כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי - שאלתו של פופאי  (נקרא 2225 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פופאי

  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הודעות: 130
שאלו את הימין האמיתי - שאלתו של פופאי
« ב- : פברואר 28, 2007, 00:59:53 »
30 דקות של קשקשת ושטיות?! זה מה שקיבלתי ממך? אה כן וגם קראת לי הומו והעלבת את הילדים שלי אני מבין שאתה רווק זקן? יופי!
יש אנשים שאסור להם להתרבות בעולם הזה ואתה אחד מהם! אז כמו שאמרתי דיברת הרבה שטויות  לתפארת

מאיפה השבוע נתחיל "ויקטור"? אה כן קצת חקרתי עליך ומסתבר שאפילו השם שלך הוא המצאה שקרית! אפילו את השם שלך אתה מסתיר מהבושה ובצדק!!

אז מה עשה ויקטור ואנסייר?? כי אתה אמרת שאני רוצח אבל בפועל אתה הרוצח!!! או לפחות מואשם בנסיון רצח ופציעה של דיפלומטים! ולמה לא אתה הרי משוגע!
כמו שאמרת לרוברט פרידמן מעיתון הוילג' וויס משנת 1986: וכל הצופים האנלפבתים שלך שיודעים רק לזרוק אבנים ולירוק על חיילים ייאלצו שתתרגם להם מן הסתם:

ואני מצטט:

Jews need a crazy image now"
says victor vancier
"crazines help jews in a lot of ways

זאת אומרת ויקטור שאתה שבוכה על זה שה"יהודונים" הם לא נורמאליים אתה בעצמך משוגע וגאה בזה!
זה מה שאתה מאז ומעולם רצית!! שגעון אנרכיה כאוס אנדרלמוסיה ולמה?! כי אתה חולה נפש!
אנשים כמוך יהיו "מובטלים" אם יהיה שלום!!!! אנשים כמוך יתאבדו אם חס וחלילה תפסק שפיכות הדמים "יהודים צריכים להשתגע"! פתאטי.

אבל לא רק שאתה משוגע אתה גם שקרן כי אף פעם לא היית יושב הראש של התנועה החולה הזו שנקראה הליגה להגנת יהודים זה בדיחה
היושב ראש של התנועה הזו היה אדם בשם איו רובין סביר להניח עוד גזען. אתה על פי פרסומים היית רק ה national coordinator שזה בעקרון פקידה ממין זכר!

אתה עסוק כל הזמן בשקרים ובשנאה ואפילו לפלסטינים שמשתפים איתנו פעולה יש לך רק דברים רעים להגיד שהם עושים את זה רק בשביל כסף!

אז מה?? הם לא חייבים לעשות זאת ובכל זאת בוחרים להביא להפלתם של רשעים כמו בחמאס וכמוך
עוד משתף פעולה כזה שצריכים להגיד לו תודה זה חבר שלך מייקל פיצפטריק שמופיע כאן בתמונההוא היה משתף פעולה שעשה ליהודים טובה אדירה והלשין עליך ועל עוד מחבל כמוך ברוס ברגר! חה חה חה
איך הוא דפק אותכם בגדול תמורת 10,000 דולר: אני הייתי עושה את זה בחינם למען האמת!

אתה יודע מה מגוחך "ויקטור"? זה שגם שאתה חייב להסכים איתי כמו למשל שהיו ממציאים שחורים גאונים וכמו שהיו פלסטינים שהצילו עשרות נפשות אתה עדיין עושה זאת בחריקת שיניים ובבוז מגעיל!! למה?? כי אתה לא יכול לנצח אותי! אתה לא יכול לנצח אותי למרות שיש לך מיקרופון ולי אין! אתה עדיין מפסיד לי בכל פעם התשובות המסכנות שלך מגוחכות ולא עולות בקנה אחד עם המציאות ואתה נכשל פעם אחר פעם.

גם הפטרון המת שלך כהנא היה שקרן ובגלל זה גייסו אותו ל FBI הם אוהבים שקרנים שאפשר לקנות בכסף ובדיוק גם קראתי שהוא היה רודף שמלות חובב דוגמניות הרב המהולל שלך! וכנראה שגם אתה כזה! רק ש"חיים" מתבייש בזה אבל אני בטוח ש"ויקטור" לא. צבוע!

תעשה טובה ויקטור פסח חיים ואניסרר שמאנסייר איך שאתה קורא לעצמך! אל תדחוף את האף שלך לעניינים שלנו
אתה לא גר פה ואף פעם אתה לא תגור פה ואתה תמות לבד כמו כלב מחוץ למדינה שלנו כי בעזרת ג'ה יש עוד צדק בעולם!

הליגה להשנאה יהודית היה הארגון טרור השני בגודלו לפי ה FBI בשנות ה 80 אז מה אתה בוכה על אלקעידה אתה היית בעצמך אלקעידה עם ציצית!

הנה דוקטור רוברט פריסון שהותקף בברוטליות על ידי הקלגסים שלכם רק בגלל דעותיו, זוהי הדמוקרטיה שאתם מתכננים לנו?הנה הזוועות שחוללתם ממש כמו גדודי עז אדין אל קאסם! ממש כמו בן לאדן!יש אינספור מקרי טרור שמתועדים ומיוחסים למאפיה שלך כולל דויד קאמיקו שחטף מסוק ודרש כופר של 2 מיליון דולר עבור הליגה להשנאת יהודים וגם ירה בטייס המסוק כקינוח

אתה מצרי נכון?! אולי יש לך קשר משפחתי למחמוד א זאהר?
אולי אתה תינוק פלסטיני שאימצו יהודים והם לא סיפרו לך?! כי הרי כל הערבים מחבלים אז בטח שאתה חלק מהם לא??

והנה תרגיל למאזינים = מצא אתה ההבדלים:המפקד תמיד דואג לבדוק מה קורה בשטח!

די מספיק! אני בזבזתי מספיק מזמני איתך ורק הנחמה היחידה שלי היא שאף אחד לא יודע מי אתה ואף אחד לא יידע מי אתה כול עוד יש אנשים אחראיים במשרד ההגירה שלנו! ותפסיק לזהם את תפוז בפסולת שלך! אם אתה רוצה להרעיל מוחות של ילדים תעשה את זה שמה באמריקה לא פה! יש לנו מספיק צרות גם בלי אסירים ביטחוניים פנאטים הזויים כמוך! מה הפלא שמצאו אצל פרידמן מצבורי נשק! ככה הרעיל אותכם הרב האיום הזה! שסוף סוף מישהו חיסל אותו לפני שהוא חיסל את כל המדינה שלנו.
אני לא מתבייש להגיד שאני מתנגד בתוקף שאנשים ישמעו אותך! כי אתה מטיף שקר ותמרות עשן ומרעיל לאנשים את הראש אתה מתחבא מאחורי אמריקה כדי לטנף את הפורום המגעיל שלך בקריאות עידוד לרצח יהודים ודברי הסתה חמורים! יש חוק בישראל נגד הסתה והוא חוקק נגד אנשים כמוך שהורסים כל חלקה טובה! בעיניך הכל שחור ולבן ערבים ויהודים דין אבו מאזן כדין שייח יאסין - דין סרי נוסבה כדין עזיז אל רנטיסי!
אתה מסרב להבדיל בין פלסטינים טובים שרוצים שלום וכמובן שמגיע להם את החופש שלהם בתמורה לכך הםא שמוכנים לסלוח על העוולות שלנו ולחלוק את הארץ באופן הוגן ראויים לחיבוק ולא לתליה אתה באמת חושב שאם חס וחלילה הייתם בשלטון המדינה היתה נגאלת?? או נגעלת!!
אתם הייתם הורסים את ישראל בשעה אחת הייתם מביאים עלינו ארמגדון ושואה אמיתית ולא כמו זו שאתה ממציא כדי להפחיד ילדים בני 15
מה הפלא שהפורום שלך מורכב מקטינים אתה הרי יודע שלפתות ילדים זה הכי קל מבוגרים עם נסיון חיים ושכל זה כבר בעיה!
אתה לא תצליח לשגע אותנו ויקטור כמו שאתה הטפת לכתב הווילג' וויס! השפיות כן תנצח והשלום כן ינצח ולא ניתן לעולם שמופרעים כמוך
יביאו למלחמת עולם שלישית! ואם צריך לכופף קצת את הדמוקרטיה למען זה אני בעד!

יגורשו מרזל פרידמן ובן-גביר לאלתר!!!!!! שלילת אזרחותם היא חובה!
ואתה שנהנה להסית אותנו אחד נגד השני שם מעבר הים ולהתחבא מאחורי המכנסיים של דוד סם גם אתה שפיט ואולי זה רעיון לא רע
להגיש תלונה ל FBI נגדך בגין הסתה ונסיון המרדה אני לא יודע אני מקווה שמישהו אכן יעשה זאת אני לא אעשה זאת כי יש לי 2 ילדים קטנים ואני לא צריך חבורת עבריינים שתאיים עליי ועל משפחתי אז למנהל הבריון שלך אני מודיע שאני לא מחפש צרות אבל אני בהחלט אמליץ ללוחמי חירות מהשמאל שקצת יותר מנוסים ממני בתחום המאבק בעבריינים כמו יריב אופנהיימר להכנס לאתר הזה ולהחליט מבחינתם איך להתמודד איתכם. כי במילא הפחדה ואיומים הם הדיאלוג היחיד שאתם מסוגלים לו.

אבל אני אחתום במסר הזה ויקטור

אני לא יודע מתי ואני לא יודע איך אבל בבוא היום אתה תמות ותקבר על אדמה אמריקאית וזהו גורלך! אתה לעולם לא תהיה חלק ממדינת ישראל! וזה שלימדת את עצמך לדבר בשפתנו לעולם לא יהפוך אותך לאחד משלנו. לעולם!!
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2007, 22:43:31 על ידי עז77 »

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!


עז77

  • אורח
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 במרץ **
« להגיב #1 ב- : מרץ 01, 2007, 22:42:56 »
שאלתו של פופאי תיענה ב 2 חלקים החלק ה 1 ששודר היום והחלק השני שישודר בשבוע הבא,
איך לכך ובהתאם לזאת הוסרה שאלתו של פופאי ממאגר השאלות לתוכנית "שאלו את הימין האמיתי".

עז77.

מנותק כהנא צדק!

  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • הודעות: 7985
    • yigal-amir
שאלו את הימין האמיתי - שאלתו של פופאי
« להגיב #2 ב- : מרץ 04, 2007, 23:06:10 »
בס"ד
התוכנית של חיים עלתה, האשכול מועבר לארכיון.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i