כתב נושא: הרב פרץ: הגויים מרוסיה הביאו לארץ רוצחים  (נקרא 3591 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הרב פרץ: הגויים מרוסיה הביאו לארץ רוצחים
« להגיב #1 ב- : נובמבר 02, 2009, 22:04:14 »
זה לא הגויים מרוסיה הביאו אותם אלה השמאל הבולשביקי שרצה למחוק את היהדות דרך ההתבוללות,ותראו מה יצא לנו מזה זוועות שמעולם לא שמענו בכל מלחמות ישראל מיציאת מצרים,כל הזוועות היו במלחמות שמול האויב ולא בתוך תוכנו.

אם היו מביאים לארץ רק את היהודים מרוסיה היינו חזקים השמאל רצה להחליש אותנו אז הוא מצא שיטה"קרע בתוך העם" כי הוא יודע שהאויב מבחוץ לעולם לא יוכל להביס אותנו..

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 03, 2009, 14:26:18 »

זה לא שקר שבעלייה מרוסיה הגיעו גויים שגרמו להחמרת השתייה, סמים, זנות בארץ ישראל ומה לא את כל הדברים "הטובים" הם הביאו לכאן.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #3 ב- : נובמבר 03, 2009, 14:43:51 »
בס''ד

שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י הטמיע בתוך אחינו עולי ברה''מ לשעבר המון גויים יש''ו שונאי-ישרא'ל ומבקשי-נפשם ,כגון ניאו-נאצים ושאר מרעין בישין יש''ו שר''י !! זאת עשה שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מכיוון שלא רצה לעודד רוב יהודים שמכירים באמ-ת מכיוון שהיו מחוץ לבועה של מחנה הריכוז האנטי-יהודי לשמד והתבוללות אותו ייסד שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ! העובדה הכי ברורה היא שבתקופת העלי'ה מברה''מ לשעבר השתמש שלטון העוולה באמצעים הכי שפלים בכדי לגרום לטשטוש הזהות היהודית בכדי לבצע את זממו ולהטמיע באחינו את אותם גוים אנטי-יהודיים מבקשי נפשם ,וזאת עשו בצורה של ''חקיקה'' שמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שפרצה את רוב המחסומים החוקיים בהכרה של אדם כיהודי מבחינת חוק-העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! כמוהר''ר יצחק פרץ שליט''א צודק בעובדה זו שאיננה אלא עוד סעיף מובהק במלחמה של שלטון העוולה האנטי-יהודי השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ! ונזכה למגר כל אוייבי ושונאי ישרא'ל ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק ימני ימני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 03, 2009, 16:40:16 »
יש גם פושעים יהודים.אלפרונים,משפחת אברג'ל,אבוטבול,דודו טופז,וכו'.או שהם כולם אינם יהודים?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 03, 2009, 16:59:48 »
יש גם פושעים יהודים.אלפרונים,משפחת אברג'ל,אבוטבול,דודו טופז,וכו'.או שהם כולם אינם יהודים?

צודק. אם כן, הבא נביא רוצחים מכל העולם, כי גם אצלינו יש.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 03, 2009, 17:04:00 »
צודק. אם כן, הבא נביא רוצחים מכל העולם, כי גם אצלינו יש.
לא נראה לי שלזה 'ימני ימני' התכוון בהודעתו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : נובמבר 03, 2009, 17:13:20 »
לא נראה לי שלזה 'ימני ימני' התכוון בהודעתו
זה בדיוק הרעיון, זה שיש רעות חולות שצמחו בערוגתינו, לא אומר שאנחנו צריכים לייבא מאחרים.
מעבר לכך, במישור המספרי, תרבות השתייה החריפה, הזנות, הפשע המאורגן, האלימות ועוד רבות וחולות עלו פלאים עם גלי העליה מרוסיה, איזה הפתעה...........
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 03, 2009, 17:21:00 »
זה בדיוק הרעיון, זה שיש רעות חולות שצמחו בערוגתינו, לא אומר שאנחנו צריכים לייבא מאחרים.
מעבר לכך, במישור המספרי, תרבות השתייה החריפה, הזנות, הפשע המאורגן, האלימות ועוד רבות וחולות עלו פלאים עם גלי העליה מרוסיה, איזה הפתעה...........
סבבה אבל גם יהודים שעלו מרוסיה מתנהגים ככה.
לא רק גויים שעלו מרוסיה בכוונה לעשוק את המדינה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : נובמבר 03, 2009, 17:28:49 »
סבבה אבל גם יהודים שעלו מרוסיה מתנהגים ככה.
לא רק גויים שעלו מרוסיה בכוונה לעשוק את המדינה
שמחת זקנתי, קודם תפריד בין המוץ לתבן, אחר-כך תתעסק בחינוך של האוכלוסיה היהודית!! שהגיע מרוסיה.
עדיף שהגוי יישאר בסנט פטרבורג.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 04, 2009, 20:42:50 »
מסכים חלקית אני בתור יהודי יליד ועולה מ ברה"מ ראיתי כאן הרבה גויים שדווקא יותר יהודים ממספר גדול של "יהודים" פה.