כתב נושא: תלונה על המנהל כהנא צדק  (נקרא 27750 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #75 ב- : מרץ 01, 2007, 07:16:42 »
דולפין אתה לא מבין את המשמעות של ההעלבות שלך כניראה בסופו של דבר אם אני יילך מפה אתה תדע גם למה ותיקח את האחריות על זה.
דרך אגב איזה כבוד בדיוק אתה עושה לחיים שבכל שבוע אתה שואל אותו שאלות שאני רק שומע אותם הפרצוף שלי נהיה אדום.

קודם כל כהנא צדק זה לא עניינך מה אני שואל את חיים זה ביני לבין חיים בלבד וחיים ילד מספיק גדול והוא לא צריך אותך לבחור לו את השאלות זה א!
ב: אם אתה נעלב אני לא אשם בזה אני לא מחפש להעליב אני מחפש לשפר בשביל זה באשכול הפרסום שאלתי מה צריך לעשות ובמקום להסביר לי בסבלנות חטפת עליי קריזה
אז רק בגלל האופי המעפן שלך איבדת בן אדם שרצה לעזור ולא היית סבלני מספיק להסביר לו מי מו מה ועכשיו אתה גם נעלב כי אני אומר לך שאתה עושה לכהניסטים ייצוג רע
כשאיזה שמאלן מניאק מתווכח איתך בשפה רגועה ואתה כמו ילד בן 4 רק מקלל אותו בשפה של תינוקות וזה לעומת הטיעונים המצויינים של איתן ואהרון ובייקר שמשתיקים אותו בחוכמה ולא בקללות.
אז כמו שחיים אמר יכול להיות שלנהל דיון מפולפל זה לא הקטע שלך אז הכי מומלץ אם כבר לנגח אותו אז בצורה איכותית ולא בקללות טיפשיות שמורידות אותנו לרצפה ומשחקות לידיים של זבלים כמוהו.

אתה רוצה להיעלב תיעלב  רק שתבין שזו לא המטרה שלי וואלה לא יודע איך נתפסתי חזק בקסם של חיים והתחלתי לפתח אכפתיות לאתר הזה מה שלא היה לי שבאתי בהתחלה
אז כולה אני מנסה לתת לך טיפים ומה לעשות אני פותח לאנשים ישר בפנים בלי צביעות ובלי כפפות אני לא יכול לשנות את מי שאני רק את מי שנמצא איתי וזה דבר שנכון לעכשיו אני נמנע ממנו
בעיקר בעיקר בגלל ההודעה הפרטית והפומבית שקיבלתי מחיים שזה מפתיע איך הוא טורח להתעסק בשטויות האלה אני ממש מצדיע לו שהוא לוקח את הזמן לדבר איתנו ככה זה רק מראה איזה איש ענק הוא
אתה יודע מה כניראה של הבנת מה הייתה המטרה עם פופאי.
תבין אני לא הולך לבזבז זמן עליו בכלל בוויכוח יש מספיק יהודים שצריכים אותי מאשר שאינ יבזבז זמן עליו אבל אם אתה רוצים כל כך וויכוח אין לי בעיה לעשות את זה.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #76 ב- : מרץ 01, 2007, 07:24:08 »
דולפין,

מצד אחד, יש משהו בדבריך.  מצד שני, כהנא צדק באמת עדיין צעיר, אז אין טעם לבקר אותו בצורה כל כך קשה.  מילא אם הוא היה בן 30 שמתבטא כמו בן 16, אבל הוא בסך הכל בן 16 שמתבטא כמו...  ניחשת!  בן 16.  :)

הוא כועס, וזה טוב שהוא כועס, כי הבעיה העיקרית היום היא האדישות של היהודים במדינת ישראל.  החכמה, הנסיון, הפלפולים---כל זה, בע"ה יגיע.  אבל אידאליזם ואמונה---זה הבסיס שעליו נבנה כל השאר.  כי חכמה וגבורה לחוד לא עוברים את מבחן הזמן, ומובילים ליוהרה של "כחי ועוצם ידי" ובסוף---לטרגדיות, מחדלים וכשלונות.  "לפני שבר גאון".

ואתה, כהנא צדק---בתחבולות תעשה לך מלחמה!  יש לנו בפורום תותחים רציניים שמסוגלים להשמיד אפסים חולי נפש כמו פופאי בקלי קלות.  תן להם לעשות שמות בשמאלני החובבן הזה.  הקללות שאתה מטיח במתיוון הזה לא עושות עליו רושם מכיוון שהוא לא מבין שום דבר ביהדות.  מושגים כמו גהינום, עולם הבא, חילול השם, טומאה---זרים לו.  היהדות שלו מסתכמת בשני דברים: (א) בריתו של אברהם אבינו שנחתמה בבשרו, (ב) קיום המצוה של ישוב הארץ---ארץ חמדה טובה ורחבה!  (יאמר לזכותו, אני חייב לציין, שכן אני, עצמי, לא הגעתי למעלה הזאת.)

ידיעתו את השפה העברית לא נחשבת, מכיוון שהוא לא עושה בה שימוש לקידוש השם, אלא לחילול השם, לחרף ולגדף זכר צדיקים.

פופאי, שמעת על המונח "סינדרום שטוקהולם" (stockholm syndrome)?  חפש באינטרנט וקרא היטב---אתה סובל ממנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #77 ב- : מרץ 01, 2007, 12:43:47 »
דולפין,

מצד אחד, יש משהו בדבריך.  מצד שני, כהנא צדק באמת עדיין צעיר, אז אין טעם לבקר אותו בצורה כל כך קשה.  מילא אם הוא היה בן 30 שמתבטא כמו בן 16, אבל הוא בסך הכל בן 16 שמתבטא כמו...  ניחשת!  בן 16.  :)

הוא כועס, וזה טוב שהוא כועס, כי הבעיה העיקרית היום היא האדישות של היהודים במדינת ישראל.  החכמה, הנסיון, הפלפולים---כל זה, בע"ה יגיע.  אבל אידאליזם ואמונה---זה הבסיס שעליו נבנה כל השאר.  כי חכמה וגבורה לחוד לא עוברים את מבחן הזמן, ומובילים ליוהרה של "כחי ועוצם ידי" ובסוף---לטרגדיות, מחדלים וכשלונות.  "לפני שבר גאון".

ואתה, כהנא צדק---בתחבולות תעשה לך מלחמה!  יש לנו בפורום תותחים רציניים שמסוגלים להשמיד אפסים חולי נפש כמו פופאי בקלי קלות.  תן להם לעשות שמות בשמאלני החובבן הזה.  הקללות שאתה מטיח במתיוון הזה לא עושות עליו רושם מכיוון שהוא לא מבין שום דבר ביהדות.  מושגים כמו גהינום, עולם הבא, חילול השם, טומאה---זרים לו.  היהדות שלו מסתכמת בשני דברים: (א) בריתו של אברהם אבינו שנחתמה בבשרו, (ב) קיום המצוה של ישוב הארץ---ארץ חמדה טובה ורחבה!  (יאמר לזכותו, אני חייב לציין, שכן אני, עצמי, לא הגעתי למעלה הזאת.)

ידיעתו את השפה העברית לא נחשבת, מכיוון שהוא לא עושה בה שימוש לקידוש השם, אלא לחילול השם, לחרף ולגדף זכר צדיקים.

פופאי, שמעת על המונח "סינדרום שטוקהולם" (stockholm syndrome)?  חפש באינטרנט וקרא היטב---אתה סובל ממנו.
בס"ד
זו הבעיה שלו שאם הוא היה מבין חצי דבר ביהדות הוא לא היה מתנהג ככה.
לא משנה אני מזמין אותו בכל עת כניראה שהוא ממש בור ולא מבין ממש ביהדות וממשיך לקלל אז אני יילך איתו ראש בראש הוא רוצה עימות?
אני מזמין אותו בדרך שלו.
ואז ניראה מה יהיה מהאפס המאופס הזה.
אל תתפסו אותי כבן 16 שלא מבין כלום אני יכול להתעמת עם הטובים שביניהם פשוט יש פה כמה שאוכלים את עצמם אז הם ממרמרים את כולם פה לא נורא.
וטוב לראות אותך פה אח שלי ;)
כרגיל כל הודעה פיצוץ ;)
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #78 ב- : מרץ 12, 2007, 22:29:00 »
פופאי,יימח שמך וזכרך,אתה לא מתאים לפורום הנהדר הזה שקוראים לו "הימין האמיתי".
 :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:חיים חושב שאתה הומו,אני מאוד מקווה שאין לך בנים,ואים יש אני משתתף בצערם....
איך אתה חושב שישראל תרצה להתאחד עים הערבים יימח שמם וזכרם,אחרי כל השפיכות הדמים שהיא גרמה לישראל לא נשכח לא נסלח(אומרים את זה על הנאצים יממח שמם וזכרם).....
אז תעשה לי טובה,תמצא לך חיים משל עצמך במקום להאשים את הפורום(צריך להאשים את הממסד הבולשוויקי בישראל)......

מאת:OSHRI_93

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #79 ב- : מרץ 13, 2007, 00:03:58 »
פופאי,יימח שמך וזכרך,אתה לא מתאים לפורום הנהדר הזה שקוראים לו "הימין האמיתי".
 :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:חיים חושב שאתה הומו,אני מאוד מקווה שאין לך בנים,ואים יש אני משתתף בצערם....
איך אתה חושב שישראל תרצה להתאחד עים הערבים יימח שמם וזכרם,אחרי כל השפיכות הדמים שהיא גרמה לישראל לא נשכח לא נסלח(אומרים את זה על הנאצים יממח שמם וזכרם).....
אז תעשה לי טובה,תמצא לך חיים משל עצמך במקום להאשים את הפורום(צריך להאשים את הממסד הבולשוויקי בישראל)......

מאת:OSHRI_93

למה אתה מקפיץ הודעה מלפני שבועיים??!?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #80 ב- : מרץ 13, 2007, 15:08:41 »
בס"ד
באמת אושרי למה ההקפצות מהודעות ישנות, אל תעשה את זה יותר.
יגאל=גואל