כתב נושא: האם אתם בעד החזרת גלעד שליט הביתה בכל מחיר?  (נקרא 4250 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לפי דעתי אני מצפה שגלעד שליט יחזור הביתה כמה שיותר מהר אבל לא לעשות הסכם בכל מחיר ולשחרר 1500 מחבלים שיום למחרת אני יפחד לראות אותם באוטובוסים ויהרגו 200 יהודים חס וחלילה..
גלעד שליט שירת בצה''ל שזהו דבר חשוב אבל הוא ידע שזה הסיכון שיכול להיות כל חייל שמתגייס יכול להחטף וכל מיני דברים והם צריכים לדעת את זה קודם כל צריך להתגייס לצה''ל בשביל קידוש ה' ובשביל להגן על ההורים שאני מוכן למות למען מעלה זאת ואז אחר כך להתגייס לצה''ל בשביל להגן על המדינה השמאלנית המגעילה הזאת .. תאמינו לי אם לא היה פה קידוש ה' בגיוס לצה''ל או הגנה על ההורים שלי לא הייתי רוצה להתגייס לצה''ל המדינה הזאת מתנהגת לאזרחים כמו זבלים לא מגיע למדינה הזאת כלום

אז זהו דעתי להשבת גלעד שליט הביתה אני בעד אבל לא בכל מחיר בכל זאת אנחנו מתגעגעים אליו ולא צריך לשחרר 1500 מחבלים שיום למחרת ילכו ויעשו פיגוע ויהרגו יהודים חס וחלילה

זהו שבת שלום!!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
האם אתם בעד החזרת גלעד שליט הביתה בכל מחיר?
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 12, 2009, 23:22:58 »
המשוואה שלך לא נכונה, השאלה היא לא כמה אסירים אנחנו מוכנים לשחרר. השאלה צריכה להיות כמה דם ערבי הם מוכנים שישפך אצלהם עד שהם ישחררו אותו מרצונם.

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 12, 2009, 23:57:59 »
אם ישנה סיבה לא לשחרר מספר רב של אסירים למען החזרתו היא בשביל לא להראות חולשה מצד מדינת ישראל
מחבלים תמיד יהיו בעיקר עם מה שהולך היום (נכנס לא"י על מנת להרוג ויוצא עם תואר בחזרה הבייתה לאחר נופש בכלא הישראלי)
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 13, 2009, 00:42:02 »
הפיתרון הכי טוב: לשחרר את המחבלים הערבים לעזה ולקבל את גלעד בחזרה, ואחרי זה להפציץ ולמחוק את עזה מעל פני האדמה.  :nuke:

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 13, 2009, 07:44:02 »
לא לשחרר..שחרור של אותם נבלות רק יביא ליותר פיגועים ויעודד לעוד חטיפות..שיראו כמה הם מרוויחים מזה וזה עסק טוב בשבילם!!!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 13, 2009, 21:27:52 »
בכול מחיר בטוח לא.
בהחלט מדובר בשאלה קשה שאלת המחיר...
"הפיתרון הכי טוב: לשחרר את המחבלים הערבים לעזה ולקבל את גלעד בחזרה, ואחרי זה להפציץ ולמחוק את עזה מעל פני האדמה.  "
בהחלט יכול להיות רעיון לא רע בכלל...
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 13, 2009, 21:57:24 »
בכול מחיר בטוח לא.
בהחלט מדובר בשאלה קשה שאלת המחיר...
"הפיתרון הכי טוב: לשחרר את המחבלים הערבים לעזה ולקבל את גלעד בחזרה, ואחרי זה להפציץ ולמחוק את עזה מעל פני האדמה.  "
בהחלט יכול להיות רעיון לא רע בכלל...

רעיון איום ונורא, אינך יכול לעשות זאת. כי ברגע שאתה חותם על עסקת שבויים אתה גם חותם שכל עוד שהמשוחררים לא יעסקו בטרור באופן פעיל אתה לא תחסל אותם. ולפוצץ את עזה אחרי שחרור שליט זה מעשה פחדני. צריך לעשות זאת לא בסתר בערמומיות אלא בקול גדול לעיני העולם כולו. להגיע למצב שהם יתחננו להביא את גלעד תמורת הפסקת אש.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 13, 2009, 22:04:54 »
אין לי בעיה לתת להם את כל המחבלים המוסלמים שלהם בחזרה, מצידי שזה יהיה גם עשרת אלפים, לא אכפת לי המספר.
נתחיל אם כן לפי הסדר, בהתחלה נשחרר להם את האוזניים של המחבלים, נעבור משם לטחול, משם לאף, אחרי זה יגיע הסחוס שבברכיים, אני מוכן אפילו להיות ג'נטלמן ולשחרר להם בבת אחת את הכבד, הקיבה וחוט השדרה במכה אחת.
אחרי זה הכליות, הריאות והתוספתן (למי שנשאר לו), אני מוכן לתת להם מזכרת בדמות מעיים ממוסגרות.
לבסוף יגיעו כל השאר, אה, וכמובן נשאיר לנו את המוחות לצורכי מחקר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 13, 2009, 22:35:20 »
מה שאני לא מבין זה למה גלעד שליט כבר לא בבית  יש לנו מודיעים אחד הטובים בעולם, יש לנו יחידות מיוחדות מעולות ביותר כמו הימ''מ כמו השייטת 13 כמו שלדג, דובדבן, סיירת מטכ''ל הם יכלו כבר להחזיר את גלעד שליט לעשות מבצע שקט ומפתיע ולפרוץ לעזה ולהחזיר את גלעד עם כל היחידות המיוחדות תאמינו לי בטח המדינה יודעת איזה חדר הוא נמצא עם המודיעין שיש היום   פשוט המדינה שמאלנית ולא רוצה להרוג ערבים ... נקודה..

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 13, 2009, 22:54:35 »
רעיון איום ונורא, אינך יכול לעשות זאת. כי ברגע שאתה חותם על עסקת שבויים אתה גם חותם שכל עוד שהמשוחררים לא יעסקו בטרור באופן פעיל אתה לא תחסל אותם. ולפוצץ את עזה אחרי שחרור שליט זה מעשה פחדני. צריך לעשות זאת לא בסתר בערמומיות אלא בקול גדול לעיני העולם כולו. להגיע למצב שהם יתחננו להביא את גלעד תמורת הפסקת אש.

בתחבולות תעשה לך מלחמה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 13, 2009, 23:44:25 »
בתחבולות תעשה לך מלחמה.

מסכים. אבל זו לא מלחמה. אני לא אומר להסתער על מוצבי חמאס בסכינים וחרבות. אבל כשאתה מנהל משא ומתן אם ארגון טרור אתה עלוב. וכשאתה מגיע למצב שאתה מפר עסקה, שהמילה שלך שווה לכלום, אתה אפס. אין סיבה שנגיע לזה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 14, 2009, 00:00:58 »
אני מוכן שישחררו מאות מחבלים ואח"כ יהרגו אותם. אבל זה לא יקרה. אז אני אפילו מוכן שישחררו את הרוצחים האלה בתנאי שזה לא יהיה בגבולות א"י.

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 14, 2009, 00:49:04 »
כואב הלב על גלעד אבל אסור בשום אופן לשחרר מחבלים .