כתב נושא: תלונה על המנהל כהנא צדק  (נקרא 27753 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #25 ב- : פברואר 26, 2007, 08:16:03 »
איפה ומה הוא כתב על הרב כהנא?  ???
הוא הוריד כי הוא פחד אבל זה מה שהוא כתב:
"מחקר קובע: הרב מאיר כהנא היה הומוסקסואל"

זה נשמע כמו רוני

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #26 ב- : פברואר 26, 2007, 13:48:58 »
איפה ומה הוא כתב על הרב כהנא?  ???
הוא הוריד כי הוא פחד אבל זה מה שהוא כתב:
"מחקר קובע: הרב מאיר כהנא היה הומוסקסואל"

זה נשמע כמו רוני
לך תדע בחיים יש הפתעות ;)
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #27 ב- : פברואר 26, 2007, 16:09:57 »
בכל מקרה אתם צריכים להקשיב לנו הגולשים ולחסום אותו  :police:

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #28 ב- : פברואר 26, 2007, 16:17:55 »
הוא על סף חסימה.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #29 ב- : פברואר 26, 2007, 18:36:51 »
הוא על סף חסימה.

כמו שאני "על סף" הצטרפות ללהקת בת-שבע למחול הבן אדם משתין עליכם בקשת ועוד רוצה קבלה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #30 ב- : פברואר 26, 2007, 18:51:50 »
הוא על סף חסימה.

כמו שאני "על סף" הצטרפות ללהקת בת-שבע למחול הבן אדם משתין עליכם בקשת ועוד רוצה קבלה
כמעט חסמנו אותו בגלל מה שהוא עשה בצד המשתמש שלו אבל הוא הוריד את זה.
המטרה שלנו לא לסתום פיות ולחסום אנחנו לא רוני.
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #31 ב- : פברואר 27, 2007, 03:21:50 »
הוא על סף חסימה.

כמעט חסמנו אותו בגלל מה שהוא עשה בצד המשתמש שלו אבל הוא הוריד את זה.
המטרה שלנו לא לסתום פיות ולחסום אנחנו לא רוני.

"כמעט"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #32 ב- : פברואר 27, 2007, 03:57:10 »
פופאי,

בפורום זה יש חופש ביטוי ליהודים, אבל יש גם גבולות שאותם לא נתיר לך לחצות, כמו ביזוי הרב כהנא זצוק"ל הי"ד, ואת זה אני כותב כחילוני (מתחזק באמונה).  זה שאתה קורבן שטיפת המוח היעילה של הממסד הבולשביקי---זה ברי ונהיר לכל בר-דעת.  יותר מאשר שאני כועס, אני מצטער וכואב על מה שעשו לך.  יחד עם זאת, זכור: לא נתיר לך לחצות קוים אדומים.  אתה רוצה להתווכח בויכוח מסודר וראציונלי---בבקשה, קיבלנו את ה"אתגר" שלך.  אבל אם אתה תתחיל לגדף זכר צדיקים קדושים ולעשות פרובוקציות, אתה עף מכאן על טיל.

אני קורא לכל חברי הפורום לקחת פסק זמן מגידופים, ולענות כיאות לטענות של פופאי.  מי שלא מסוגל---שיתן למומחים להתעמת אתו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #33 ב- : פברואר 27, 2007, 13:57:11 »
פופאי,

בפורום זה יש חופש ביטוי ליהודים, אבל יש גם גבולות שאותם לא נתיר לך לחצות, כמו ביזוי הרב כהנא זצוק"ל הי"ד, ואת זה אני כותב כחילוני (מתחזק באמונה).  זה שאתה קורבן שטיפת המוח היעילה של הממסד הבולשביקי---זה ברי ונהיר לכל בר-דעת.  יותר מאשר שאני כועס, אני מצטער וכואב על מה שעשו לך.  יחד עם זאת, זכור: לא נתיר לך לחצות קוים אדומים.  אתה רוצה להתווכח בויכוח מסודר וראציונלי---בבקשה, קיבלנו את ה"אתגר" שלך.  אבל אם אתה תתחיל לגדף זכר צדיקים קדושים ולעשות פרובוקציות, אתה עף מכאן על טיל.

אני קורא לכל חברי הפורום לקחת פסק זמן מגידופים, ולענות כיאות לטענות של פופאי.  מי שלא מסוגל---שיתן למומחים להתעמת אתו.

יחס גורר יחס.
יגאל=גואל

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #34 ב- : פברואר 27, 2007, 19:06:29 »
אתה יודע פופאי יש פורומים אחרים חוץ מהפורום שלנו אם אתה לא מסכים עם הרעיון של הפורום הזה למה אתה רשום פה בכלל לך לפורום של רבין השיכור ותסכים שם עם כולם כמה שאתה רוצה

כי להסכים זה בנאלי אני לא מחפש להטיף למקהלה יש לנו בעיה במדינה שלי ואני מרגיש חובה מוסרית לפתור אותה במישורים שונים אחד מהם זה להידבר עם אנשי ימין קיצוני ולנסות להכניס להם קצת מוסר והגיון קצת ערכים אנושיים וגם לנסות ולקיים דיאלוג עם האנשים היותר שפויים במחנה הלא שפוי הזה ואני רואה שיש פה ניצוץ של אנושיות בעיקר מהחלק הנשי אבל כמובן הקיצוניות והפחד מדעות שונות גורם לגולשים להתנהג כמו שוורים בקרב ולהסתער בהתנשפות כבדה רק צריך להסתכל על המנהל העילג והלא מוצלח שלא יודע להתדיין אז הוא מקלל ומאיים וחוזר על עצמו.
אל תפתח ציפיות.
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #35 ב- : פברואר 27, 2007, 19:17:10 »
אתה יודע פופאי יש פורומים אחרים חוץ מהפורום שלנו אם אתה לא מסכים עם הרעיון של הפורום הזה למה אתה רשום פה בכלל לך לפורום של רבין השיכור ותסכים שם עם כולם כמה שאתה רוצה

כי להסכים זה בנאלי אני לא מחפש להטיף למקהלה יש לנו בעיה במדינה שלי ואני מרגיש חובה מוסרית לפתור אותה במישורים שונים אחד מהם זה להידבר עם אנשי ימין קיצוני ולנסות להכניס להם קצת מוסר והגיון קצת ערכים אנושיים וגם לנסות ולקיים דיאלוג עם האנשים היותר שפויים במחנה הלא שפוי הזה ואני רואה שיש פה ניצוץ של אנושיות בעיקר מהחלק הנשי אבל כמובן הקיצוניות והפחד מדעות שונות גורם לגולשים להתנהג כמו שוורים בקרב ולהסתער בהתנשפות כבדה רק צריך להסתכל על המנהל העילג והלא מוצלח שלא יודע להתדיין אז הוא מקלל ומאיים וחוזר על עצמו.
אל תפתח ציפיות.
עזבי אותו הוא בסרט שהוא יוציא מפה כמה שמלאנים איתו...
אתה יכול לרדת מזה אם זה מה שאתה מחפש.
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #36 ב- : פברואר 27, 2007, 19:46:28 »
לחחחחססווווווום  >:(

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #37 ב- : פברואר 27, 2007, 19:56:04 »
למה כיף להשפיל אותו  ;D
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #38 ב- : פברואר 27, 2007, 21:51:57 »
למה כיף להשפיל אותו  ;D

אחי אני לא חושב שאתה משפיל אותו אני חושב שהוא משפיל אותך אני קראתי את הויכוח בינכם ובין גולשים אחרים ושתמע הוא עושה ממך צחוק אבל'ה.
חיים וגולשים אחרים מצליחים להתווכח איתו במקצועיות אבל אתה רק מקלל אותו כל הזמן כמו ילד קטן ושיילך לגיהנום ולגיהנום ואחי זה לא מקצועי בשיט, אתה מפסיד לו אוטומטית כל פעם.
לפחות אם אתה לא יכול עליו בויכוחים אז תחסוך לעצמך את הפאדיחות האלה ותחסום אותו כי זה משקיף על חיים ועל התנועה הזו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #39 ב- : פברואר 27, 2007, 22:02:45 »
למה כיף להשפיל אותו  ;D

אחי אני לא חושב שאתה משפיל אותו אני חושב שהוא משפיל אותך אני קראתי את הויכוח בינכם ובין גולשים אחרים ושתמע הוא עושה ממך צחוק אבל'ה.
חיים וגולשים אחרים מצליחים להתווכח איתו במקצועיות אבל אתה רק מקלל אותו כל הזמן כמו ילד קטן ושיילך לגיהנום ולגיהנום ואחי זה לא מקצועי בשיט, אתה מפסיד לו אוטומטית כל פעם.
לפחות אם אתה לא יכול עליו בויכוחים אז תחסוך לעצמך את הפאדיחות האלה ותחסום אותו כי זה משקיף על חיים ועל התנועה הזו
למה שאני יבזבז זמן על אדם אטום כזה אני מבהיר ולא ויבהיר לו בכל הודעה והודעה שלי שהוא הולך להישרף בגיהנום הוא בוגד עלוב שבכל הודעה שלו מראה את הטיפשות הנוזלת ממנו בנוסף להכול הוא לא יודע לכתוב.
 :2funny:
הוא כניראה לא מבין את משמעות הבגידה שלו בעם היהודי ואני לא לא יבזבז על אנשים אטומים כאלה זמן בכלל יש לי המון עיסוקים יותר חשובים כגון יהודים צדיקים שצריך לגייס לפה.
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #40 ב- : פברואר 27, 2007, 22:12:18 »
למה כיף להשפיל אותו  ;D

למה שאני יבזבז זמן על אדם אטום כזה אני מבהיר ולא ויבהיר לו בכל הודעה והודעה שלי שהוא הולך להישרף בגיהנום הוא בוגד עלוב שבכל הודעה שלו מראה את הטיפשות הנוזלת ממנו בנוסף להכול הוא לא יודע לכתוב.
הוא כניראה לא מבין את משמעות הבגידה שלו בעם היהודי ואני לא לא יבזבז על אנשים אטומים כאלה זמן בכלל יש לי המון עיסוקים יותר חשובים כגון יהודים צדיקים שצריך לגייס לפה.

שמע אני הבנתי שאתה בן 16 ממש לפני דקה מישהו מהמנהלים סיפר לי וזה קצת מסדר לי את התמונה בראש יותר טוב. כהנא צדק אתה אחלה ומשקיען והכל אבל אם אתה לא רוצה או לא יודע להתווכח בצורה מקצועית באמת אחי אל תתערב או שתחסום את הבן אדם כי אני לא יודע מה להגיד לך אנחנו יושבים מהצד ומסתכלים עליך וזה נראה על הפנים אחי אתה משחק לידיים שלו בקטע הזה וגם שאתה אומר למישהו מבית"ר שילך לפורום של מרצ? אחי! מה נסגר איתך? אתה מחפש לצרף גולשים או להבריח אותם?? מקוה שאתה מבין מאיפה אני בא ולא מתרגז בגלל זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #41 ב- : פברואר 27, 2007, 22:24:53 »
למה כיף להשפיל אותו  ;D

שמע אני הבנתי שאתה בן 16 ממש לפני דקה מישהו מהמנהלים סיפר לי וזה קצת מסדר לי את התמונה בראש יותר טוב. כהנא צדק אתה אחלה ומשקיען והכל אבל אם אתה לא רוצה או לא יודע להתווכח בצורה מקצועית באמת אחי אל תתערב או שתחסום את הבן אדם כי אני לא יודע מה להגיד לך אנחנו יושבים מהצד ומסתכלים עליך וזה נראה על הפנים אחי אתה משחק לידיים שלו בקטע הזה וגם שאתה אומר למישהו מבית"ר שילך לפורום של מרצ? אחי! מה נסגר איתך? אתה מחפש לצרף גולשים או להבריח אותם?? מקוה שאתה מבין מאיפה אני בא ולא מתרגז בגלל זה.
אתה צריך לחשוב טוב טוב בנוגע לזהות של אדם אם הוא אומר רצח רבין.
"אדם מבית"ר" איזה הכללה אוי ואבוי לנו מה שאתה עושה לנו כרגע.
יגאל=גואל

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #42 ב- : פברואר 28, 2007, 01:11:45 »
פישר בן 16 הייתי צריך לדעת   :D עוד תעודת עניות למערכת החינוך הכושלת שלנו

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #43 ב- : פברואר 28, 2007, 05:42:05 »
אתה הוא התוצר שטוף המוח של מערכת החינוך הכושלת של מדינת הישראלים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #44 ב- : פברואר 28, 2007, 06:59:11 »
"פישר בן 16" שהשפיל אותך ובגללו ברחת.
ושוב אני מזמין אותך ואת דקסטר ואת דולפין לעימות ואז ניראה פה מי הפישר.
רוצים עימות בדרך שלכם?
כניראה שאתה לא מכיר אותי עוד שלושתכם תאכלו את השקרים של עצמכם אם יהיה לכם האומץ לעשות איתי עימות.
תראה מה ייצא ממך אפס מאופס שמלאני שלא יודע כלום מהחיים שלו ומאכיל את עצמו כל היום שקרים ופחד לשמוע אמת ;D
אני מתפלל כל יום שלוש תפילות עמידה (18)
"ולמקללי נפשי תדום"
והמבין יבין.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #45 ב- : פברואר 28, 2007, 14:43:24 »
פישר בן 16 הייתי צריך לדעת   :D עוד תעודת עניות למערכת החינוך הכושלת שלנו

מה הקשר בין גיל לבין חוכמה? יש אנשים מבוגרים מפגרים-כמוך ויש בני 14 גאונים כמו חיים בן פסח כשהצטרף לליגה להגנה יהודית.

את אולי מנצח אותנו בקללות אבל לא בַּאמת!
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #46 ב- : פברואר 28, 2007, 15:07:53 »
פישר בן 16 הייתי צריך לדעת   :D עוד תעודת עניות למערכת החינוך הכושלת שלנו

מה הקשר בין גיל לבין חוכמה? יש אנשים מבוגרים מפגרים-כמוך ויש בני 14 גאונים כמו חיים בן פסח כשהצטרף לליגה להגנה יהודית.

אני מזמין אותו לעימות ואז ניראה מי פה ייצא פישר.
הוא רוצה עימות?
שיגיב וניראה אותו בינתיים שלושתם לא הגיבו פה למרות שראו.
אני שוב מזמין את שלושתכם לעימות ואז ניראה מי הפישרים פה.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #47 ב- : פברואר 28, 2007, 16:07:12 »
איזה סוג של עימות בדיוק?
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #48 ב- : פברואר 28, 2007, 16:30:19 »
איזה סוג של עימות בדיוק?
הם יציגו את העמדות שלי אני את שלהם ומשם ניראה מי צודק, אני מוכן קדימה שאחד ממכם ישאר זאת ואני או הוא נפתח אשכול ואז ניראה מי הפישר.
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תלונה על המנהל כהנא צדק
« להגיב #49 ב- : פברואר 28, 2007, 19:00:05 »

אני מזמין אותו לעימות ואז ניראה מי פה ייצא פישר.
הוא רוצה עימות?
שיגיב וניראה אותו בינתיים שלושתם לא הגיבו פה למרות שראו.
אני שוב מזמין את שלושתכם לעימות ואז ניראה מי הפישרים פה.

כהנא צדק מה הסרט שלך? אני לא באתי להתעמת איתך אלא לתת לך ביקורת על צורת ההתנהגות הילדותית שלך בפורום מה אתה מכליל אותי ואת הבית"ריסט ההוא ביחד עם הנבלה הזה פופאי?
אם תמשיך להעליב ימניים מתונים כמוהו אתה מהר מאוד תהפוך להיות "רוני2" בלי לשים לב