כתב נושא: הפגנת ענק כנגד טורקיה וארדואן ותמיכה בהכרה בשואה הארמנית ..  (נקרא 4606 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני קורא לכל החברים , ביום חמישי ה-22 באפריל , 22.04 ,בשעה 19:30 ,מול שגירורות טורקיה ,הירקון 22 ת"א !

אני קורא לכם , חיילי השם ושומריי גאוות היהודים באשר הם , להתפקד בהמוניכם במפגן כח עצום כנגד האנטישמיות הנודפת מכיוון טורקיה ..
בואו עם דגלים ובואו עם כרזות ובואו נראה לעולם ולארדואן הממזר שאנחנו לא נישתוק וכדאי שירגעו ומהר .. :old_Angry2:

אנו דורשים או התנצלות בפומבי (מה הסיכויים לכך ?) ,או החזרת השגריר וצינון היחסים ..
אנו דורשים מס למדינה כ-200$ ,עבור כל כרטיס טיסה לטורקיה.(שכל הקמצנים ,שימכרו את אחותם בשקל תישעים וכל חזיריי ישראל  יחליפו יעד ,או שישלמו..)

עמו העותומאני הארור של ארדואן ,המוסלמי ,יימח שמו ,טבח בארמנים וביצע טבח עם , ילדים ,נשים וזקנים כל מי שמצאה החרב .ואנחנו מספקים להם פתרונות צבאיים חדישים בעבור בצע כסף ..
אתם באים ?? :old_afro:

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נשמע חשוב. מי מארגן את ההפגנה ?

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
נשמע חשוב. מי מארגן את ההפגנה ?

מצטרף לשאלתך...
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למי אכפת אם מישהו יפגין? ולמה שיתנצלו או יחזירו את השגריר ויצננו את היחסים ויטילו מס 200 דולר לכל כרטיס לטורקיה רק בגלל כמה אנשים שמנופפים בשלטים וצועקים? :old_WTF_Aza: הפגנות משפיעות רק במקרים נדירות וגם זה לרוב בצירוף גורמים אחרים בטח..הפגנות זה סתם אמצעי לפריקת זעם אם שלטים וצעקות בסופו של דבר\:
אל תצביע תשפיע

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  פעילי ימין מכל הארץ יגיעו ,וזה חשוב מאוד להראות כח יהודי אל מול התרפסות השמאל .. מצורף קישור ..http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=60299

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני מגיע!
לינק לאירוע ב-Facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=108970159137455
« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2010, 22:22:53 על ידי קישקשתא »

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
למי אכפת אם מישהו יפגין? ולמה שיתנצלו או יחזירו את השגריר ויצננו את היחסים ויטילו מס 200 דולר לכל כרטיס לטורקיה רק בגלל כמה אנשים שמנופפים בשלטים וצועקים? :old_WTF_Aza: הפגנות משפיעות רק במקרים נדירות וגם זה לרוב בצירוף גורמים אחרים בטח..הפגנות זה סתם אמצעי לפריקת זעם אם שלטים וצעקות בסופו של דבר\:

אם ההפגנה תהיה רצינית, ז"א כמה מאות, אני מבטיח לך שהיא תעשה רעש גדול בתקשורת הטורקית.
טווח הארמנים זו הנקודת תורפה הכי גדולה של טורקיה, אנחנו נראה להם שיש גבול להתרפסות.

אגב, מדינת ישראל באופן רשמי לא מכירה בטווח הארמנים, רק בגלל שאנחנו רוצים לשמור עם טורקיה על יחסים טובים.
הטורקים רצחו בין מליון ולמיון וחצי ארמנים. אם לא נכיר בשואה שלהם, למה שיכירו בשואה שלנו?
בקיצור ידידי, כדאי מאוד שגם אתה תגיע.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם ההפגנה תהיה רצינית, ז"א כמה מאות, אני מבטיח לך שהיא תעשה רעש גדול בתקשורת הטורקית.
טווח הארמנים זו הנקודת תורפה הכי גדולה של טורקיה, אנחנו נראה להם שיש גבול להתרפסות.

אגב, מדינת ישראל באופן רשמי לא מכירה בטווח הארמנים, רק בגלל שאנחנו רוצים לשמור עם טורקיה על יחסים טובים.
הטורקים רצחו בין מליון ולמיון וחצי ארמנים. אם לא נכיר בשואה שלהם, למה שיכירו בשואה שלנו?
בקיצור ידידי, כדאי מאוד שגם אתה תגיע.

אתה צודק בהחלט .
אני ,באופן אישי ,מגיע עם כמה מחבריי וקורא לכל החברים הציונים בפרום זה להצטרף .. :old_afro:

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
 :laugh: תעשו לי טובה בסדר?  כל מי שיראה את ההפגנה הזו יבין מיד שאתם לא שמים ז*ן על הארמנים אלא פשוט עושים בזה שימוש ציני ככלי לניגוח התורכים. לפחות עם עצמכם תיהו ישרים. כאילו שאכפת לכם מהארמנים או מכל מי שאינו יהודי לצורך העניין... אתם בחיים שלכם לא תפגינו למען מישהו שאינו יהודי (אלא אם כן הוא תומך נלהב של ישראל...), אתם לא רואים מילימטר מעבר לאינטרס האישי הלאומי שלכם, אתם הייתם נגד המשלחות להאיטי, אז פתאום נזכרתם בארמנים? לא מהאינדיאנים שנטבחו באמריקה, לא מהשחורים הסודנים, אלא סתם ככה פתאום אכפת לכם מהארמנים? אתם חושבים שמישהו יקנה את השטות הזו?

אתם רוצים להפגין נגד תורכיה - יודעים מה, אני בעד! אבל להשתמש בשואה הארמנית בתור נשק? עד איפה תגיע הצביעות? 

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ורק להבהרה - אני מאז ומעולם הייתי בעד הכרה בשואה הארמנית, בניגוד אליכם לא נזכרתי בזה רק עכשיו, בניגוד אליכם הייתי בעד ההכרה בשואה הזו גם כשזה לא השתלם לישראל, כי (תחזיקו חזק) לי, בניגוד אליכם, אכפת גם מלא יהודים. אני אשכרה רואה סנטימטר מעבר לאף של עצמי, אני באמת מסוגל לחשוב גם על דברים שהם מעבר לאינטרס הלאומי של ישראל, אני אשכרה מודע לזה שיש עוד עמים בעולם וגם להם יש זכויות.

פשוט בושה. אם הייתי ארמני הייתי הופך לאנטישמי אחרי שהייתי רואה הפגנה כזאת. עד עכשיו אף אחד בישראל לא ציפצף, ופתאום כשהיחסים עם תורכיה מדרדרים אנחנו נזכרים שהייתה שואה לארמנים... פשוט בושה.

מנותק aewq

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
למה לבאס נדב...
אני בא!

נסעת לתורכיה? = מימנת את הטרור!!!!!!!!!

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
נדב, אתה צודק במאה אחוז.
אני אשם, לא הצגתי נכון את מטרת ההפגנה, והתפרש מדברי שהנושא פה הוא שואת הארמנים.
אנחנו לא באים במטרה להזדהות עם העם הארמני, אנחנו באים במטרה להחזיר את העם הטורקי לדוכן הנאשמים,
ובכך בעצם להחזיר לארדואן באותו מטבע. אנחנו באים לשים מראה ענקית מול העם הטורקי ולהגיד בלי פחד "אתם הרוצחים אז אל תטיפו לנו".
המסר הוא לא רק לעם הטורקי, אלא גם לממשלת ישראל ולאזרחיה האימפוטנטים - מספיק עם ההתרפסות והכניעה, אם אתם רוצים כבוד אמיתי, במקום כל המלחמות החסרות כל סיכוי על דעת הקהל שאתם מנהלים, פשוט תרימו את הראש ותעמדו על העקרונות שלכם.

דבר שני, אני באופן אישי הרגשתי רע עם הכחשת השואה הארמנית, אבל הבנתי שלישראל יש אינטרסים ובנקודת זמן ההיא היה עדיף להיות חכם ולא צודק. היום הפרמטר הזה כבר לא קיים במשוואה, והגיע הזמן להתעדכן.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הפגנת ענק כנגד טורקיה וארדואן ותמיכה בהכר
« להגיב #12 ב- : אפריל 13, 2010, 12:11:46 »
נדב, אתה צודק במאה אחוז.
אנחנו לא באים במטרה להזדהות עם העם הארמני, אנחנו באים במטרה להחזיר את העם הטורקי לדוכן הנאשמים,
ובכך בעצם להחזיר לארדואן באותו מטבע. אנחנו באים לשים מראה ענקית מול העם הטורקי ולהגיד בלי פחד "אתם הרוצחים אז אל תטיפו לנו".
המסר הוא לא רק לעם הטורקי, אלא גם לממשלת ישראל ולאזרחיה האימפוטנטים - מספיק עם ההתרפסות והכניעה, אם אתם רוצים כבוד אמיתי, במקום כל המלחמות החסרות כל סיכוי על דעת הקהל שאתם מנהלים, פשוט תרימו את הראש ותעמדו על העקרונות שלכם.

דבר שני, אני באופן אישי הרגשתי רע עם הכחשת השואה הארמנית, אבל הבנתי שלישראל יש אינטרסים ובנקודת זמן ההיא היה עדיף להיות חכם ולא צודק. היום הפרמטר הזה כבר לא קיים במשוואה, והגיע הזמן להתעדכן.
יש לך גישה טובה אבל הפגנה לא תעזור יותר מידי כי זה לא יזיז משהו באמת,אולי אם תפרסמו סרטונים או תמונות אם תוכן קליט שמראה כמה הטורקים צבועים זה יכול לעזור,לדעתי צריך לעודד אנשים בלי קשר לנושא המתיחות בין ישראל לטורקיה גם להכיר בשואה הארמנית ובמה שהטורקים עושים לכורדים שיראו לבד כמה הטורקים צבועים.
אל תצביע תשפיע

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
זו המטרה, ולהפגנה יש כוח משלה, בזה אני מאמין. חוץ מזה שאם נגיע לתקשורת, זה יהיה הרבה משמעותי מאלף סרטונים.
ובלי קשר אני מאמין שבכל הפגנה אתה מצרף עוד אדם אחד *לפחות* לצד שלך, אז למה לא?  זה עדיף בעיניי מלשבת בבית.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נדב, אתה צודק במאה אחוז.

יפה כתבת , יש להכאיב לאוייב הטורקי בבטן התחתונה ,כדי שיבין ארדואן שאם הוא מתכוון להיכנס בישראל , אנו לא נשתוק ונעלה את שואת הארמנים על הסדר הציבורי \ לא בגלל אהבת מרדכי אלה בגלל שנאת המן ...
בואו בהמוניכם ! :old_afro:

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הפגנת ענק כנגד טורקיה וארדואן ותמיכה בהכר
« להגיב #15 ב- : אפריל 13, 2010, 15:18:21 »
בס"ד

אני אנסה לבוא אם אני יוכל.אם אני אבוא אני אביא הרבה חברים.

מה אם נזרוק ביצים? חחחח ..היה עדיף לעשות את זה לקראת שבועות..

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ורק להבהרה - אני מאז ומעולם הייתי בעד הכרה בשואה הארמנית, בניגוד אליכם לא נזכרתי בזה רק עכשיו, בניגוד אליכם הייתי בעד ההכרה בשואה הזו גם כשזה לא השתלם לישראל, כי (תחזיקו חזק) לי, בניגוד אליכם, אכפת גם מלא יהודים. אני אשכרה רואה סנטימטר מעבר לאף של עצמי, אני באמת מסוגל לחשוב גם על דברים שהם מעבר לאינטרס הלאומי של ישראל, אני אשכרה מודע לזה שיש עוד עמים בעולם וגם להם יש זכויות.

פשוט בושה. אם הייתי ארמני הייתי הופך לאנטישמי אחרי שהייתי רואה הפגנה כזאת. עד עכשיו אף אחד בישראל לא ציפצף, ופתאום כשהיחסים עם תורכיה מדרדרים אנחנו נזכרים שהייתה שואה לארמנים... פשוט בושה.
הבן הרשע מההגדה בליל הסדר עושה קאמבק, איפה הכפיים??  :dance: :dance: :dance:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הבן הרשע מההגדה בליל הסדר עושה קאמבק, איפה הכפיים??  :dance: :dance: :dance:

גדול ,אהבתי .. :old_tongue: