כתב נושא: לגרש את ה"פליטים" הסודנים מייד! - סרטון שלנו  (נקרא 8262 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ביטיוב:

בפליקס: http://www.flix.co.il/tapuz/myPage.asp?id=2706928

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
לגרש את ה"פליטים" הסודנים מייד! - סרטון שלנו
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 11, 2009, 21:08:16 »
מסכים לכל מילה
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 11, 2009, 21:23:44 »
בס"ד
זהו הדין לכל הגויים בפרט הערבים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 11, 2009, 23:15:54 »
בס"ד
כל יום אני עובר בת"א,בתחנה המרכזית ורואה רק את הסודנים האלו מכל עבר ועבר..הם זוהמה אמיתית,הם עושים את הצרכים שלהם במקומות יהודיים! חייבים לגרש אותם מכאן ביחד עם כל השמאלניים הבוגדניים שתומכים בהם ימח שמם וזכרם! 

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 12, 2009, 00:52:20 »
כל הכבוד! O0

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 12, 2009, 01:39:17 »
בס''ד

שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לא יגרש אותם מכיוון שכרגע הם משרתים את האינטרס האנטי-יהודי שלו יש''ו שר''י !! התאחדו למען גירוש הסרטן הזה שנזרע בלב ארץ-הקודש תובב''א ר''ל !! אם לא תפעלו בשטח לא יצא מזה כלום !! הדיבורים לבד לא מועילים !! :'( >:( >:( :nono: :nono: :nono: ??? ??? :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • פלסטין = השקר של המאה ה20+ המאה 21
    • שמעתי שלא רוצים לתת לחיים להיכנס לארצנו הקטנה והפורחת תעשו לי טובה וכנסו לפה
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 12, 2009, 13:29:03 »
בס"ד

ישר כח חיים,
שמתי לב איך אחרי החשיפה של הנושא הזה בתקשורת פתאום כל התקשורת והפוליטיקאים מתערבים לטובטם! ביזיון!
משנת 1948 נוכח בארצנו הקטנה היפה והפורחת נגיף קטלני שניקרא "ערב" הנגיף מתפשט במהירות כבר מ1948 עד היום בארצנו כיום ניתן לעמיד שכמיליון אזרחים נגועים ויש חשש אדיר שזה יתפשט.

בימים אלו הימין האמיתי מציע לכם מרפא חד פעמי לנגיף. המרפא ניקרא "טרנספר" ביחרו בנו וקדמו אותנו וננצח יחד את האויב הערבי!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 14, 2009, 01:37:14 »
יישר כח חיים!

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 17, 2009, 02:00:42 »
"לגרש את על הפליטים היהודים האלה מגרמניה" - משפט שנאמר ע"י חיים בן פסחים אחרים ב 1941 לאלפי יהודים
שניסו להמלט מציפורני המוות של הנאצים, איך אתה מסוגל לדבר איוולת מרושעת כזו כלפי אחרים שנמצאים במצב שבו היינו כעם?
אני אגיד לך איך, אתה גזען חשוך ואכזרי.
מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 17, 2009, 02:20:07 »
"לגרש את על הפליטים היהודים האלה מגרמניה" - משפט שנאמר ע"י חיים בן פסחים אחרים ב 1941 לאלפי יהודים
שניסו להמלט מציפורני המוות של הנאצים, איך אתה מסוגל לדבר איוולת מרושעת כזו כלפי אחרים שנמצאים במצב שבו היינו כעם?
לך תפגין בגבול מכסיקו, צדקן בשקל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 17, 2009, 02:22:06 »
לך תפגין בגבול מכסיקו, צדקן בשקל.

זכותו להביע את דעתו כמו שזכותך להביע את דעתך.
אני דווקא נוטה לצדד בו הפעם.

איך אפשר לגרש את הפליטים שעברו את השואה בסודן?
דווקא אנחנו כיהודים, צריכים להיות מוסריים יותר.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 17, 2009, 02:29:19 »
בס''ד

האוייב המוסלמי הסודני יש'ו בראשותו של צורר-היהודים חסן עומר-אלבשיר יש''ו שר''י שמצדיק את רצח יותר מ6000,000 מאחינו הי''ד בשואה הנאצית ,ומטיף חזור ושנה להשמדת העם היהודי ח''ו , ומגדיר את העם-היהודי כ''כופר'' !! ? מדוע האוייב הערבי המצרי יש''ו לא קבל את אותם בני עוולה בני דתו?? האינך רואה את עזות הפנים והחוצפה של אותם בני עוולה אוייבים מוסלמים סודנים? מה את-ה יודע בכלל על סודן? את-ה וחבריך בסך הכל בובות שעברו שטיפת-מוח תשקורתית על-ידי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמוכן להביא לארץ-הקודש תובב''א גם קניבאלים (אוכלי-אדם) ר''ל ,ובלבד של י'הי'ה רוב לאחינו שמתעוררים לאמ-ת ומצדדים בציביון יהודי אמוני ימני-אמיתי !! זוהי ההוכחה הניצחת לפשיטת-הרגל של שלטון העוולה מפא''י ויורשיו יש''ו שר''י !! אל תדבר על דברים שאין לך בהם שום מושג !! סודן היא מדינת אוייב ששלחה כוחות לרצוח את העם-היהודי בכל המלחמות הגדולות שהיו על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! האם ראוי להכניס נחש ארסי גוסס לתוך המיטה שלך? את-ה וחבריך הזויים שרוצים להביא כל מהגר שאיננו מצדד בציביון יהודי אמוני ימני-אמיתי , ולא חשוב לכם אם הוא עויין ומצדד באוייבי העם-היהודי ורוצחיו יש''ו שר''י !! אינכם ראויים להנהיג שלטון !! את השמאלנים יש למגר כאוייב יש''ו שר''י !! זהו האוייב האמיתי של העם-היהודי ,ואם יושמד האוייב הערבי הנאצי יש''ו כליל ,הרי שאותם בני-עוולה יחפשו לייבא אוייב חדש לציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,ובכל מחיר !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 17, 2009, 02:52:45 »
בס''ד

האוייב המוסלמי הסודני יש'ו בראשותו של צורר-היהודים חסן עומר-אלבשיר יש''ו שר''י שמצדיק את רצח יותר מ6000,000 מאחינו הי''ד בשואה הנאצית ,ומטיף חזור ושנה להשמדת העם היהודי ח''ו , ומגדיר את העם-היהודי כ''כופר'' !! ? מדוע האוייב הערבי המצרי יש''ו לא קבל את אותם בני עוולה בני דתו?? האינך רואה את עזות הפנים והחוצפה של אותם בני עוולה אוייבים מוסלמים סודנים? מה את-ה יודע בכלל על סודן? את-ה וחבריך בסך הכל בובות שעברו שטיפת-מוח תשקורתית על-ידי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמוכן להביא לארץ-הקודש תובב''א גם קניבאלים (אוכלי-אדם) ר''ל ,ובלבד של י'הי'ה רוב לאחינו שמתעוררים לאמ-ת ומצדדים בציביון יהודי אמוני ימני-אמיתי !! זוהי ההוכחה הניצחת לפשיטת-הרגל של שלטון העוולה מפא''י ויורשיו יש''ו שר''י !! אל תדבר על דברים שאין לך בהם שום מושג !! סודן היא מדינת אוייב ששלחה כוחות לרצוח את העם-היהודי בכל המלחמות הגדולות שהיו על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! האם ראוי להכניס נחש ארסי גוסס לתוך המיטה שלך? את-ה וחבריך הזויים שרוצים להביא כל מהגר שאיננו מצדד בציביון יהודי אמוני ימני-אמיתי , ולא חשוב לכם אם הוא עויין ומצדד באוייבי העם-היהודי ורוצחיו יש''ו שר''י !! אינכם ראויים להנהיג שלטון !! את השמאלנים יש למגר כאוייב יש''ו שר''י !! זהו האוייב האמיתי של העם-היהודי ,ואם יושמד האוייב הערבי הנאצי יש''ו כליל ,הרי שאותם בני-עוולה יחפשו לייבא אוייב חדש לציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,ובכל מחיר !!

מה אני יודע? מה אתה יודע? ראית איפה הם גרים? ראית איך הילדים שלהם רעבים ומוזנחים? איפה הרחמים היהודיים שלכם? אתם יהודים אתם?
אתה חושב שלילדה בת ה 9 יש מושג מי זה חסן עומר-אלבשיר?? היא רעבה וקר לה, ובמקום שהיא באה ממנו מחכה לה גזר דין מוות, מה היא עשתה לך רע שאתה חפץ במותה?
מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 17, 2009, 10:16:12 »
ציטוט של: ארז הקר על אוגוסט 17, 2009, 02:52:45
מה אני יודע? מה אתה יודע? ראית איפה הם גרים? ראית איך הילדים שלהם רעבים ומוזנחים? איפה הרחמים היהודיים שלכם? אתם יהודים אתם?
אתה חושב שלילדה בת ה 9 יש מושג מי זה חסן עומר-אלבשיר?? היא רעבה וקר לה, ובמקום שהיא באה ממנו מחכה לה גזר דין מוות, מה היא עשתה לך רע שאתה חפץ במותה?
בס''ד

מה לעשות ? ארץ-הקודש תובב''א היא לא פח הזבל של העול-ם ח''ו ר''ל !! יש מספיק ''מדינות'' שדוגלות בדת-הדמים של האיסלאם ,ויש להן הרבה יותר אמצעים לקלוט פליטים מסודן האיסלאמית יש''ו שר''י !! כגון מדינות הנפט הערביות הנאציות יש''ו שר''י !! ואולי גם ''מדינות'' כמו מה שמתקרא ''ירדן'' יש''ו שר''י !! ובכלל הם באו דרך מצרים יש''ו שר''י !! מדוע לא נתנו להם שם מקלט מדיני ?? לנו אין גבול עם סודן יש''ו שר''י , שינסו אולי את דרום לוב יש''ו שר''י שגובלת עם סודן יש''ו שר''י , הרי שליט לוב מועמר אקד'אפי יש''ו שר''י הוא ''סוציאליסט'' לא פחות ! אלא לשלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י נוח מאד להכנים גורמים אוייבים עויינים אנטי-יהודיים יש''ו שר''י לארץ-הקודש תובב''א בכדי לסייע לכם להשיג רוב כנגד הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,כפי שהסברנו לעיל !!אבל אינכם יודעים שקרוב היום ו''יקום הגולם על יוצרו '' והם יהרסו אתכם מבפנים מפני שאין לכם מושג כמה הם שונאים אתכם !! הרבה יותר מאשר אותנו !! אתם תהיו הראשונים ברשימת החיסולים של האוייבים הללו !! אותנו הם מכבדים יותר מפני שלנו יש ערכים וציביון מפואר לעיני כל הגוים !! ואתם נחשבים אצלם לחיות חסרי צלם אנוש , והם מהתלים בכם ,וקוראים לכם בשפתם ''קופים=קורוד '' !! את זה אינך יכול להבין מקרוב מפני שאינך מכיר את האוייב הערבי הנאצי יש'ו ללא המסיכות שלו !! ונסכם בלשון טומאתו של האוייב הערבי הנאצי יש''ו שאותו הינך מעריץ '' ואללהו יפעל מא ישא '' = אללה יעשה את אש-ר יחפוץ !!( שהרי אם נכתוב בלשוננו לא תענה א-מ-ן )-בזאת אנו יכולים להבין את האוייב הערבי הנאצי יש''ו אתם אכן ''קופים'' !! רפואה שלימה !ראוי שנזכיר לך כאן מה עשו חבריך לאחינו הי''ד  שנרצחו בשואה הנאצית ! כיצד הפקירו אותם ,כמו שידוע בעדות יואל בראנד ,שפורטה בספרו '' בשליחות הנידונים למוות '' הנה הקטעים החשובים :

http://www.hermon.com/shoah/shoah1.htm

כך הפקרתם מליוני יהודים שומרי תורה ומצוות הי''ד להירצח בידי הצורר הנאצי יש''ו שר''י , כאשר תיאמתם סלקצי'ה להציל אך ורק את היהודונים הכופרים בבורא-עול-ם יתברך ויתעלה שמו ,ובתורתו הקדושה !ואתם חסים על ''סודנים''??  :old_grin:! והנה עדות חי'ה בסרט שכאן שחושף את הנאציות השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית במלוא הכיעור האכזרי שלה :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1088&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/87.wmv

ועוד תזכורת על מעשי העוולה הרצחניים האנטי אנושיים של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו שר''י :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=529&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/Documentation_Movies/Herzel.wmv

ולסיכום '' המהפיכה החילונית'' תוצאת שטיפות-המוח המתוחכמות במערכת הליכלוך(חינוך) והתשקורת השבויות בידי שלטון העוולה האנטי-יהודי הנלוז והנתעב!

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=304&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/65.wmv

ועוד ''תבלין '' אודות ''חופש הביטוי'' השמאלני הטוטליטארי האנטי-יהודי הציוני-ממלכתי בולשביקי על תחפושותיו השונות !! ואת-ה מדבר על ''חופש ביטוי'' ?כך נראים חבריך הקופים (כינוי מוצלח מחבריכם ובני-בריתכם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י )! זהו הפרצוף של האליטות שלכם שבמהרה נזכה לראות בע''ה וישועתו בהשפלתם ומפלתם לצמיתות אכי''ר !!

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=385&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/58.wmv

ציטוט של: ארז הקר על אוגוסט 17, 2009, 02:52:45
בס''ד

מה לעשות ? ארץ-הקודש תובב''א היא לא פח הזבל של העול-ם ח''ו ר''ל !! יש מספיק ''מדינות'' שדוגלות בדת-הדמים של האיסלאם ,ויש להן הרבה יותר אמצעים לקלוט פליטים מסודן האיסלאמית יש''ו שר''י !! כגון מדינות הנפט הערביות הנאציות יש''ו שר''י !! ואולי גם ''מדינות'' כמו מה שמתקרא ''ירדן'' יש''ו שר''י !! ובכלל הם באו דרך מצרים יש''ו שר''י !! מדוע לא נתנו להם שם מקלט מדיני ?? לנו אין גבול עם סודן יש''ו שר''י , שינסו אולי את דרום לוב יש''ו שר''י שגובלת עם סודן יש''ו שר''י , הרי שליט לוב מועמר אקד'אפי יש''ו שר''י הוא ''סוציאליסט'' לא פחות ! אלא לשלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י נוח מאד להכנים גורמים אוייבים עויינים אנטי-יהודיים יש''ו שר''י לארץ-הקודש תובב''א בכדי לסייע לכם להשיג רוב כנגד הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,כפי שהסברנו לעיל !!אבל אינכם יודעים שקרוב היום ו''יקום הגולם על יוצרו '' והם יהרסו אתכם מבפנים מפני שאין לכם מושג כמה הם שונאים אתכם !! הרבה יותר מאשר אותנו !! אתם תהיו הראשונים ברשימת החיסולים של האוייבים הללו !! אותנו הם מכבדים יותר מפני שלנו יש ערכים וציביון מפואר לעיני כל הגוים !! ואתם נחשבים אצלם לחיות חסרי צלם אנוש , והם מהתלים בכם ,וקוראים לכם בשפתם ''קופים=קורוד '' !! את זה אינך יכול להבין מקרוב מפני שאינך מכיר את האוייב הערבי הנאצי יש'ו ללא המסיכות שלו !! ונסכם בלשון טומאתו של האוייב הערבי הנאצי יש''ו שאותו הינך מעריץ '' ואללהו יפעל מא ישא '' = אללה יעשה את אש-ר יחפוץ !!( שהרי אם נכתוב בלשוננו לא תענה א-מ-ן )-בזאת אנו יכולים להבין את האוייב הערבי הנאצי יש''ו אתם אכן ''קופים'' !! רפואה שלימה !ראוי שנזכיר לך כאן מה עשו חבריך לאחינו הי''ד  שנרצחו בשואה הנאצית ! כיצד הפקירו אותם ,כמו שידוע בעדות יואל בראנד ,שפורטה בספרו '' בשליחות הנידונים למוות '' הנה הקטעים החשובים :

http://www.hermon.com/shoah/shoah1.htm

כך הפקרתם מליוני יהודים שומרי תורה ומצוות הי''ד להירצח בידי הצורר הנאצי יש''ו שר''י , כאשר תיאמתם סלקצי'ה להציל אך ורק את היהודונים הכופרים בבורא-עול-ם יתברך ויתעלה שמו ,ובתורתו הקדושה !ואתם חסים על ''סודנים''??  :old_grin:! והנה עדות חי'ה בסרט שכאן שחושף את הנאציות השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית במלוא הכיעור האכזרי שלה :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1088&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/87.wmv

ועוד תזכורת על מעשי העוולה הרצחניים האנטי אנושיים של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו שר''י :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=529&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/Documentation_Movies/Herzel.wmv

ולסיכום '' המהפיכה החילונית'' תוצאת שטיפות-המוח המתוחכמות במערכת הליכלוך(חינוך) והתשקורת השבויות בידי שלטון העוולה האנטי-יהודי הנלוז והנתעב!

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=304&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/65.wmv

ועוד ''תבלין '' אודות ''חופש הביטוי'' השמאלני הטוטליטארי האנטי-יהודי הציוני-ממלכתי בולשביקי על תחפושותיו השונות !! ואת-ה מדבר על ''חופש ביטוי'' ?כך נראים חבריך הקופים (כינוי מוצלח מחבריכם ובני-בריתכם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י )! זהו הפרצוף של האליטות שלכם שבמהרה נזכה לראות בע''ה וישועתו בהשפלתם ומפלתם לצמיתות אכי''ר !!

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=385&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/58.wmv

:doctor: ! >:( >:( :nono: :nono: :nono: :coffee: ??? ??? :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

« עריכה אחרונה: אוגוסט 17, 2009, 10:57:58 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 17, 2009, 10:19:16 »
ארז הקר,אני עובד בתל אביב ורואה אותם כל הזמן בכלל את כל העובדים הזרים ותאמין לי שהם פצצה מתקתקת לא פחות מהערבים בעוד כמה שנים יהיה כאן כמו בארצות הברית של שנות 70.
תפחד לצאת מהבית בכל מקום יהיו יריות,הם ירצחו חפים מפע שבגלל התסכול שלהם.
אנחנו לא רוצים אותם כאן אנחנו רוצים לגרש אותם ואם אתה כל כך דואג להם אז נגרש אותך איתם ביחד תחזור איתם לסודן תוכל לדבר שם עם הרוצחים על שלום ואחווה על הסכמיי שלום ואף אחד לא יפריע לך בסודן אני מבטיח לך מילה שלי  ;D

וחיים בן פסח אתה מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אותך אני רוצה כמנהיג איש ישר!!!!!!!!
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 17, 2009, 13:38:45 »
זכותו להביע את דעתו כמו שזכותך להביע את דעתך.
אני דווקא נוטה לצדד בו הפעם.

איך אפשר לגרש את הפליטים שעברו את השואה בסודן?
דווקא אנחנו כיהודים, צריכים להיות מוסריים יותר.
זכותו להביע דעה, נכון, אבל הצביעות זועקת מגרונו.
השמאלנות היא תופעה מתחום הנפש, הצביעות הולכת עימה יד ביד.
על פי החוק הבינלאומי, אדם מוגדר פליט מאזור אסון (בין אם מידי אדם ובין אם לאו) הומינטרי במדינה הראשונה אליה מגיע! (קרי מצרים), קודם כל צריך להדגיש שצריך לעשות הפרדה מוחלטת בין נפלט מאיזור הג'נוסייד/תאוסייד בדארפור לבין סתם מבקשי שידרוג איכות חיים מחלקים אחרים באפריקה שהם יותר מ-90% מהמגיעים אלינו דרך גבולנו הדרומי.
אלה הבודדים שהם באמת פליטי דארפור, מאבדים את מעמד "פליטותם" אוטומטית אחרי שהם עוזבים את מצרים שהיא המדינה הראשונה שאליה הם מגיעים.
אני מסכים לתת לפליטים אלה (ורק לפליטים, את השאר לגרש מידיית), מקלט זמני בדמות מחנות פליטים סגורות (בדיוק כמו שקיבלו פליטי השואה מידי הבריטים) בה ינתן הכנה לקראת העברה למדינות המערב באיחוד האירופי ו/או צפון אמריקה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 18, 2009, 01:35:54 »
זכותו להביע דעה, נכון, אבל הצביעות זועקת מגרונו.
השמאלנות היא תופעה מתחום הנפש, הצביעות הולכת עימה יד ביד.
על פי החוק הבינלאומי, אדם מוגדר פליט מאזור אסון (בין אם מידי אדם ובין אם לאו) הומינטרי במדינה הראשונה אליה מגיע! (קרי מצרים), קודם כל צריך להדגיש שצריך לעשות הפרדה מוחלטת בין נפלט מאיזור הג'נוסייד/תאוסייד בדארפור לבין סתם מבקשי שידרוג איכות חיים מחלקים אחרים באפריקה שהם יותר מ-90% מהמגיעים אלינו דרך גבולנו הדרומי.
אלה הבודדים שהם באמת פליטי דארפור, מאבדים את מעמד "פליטותם" אוטומטית אחרי שהם עוזבים את מצרים שהיא המדינה הראשונה שאליה הם מגיעים.
אני מסכים לתת לפליטים אלה (ורק לפליטים, את השאר לגרש מידיית), מקלט זמני בדמות מחנות פליטים סגורות (בדיוק כמו שקיבלו פליטי השואה מידי הבריטים) בה ינתן הכנה לקראת העברה למדינות המערב באיחוד האירופי ו/או צפון אמריקה).

אני דווקא מסכים איתו ואני לא חושב שמדובר בצביעות.
המצרים נורא בעייתיים בקליטת פליטי דארפור ודווקא אנחנו כיהודים (ועוד עברנו שואה) צריכים להראות את מידת המוסריות שלנו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 18, 2009, 06:58:16 »
בס"ד
אני דווקא מסכים איתו ואני לא חושב שמדובר בצביעות.
המצרים נורא בעייתיים בקליטת פליטי דארפור ודווקא אנחנו כיהודים (ועוד עברנו שואה) צריכים להראות את מידת המוסריות שלנו.

אתה יודע על מה אתה מדבר בכלל?????????????????????
הפליטים האלו כיבכול, עושים את הצרכים שלהם במקומות ציבוריים ולא בוחלים בשום דבר,ככה האסלם המתועב מכתיב להם להכיר תודה למדינת ישראל....
המצרים נורא בעייתים בקליטה?
ובכן ראש פתוח,שר הקליטה של ישראל....המצרים לא קלטו אותם כי המצרים עצמם אוייב ערבי נאצי שרוצה להשמידינו ר"ל ולכן הם שלחו את המוסלמים המתועבים האלו מסודן אלינו,שיתפתחו ויתרבו עם כל האוייב הערבי פה,כך הסיכוי להשמיד אותנו יגדל ר"ל... :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2:

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 18, 2009, 22:16:18 »
בס"דאתה יודע על מה אתה מדבר בכלל?????????????????????
הפליטים האלו כיבכול, עושים את הצרכים שלהם במקומות ציבוריים ולא בוחלים בשום דבר,ככה האסלם המתועב מכתיב להם להכיר תודה למדינת ישראל....
המצרים נורא בעייתים בקליטה?
ובכן ראש פתוח,שר הקליטה של ישראל....המצרים לא קלטו אותם כי המצרים עצמם אוייב ערבי נאצי שרוצה להשמידינו ר"ל ולכן הם שלחו את המוסלמים המתועבים האלו מסודן אלינו,שיתפתחו ויתרבו עם כל האוייב הערבי פה,כך הסיכוי להשמיד אותנו יגדל ר"ל... :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2:

נו באמת...
כבר כמה פליטים מדארפור יש...
כבר בכמה מדובר לעומת 5 מיליון היהודים בארץ?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 18, 2009, 22:19:25 »
בס"ד
נו באמת...
כבר כמה פליטים מדארפור יש...
כבר בכמה מדובר לעומת 5 מיליון היהודים בארץ?
אפילו שמדובר בקומץ זוטר (שזה לא כך),מה זה משנה הכמות,הרי שאני ואתה לא מטומטמים ויודעים היטב את קצב הגידול של אוכלסיות מוסלמיות...אני לא מסתכל על הטווח הקצר,אלא לטווח הארוך בלבד.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 18, 2009, 23:06:21 »
בס"דאפילו שמדובר בקומץ זוטר (שזה לא כך),מה זה משנה הכמות,הרי שאני ואתה לא מטומטמים ויודעים היטב את קצב הגידול של אוכלסיות מוסלמיות...אני לא מסתכל על הטווח הקצר,אלא לטווח הארוך בלבד.

ושנינו גם יודעים על קצב הגידול של החרדים.... נו, אז מה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 18, 2009, 23:08:56 »
אין שום בסיס אחיד להשוואה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 18, 2009, 23:12:38 »
אין שום בסיס אחיד להשוואה.

למה לא?
לא דיברתם על קצב הגידול?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 18, 2009, 23:15:37 »
בס"ד
נו אז מה? מה הבעיה שלך עם קצב גידול יהודי?
אם לא האחים החרדים שלנו אז מזמן כבר היה פה רוב ערבי...?????????????...
למרות שאני לא חרדי,אין לי שום בעיה עם קצב גידול של אחינו היהודים מהמגזר החרדי....
מה אתה אנטישמי??????????????

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 18, 2009, 23:19:36 »
למה לא?
לא דיברתם על קצב הגידול?
אם היית מדבר על מכרסמים בטג'קיסטן החרשתי, אבל כלפי יהודים לא, במיוחד כשהם לא קוראים לחיסול מדינת ישראל (למעט קומץ קטן ולא מייצג שכולם מקיאים אותם), לא יורים עלינו טילים, לא קוראים להכחדתנו מעל פני האדמה, לא מתפוצצים עליונו בקריאת "ה' הוא גדול", לא עורפים את ראשנו אל מול מצלמות אינטרנט, לא קוראים לכיבוש העולם תחת מגף היהדות והחלת ההלכה על העולם כולו, לא מאיימים בנשק להשמדה המוני על אף אחד, לא מחסלים אנשי תקשורת, אמנים ופוליטיקאים ברחוב וכו' וכו' וכו'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל