כתב נושא: תוכניות שעשיתי עם גוי נוצרי מפורסם נגד האיסלאם  (נקרא 14067 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

קרייג ווין כתב כמה ספרים נגד האיסלאם. הוא דמות די מפורסמת בין הנוצרים הימניים בארה''ב.

האמת על האיסלאם:
קטע א':

קטע ב':

קטע ג':

דת האיסלאם האמיתית:

קטע א':

קטע ב': 

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תוכניות שעשיתי עם גוי נוצרי מפורסם נגד האיסלאם
« להגיב #1 ב- : פברואר 19, 2010, 02:44:08 »
חיים יש לי שאלה, אתה טוען בסרט הזה וגם בסרטים אחרים שהמוסלמים רק רוצים להשמיד את כל הנוצרים והיהודים, וכך כתוב בקוראן שלהם.
אך לפי מה שאני יודע, לפי האיסלם, יהודים ונוצרים(שני הדתות מונותאיסטיות) יכולים לחיות בקרב מוסלמים בתנאים הבאים:
1. הם מקבלים על עצמם שהאיסלם היא הדת השולטת והרלוונטית.
2. הם משלמים מס מיוחד למוסלמים.

כמובן שאלו לא תנאים פלורליסטים או מוסכמים על ידי כל בן אדם נורמלי, אבל בכך זה סותר את העובדה שלפי האיסלם, יש לחסל את כל הכופרים בכל מצב נתון, לפחות לפי מה שאני מבין מדבריך ומדברי הבחור הנוצרי.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
תוכניות שעשיתי עם גוי נוצרי מפורסם נגד האי
« להגיב #2 ב- : פברואר 19, 2010, 06:06:42 »
איזה יופי!!! אני זוכר ששמעתי את כל אלה בגרסת אודיו לפני כמה שנים. עכשיו סוף סוף ניתן לצפות! איזה כיף!!

אנא אנא אנא- אם ישנם עוד חומרים כאלה, אם אפשר להעלות אותם לרשת, זה נכס אמיתי!!!

נ"ב: בתכנית השניה חסר קטע ג' (המסיים).
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2010, 06:56:02 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 19, 2010, 06:47:33 »
אוהד הפועל - אבל זה בדיוק העניין איש , מכיוון שאנחנו ממש לא רוצים להיות עבדים (לא של הנוצרים ולא של המוסלמים) לכן הם רוצים להרוג את היהודים

וגם הנוצרים זוכים מהאיסלם ליחס דומה, הם לא רואים בהם כשווים ,הם מציעים להם או עבדות,או שינסו להשמיד אותם,אין אמצע באיסלם

ולכן זו דת ששמה לה לדגל להחריב את שאר התרבויות האנושיות או לשעבד אותם

כמו כן אל תשכח , שלפעמים המוסלמים גם רצחו בדם קר יהודים שכן שילמו מיסים בארצות האיסלם, וגם נוצרים

דרך אגב, לשאר העמים הם מתייחסים יותר גרוע ...מבחינת האיסלם , מי שלא נוצרי מוסלמי או יהודי, בכלל לא ראוי להתקיים גם לא כעבד , ואתה יכול לראות בהיסטוריה שלל תיאורי זוועה שהמוסלמים ה"מתונים" כביכול , עם היחס ה"סובלני" כביכול ,כגון למשל (אבל ממש לא רק)היחס אל השומרונים (שהחכם באשי של התקופה הרב חיים אברהם גאגין היה צריך להתערב כדי להציל את כולם מהשמדה המונית שהמוסלמים כבר תיכננו לעשות להם בתקופת איברהים פאשה ימח שמו(על מה שעשה ליהודים בעלילת הדם בדמשק ) , ואכן עשו להם בדמשק למשל)

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 19, 2010, 08:46:22 »
חיים יש לי שאלה, אתה טוען בסרט הזה וגם בסרטים אחרים שהמוסלמים רק רוצים להשמיד את כל הנוצרים והיהודים, וכך כתוב בקוראן שלהם.
אך לפי מה שאני יודע, לפי האיסלם, יהודים ונוצרים(שני הדתות מונותאיסטיות) יכולים לחיות בקרב מוסלמים בתנאים הבאים:
1. הם מקבלים על עצמם שהאיסלם היא הדת השולטת והרלוונטית.
2. הם משלמים מס מיוחד למוסלמים.
כמובן שאלו לא תנאים פלורליסטים או מוסכמים על ידי כל בן אדם נורמלי, אבל בכך זה סותר את העובדה שלפי האיסלם, יש לחסל את כל הכופרים בכל מצב נתון, לפחות לפי מה שאני מבין מדבריך ומדברי הבחור הנוצרי.
א.) חזון אחרית הימים האסלאמי כפי שזה מופיע בשני קבצי החדית'ים הכי אמינים מבחינת כל האסלאם, צחיח אלבוחארי וצחיח אלמסלם, בשניהם היהודים כולם יחוסלו פיזית על ידי המסלמים:"באחרית הימים לא יגיע יום הדין עד אשר יברח היהודי מפני המסלמי, ויסתתר מאחורי העץ והאבן, או אז יפתחו העץ והאבן את פיהם ויאמרו-'הו מסלמי הו עבד אללה, הנה יהודי מאחרי בא והרגהו'".
ב.) בתפיסה האפוקליפטית של האסלאם, עתיד הדג'אל (מקביל לאנטיכריסט בנצרות) להופיע באחרית הימים לנסות להכחיד את האסלאם, וכמעט שיצליח, על פי תפיסתם, הדג'אל בא מקרב היהודים.
ג.) בתפיסה האפוקליפטית המסלמית לגבי הנוצרים, עתיד ישו לחזור שנית יחד עם המהדי, להכחיד את הנוצרים, לשבור את הצלבים בעולם ולהשתית את שלטון האסלאם על כל העולם, השלב האחרון שלפני הכחדת העולם בסדרת אירועים קטליקליזמיים.
ד.) כפי שבת יאור מראה בספרה:

המסלמים מצאות לאורך ההסטוריה די והותר סיבות ותירוצים למה היהודים והנוצרים תחת שליטתם יצאו מתחת הגדרת הד'ימי שלהם ולכן שוב מותר להלחם בהם ולחסלם עד האחרון שבהם, כדברי פסוק החרב (סורה 9 פסוק 5) החרב בקוראן:"עם תום החודשים הקדושים, הרגו את המשתפים בכל מקום אשר בו תמצאום, ותפסו אותם וכתרו אותם וארבו להם בכל אתר ואתר..."
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2010, 08:58:28 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 19, 2010, 09:11:07 »
סירטונים מעולים  O0

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 19, 2010, 10:38:25 »
א.) חזון אחרית הימים האסלאמי כפי שזה מופיע בשני קבצי החדית'ים הכי אמינים מבחינת כל האסלאם, צחיח אלבוחארי וצחיח אלמסלם, בשניהם היהודים כולם יחוסלו פיזית על ידי המסלמים:"באחרית הימים לא יגיע יום הדין עד אשר יברח היהודי מפני המסלמי, ויסתתר מאחורי העץ והאבן, או אז יפתחו העץ והאבן את פיהם ויאמרו-'הו מסלמי הו עבד אללה, הנה יהודי מאחרי בא והרגהו'".
ב.) בתפיסה האפוקליפטית של האסלאם, עתיד הדג'אל (מקביל לאנטיכריסט בנצרות) להופיע באחרית הימים לנסות להכחיד את האסלאם, וכמעט שיצליח, על פי תפיסתם, הדג'אל בא מקרב היהודים.
ג.) בתפיסה האפוקליפטית המסלמית לגבי הנוצרים, עתיד ישו לחזור שנית יחד עם המהדי, להכחיד את הנוצרים, לשבור את הצלבים בעולם ולהשתית את שלטון האסלאם על כל העולם, השלב האחרון שלפני הכחדת העולם בסדרת אירועים קטליקליזמיים.
ד.) כפי שבת יאור מראה בספרה:

המסלמים מצאות לאורך ההסטוריה די והותר סיבות ותירוצים למה היהודים והנוצרים תחת שליטתם יצאו מתחת הגדרת הד'ימי שלהם ולכן שוב מותר להלחם בהם ולחסלם עד האחרון שבהם, כדברי פסוק החרב (סורה 9 פסוק 5) החרב בקוראן:"עם תום החודשים הקדושים, הרגו את המשתפים בכל מקום אשר בו תמצאום, ותפסו אותם וכתרו אותם וארבו להם בכל אתר ואתר..."

זאת אומרת, על אף העובדה שלפי האסלם ניתן ליהודים לחיות תחת משטר מוסלמי בתנאים שציינתי, חיסולים של יהודים ונוצריים הוא בלתי נמנע?

היבריק, ברור שהתנאי הזה הוא לא מקובל על אף אחד, זה פשוט דגש על כך שהמוסלמים לפי מורשתו של מוחמד מצווים לא לעולל כל רע ליהודים אלא אם כן...
חיים פשוט לא ציין את זה, ולכן שאלתי.

אגב לפי היהדות, דינו של כל יהודי שלא שומר שבת, דינו מוות בסקילה. עם זאת אף רב היום לא יתיר לך להרים יד על אף אחד שלא שומר שבת. כיצד זה מתאפשר, ההמרדה הזאת בדת היהודית?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : פברואר 21, 2010, 01:43:33 »
זאת אומרת, על אף העובדה שלפי האסלם ניתן ליהודים לחיות תחת משטר מוסלמי בתנאים שציינתי, חיסולים של יהודים ונוצריים הוא בלתי נמנע?

אגב לפי היהדות, דינו של כל יהודי שלא שומר שבת, דינו מוות בסקילה. עם זאת אף רב היום לא יתיר לך להרים יד על אף אחד שלא שומר שבת. כיצד זה מתאפשר, ההמרדה הזאת בדת היהודית?
א.) בתירוץ הכי עלוב, מסלמי יכל להרוג יהודי או נוצרי בודד עם להביא לפוגרומים בקהילות שלמות תחת האסלאם ובת יאור מביאה דוגמאות הסטוריות לכך, ובין כה וכה, החיים כלעצמם בתור ד'ימי כפי שהיבראיק הגדיר מצוין, איננו סוגה בשושנים, אלא חיי עבד עלוב.

ב.) כל דיני המוות בתוך היהדות רלוונטים רק כשיש סנהדרין של 23 שמוסמכת לדון דינים שכאלה, וזה גם בתנאי שיש גם סנהדרין של 71 בלשכת הגזית שבירושלים בבית המקדש.
מכיוון, שאין סנהדרין, אין בית מקדש, ואין סמכות רבנית לדון דיני נפשות (אפילו לקנסות והחזרת הסמיכה לכך לא חזרנו עדיין).
ליהודי פרטי אסור היה לפגוע פרטנית במחלל שבת גם שכל המוסדות הללו היו קיימים.
לכן שאלתך לא במקום.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 21, 2010, 03:10:38 »
נץ, שאלת תם - אם הימין האמיתי יהיה בשלטון אז כן יהיה סנהדרין שמותר לו להוציא להורג?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : פברואר 21, 2010, 08:48:31 »
נץ, שאלת תם - אם הימין האמיתי יהיה בשלטון אז כן יהיה סנהדרין שמותר לו להוציא להורג?
כינון סנהדרין זה החלטה כלל רבנית ולא פוליטית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : פברואר 21, 2010, 13:05:46 »
א.) בתירוץ הכי עלוב, מסלמי יכל להרוג יהודי או נוצרי בודד עם להביא לפוגרומים בקהילות שלמות תחת האסלאם ובת יאור מביאה דוגמאות הסטוריות לכך, ובין כה וכה, החיים כלעצמם בתור ד'ימי כפי שהיבראיק הגדיר מצוין, איננו סוגה בשושנים, אלא חיי עבד עלוב.

ב.) כל דיני המוות בתוך היהדות רלוונטים רק כשיש סנהדרין של 23 שמוסמכת לדון דינים שכאלה, וזה גם בתנאי שיש גם סנהדרין של 71 בלשכת הגזית שבירושלים בבית המקדש.
מכיוון, שאין סנהדרין, אין בית מקדש, ואין סמכות רבנית לדון דיני נפשות (אפילו לקנסות והחזרת הסמיכה לכך לא חזרנו עדיין).
ליהודי פרטי אסור היה לפגוע פרטנית במחלל שבת גם שכל המוסדות הללו היו קיימים.
לכן שאלתך לא במקום.

בנוגע ל-ב האם זה לא אומר, שניתן להימנע מביצוע גזרי הדת, בתנאים מסוימים, למרות חוקיה הנוקשים?
במקרים שלנו אלו תנאים קיצוניים(בניית בית המקדש והחלטה של רבנים בכירים לקיום סנהדרין, וכמובן ציבור שלהם שירצה בכך).
 האם לא יוכל להתקיים מצב דומה בעולם האיסלמי, בו עקב תנאים מסוימים לא יהיה למופתיים סמכות לדון איש למוות. לא כופר ולא מוסלמי שחטא?  

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : פברואר 21, 2010, 13:13:08 »
בנוגע ל-ב האם זה לא אומר, שניתן להימנע מביצוע גזרי הדת, בתנאים מסוימים, למרות חוקיה הנוקשים?
במקרים שלנו אלו תנאים קיצוניים(בניית בית המקדש והחלטה של רבנים בכירים לקיום סנהדרין, וכמובן ציבור שלהם שירצה בכך).
 האם לא יוכל להתקיים מצב דומה בעולם האיסלמי, בו עקב תנאים מסוימים לא יהיה למופתיים סמכות לדון איש למוות. לא כופר ולא מוסלמי שחטא?  
בנוגע לגזרי דין מוות הניתנים וגם זה לעיתים מאוד רחוקות כפי שמובא במקורותינו: "בית דין חובלנית היא אחת שהורגת אחת לשבע שנים! ויש שאומרים אחת לשבעים שנה"
ברגע שימולאו כל התנאים הללו, ממילא פני החברה היהודית יהיו שונים לחלוטין ולכן גם יחס הרחוב לחילול שבת יהיה בהתאם, שלא כמו היום.
לכן, נכון, בתנאים מסויימים, נמנעים מלהוציא להורג (אם אתה רוצה פירוט מהם התנאים, רק תגיד ואני אפרט).
באסלאם מאידך זה סיפור שונה לחלוטין, שכן לא מדובר בדין של מופתי, או של קאדי או כל סמכות אחרת, אלא מעשה של המסלמי הבודד ללא כל צורך בהליך משפטי כל שהוא, שכן בקוראן מובא במפורש (סורה 9 פסוק 5):"עם תום החודשים הקדושים, הרגו את המשתפים (הכופרים) בכל מקום אשר בו תמצאום, ותפסו אותם וכתרו אותם וארבו להם בכל אתר ואתר...", כך שאין שום בסיס אחיד להשוואה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : פברואר 21, 2010, 13:50:13 »
1. היום? לא בטוח שאנשים יתנו יחס שונה לשבת אם יוקם בית מקדש וסנהדרין, אני דווקא צופה מרידה.
כמובן שאם כל זה יוקם, שיגיע המשיח או ווטאוור יקרו הרבה דברים לא מוסברים, וזה משהוא אחר.

2. אני ישמח שתפרט, באמת מסקרן אותי.
יש כל כך הרבה תנאים שרק פעם ב-7 שנים או 70 שנים מוציאים אדם להורג?

3. האם במצב תאורתי, מופתי או קאדי בכיר או כל דרגה אחרת, עקב רצון להתאים את האסלם לימנו לא יוכל לשנות את הגזרות השונות על "הכופרים"?

4. וזה סתם מעניין אותי, אצלינו מסופר שמשה ביצע ניסים ונפלאות לעם שלנו(10 המכות, מעמד הר סיני וכן הלאה), ישו הלך על מים וכו'. האם מוחמד ביצע ניסים כלשהם כדי להוכיח את עצם כך שהוא נביא? הוא עשה כל דבר כדי לבסס את טענה שלו שהוא נביא?
לא מצאתי שום מקור לכך.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : פברואר 21, 2010, 22:08:44 »
כינון סנהדרין זה החלטה כלל רבנית ולא פוליטית.

אבל כדי שתיהיה סמכות חוקית לסנהדרין הוא צריך גיבוי ממשלתי ומכאן שזו כן החלטה פוליטית בסופו של דבר.

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : פברואר 21, 2010, 22:13:20 »
אבל יש לנו סנהדרין.
ויש לנו כהן גדול, אהרון בן אב-חסדה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : פברואר 21, 2010, 22:18:33 »
אבל כדי שתיהיה סמכות חוקית לסנהדרין הוא צריך גיבוי ממשלתי ומכאן שזו כן החלטה פוליטית בסופו של דבר.
ההפך הגמור נדב, סנהדרין הוא זה שממנה את המלך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : פברואר 21, 2010, 22:41:00 »
1. היום? לא בטוח שאנשים יתנו יחס שונה לשבת אם יוקם בית מקדש וסנהדרין, אני דווקא צופה מרידה.
כמובן שאם כל זה יוקם, שיגיע המשיח או ווטאוור יקרו הרבה דברים לא מוסברים, וזה משהוא אחר.

2. אני ישמח שתפרט, באמת מסקרן אותי.
יש כל כך הרבה תנאים שרק פעם ב-7 שנים או 70 שנים מוציאים אדם להורג?

3. האם במצב תאורתי, מופתי או קאדי בכיר או כל דרגה אחרת, עקב רצון להתאים את האסלם לימנו לא יוכל לשנות את הגזרות השונות על "הכופרים"?

4. וזה סתם מעניין אותי, אצלינו מסופר שמשה ביצע ניסים ונפלאות לעם שלנו(10 המכות, מעמד הר סיני וכן הלאה), ישו הלך על מים וכו'. האם מוחמד ביצע ניסים כלשהם כדי להוכיח את עצם כך שהוא נביא? הוא עשה כל דבר כדי לבסס את טענה שלו שהוא נביא?
לא מצאתי שום מקור לכך.
אוהד הפועל:
1.)   המציאות בעם תשתנה כשיהיה סנהדרין ובית מקדש וממילא גם השבת, היום בקונסטלציה העכשווית, סנהדרין ובית מקדש פשוט לא נמצאים בסדר היום הציבורי, כך ששוב, כל זה לא רלוונטי.
2.)   כדי להוציא אדם להורג (במקרה שיש סנהדרין מתפקדת עם מלוא הסמכויות ותחת שלטון יהודי)
צריך את התנאים הבאים- א.) 2 עדים מהימנים (שיעברו בדיקות על גבי בדיקות וחקירות על גבי חקירות כדי לקבוע את מהימנותם) ב.) צריך ששני העדים הללו יתרו (מלשון- "התראה") לפני מעשה! במקיים העבירה, ג.) צריך שזה יהיה עבירה מדאורייתא ולא עבירה על דרבנן בלבד שכן עונש של עבירה דרבנן הוא מלקות בשוט ולא הוצאה להורג.
ד.) צריך שזה יהיה מקרה נדיר, שכן בכל דבר שבדיני נפשות, אם חל פרצה והתופעה היא רוחבית וכוללת חלק ניכר אם לא רוב בעם, ממילא עונש וכל עונש שהוא רק יוביל למרידה, כדבריך ובצדק. אי לכך ובהתאם לזאת, מטרת הענישה החמורה היא במטרה אחת:"וכל ישראל יראו וייראו"!! הרתעה בלבד.
 3.) לגבי האסלאם (וכאן אני מדבר מתוך מחקר של כמה שנים טובות פלוס לימוד אקדמי של הנושא, אני סטודנט ללימודי מזרח תיכון- מזרחנות באוניברסיטת בר אילן), 85% אחוז מעולם האסלאם הוא סוני, ושערי הפרשנות בעולם הסוני (האיג'תיהאד) נסגרו להם באופן סופי לפני כ-1000 שנה, כך שגם תיאורתית אף קאדי, מופתי, אימאם או כל אופציה אחרת לא יעז לנסות להעלות במוחו אופציה של שינוי באסלאם ביחס לכופרים, זה לגבי הסונים שזה רוב האסלאם וכל 4 האסכולות של ההלכה הסונית מקבלות את הקביעה הזו (מאליקים, חאנאפים, חנבאלים, שאפיעים ולבטח הענף הסלאפי של החנבליזם).
אצל השיעים מאידך שם האיג'תיהאד עודנו פתוח, ומי שבמעמד של מרג'עה תקליד (פוסק הלכה) יכול לשנות ולפרש, אבל! ישנה הסכמה מקיר לקיר באסלאם השיעי שבין כה וכה הוא מיעוט באסלאם, ביחס לכופרים (אצל השיעים הוא יותר גרוע, שכן הם גורסים שהכופר הוא גם טמא, וזה בכלל ברמה שונה לחלוטין), אצל הצופים שהם מיעוט שבמיעוט באסלאם (לא יותר מ-2% באסלאם כיום אבל יש שאומרים שקצת יותר) הם היחידים שעוד יכולים לנסות למצוא פרצות ופרשנויות רוחניות, אבל, אם לקחת את המקרה הצ'צ'ני (שם דווקא לצופים יש משקל גדול), הרי שגם שם הפרשנות לגבי הכופרים היא ברורה כשמש.
4.)   אתה צודק, משה אכן עשה ניסים (בעזרת אלוהים כמובן), וכן ישו (בברית החדשה נטען שעשה ניסים) במקורותינו נטען לגבי ישו שהיה תלמיד של כמה תנאים גדולים, שהוא היה מומחה בקבלה מעשית ויכל לעשות מעשים שנגדו את חוקי הפיזיקה.
מחמד מאידך לא עשה אף נס, והוא אפילו לא מתיימר לעשות ניסים (קוראן מפורש) הוא אומר שהוא לא בא לחדש דבר, ולא לעשות מעשי ניסים, הדבר היחיד שמאוזכר כנס באסלאם זה אך ורק קבלת הקוראן עצמו על ידי מחמד.
לכן גם לא תמצא שום מקור למעשי ניסים של מחמד, כי האסלאם כשלעצמו טוען שהוא לא היה איש של ניסים.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : פברואר 21, 2010, 22:57:12 »
תוכל להרחיב על ישו ביהדות? לא ידעתי שבכלל מכירים בו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : פברואר 21, 2010, 23:11:04 »
תוכל להרחיב על ישו ביהדות? לא ידעתי שבכלל מכירים בו.
פשוט, על פי מקורותינו אותו ישוע היה תלמיד של חכמים גדולים של המשנה, שסרח!
בדיוק כמו גיחזי תלמידו של אלישע הנביא.
ישוע חטא חטאים חמורים כמו נשיאת שמו המפורש של אלוקים, בן 72 אותיות, שהגייתו וכתיבתו הם סוד כמוס הידוע רק ליחידי סגולה, חטא של משכב זכור קיום יחסים הומוסקסואליים עם מי שמכונה בנצרות "יהודה איש קריות".
הוא גם חטא חטא של כפירה באלוקים עצמו ולכן גם נדון למוות בסנהדרין והוצא להורג בסקילה (ולא בצליבה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : פברואר 21, 2010, 23:12:37 »
פשוט, על פי מקורותינו אותו ישוע היה תלמיד של חכמים גדולים של המשנה, שסרח!
בדיוק כמו גיחזי תלמידו של אלישע הנביא.
ישוע חטא חטאים חמורים כמו נשיאת שמו המפורש של אלוקים, בן 72 אותיות, שהגייתו וכתיבתו הם סוד כמוס הידוע רק ליחידי סגולה, חטא של משכב זכור קיום יחסים הומוסקסואליים עם מי שמכונה בנצרות "יהודה איש קריות".
הוא גם חטא חטא של כפירה באלוקים עצמו ולכן גם נדון למוות בסנהדרין והוצא להורג בסקילה (ולא בצליבה).

יהודה איש קריות אינו האדם שהלשין עליו לרומאים? וחשבתי שיש עדויות לכך שהוא נצלב

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #20 ב- : פברואר 21, 2010, 23:25:41 »
יהודה איש קריות אינו האדם שהלשין עליו לרומאים? וחשבתי שיש עדויות לכך שהוא נצלב
הסיפור של יהודה איש קריות כמלשן לרומים הוא המצאה נוצרית.
יהודה איש קריות היה מאהבו של ישוע, הם קיימו יחסים הומוסקסואליים פעמים מספר.
ביחס לישוע, מתחילתו ועד סופו לרומאים לא היה דבר וחצי דבר עם אותו ישוע למעט העובדה שאביו של ישוע הוא בעצם חייל רומי(בשם פנדירא) שאנס את אימו מרים (יש גם גרסא שאימו מרים פשוט זנתה איתו ובגדה בבעלה יוסף).
ונכון, אתה צודק שיש עדויות על כך שנצלב, אבל, רק לאחר מותו!
תראה, כשסנהדרין פוסקים מוות בסקילה לאדם, התהליך המתבצע הוא כזה (לקוח בקיצור מתוך מסכת סנהדרין בתלמוד הבללי והירושלמי)- בהתחלה העדים שמעידים על האדם בחטאו מפילים את הנדון למוות כשהוא כורע על ברכיו וידיו קשורות לאחור, מגג של מבנה בגובה 10 מטר (20 אמה) לאדמה.
אם הוא לא מת מזה, אותם עדים יורדים מגג הבניין, ואז מטיחים סלע ענק על חזהו על הנדון למוות.
אם הוא עדיין לא מת, אזי מתאספים אנשים שבאים לצפות בהוצאה להורג, ובהנתן האור הירוק, הם אוספים אבנים מכל הבא ליד וסוקלים אותו למוות עד שיוצאת נשמתו.
לאחר מותו, נלקחת גופתו (הסקילה מתבצעת בבוקר) למקום בו ממסמרים את הגופה לשני קורות עץ בצורת האות T
ולא צלב. גופתו של הנדון, נשארת ממוסמרת לשני קורות העץ עד שקיעת השמש, ואז מורידים אותו משם וקוברים את הגופה בקבר מסומן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : פברואר 21, 2010, 23:47:35 »
הסיפור של יהודה איש קריות כמלשן לרומים הוא המצאה נוצרית.
יהודה איש קריות היה מאהבו של ישוע, הם קיימו יחסים הומוסקסואליים פעמים מספר.
ביחס לישוע, מתחילתו ועד סופו לרומאים לא היה דבר וחצי דבר עם אותו ישוע למעט העובדה שאביו של ישוע הוא בעצם חייל רומי(בשם פנדירא) שאנס את אימו מרים (יש גם גרסא שאימו מרים פשוט זנתה איתו ובגדה בבעלה יוסף).
ונכון, אתה צודק שיש עדויות על כך שנצלב, אבל, רק לאחר מותו!
תראה, כשסנהדרין פוסקים מוות בסקילה לאדם, התהליך המתבצע הוא כזה (לקוח בקיצור מתוך מסכת סנהדרין בתלמוד הבללי והירושלמי)- בהתחלה העדים שמעידים על האדם בחטאו מפילים את הנדון למוות כשהוא כורע על ברכיו וידיו קשורות לאחור, מגג של מבנה בגובה 10 מטר (20 אמה) לאדמה.
אם הוא לא מת מזה, אותם עדים יורדים מגג הבניין, ואז מטיחים סלע ענק על חזהו על הנדון למוות.
אם הוא עדיין לא מת, אזי מתאספים אנשים שבאים לצפות בהוצאה להורג, ובהנתן האור הירוק, הם אוספים אבנים מכל הבא ליד וסוקלים אותו למוות עד שיוצאת נשמתו.
לאחר מותו, נלקחת גופתו (הסקילה מתבצעת בבוקר) למקום בו ממסמרים את הגופה לשני קורות עץ בצורת האות T
ולא צלב. גופתו של הנדון, נשארת ממוסמרת לשני קורות העץ עד שקיעת השמש, ואז מורידים אותו משם וקוברים את הגופה בקבר מסומן.

אז מוות בצילבה, או צילבת גופות, מקורה ביהדות ואינה המצאה רומית? וכל הקטע הזה שישו שכב עם יהודה איש קריות, מהיכן זה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : פברואר 21, 2010, 23:56:47 »
אז מוות בצילבה, או צילבת גופות, מקורה ביהדות ואינה המצאה רומית? וכל הקטע הזה שישו שכב עם יהודה איש קריות, מהיכן זה?
לא, זה לא "מוות בצליבה" ולא צליבת גופות, אלא הוקעה על שני עמודים בצורת T ולא צלב (והדגשתי את זה) בתור סמל עד שקיעת החמה, צליבה כעונש מוות היא לא לפי היהדות.
צליבה בתור עונש מוות כלשעצמו מקורו במסופוטמיה עוד הרבה לפני שהרומאים בכלל היו בתכנון.
אנחנו רואים עדויות לצליבה כעונש מוות עוד מהאמפריה האשורית.

לגבי יהודה איש קריות וישוע שקיימו משכב זכור, וכל שאר הפרטים על ישוע, מובא בעיקר (אבל לא רק) בטקסט יהודי קדום (לפחות מהמאה ה-6 לספירה אם לא לפני כן) ששמו "תולדות ישו" (שאשתי היקרה חוקרת את הטקסט הזה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : פברואר 21, 2010, 23:57:38 »
1. כנראה שבאמת זה פחות רלוונטי להיום, נגלה שזה יגיע...
2. 2 עדים זה מספיק? בדיוק אחי הקטן לומד למבחן בתנך, מלכים א פרק כ''א, על אחייב ואישתו איזבל שרצחו את "נבות היזרעאלי", על ידי הפצת שני עדי שקר, בני בליעל, על שקילל את האל, וכל זה כדי לזכות בכרם שהיה של נבות.
זה תקדים די מסוכן אתה לא חושב?

3. אז אולי כדי לקדם את מעמדם של הצופים(ללא קשר לפתרון לבעיית האסלאם הקיצוני)?

4. בנוגע לישו, ממה שאני יודע, מה שדי הכעיס את הרבנים הוא הדבר הבא:
הוא ואחד הרבנים שלו, תנא בעצמו, הלכו לאכסניה, ושם עמדה לה אישה בדלפק(אחראית).
הרב אמר משהוא כמו "איזה יפה היא" כאשר הוא מתכוון לאכסניה, וישו הגיב "ויש לה עיניים יפות"(והוא התכוון לאישה). הרב שהתעצבן סילק אותו.
ולכן הוא הלך ומרד, והקים את הנצרות עצמה.

זה סופר לי על ידי חייל(דתי) בבסיס שלי בזמנו.

זה שהוא היה הומוסקסואל(שזה פעם ראשונה אני שומע) זה די מוזר. למה אז בברית החדשה, כתוב שיש איסור לקיים יחסי מין הומוסקסואלים? למה ישו לא שינה גם את זה(אם כבר הוא משנה את מצוות השבת, הכשרות וכו')?

בנוגע למוחמד, מדהים לדעת כמה אנשים הוא משך בלי שום אסמכתא ליכולתו או שהוא בכלל נביא(הוא לא היחיד, היה את ג'וסף סמית והמורמונים, ל. רון האברד סיינטולוגיה, כתות שונות ביפן, ארצות הברית ועוד).
זאת אומרת אפשר לשכנע, כל אדם, להאמין בדבר אשר אין לכך שום סימוכין(טוב את זה אנחנו רואים היום, בדוגמאות פשוטות כמו "קונספירציות שונות" כמו שהיהודים אחראים לפיגוע התאומים).
ונשאלת השאלה, האם "אדם" באמת אכל מפרי הדעת? או אולי לא מספיק?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : פברואר 22, 2010, 00:01:03 »
לא, זה לא "מוות בצליבה" ולא צליבת גופות, אלא הוקעה על שני עמודים בצורת T ולא צלב (והדגשתי את זה) בתור סמל עד שקיעת החמה, צליבה כעונש מוות היא לא לפי היהדות.
צליבה בתור עונש מוות כלשעצמו מקורו במסופוטמיה עוד הרבה לפני שהרומאים בכלל היו בתכנון.
אנחנו רואים עדויות לצליבה כעונש מוות עוד מהאמפריה האשורית.

לגבי יהודה איש קריות וישוע שקיימו משכב זכור, וכל שאר הפרטים על ישוע, מובא בעיקר (אבל לא רק) בטקסט יהודי קדום (לפחות מהמאה ה-6 לספירה אם לא לפני כן) ששמו "תולדות ישו" (שאשתי היקרה חוקרת את הטקסט הזה).

השכלתי, תודה רבה!