כתב נושא: עו"ד יורם שפטל: השואה התרחשה רק בגלל השמאל היהודי  (נקרא 8566 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
דברי פתיחה - השואה התרחשה רק בגלל השמאל היהודי
מתוך זהבי עצבני ( 03/09/2009 )
עו"ד יורם שפטל פותח את התוכנית עם סיקור היסטורי. מלחמת העולם השנייה פרצה באחד בספטמבר 1939 וטוען שהיא לא הייתה פורצת אלמלא הברית הטמאה בין היטלר לסטלין והתמיכה של השמאל היהודי בברית זו. השמאל הקיצוני רק נעשה גרוע יותר ככל שחולפות השנים.

http://www.103.fm/include/updateview.aspx?id=zeh0309091&start=zeh0309091

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
עו"ד יורם שפטל: השואה התרחשה רק בגלל השמאל היהודי
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 03, 2009, 19:13:22 »
זה לא נכון.
האשמים המרכזים בשואה הם עמי העולם שונאי היהודים.
התמיכה של היהודים בקומוניזם בשבלים הראשונים שלו הייתה אחת הדרכים להנצל מהאנטשמיות.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 03, 2009, 19:29:17 »
כדאי לך להאזין לראיון בקישור למעלה, הוא מספר שם עובדות היסטוריות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 03, 2009, 20:33:32 »
בס"ד

זה לא נכון.
האשמים המרכזים בשואה הם עמי העולם שונאי היהודים.
התמיכה של היהודים בקומוניזם בשבלים הראשונים שלו הייתה אחת הדרכים להנצל מהאנטשמיות.

לא מסכים.
אם לא השמאל היהודי (בין אם זה הבולשביקים היהודים ובכללם טרוצקי, יגודה ודומיו, בין אם זה הבונד, בין אם זה הרפורמים ובין אם זה סאעטמר, יהודי ארצות המזרח שהתנגדו ל"ציונות" וכו' וכו' וכו'), השואה לא הייתה מתרחשת, או לפחות לא במימדים האלה. עיקר החטא שעליו נענש חלק עצום מעם ישראל באותם הזמנים היה שרובם לא ראו בעלייה לא"י (שהיית אפשרית בהחלט לפני המלחמה) פעולה חיונית, חשובה. 
בדיוק כמו שהיום, קשה לי להאמין שעם ישראל עם מצח נחושה ורוח יהודית לא יוכל לעמוד באיום האיסלאמי, הכל תלוי בנו ולא בגויים.

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 03, 2009, 21:18:53 »
פה אני דווקא לא מסכים
מה שאחראי לשואה היה האנטישמיות והשנאה כלפי היהודים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 03, 2009, 21:30:53 »
בס"ד

פה אני דווקא לא מסכים
מה שאחראי לשואה היה האנטישמיות והשנאה כלפי היהודים

למה עכשיו אין שואה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 03, 2009, 21:34:48 »
בס"ד

למה עכשיו אין שואה?
זה בדרך אם לא נתעורר
בס"ד

לא מסכים.
אם לא השמאל היהודי (בין אם זה הבולשביקים היהודים ובכללם טרוצקי, יגודה ודומיו, בין אם זה הבונד, בין אם זה הרפורמים ובין אם זה סאעטמר, יהודי ארצות המזרח שהתנגדו ל"ציונות" וכו' וכו' וכו'), השואה לא הייתה מתרחשת, או לפחות לא במימדים האלה. עיקר החטא שעליו נענש חלק עצום מעם ישראל באותם הזמנים היה שרובם לא ראו בעלייה לא"י (שהיית אפשרית בהחלט לפני המלחמה) פעולה חיונית, חשובה. 
בדיוק כמו שהיום, קשה לי להאמין שעם ישראל עם מצח נחושה ורוח יהודית לא יוכל לעמוד באיום האיסלאמי, הכל תלוי בנו ולא בגויים.
ועדיין צריך לומר את האמת ההסטורית, ללא הקומוניזם, היטלר היה עוד רב"ט גרמני שנטל חלק במלחמת העולם ה-1 (או יותר נכון, לנוכח ההסטוריה האלטרנטיבית, "המלחמה הגדולה") ותו לא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 03, 2009, 21:37:58 »
בס"ד

אזי אפשר להבין מתגובתך נץ שאתה מסכים איתי, שההישרדות שלנו כעם תלויה דווקא בנו ולא בחסדי הפריץ ואחמד.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 03, 2009, 22:26:18 »
בס"ד

אזי אפשר להבין מתגובתך נץ שאתה מסכים איתי, שההישרדות שלנו כעם תלויה דווקא בנו ולא בחסדי הפריץ ואחמד.
זאת הבנה נכונה מאוד, שאני מנסה לקדם כבר מזמן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 03, 2009, 22:28:40 »
דברי פתיחה - השואה התרחשה רק בגלל השמאל היהודי
מתוך זהבי עצבני ( 03/09/2009 )
עו"ד יורם שפטל פותח את התוכנית עם סיקור היסטורי. מלחמת העולם השנייה פרצה באחד בספטמבר 1939 וטוען שהיא לא הייתה פורצת אלמלא הברית הטמאה בין היטלר לסטלין והתמיכה של השמאל היהודי בברית זו. השמאל הקיצוני רק נעשה גרוע יותר ככל שחולפות השנים.

http://www.103.fm/include/updateview.aspx?id=zeh0309091&start=zeh0309091
בס''ד

הוא צודק ב100% !! והנה חלק חשוב מההוכחות :

http://emet1.com/?page_id=86

http://www.hermon.com/shoah/shoah1.htm

קיראו בעיון ותבינו את האמ-ת שמסתיר מכם שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמוביל לעוד שואה ח''ו ר''ל הגדולה יותר מהקודמת !

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 03, 2009, 23:00:21 »
זאת הבנה נכונה מאוד, שאני מנסה לקדם כבר מזמן.

אם זה אני חושב שכולנו מסכימים.
בנוגע למה היה אילו.
את  זה אי אפשר לדעת.
אתה טוען שללא הקמוניזם מלחמת העולם ה-1 הייתה המלחמה שסיימה את כול המלחמות והייתה זכורה בתור המלחמה.
קשה לדעת.
בהיסטוריה אי אפשר לדעת איך בדיוק משפיע כול דבר ובסופו של דבר כניראה שמגיעים לאותה הנקודה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 03, 2009, 23:25:29 »
אם זה אני חושב שכולנו מסכימים.
בנוגע למה היה אילו.
את  זה אי אפשר לדעת.
אתה טוען שללא הקמוניזם מלחמת העולם ה-1 הייתה המלחמה שסיימה את כול המלחמות והייתה זכורה בתור המלחמה.
קשה לדעת.
בהיסטוריה אי אפשר לדעת איך בדיוק משפיע כול דבר ובסופו של דבר כניראה שמגיעים לאותה הנקודה.
זה נכון שכהסטוריון אני לא נוהג לשאול או לענות לגבי עינייני "מה היה אילו?", ובוודאי שבכל הווייה הסטורית, זה יהיה בגדר ספוקלטיביות, אבל לא בלתי מבוססת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 03, 2009, 23:32:43 »
לי יש תיאוריה אחרת, אם היהודים היו מחזירים מלחמה בפרעות, על כל בית כנסת היו שורפים כנסיה על כל תקיפת יהודי היו תופסים קבוצה של נוצרים ומפרקים אותם, השואה הייתה נמנעת.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 03, 2009, 23:37:03 »
בס"ד

לי יש תיאוריה אחרת, אם היהודים היו מחזירים מלחמה בפרעות, על כל בית כנסת היו שורפים כנסיה על כל תקיפת יהודי היו תופסים קבוצה של נוצרים ומפרקים אותם, השואה הייתה נמנעת.

לא נראלי שאותה הקהילה שנשחטה בידי הורמאכט, הגסטאפו, ה-SS, הוואפן SS, האיינזצגרופן וכו' תוכל להתמודד איתם לא משנה מה, זה אחרי הכל על אדמת גרמניה (או בארצות אחרות, אותו עיקרון).

אנחנו חזקים רק פה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 03, 2009, 23:40:05 »
בס"ד

לא נראלי שאותה הקהילה שנשחטה בידי הורמאכט, הגסטאפו, ה-SS, הוואפן SS, האיינזצגרופן וכו' תוכל להתמודד איתם לא משנה מה, זה אחרי הכל על אדמת גרמניה (או בארצות אחרות, אותו עיקרון).

אנחנו חזקים רק פה.

ברור, אבל אני מדבר על ההתחלה, כשהיה מדובר רק בכנופיות רחוב, בשנים שלפני האסאס וכל אלה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 03, 2009, 23:56:42 »
בס"ד

ברור, אבל אני מדבר על ההתחלה, כשהיה מדובר רק בכנופיות רחוב, בשנים שלפני האסאס וכל אלה.

נו, ואז זה היה תפקיד ההמון הגויי לטפל בז'ידים, אף פעם לא היוונו איום פיזי כלשהו על האירופאים באדמתם, האירופאים מעולם לא פחדו מאיתנו מסיבה פשוטה שמתוארת לעיל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 04, 2009, 00:15:47 »
בס"ד

נו, ואז זה היה תפקיד ההמון הגויי לטפל בז'ידים, אף פעם לא היוונו איום פיזי כלשהו על האירופאים באדמתם, האירופאים מעולם לא פחדו מאיתנו מסיבה פשוטה שמתוארת לעיל.

זה לא משנה, ברמת הפרט, אף אחד לא תוקף אדם מסוכן. ברגע שהיהודים היו לוקחים את החוק לידיים וגורמים לגויים לשלם בדם על כל מעשה כנגד היהודים, זה היה נגמר אחרי 2-3 נקמות. לא צריך להוות איום כדי להפחיד, תראה מה קורה היום בארץ, 20% מהאוכולוסיה והם חיים פה כמו מלכים, למה? כי הם איום ממשי? לא, כי הפחד מהתגובה שלהם לא מאפשר לרוב העם לעשות צעד כנגד ערבי.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 04, 2009, 00:17:05 »
בס"ד
השמאל זה ממש ערב-רב שנטפל לבני ישראל ביציאת מצרים,הם יותר גרועים מהערבים יש"ו,הם האויב האמיתי שלנו.
עם הערבים והאסלם יש"ו ניתן להתמודד ,השמאל זה המכשול ההתאבדותי שלנו....

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 04, 2009, 00:19:55 »
בס"ד

ומאידך, תראה את המוסלמים, מטילים טרור ברחובות, אזורים ללא חוק המדינה, הפרברים בערים הגדולות במערב אירופה בידיהם, ומאידך הרוב ההולך ומזקין ההולך ומתמעט של ה-לא מוסלמים (נוצרים??) איבד את יכולת התנגדותו, בניגוד ל-11 מליון יהודים באירופה ערב מלחמת העולם השניה ללא גיבוי מדיני, עכשיו יש 50 מליון מוסלמים באירופה, עם גיבוי של 57 מדינות ב-OIC (ארגון המדינות האיסלמיות) כולל בתוכם מדינה אחת עם נשק גרעיני כרגע (פקיסטן) + עוד בדרך.
היהודי, ללא כל גיבוי מדיני, רצה לחיות בשקט וחלק ניכר ממנו עם האמנספציה, ביקש להשתלב ולקבל על עצמו את עליונותו התרבותית של הרוב הנוצרי והפוסט נוצרי המערבי, החילוני וה"נאור".
המוסלמי מאידך, לא בא להשתלב, הוא בא להשיג עליונות, הוא לא בא לחיות את חייו, הוא בא לכבוש, הוא בא לחסל, הוא בא להשמיד, הוא בא לדכא, הוא מטיל טרור על אוכלוסיית הרוב, המגמה הדמוגרפית לטובתו.
המוסלמי לא מסתיר את מטרותיו, הקלפים גלויים, לונדון ופריס מתחרות על הטייטל "בירת הח'ליפות הכל-איסלמית באירופה", ג'יהאד פי סאביל אללה....
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ימני!

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 04, 2009, 00:21:08 »
ומאידך, תראה את המוסלמים, מטילים טרור ברחובות, אזורים ללא חוק המדינה, הפרברים בערים הגדולות במערב אירופה בידיהם, ומאידך הרוב ההולך ומזקין ההולך ומתמעט של ה-לא מוסלמים (נוצרים??) איבד את יכולת התנגדותו, בניגוד ל-11 מליון יהודים באירופה ערב מלחמת העולם השניה ללא גיבוי מדיני, עכשיו יש 50 מליון מוסלמים באירופה, עם גיבוי של 57 מדינות ב-OIC (ארגון המדינות האיסלמיות) כולל בתוכם מדינה אחת עם נשק גרעיני כרגע (פקיסטן) + עוד בדרך.
היהודי, ללא כל גיבוי מדיני, רצה לחיות בשקט וחלק ניכר ממנו עם האמנספציה, ביקש להשתלב ולקבל על עצמו את עליונותו התרבותית של הרוב הנוצרי והפוסט נוצרי המערבי, החילוני וה"נאור".
המוסלמי מאידך, לא בא להשתלב, הוא בא להשיג עליונות, הוא לא בא לחיות את חייו, הוא בא לכבוש, הוא בא לחסל, הוא בא להשמיד, הוא בא לדכא, הוא מטיל טרור על אוכלוסיית הרוב, המגמה הדמוגרפית לטובתו.
המוסלמי לא מסתיר את מטרותיו, הקלפים גלויים, לונדון ופריס מתחרות על הטייטל "בירת הח'ליפות הכל-איסלמית באירופה", ג'יהאד פי סאביל אללה....

מחזק!

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 04, 2009, 12:36:24 »
בס"ד

אנחנו חזקים רק פה.
לק"י
לצערנו גם פה אנחנו לא כל כך חזקים!
לא לומדים מטעויות העבר..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 05, 2009, 21:57:43 »
בס"ד

זה לא משנה, ברמת הפרט, אף אחד לא תוקף אדם מסוכן. ברגע שהיהודים היו לוקחים את החוק לידיים וגורמים לגויים לשלם בדם על כל מעשה כנגד היהודים, זה היה נגמר אחרי 2-3 נקמות. לא צריך להוות איום כדי להפחיד, תראה מה קורה היום בארץ, 20% מהאוכולוסיה והם חיים פה כמו מלכים, למה? כי הם איום ממשי? לא, כי הפחד מהתגובה שלהם לא מאפשר לרוב העם לעשות צעד כנגד ערבי.

אף יהודי לא היה לוקח את החוק לידיים, זו המנטליות הגלותית היהודית. כמדומני שפוגרום אכזרי התבצע ביהודי אוקראינה אחרי שיהודי חיסל את פטליורה. ראה תגובתי לנץ:
נץ, אני מסכים איתך בגדול, אבל הבסיס להשוואה הוא לא אחיד בעליל, מהסיבות להלן:
א. המנטליות (ברברית סאב-היומנית אצל המוסלמים והערבים ואצל היהודים היא אנושית והומאנית ולא על פי ההגדרה הנוצרית, למרות שבאירופה זה אכן היה כך), הדת (לדוגמא, אונס הוא דבר שמשפיע על הפחד של בנאדם אחד מבנאדם אחר, ביהדות - אונס אסור תמיד, באיסלם - הוא מצווה).
ב. הדמוגרפיה. היהודים מעולם לא היו רוב כלשהו, לא היו בפוטנציה לרוב, מחוץ ליישות מדינית שהייתה ברשותם (בין אם זה מדינת ישראל ובין אם זה פדרטיבניי רגיון בירוביג'אן), שזה גם פאקטור (מבחינת איום והפחדה) שצריך לקחת בחשבון.
ג. הזמן. היום, הממשלות באירופה, נלחמות נגד כל גילוי "לאומני" כלשהו, מחשש שדבר זה ישפיע על הנטיות הלאומיות של העם, שבסופו של דבר יהיה מסוגל להביא לשלטון מפלגת "ימין קיצונית", מפלגה "פאשיסטית". זה התחיל עוד בסוף מלחה"ע ה-2, אחרי הוקאת הפאשיזם וה"לאומנות" מצד רוב מדינות אירופה דה יורה (לא בהכרח בתוך העם, אל נא לשכוח שבמדינות כמו אוקראינה ופולין ההתנהגות המוסלמית איננה כבמדינות כמו גרמניה, צרפת ובריטניה, זה תלוי גם במנטליות של ה"כופאר").
אם אני אזכר בעוד, אוסיף..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
עו"ד יורם שפטל: השואה התרחשה רק בגלל השמאל ה&#
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 05, 2009, 22:07:33 »
בס"ד

אף יהודי לא היה לוקח את החוק לידיים, זו המנטליות הגלותית היהודית. כמדומני שפוגרום אכזרי התבצע ביהודי אוקראינה אחרי שיהודי חיסל את פטליורה. ראה תגובתי לנץ:
נץ, אני מסכים איתך בגדול, אבל הבסיס להשוואה הוא לא אחיד בעליל, מהסיבות להלן:
א. המנטליות (ברברית סאב-היומנית אצל המוסלמים והערבים ואצל היהודים היא אנושית והומאנית ולא על פי ההגדרה הנוצרית, למרות שבאירופה זה אכן היה כך), הדת (לדוגמא, אונס הוא דבר שמשפיע על הפחד של בנאדם אחד מבנאדם אחר, ביהדות - אונס אסור תמיד, באיסלם - הוא מצווה).
ב. הדמוגרפיה. היהודים מעולם לא היו רוב כלשהו, לא היו בפוטנציה לרוב, מחוץ ליישות מדינית שהייתה ברשותם (בין אם זה מדינת ישראל ובין אם זה פדרטיבניי רגיון בירוביג'אן), שזה גם פאקטור (מבחינת איום והפחדה) שצריך לקחת בחשבון.
ג. הזמן. היום, הממשלות באירופה, נלחמות נגד כל גילוי "לאומני" כלשהו, מחשש שדבר זה ישפיע על הנטיות הלאומיות של העם, שבסופו של דבר יהיה מסוגל להביא לשלטון מפלגת "ימין קיצונית", מפלגה "פאשיסטית". זה התחיל עוד בסוף מלחה"ע ה-2, אחרי הוקאת הפאשיזם וה"לאומנות" מצד רוב מדינות אירופה דה יורה (לא בהכרח בתוך העם, אל נא לשכוח שבמדינות כמו אוקראינה ופולין ההתנהגות המוסלמית איננה כבמדינות כמו גרמניה, צרפת ובריטניה, זה תלוי גם במנטליות של ה"כופאר").
אם אני אזכר בעוד, אוסיף..

אם אחרי אותו פוגרום אכזרי היהודים היו מבצעים פיגוע או משהו כזה כנגד האוקראינים, האוקראינים לא היו מעיזים להרים יד שוב על יהודים.

אני חושב שמה שקורה בארץ זו הדוגמה הכי טובה לכך. עבר מעל שבוע מאז הלינץ' ברידינג והאם איזשהו גוף יהודי או יהודי בודד החליט לנקום? חשב על זה בכלל? לא.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 05, 2009, 22:09:58 »
בס"ד

אם אחרי אותו פוגרום אכזרי היהודים היו מבצעים פיגוע או משהו כזה כנגד האוקראינים, האוקראינים לא היו מעיזים להרים יד שוב על יהודים.

חלק עצום מהבולשביקים היו יהודים (לצערנו ולדאבוננו הרב..), סתכל על ההבדלים שהבנתי קודם, אין שום בסיס אחיד להשוואה. לא מנטלית, לא דתית, לא דמוגרפית. חוץ מזה, עוד אלמנט נוסף הוא הבאק-אפ שערביי ישראל מקבלים ממדינות ערביות ומוסלמיות. איזו מדינה הייתה נותנת לנו באק-אפ?
האוקראינים זה עם שמיסודו אנטישמי. האוקראינים זה עם כל כך מזוכיסטי ואנטישמי, שהוא אפילו שיתף פעולה עם רוצחיו שלו - הגרמנים הנאצים - בשביל לרצוח יהודים.