כתב נושא: לכל השמאלנים שנכנסים לפורום שיהיה ברור  (נקרא 10223 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פה זה לא אתר שאפשר לכתוב מה שבא לכם, פה זה לא דמוקרטיה והמנהלים לא נבחרים פה ע"י הצבעות וגם אם כן בטח שאתם לא שותפים פה!
אתם תתנו כבוד לאדמין הראשי של הפורום שהוא חיים בן פסח וכמובן גם למנהלים מתחתיו!
אתם תגלו כבוד במיוחד כלפי הרב כהנא, וכל ביטוי לעג, גיחוח, עלבון או איך שתקראו לזה כלפי הרב אתם תעופו מפה!
הפורום הינו פורום דתי שכן לא פועל בשבתות וחגים ובימים שהוא פועל תתייחסו אליו כאל פורום דתי ותגלו כבוד ולא תזלזלו הקב"ה!
כל שאלה עניינית שתיהיה לכם היא תקבל תשובה ברורה וחד משמעית, אתם יכולים לחלוק על כך וז את זכותכם
תביעו את הדיעות שלכם ואנחנו נביע את הדעות שלנו ונלך עד הסוף עם צדקת דרכנו!
דבר נוסף הפורום הוא לימודי בשביל חברי הפורום והוא פועל בהתאם לאידיאלוגיה שלנו, לא לשלכם!
אנחנו מציגים את האמת בפנים לכל מי שרוצה לקחת חלק באמת, אנחנו לא מתחבאים מאוחרי סיסמאות ואין פה יפי נפש שחיים בעולם משלהם.
פעם אחת ולתמיד שזה יהיה מובן לכם...!

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לכל השמאלנים שנכנסים לפורום שיהיה ברור
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 18, 2009, 00:55:41 »
ברוך השם
שיבינו כל האלה שנכנסים ואחרי שהם מעליבים משתמשים אחרים ומקללים אנשים כמו כהנא אז הם צועקים "דיקטטורה"

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 18, 2009, 01:37:26 »
אבל בבקשה לשמור על רמה נאותה.
לא לקלל אנשים שמתנגדים לדיעה שלך.
נסו להיות סובלניים ולכבד כל אדם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 18, 2009, 09:13:49 »
אבל בבקשה לשמור על רמה נאותה.
לא לקלל אנשים שמתנגדים לדיעה שלך.
נסו להיות סובלניים ולכבד כל אדם.

בס''ד

"לכבד כל אדם"? גם היטלר יש''ו היה בן אדם. גם לכבד אותו? או חייבים לכבד את ההיטלר הערבי יסר ערפאת? אנו לא מכבדים רוצחים, מחבלים ונאצים. ואנו בטח לא מכבדים בוגדים יהודונים שתומכים ברוצחים, מחבלים ונאצים. אם ניתן לבוגדים להכנס לפורום, זה רק כדי לחנך ולאמן את חברינו בוויכוחים ועימותים עם האוייב. זה לא תוך נתינת כבוד לבוגדים חס וחלילה.

כשאני מדבר על בוגדים, אני לא מתכוון לכל יהודי שלא מסכים איתנו. אם יש יהודי שפשוט לא מסכים איתנו אבל הוא נאמן לעם ישראל, אז עלינו להתייחס אליו בכבוד ואהבה. ועלינו לנסות לשכנע את היהודי הזה לתמוך ברעיונות שלנו.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 09:38:14 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 18, 2009, 09:53:52 »
תפתח את העיניים חבר, ותראה איך אתם מתייחסים למי שמתנגד אליכם בדיעה שלו.

אחרי התגובה של האלקשי כאן:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21906.0.html
הוא נעל את האשכול כדי למנוע ממני להגיב, ואז חסם אותי הנמושה.
כדי להוסיף להשפלה, ערכתם את האייקון האישי שלי לתמונה של קוף שמשליך צואה,
עדיין אין לי גישה לחשבון שלי, לא לאייקון שלי, לא להודעות שלי (בפורום! לא פרטיות!) לא לכלום!

לא שלחתי פה לאיש הודעה פרטית, משום שאתם לא ממש מעניינים עד כדי כך, תתפלאו.
אני לא עובד בתחמנות וחשאיות כמו המנהלים שלכם, אנחנו באים מאידאולוגיה של שקיפות (אני לפחות)
אני לא צריך להתחבא בהודעות פרטיות, אני לא רואה את הטעם החיובי בזה - אני מחפש דיון ציבורי.

אבל פעם אחרי פעם, אתם מוכיחים שאני גדול עליכם, שאתם לא מסוגלים להיות שווים לי.
חוסמים אותי, נועלים לי הודעות, כופים עלי צלמית משפילה שאני לא יכול לשלוט בה,
זה מה שחיים קורא לו בתוכנית "להפסיד לכם בוויכוחים"?

אתם יודעים שאני צודק, אתם יודעים שהתנהלתי כמו שצריך, לא שלחתי הודעות פרטיות לאיש, לא העלתי שום תמונות פוגעניות,
ועדיין החשבון שלי הוגבל, ההודעות שלי ננעלו, ואני נחסמתי - אתם דורשים שאני אכבד את הרב העבריין שלכם (עבריין=איש שהורשע בפלילים, זו עובדה),
אבל מצד שני, חיים שלכם מזדעק כשאחד החברים שלו בתמימותו מבקש לכבד גם את הצד השני בדיון, ומשווה אותנו איך לא, לנאצים.

זו המשוואה, אתם תכבדו אותנו ואנחנו לא נכבד אותכם - אחרת תחסמו.

אני קורא שוב פעם למתונים פה, קחו אותי כדוגמא - תראו את היחס המשפיל שאני סופג פה,
קללות, איומים, חסימות ללא סיבה, נעילות כאמצעי ל"מילה האחרונה" - ואז שקרים גמורים ועיוות המציאות בתוכניות של פסח,
התפארות על הישגי שקר, הוא זורע לכם חול בעיניים - ואני ההוכחה לכך, אני ההוכחה שאתם מפחדים ממני, מהמסר שלי, מהטיעונים שלי,
המנהלים שלכם בפאניקה, ועושים כל דבר כדי להצר את התנהלותי כאן, וכדי למנוע ממני יחס שווה למי שימני בדיעותיו, רק בריון נמושה מתנהג ככה.

אם אתם רוצים לאסור על כניסת שמאלנים לפה, ציינו זאת בגאווה - אבל אל תשקרו לאנשים ולעצמכם, שיש פה דיון שווה, כי זה שקר,
יש פה ביריונות מנהלתית כלפי מי שמאיים עליכם ומנצח אתכם - רק 2-3 גולשים פה מסוגלים להתייחס אליי באופן ענייני,
השאר נסוגים לתקיפות מילוליות של פאניקה מתוך בורות עילגת - ואז הפתרון הכי מיידי זה לחסום, להגביל, לשים אותי ללעג, כבול ומוגבל עם אייקון שמבזה אותי,
זה המורשת שלכם? ככה אתם מנצחים דיונים? אני מתחיל לחשוב שכל הדיונים שויקטור ונסייר מתרברב שניצח בהם, היו כשכיוון אקדח מתחת לשולחן אל יריבו,
כי ככה מתנהל הפורום הזה כלפיי, והטלאי הצהוב מוכיח זאת, שהרי לא עשיתי שום דבר שהצדיק אותו. לא שלחתי הודעות לאיש, לא שמתי תמונות מכל סוג שהוא,
היו אלה רק המילים בפומבי שהבהילו את המנהלים שלכם, ושגרמו להם לבודד אותי, לנעול את האשכול שלי מתגובות, ולבסוף לחסום אותי (טוב שלפחות מישהו קיבל על הראש על כך והתחרט).

כל עוד אני מוגבל ונענש על דעותיי מבלי שעשיתי שום דבר שמצדיק את זה, אין מנוס מלהודות בכך שאני מפחיד אתכם בגלל המילים שלי והטיעונים שלי,
רק פחדן מנצל סמכות לרעה ככה, כדי להטות את הדיון לטובתו, רק פחדן מגביל אותי בלי סיבה, ולא נותן לי אפשרות לערוך את הודעותיי,
או להביא ציטטות ע"י דפדוף בהודעותיי הקודמות בפורום - רק פחדן מונע ממני להגדיר את חשבוני, ומגדיר אותו עבורי עם תמונה מבזה ומשפילה,
דבר שאף פורום של "שמאלנים" לא היה עושה לכם, כי זה מה לעשות... התנהגות של בריונים, והבריונים באים בד"כ מאותו מקום... מהימין הקיצוני והפחדן.

אז לכל המתונים, ויש פה כמה - אם זה נראה לכם לא הוגן, תגיבו, ימני והגון לא חייבים לסתור זה את זה.
מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:11:33 »
בס"ד
בבתי ספר השמאלנים שלכם לא מלמדים אתכם שצריך לעמוד לפני זקנים לפני אבא ומאמא החינוך כ"כ ירוד השמאל הוריד את עם ישראל מבחינה רוחנית  וגם הבגרויות על הפנים הרסתם את המדינה!

אתם יהודים שעברו שטיפת מוח גדולה מאוד
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק סאי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אל נקמות ה'
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:13:10 »
חיים הצדיק! למה לתת להם כלים נגדנו? אל תגבילו את הסמולן הקטן הזה! מקסימם תמיד אפשר לחסום אותו אבל וואלה עברתי על ההודעות שלו. הוא מעצבן טילים ומצדיק כאפה == אשקלוני נכנסת בו חזק  O0 אבל נראהלי אל תגבילו אותו ותחסמו אותו בלי סיבה כי הוא לא שווה את זה  :old_Cool3:

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:24:12 »

עדיין אין לי גישה לחשבון שלי, לא לאייקון שלי, לא להודעות שלי (בפורום! לא פרטיות!) לא לכלום!

אני לא עובד בתחמנות וחשאיות כמו המנהלים שלכם, אנחנו באים מאידאולוגיה של שקיפות (אני לפחות)
אני לא צריך להתחבא בהודעות פרטיות, אני לא רואה את הטעם החיובי בזה - אני מחפש דיון ציבורי.

אתם יודעים שאני צודק, אתם יודעים שהתנהלתי כמו שצריך, לא שלחתי הודעות פרטיות לאיש, לא העלתי שום תמונות פוגעניות,
ועדיין החשבון שלי הוגבל, ההודעות שלי ננעלו, ואני נחסמתי - אתם דורשים שאני אכבד את הרב העבריין שלכם (עבריין=איש שהורשע בפלילים, זו עובדה),
אבל מצד שני, חיים שלכם מזדעק כשאחד החברים שלו בתמימותו מבקש לכבד גם את הצד השני בדיון, ומשווה אותנו איך לא, לנאצים.

אני קורא שוב פעם למתונים פה, קחו אותי כדוגמא - תראו את היחס המשפיל שאני סופג פה,
קללות, איומים, חסימות ללא סיבה, נעילות כאמצעי ל"מילה האחרונה" - ואז שקרים גמורים ועיוות המציאות בתוכניות של פסח,
התפארות על הישגי שקר, הוא זורע לכם חול בעיניים - ואני ההוכחה לכך, אני ההוכחה שאתם מפחדים ממני, מהמסר שלי, מהטיעונים שלי,
המנהלים שלכם בפאניקה, ועושים כל דבר כדי להצר את התנהלותי כאן, וכדי למנוע ממני יחס שווה למי שימני בדיעותיו, רק בריון נמושה מתנהג ככה.

אם אתם רוצים לאסור על כניסת שמאלנים לפה, ציינו זאת בגאווה - אבל אל תשקרו לאנשים ולעצמכם, שיש פה דיון שווה, כי זה שקר,
יש פה ביריונות מנהלתית כלפי מי שמאיים עליכם ומנצח אתכם - רק 2-3 גולשים פה מסוגלים להתייחס אליי באופן ענייני,
השאר נסוגים לתקיפות מילוליות של פאניקה מתוך בורות עילגת - ואז הפתרון הכי מיידי זה לחסום, להגביל, לשים אותי ללעג, כבול ומוגבל עם אייקון שמבזה אותי,
זה המורשת שלכם? ככה אתם מנצחים דיונים? אני מתחיל לחשוב שכל הדיונים שויקטור ונסייר מתרברב שניצח בהם, היו כשכיוון אקדח מתחת לשולחן אל יריבו,
כי ככה מתנהל הפורום הזה כלפיי, והטלאי הצהוב מוכיח זאת, שהרי לא עשיתי שום דבר שהצדיק אותו. לא שלחתי הודעות לאיש, לא שמתי תמונות מכל סוג שהוא,
היו אלה רק המילים בפומבי שהבהילו את המנהלים שלכם, ושגרמו להם לבודד אותי, לנעול את האשכול שלי מתגובות, ולבסוף לחסום אותי (טוב שלפחות מישהו קיבל על הראש על כך והתחרט).

כל עוד אני מוגבל ונענש על דעותיי מבלי שעשיתי שום דבר שמצדיק את זה, אין מנוס מלהודות בכך שאני מפחיד אתכם בגלל המילים שלי והטיעונים שלי,
רק פחדן מנצל סמכות לרעה ככה, כדי להטות את הדיון לטובתו, רק פחדן מגביל אותי בלי סיבה, ולא נותן לי אפשרות לערוך את הודעותיי,
או להביא ציטטות ע"י דפדוף בהודעותיי הקודמות בפורום - רק פחדן מונע ממני להגדיר את חשבוני, ומגדיר אותו עבורי עם תמונה מבזה ומשפילה,
דבר שאף פורום של "שמאלנים" לא היה עושה לכם, כי זה מה לעשות... התנהגות של בריונים, והבריונים באים בד"כ מאותו מקום... מהימין הקיצוני והפחדן.

אז לכל המתונים, ויש פה כמה - אם זה נראה לכם לא הוגן, תגיבו, ימני והגון לא חייבים לסתור זה את זה.
בס''ד

מדוע אינך עונה לשאלות בהודעות שלנו? ואם הינך מתייחס ,אזי מוכח (וכן הינך מודה בכך בהודעותיך) שאינך טורח לקרוא אותן כלל !! הינך נעול בבועה השמאלנית ששטפה לך את המוח !! אינך מסוגל לנהל דיון עינייני ואובייקטיבי !! הינך מנסה ''להפחיד את חברינו היהודים היקרים בפורום הי''ו !! וכן אנו טורחים להפנות אותך למקורות ,וכן על כל עובדה שצייננו הבאנו הוכחה , אינך מביא שום מקורות משלך (מכיוון שאין לך דרך לעמוד מול האמ-ת בעזרת השקרים שהורגלת בהם במסגרת שטיפות-המוח השמאלניות האנטי-יהודיות שעברת !!) ,לכן איו טעם להשאיר אותך כאן !! הינך בסך הכל בודה דברים ולא עונה בצורה עניינית אם בכלל !! לא נוכל להרשות תמונות אנטי-יהודיות בפורום היהודי האמוני הימני האמיתי שלנו כפי שחבריך לא יסבלו כרזות ותמונות בגנות מנהיגי הסטרא אחרא השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית כגון תיאודור הרצל יש''ו שר''י , או דוד גרין (בן-גוריון) יש''ו שר''י וכ''ו !!

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 10:51:38 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:36:09 »
בס''ד

פופאי (ארז הקר), לפני שנתיים תקפת ופרצת לפורום שלנו יחד עם עוד בוגדי "שלום עכשיו". ואתה רוצה לתקוף שוב. בגלל זאת, אתה מבקש להיות חבר עם זכויות מלאות.

ואתה כן פופאי. אין אפילו שמץ של ספק שאתה פופאי. אתה כהרגלך פשוט משקר.

אחרי שתקפת את הפורום שלנו, ערכת אין ספור סרטוני השמצה ביוטיוב ובפליקס נגד תנועתנו בכלל ונגדי אישית. בסרטון אחד, ערכת מאמר מפוברק כדי לטעון שנעצרתי על פדופיליה ח''ו. בסרטון השתמשת בפוטושופ כדי לשים את הפנים שלי על גוף של אדם אחר. בסרטון שני שערכת, טענת שאני אנס סידרתי ח''ו. זו רמת היושר של "שלום עכשיו".

אמנם בסוף זה עזר לנו כי אנשים לא האמינו לדיבה המגוחכת הזאת ויש לנו חברים גם בפורום העברי שלנו וגם בפורום האנגלי שלנו תודות לסרטונים שלך. למשל 4INTERNATIONAL שעורך הרבה סרטונים עבורנו באנגלית הצטרף לתנועתנו אחרי שהוא ראה את הסרטון שלך על פדופיליה. הנה הסרטון ש4INTERNATIONAL ערך כתגובה לדיבה המלוכלכת שלך:

וזה רק אחד ממעל 250 סרטונים שהוא ערך עבורנו מאז שהוא הצטרף. אספנו עשרות אלפי דולרים לגיבורי המאחזים  ביהודה ושומרון מהסרטונים שלו. ושוב הוא הצטרף אלינו כתוצאה מהסרטונים שלך. לכן, עזרת להתישבות ביהודה ושומרון כי אתה אוייב טיפשי. הכוונות שלך היו מרושעות אבל הקב''ה הפך את הקללות שלך לברכות לעם ישראל.

אתם לא תעצרו אותנו. בע''ה, בסוף הימין האמיתי ינצח את "שלום עכשיו" ולא ההפך. אבל אני כבר מכיר אתכם. אתם תנסו ותנסו לעצור אותנו. אך לא תצליחו.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:53:12 »
בס''ד

פופאי (ארז הקר), לפני שנתיים תקפת ופרצת לפורום שלנו יחד עם עוד בוגדי "שלום עכשיו". ואתה רוצה לתקוף שוב. בגלל זאת, אתה מבקש להיות חבר עם זכויות מלאות.

אחרי שתקפת את הפורום שלנו, ערכת אין ספור סרטוני השמצה ביוטיוב ובפליקס נגד תנועתנו בכלל ונגדי אישית. בסרטון אחד, ערכת מאמר מפוברק כדי לטעון שנעצרתי על פדופיליה ח''ו. בסרטון השתמשת בפוטושופ כדי לשים את הפנים שלי על גוף של אדם אחר. בסרטון שני שערכת, טענת שאני אנס סידרתי ח''ו. זו רמת היושר של "שלום עכשיו".

אמנם בסוף זה עזר לנו כי אנשים לא האמינו לדיבה המגוחכת הזאת ויש לנו חברים גם בפורום העברי שלנו וגם בפורום האנגלי שלנו תודות לסרטונים שלך. למשל 4INTERNATIONAL שעורך הרבה סרטונים עבורנו באנגלית הצטרף לתנועתנו אחרי שהוא ראה את הסרטון שלך על פדופיליה. הנה הסרטון ש4INTERNATIONAL ערך כתגובה לדיבה המלוכלכת שלך:

וזה רק אחד ממעל 250 סרטונים שהוא ערך עבורנו מאז שהוא הצטרף. אספנו עשרות אלפי דולרים לגיבורי המאחזים  ביהודה ושומרון מהסרטונים שלו. ושוב הוא הצטרף אלינו כתוצאה מהסרטונים שלך. לכן, עזרת להתישבות ביהודה ושומרון כי אתה אוייב טיפשי. הכוונות שלך היו מרושעות אבל הקב''ה הפך את הקללות שלך לברכות לעם ישראל.

אתם לא תעצרו אותנו. בע''ה, בסוף הימין האמיתי ינצח את "שלום עכשיו" ולא ההפך. אבל אני כבר מכיר אתכם. אתם תנסו ותנסו לעצור אותנו. אך לא תצליחו.

אם אתה רוצה לדעת את האמת, אני אשמח להסביר לך. אם אתה רוצה להמשיך לאגד את כל האנשים שעשו לך רע לדמות מיתולוגית אחת
כדי להקל על חבורת העילגים שבפורום שלך, אז שיהיה. אבל אין לך מושג וחצי מושג על מה אתה מדבר.

היה אדם שנרשמם לפורום שלך בשם פופאי, זה לא אני, זה איש נחמד מאוד שניהל איתך דיון מצולם שהעלת ליוטיוב כאילו זה נוקאווט, זה לא.
האיש הזה הוא לא מי שפרץ לך לפורום או וואטאבר, מהסיבה הפשוטה שהוא בקושי יודע להתקין ווינדוס, אני יודע מי זה, כי גם הוא פעיל שלום עכשיו.

זה א'.

ב' - אני ארז הקר, בחור אחר לגמרי - אני יכול להשבע לך בכך, אם כי אני לא רואה טעם, כי אתה מחופר באשליות הפארנואידיות שבנית לעצמך.

יש גם בחור בשם עוזי זלכא שבא מהקהילה שלך, אני מתאר לעצמי, שעוד מעט גם תגיד שהוא זה אני ואני זה הוא.

בסופו של דבר, אין לכם רמת דיון, אין לכם הגינות לא לי ולא לעצמכם, אתם מפריחים האשמות ללא ביסוס,
חיים בסרט משלכם, ממציאים לכם אויבי Nemesis כמו פופאי המסכן, שניפחתם אותו כבר לאיזה ארכי-פורץ מחשבים ויוצר סרטים,
שזה הכי קורע מצחוק, כי הוא עדיין לא יודע איך להשתמש באופיס אפילו - בקיצור חיימק'ה, אני לא כועס אני בעננים,
אתם עושים הכל לפי הספר, כמו שציפיתי - חסמתם, נעלתם, הגבלתם, מחקתם - לכן בניגוד לפנטזיה שלך שאנחנו מפחדים ממך, אנחנו לא.
עד כדי כך אתה במצב שיטיוני, שבמוחך הקודח, מנכ"ל שלום עכשיו בכבודו ובעצמו, יושב בבית ממאן להפגש עם אישים מכל העולם, ומכין נגדך סרטים.

אתה מתחיל קצת לקלוט עד כממממה אתה הזוי? צא מהסרט שלך, וצא לנו מהמדינה - אתה לא אזרח ישראלי, ואין לך מה להתערב בעניינים הפנימיים של אזרחי מדינת ישראל.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:56:48 »
מדוע אינך עונה לשאלות בהודעות שלנו?

הסיבה שאני לא עונה לשאלות שלכם היא כי א' נחסמתי כמה וכמה פעמים במהלך היומיים האחרונים,
וב', אין לי גישה לדפדף אחורה בהודעות שלי ולקרוא תגובות אליהן - כי נלקחה לי הגישה לחשבון שלי ולשאר הפונקציות בפורום.

יום טוב וחסום...אהה.. קסום.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 18, 2009, 10:58:46 »
נ.ב - טיפ לאדמינים שבפאניקה...

אל תנסו לחסום את מספרי ה IP, הם סתם מספרים פיקטיביים חסרי ערך,
חבל שתנפחו את מסד הנתונים שלכם ללא צורך - אין לכם איך לחסום אותי אלא לפי שם משתמש.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 18, 2009, 11:04:07 »
בס''ד

וזה רק אחד ממעל 250 סרטונים שהוא ערך עבורנו מאז שהוא הצטרף. אספנו עשרות אלפי דולרים לגיבורי המאחזים  ביהודה ושומרון מהסרטונים שלו. ושוב הוא הצטרף אלינו כתוצאה מהסרטונים שלך. לכן, עזרת להתישבות ביהודה ושומרון כי אתה אוייב טיפשי. הכוונות שלך היו מרושעות אבל הקב''ה הפך את הקללות שלך לברכות לעם ישראל.

בס''ד

הנה קצת נוסטאלי'ה לכסילותו של ''פופאי'' שר''י  !!  :::D

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1774531

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3280719

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2915168

מוות לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ??? ??? ??? :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 18, 2009, 11:06:18 »
תודה על טיפ האבטחה המאלף שלך (ובהחלט ניתן לחסום את הפרוקסים החינמים אם רוצים).

מי הם אותם "מתונים" בפורום שאתה מנסה לפנות אליהם, עדיין לא הבנתי.  אתה מתכוון לכל מי שאינו דתי?
הרוב פה מתונים יחסית, יש כמה שכל הזמן מקללים ומביאים לפה תרבות של מגרשי כדורגל לצערינו.

מה הם מקורות המימון של תנועות השמאל הקיצוני השקופות שלכם? (לדוגמא "שוברים שתיקה").

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 18, 2009, 11:08:14 »
בס"ד
עדיף שיהיו כמה שיותר מחיים שחיים בחו"ל מאשר בוגדים שמאלנים שהם האוייב שבפנים שלא רוצים מדינה יהודית ובעלי שנאה עצמית כלפי אחיהם החרדים הדתיים לאומיים והיהודים שמתיישבים ביהודה ושומרון  והימנים החילוניים ואתם רק אוהבים מוסלמים ושונאים את אחיכם זה חולני אתם חייבים אישפוז!
יהודה ושומרון זה חלק מארץ ישראל ועובדה שאבותינו  לפני הוגנו מארצינו ישבו שמה וחיו שמה והייתה שמה ממלכת יהודה!
זאת הבטחה של הקב"ה לעמו ישראל בניו שאנחנו נחזור לארצינו וזה קרה בניסי ניסים בתזמון מושלם שחזרנו אחרי 1800 שנה מארבע כנפות הארץ!
כמו שזה קרה ככה גם יבנה בית המקדש השלישי ותחזור מלכות בית דוד חזרה!

חיים לעומת השמאלנים תורם יותר ממכם הוא ותנועתו מחזיקים יהודים שמוכנים להקריב את עצמם למען ארץ ישראל ולמען עם ישראל
שאם לא ההתיישבות שלהם ומצוות ישוב ארץ ישראל שהם מקיימים אז לערבי הנאצים הייתה גישה הרבה יותר קרובה וחזקה לכל שאר חלקי "הקו הירוק" המושג הזה שהמצאתם

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 18, 2009, 11:09:35 »
הסיבה שאני לא עונה לשאלות שלכם היא כי א' נחסמתי כמה וכמה פעמים במהלך היומיים האחרונים,
וב', אין לי גישה לדפדף אחורה בהודעות שלי ולקרוא תגובות אליהן - כי נלקחה לי הגישה לחשבון שלי ולשאר הפונקציות בפורום.

יום טוב וחסום...אהה.. קסום.
בס''ד

שקרן שמאלני מתועב !! הכיצד אם כן הינך מגיב כאן ועכשיו ?? וכן נמנעת מלהגיב עוד לפני שהוגבלת (ולא נחסמת, כפי שמעוללים חבריך המשומדים יש''ו שר''י לחברינו היהודים הימנים האמונים האמיתיים הי''ו ) !! :throw:

בס''ד

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 18, 2009, 11:32:42 »
אם אתה רוצה לדעת את האמת, אני אשמח להסביר לך. אם אתה רוצה להמשיך לאגד את כל האנשים שעשו לך רע לדמות מיתולוגית אחת
כדי להקל על חבורת העילגים שבפורום שלך, אז שיהיה. אבל אין לך מושג וחצי מושג על מה אתה מדבר.

היה אדם שנרשמם לפורום שלך בשם פופאי, זה לא אני, זה איש נחמד מאוד שניהל איתך דיון מצולם שהעלת ליוטיוב כאילו זה נוקאווט, זה לא.
האיש הזה הוא לא מי שפרץ לך לפורום או וואטאבר, מהסיבה הפשוטה שהוא בקושי יודע להתקין ווינדוס, אני יודע מי זה, כי גם הוא פעיל שלום עכשיו.

זה א'.

ב' - אני ארז הקר, בחור אחר לגמרי - אני יכול להשבע לך בכך, אם כי אני לא רואה טעם, כי אתה מחופר באשליות הפארנואידיות שבנית לעצמך.

יש גם בחור בשם עוזי זלכא שבא מהקהילה שלך, אני מתאר לעצמי, שעוד מעט גם תגיד שהוא זה אני ואני זה הוא.

בסופו של דבר, אין לכם רמת דיון, אין לכם הגינות לא לי ולא לעצמכם, אתם מפריחים האשמות ללא ביסוס,
חיים בסרט משלכם, ממציאים לכם אויבי Nemesis כמו פופאי המסכן, שניפחתם אותו כבר לאיזה ארכי-פורץ מחשבים ויוצר סרטים,
שזה הכי קורע מצחוק, כי הוא עדיין לא יודע איך להשתמש באופיס אפילו - בקיצור חיימק'ה, אני לא כועס אני בעננים,
אתם עושים הכל לפי הספר, כמו שציפיתי - חסמתם, נעלתם, הגבלתם, מחקתם - לכן בניגוד לפנטזיה שלך שאנחנו מפחדים ממך, אנחנו לא.
עד כדי כך אתה במצב שיטיוני, שבמוחך הקודח, מנכ"ל שלום עכשיו בכבודו ובעצמו, יושב בבית ממאן להפגש עם אישים מכל העולם, ומכין נגדך סרטים.

אתה מתחיל קצת לקלוט עד כממממה אתה הזוי? צא מהסרט שלך, וצא לנו מהמדינה - אתה לא אזרח ישראלי, ואין לך מה להתערב בעניינים הפנימיים של אזרחי מדינת ישראל.

בס''ד

כל מילה היא שקר. אתה שקרן פתולוגי. מישהו שמוכן להכין סרטוני דיבה כאלה גם מוכן לשקר ללא היסוס. אין לך שום מוסר או מצפון. אתה שטינקר ורשע מרושע.

אתה כן פופאי ואתה כן פרצת לפורום שלנו יחד עם עוד בוגדי "שלום עכשיו". אפילו הפריצה שלך רק עזרה לנו אגב. כי עברנו לשרת יחודי והתקנו אמצעי הגנה חזקים, ברוך השם. מכל בחינה, הפורום הרבה יותר חזק בגלל מה שעשית.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 18, 2009, 11:59:20 »
בס''ד

שקרן שמאלני מתועב !! הכיצד אם כן הינך מגיב כאן ועכשיו ?? וכן נמנעת מלהגיב עוד לפני שהוגבלת (ולא נחסמת, כפי שמעוללים חבריך המשומדים יש''ו שר''י לחברינו היהודים הימנים האמונים האמיתיים הי''ו ) !! :throw:

אכן יש פה שקרן מתועב (יותר מאחד) אבל זה לא אני חבובי...

מסתבר שפיתחתם שיטה יפה, לחסום אותי כשאני רוצה לענות לכם, ואז אחרי כמה שעות לשחרר מתוך תקווה שאני יתייאש, ממממש יכולת טיעונים משובחת...

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:01:05 »
תודה על טיפ האבטחה המאלף שלך (ובהחלט ניתן לחסום את הפרוקסים החינמים אם רוצים).

נכון, אבל זה לא פרוקסי - אלה מספרי IP אקראיים שמסתירים את ה IP של הפרוקסי, מעבר לזה לא ארחיב - אין מה לעשות לכם חיים קלים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:07:25 »
בס"ד
אין לך איך להתווכח אתה לא יכול לנצח
הגאון מוויילנא עליו השלום אומר
כמו שחושך לא יכול לנצח אור כך שקר לא יכול לנצח אמת!
תבין שתורת ישראל והיהדות זה אמת!
הערב רב השמאלני לא ינצח אותנו יש לנו את הערכים שהקב"ה נתן לךנו במעמד הר סיני לעיני עם שלם מה שאי אפשר לנהכחיש אנחנו עם סגולה כל האימפריות שנלחמו איתנו בעבר התמוטטו ואנחנו שורדים כבר 3300
הקב"ה הבטיח לאברהם אבינו שארץ תנתן לזרעו לבני אברהם יצחק ויעקב!
את הבטחה אלוקית שאף אחד לא יכול להכחישה!
איפה כל העמים והתרבויות העתיקות?
מצרים עמון מואב פלשיתים מדין  יבוסים כנענים ארם אשור בבל העתיקה פרס ומדי יוון רומא ועוד הרבה עמים.(מקווה שאת השמאלנים מלמדים היסטוריה כדי שלפחות תדע קצת חלק מהעמים)
ואנחנו עפ ישראל שקיבל תורה חי וקיים
אז יש לי מסר לכל הגויים ושונאי ישראל הקב"ה איתנו !

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:10:15 »
בס''ד

כל מילה היא שקר. אתה שקרן פתולוגי. מישהו שמוכן להכין סרטוני דיבה כאלה גם מוכן לשקר ללא היסוס. אין לך שום מוסר או מצפון. אתה שטינקר ורשע מרושע.

אתה כן פופאי ואתה כן פרצת לפורום שלנו יחד עם עוד בוגדי "שלום עכשיו". אפילו הפריצה שלך רק עזרה לנו אגב. כי עברנו לשרת יחודי והתקנו אמצעי הגנה חזקים, ברוך השם. מכל בחינה, הפורום הרבה יותר חזק בגלל מה שעשית.

אתה יכול לשנן את המנטרה הזו כמה שאתה רוצה, זה לא משנה את המציאות.

המציאות היא שאתה יודע שאני לא כל האנשים האלה, ואתה אומר את השטויות האלה כי קל יותר לאגד את קייטנת השנאה שלך
נגד אדם אחד, מאשר להודות שיש המון אנשים שלא אוהבים אותך שם ברשת.

אז תמשיך לצעוק את השטויות האלה, תמשיך לחסום אותי אחרי כל תגובה שלי - זה לא ישנה מאומה,
אני לא אתעייף ולא אשבר - עד שלא תהיה לך ברירה אלא להכנע לפחד שלך ולחסום אותי לצמיתות.

דרך אגב, ההודעה שלך על זה שאני רוצה חשבון נורמאלי כדי לפרוץ לפורום שלך היה כל כך מצחיק,
שהדפסתי ותליתי את זה פה במשרד - אנשים לא האמינו שיש בן אדם כל כך מגוחך, שחושב שצריך חשבון בפורום כדי לפרוץ אליו,
שמע חיים! עשית לנו את היום עם היציאה הזו, אנחנו בהחלט משועשעים מהגן חיות שלך, גם אנחנו "מאמנים את חברינו", שאין לנו ממה לפחד.
את האמת, הפורום האנגלי שלך הרבה יותר מפחיד אותי, שם באמת יש אנשים על רמה - אבל זה בעיה של האמריקאים כבר,
פה למזלנו הרב, 80 אחוז מהפורום, זה נערי רפו"ל, יוצאי כיתה טיפולית, ונערים עם מצוקות של הזנחה ככל הנראה,
ולמרות שזה כואב לנו על הילדים האלה שמובלים כמו באיזה כת אל שקרים שמוזנים להם לפה, אין לנו יותר מדי חמלה למי שיכול לשנוא ולשקר בכזו קלות.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:12:34 »
בס"ד
אין לך איך להתווכח אתה לא יכול לנצח
הגאון מוויילנא עליו השלום אומר
כמו שחושך לא יכול לנצח אור כך שקר לא יכול לנצח אמת!
תבין שתורת ישראל והיהדות זה אמת!
הערב רב השמאלני לא ינצח אותנו יש לנו את הערכים שהקב"ה נתן לךנו במעמד הר סיני לעיני עם שלם מה שאי אפשר לנהכחיש אנחנו עם סגולה כל האימפריות שנלחמו איתנו בעבר התמוטטו ואנחנו שורדים כבר 3300
הקב"ה הבטיח לאברהם אבינו שארץ תנתן לזרעו לבני אברהם יצחק ויעקב!
את הבטחה אלוקית שאף אחד לא יכול להכחישה!
איפה כל העמים והתרבויות העתיקות?
מצרים עמון מואב פלשיתים מדין  יבוסים כנענים ארם אשור בבל העתיקה פרס ומדי יוון רומא ועוד הרבה עמים.(מקווה שאת השמאלנים מלמדים היסטוריה כדי שלפחות תדע קצת חלק מהעמים)
ואנחנו עפ ישראל שקיבל תורה חי וקיים
אז יש לי מסר לכל הגויים ושונאי ישראל הקב"ה איתנו !

יש לי איך להתווכח (כשלא חוסמים אותי).

עכשיו מנסים לכופף את ידי עם הערמת קשיים ילדותית, וחסימות שרירותיות שמופעלות ומופסקות לסירוגין,
זה לא מה שייאש אותי, להפך זה מעודד אותי - כי אני פה תאמין או לא, בשבילך ובשביל שאר החברים פה,
אני פה להראות לכם, שתם מובלים באף ע"י נוכל ושקרן, שלוקח את הכספים שלכם ומורח אתכם מהחצי השני של העולם.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:18:54 »
בס"ד
 הפורום שלנו ובמיוחד היהודים פה זה יהודים שמוכנים למסור נפש למען החים שלנו אנחנו אוהבים אתה עם ואת האדמה הקדושה שהקב"ה נתן לבני אברהם יצחק ויעקב
ואנחנו מוכנים להקריב את חיינו למען העם
יש לנו ערכים של כבוד כלפי מבוגרים והורים
לעומת זאת אתם השמאלנים חסרי ידע כללי
 והכי גרוע אתם השמאלנים הרסתם את החינוך שלנו!!!!!!!
עם ישראל שהיה לנו חינוך מצויין במשך 3300 שנה העם הכי בנון  וחכם מכל העמים הפרימיטביים
אצלינו כל יהודי בגיל 5 כבר עם משניות וחומש רש"י וגמרא!
המוח היהודי!!!!!!
ולאן אתם הבאתם אותנו שילדים בני 18 אין להם תעודת בגרות?!?!?!
שרי החינוך השמאלנים שלכם הביאו הרבה צרות!
אני כבר לא מדבר על חינוך דתי לאומני  ועל  ערכים יהודיים שזה הכי חשוב!!!!
אפילו חינוך של מקצועות חול הרסתם בו הכל!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:38:03 »
אתה יכול לשנן את המנטרה הזו כמה שאתה רוצה, זה לא משנה את המציאות.

המציאות היא שאתה יודע שאני לא כל האנשים האלה, ואתה אומר את השטויות האלה כי קל יותר לאגד את קייטנת השנאה שלך
נגד אדם אחד, מאשר להודות שיש המון אנשים שלא אוהבים אותך שם ברשת.

אז תמשיך לצעוק את השטויות האלה, תמשיך לחסום אותי אחרי כל תגובה שלי - זה לא ישנה מאומה,
אני לא אתעייף ולא אשבר - עד שלא תהיה לך ברירה אלא להכנע לפחד שלך ולחסום אותי לצמיתות.

דרך אגב, ההודעה שלך על זה שאני רוצה חשבון נורמאלי כדי לפרוץ לפורום שלך היה כל כך מצחיק,
שהדפסתי ותליתי את זה פה במשרד - אנשים לא האמינו שיש בן אדם כל כך מגוחך, שחושב שצריך חשבון בפורום כדי לפרוץ אליו,
שמע חיים! עשית לנו את היום עם היציאה הזו, אנחנו בהחלט משועשעים מהגן חיות שלך, גם אנחנו "מאמנים את חברינו", שאין לנו ממה לפחד.
את האמת, הפורום האנגלי שלך הרבה יותר מפחיד אותי, שם באמת יש אנשים על רמה - אבל זה בעיה של האמריקאים כבר,
פה למזלנו הרב, 80 אחוז מהפורום, זה נערי רפו"ל, יוצאי כיתה טיפולית, ונערים עם מצוקות של הזנחה ככל הנראה,
ולמרות שזה כואב לנו על הילדים האלה שמובלים כמו באיזה כת אל שקרים שמוזנים להם לפה, אין לנו יותר מדי חמלה למי שיכול לשנוא ולשקר בכזו קלות.

בס''ד

לא אמרתי שאתה עשית את כל הסרטונים נגדנו. יש מאות סרטוני השמצה נגדנו ואני יודע שאתה לא עשית את כולם.

אבל את הסרטונים על פדופיליה ואונס, אתה עשית. עשית אולי 30 סרטונים.

הונלוהוהו גם עשה סרטונים נגדנו.

והרבה מהסרטונים נעשו על ידי "יריב אור", שאני חושב שהוא יריב אופנהיימר. הנה החשבון של "יריב אור" בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/myPage.asp?id=2963370

אני לא בטוח אבל אני מאמין שזה אופנהיימר. יש לי סיבות להאמין זאת.

אבל לגביך, אין שום ספק שאתה פופאי ושאתה עשית את הסרטונים שהזכרתי.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 18, 2009, 12:39:35 »

יאא מימי לא היה לי "גוד טיים" כזה טוב... מדוע נראה לך שאנחנו חוסמים אותך מ"פחד" מ"טיעונך" הולים חסרי התוכן? בינתיים בכל דיון כאן נשתתקת אחרי כמה תגובות, לא נתת אפילו נימוק אחד רציני לכל טיעונך שכולם היו סתם סיסמאות סרק חסרי בסיס, הוכחת בורות הן במציאות והן ביהדות שגם בשמה ניסית לדבר.

אז בגלל שנקטנו צעד מנע נגדך אתה חושב שאנחנו "פוחדים" ממך? מרגע שנכסת לפה בטענת שקר חסרת בסיס אתה ממשיך
להפיץ פה טענות שיתאימו אולי לילד בן 4 לא לאיש משכיל ומבוגר.

ובעברית, על מי אתה מנסה לעבוד? השפלה?  זה  שאין לך תשובות לאמת זו בהחלט השפלה אך אתה בחרת בצד השקר, חוץ מזה מי השפיל אותך? יותר ממה שאתה מנסה להשפיל אותנו? כשאתה קורא לארצינו שלנו על שם האוייב בחתימתך? או כשאתה בבורותך לא מבין את מקור שמי ומנסה להדביק אותו על איזה סרט ילדים שבטח  ראית אתמול(אתה נשמע בן 4)
כשאתה נרשם לפורום ובהודעתך הראשונה פותח ברשימת השמצות שקר תבין שאתה בוחר את הדרך בה יתייחסו אליך.

הונלוהוה למשל קיבל יחס אחר כי הוא לפחות דיבר והתווכח ולא צוווח והתלונן כל הזמן.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.