, שאתם עושים את זה, זה גועל נפש ואנטישמיות ובלה בלה בלה"

אתה מוזמן לחסום אותי(אבל זה פעם רביעית שאתה אומר שיעשו את זה, כנראה המנהלים כאן גם לא ממש מקשיבים לך), או להתעלם ממני, מעניין את קצה הזרת השמאלית.

אה ועוד משהוא, אל תפגע מזה שאני חושב שאתה ערס, זה לא אישי, וזה מי שאתה, ערס טיפש בעל מוח של דחליל.

בס"ד

אמרתי ואני אומר את זה שוב אני מעדיף להיות ערס מאשר להיות עוכר ישראל.
וזה לא שהמנהלים לא מקשיבים פשוט אתה עוזר לפורום שלנו להתקדם ושיהיה בוא פעילות רבה ובגלל זה עדיין לא חוסמים אותך אבל מתאפקים!!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 13, 2010, 16:43:31 »
כי יש לנו הפרעות אישיותיות

בס"ד

טוב שאתה מודע לזה סוף סוף,ואתה טיפש יחמור ימסריח ימנוול יבוגד יעוכר ישראל אתה וכל הפועל אמן תישרפו חיים היום עוד היום הזה!!!

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : מאי 13, 2010, 16:44:31 »
היה מדובר בעקיצה למר ירין, ששמח שרבין נרצח, והגדיר את יגאל עמיר כצדיק.
כמדומני שלא ראיתי אוהדי הפועל ששמחו על רציחתו של אותו אברהם תמהוני, שאין לי מושג אפילו מי זה.

אתה לא ראית את אוהדי הפועל שמחים על כך, מכיוון שאף אחד לא שמע על הרצח הפוליטי הזה , בדיוק מאותה סיבה שגם לך אין מושג על מה אני מדבר, והסיבה היא כנראה מערכת החינוך ה"הוגנת" שלנו שהרתאה לנו שנה אחרי שנה, סרטים על רבין ועל רציחתו של רבין, ומתעלמים לגמרי מבית היוצר של אתו רצח.
דרך אגב אברהם תמהוני הוא יוזם הרצח, ולא הנרצח, הנרצח בשמו המלא הוא יעקב ישראל דה האן.