כתב נושא: חיים העלה היום רעיון מבריק.  (נקרא 4533 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
חיים העלה היום רעיון מבריק.
« ב- : נובמבר 14, 2006, 21:24:22 »
לצרף אלינו את משה פייגלין.כך גם יהיה כסף,ופייגלין בחור טוב.אני קראתי את ספרו והתכתבתי עם מוטי קרפל.

עז77

• אורח
בעניין: חיים העלה היום רעיון מבריק.
« להגיב #1 ב- : נובמבר 15, 2006, 22:49:51 »
מסכים

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 21, 2006, 01:52:04 »
אוקיי אז מה עושים הלאה?
איך מביאים אותו?
מה עם מיכאל קליינר? הוא גם מועמד פוטנציאלי לא?
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 25, 2006, 20:49:46 »
בס"ד
בהמשך לרעיון, חיים גם אמר שהוא חושב (הוא בעצם יודע ולא רק חושב...)שהם לא ירצו לבוא.
צריך לבנות קשרים עם גורמים פוליטיים ואחרים שדעותיהם קרובות לשלנו ולקרב אותם. גם לעזור להם ולשתף פעולה. אנחנו כשלעצמנו מספרנו קטן ולא מספיק לפעולה כלשהי: במסגרת הפוליטית בכנסת או במסגרת חוץ פוליטית להתנגדות לפעולות שונות של השלטון. כדי להגיע למסת אנשים שתוכל להשיג מטרות שלנו יש להרחיב את הקשרים עם קרובים לנו.
אחד הצעדים הראשונים זה להפסיק להגיד מועצת פשע ולהתחיל להיות אקטיביים במסגרת הזו. גם להפסיק לקלל את אפי איתם ואת ליברמן. ולו מהעובדה שמקללות לא יוצא כלום.

בהקלטה האחרונה חיים אמר שהוא או-טו-טו נבחר לכהונת סנטור בארה"ב אך מוותר על זה ברגע האחרון מסיבות אידאולוגיות. אני חושב שצריך לסרוג לחיים סוודר עבה וטוב שלא יקפא מקור חו"ח בגבהים שהוא מרחף בהם...
GY

מנותק יאיר

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 27, 2006, 13:50:46 »
אם אני לא טועה זה כבר עלה לדיון כמה פעמיים אבל פיגליין סירב...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : נובמבר 27, 2006, 17:09:20 »
ציטוט
בהקלטה האחרונה חיים אמר שהוא או-טו-טו נבחר לכהונת סנטור בארה"ב אך מוותר על זה ברגע האחרון מסיבות אידאולוגיות. אני חושב שצריך לסרוג לחיים סוודר עבה וטוב שלא יקפא מקור חו"ח בגבהים שהוא מרחף בהם...

אני השתתפתי בהפגנה יחד עם חיים נגד אולמרט (נערכה לפני יותר משנה בוושינגטון).  היית צריך לראות, איך עשרות של נוצרים ניגשים אליו, לוחצים את ידו בהתלהבות ובהערכה, מפקידים בידיו צ'קים על סכומים של $200 ו-$400 (חיים סיפר שפעם נוצרי נתן לו צ'ק עך סך $1000).  חיים לא דבר על נשיאות ארה"ב, אלא בסך הכל בחירה לקונגרס.   כאשר הנוצרים באיזור מסוים ב"רצועת התנ"ך" מעוניינים בבחירתו של בן-אדם, בדר"כ אותו בן-אדם נבחר.  חיים לא הגזים והוא לא חי בעננים.  אבל אני מבין למה אתה מטיל ספק בדבריו, הרי אתה חי בגלות האירופאית, לא בגלות האמריקאית.  דברים שרואים משם, לא רואים מכאן.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : נובמבר 27, 2006, 17:19:13 »
בס"ד
בהמשך לרעיון, חיים גם אמר שהוא חושב (הוא בעצם יודע ולא רק חושב...)שהם לא ירצו לבוא.
צריך לבנות קשרים עם גורמים פוליטיים ואחרים שדעותיהם קרובות לשלנו ולקרב אותם. גם לעזור להם ולשתף פעולה. אנחנו כשלעצמנו מספרנו קטן ולא מספיק לפעולה כלשהי: במסגרת הפוליטית בכנסת או במסגרת חוץ פוליטית להתנגדות לפעולות שונות של השלטון. כדי להגיע למסת אנשים שתוכל להשיג מטרות שלנו יש להרחיב את הקשרים עם קרובים לנו.
אחד הצעדים הראשונים זה להפסיק להגיד מועצת פשע ולהתחיל להיות אקטיביים במסגרת הזו. גם להפסיק לקלל את אפי איתם ואת ליברמן. ולו מהעובדה שמקללות לא יוצא כלום.

GY

GY אני תמיד מתקשה להבין את הזלזול שלך כלפי חיים,
אין לי ספק ולו לרגע שהאיש הזה יכול להבחר לקונגרס (ולא למשרת סנטור כמו שכתבת), שגם זה אחרי כמה שנים בר ביצוע.

חיים הוא כריזמטי ומפליא בהרצאותיו, במיוחד מן הסתם בשפה האנגלית.
המסר שלו הוא מסר שפורט על מיתר ליבם של המון המון נוצרים אמריקאים שפויים,
תהיה בטוח ידידי - שהוא יכול להבחר ללא ספק, עם הרזומה העשיר של פועלו ועברו ועם הכריזמטיות
שלו שאמנם אינה כמו שהיתה של הרב כהנא, אך גדולה ורבה בהשוואה לאלטרנטיבות כיום.

אולי עליך להכיר את האיש ועברו יותר לעומק,
טרם אתה חורץ דעות כה נוקשות לגביו.

עז77.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 27, 2006, 20:38:07 »
בס"ד
עז77 ידידי,
כמובן שאינני רואה פגם בחיים ובדיעותיו חו"ח. להיפך. אני מעריך דברים שעשה ועושה ואמר ואומר והקריב ומקריב ויקריב מעצמו. ללא ספק אדם יקר. דרכו היא הדרך שאני חושב שנכון ליהודים ללכת בה. מסיבה זו אני כאן. כתבתי מתוך כאב ומשום שחשוב לי, ולא מתוך זלזול.

מהגמרא למדתי שיש דברים שצריך לאמרם בדחילו ורחימו ובזהירות גדולה, שמא יגרמו לאנשים לחטוא ולחשוד בשקר או בגבהות הלב. חביב עלי הפתגם "אין הנחתום מעיד על עיסתו". 

הרב כהנא ביסס דבריו ולא הסתיר את מקורות טענותיו ואמר דברים בשם אמרם.  דרך זו חביבה עלי.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : נובמבר 27, 2006, 21:00:03 »
זה לא משנה.  אף פעם לא נדע, כי חיים לא מתכוון לרוץ לבחירות בארה"ב בכל מקרה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן