כתב נושא: "מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון  (נקרא 43932 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סרטון
« להגיב #175 ב- : אוגוסט 09, 2009, 16:49:26 »
אני לא שקרן.
הייתי בבר נוער (היכן שאירע הפיגוע) הרבה פעמים...
נתחיל עם זה שמה שנכתב בפורום היה במסיבה ולא בבר נוער.
ובמסיבה כמו בכל מסיבה דברים כאלה קורים.
אם אתה חילוני והלכת למסיבות פעם אתה אמור לדעת את זה...

שקר.

לפי מה שנכתב בפורום ההוא, ה"מסיבה" התקיימה באותו המרתף.

ממש מתנ"ס חביב - עם מין הומוסקסואיל-פדופילי ואלימות.
אתה פשוט מסכן. עוסק בתעמולה למען החברה המתועבת הזו
בגלל פגם נפשי.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #176 ב- : אוגוסט 09, 2009, 16:51:57 »
גם לחילונים אתה קורא חולי נפש?

קראתי לך חולה נפש.

אם אתקל באחד שמכנה את עצמו דתי ושומר שבת, אבל עוסק יומם ולילה
בתעמולה למען חילול שבת - גם אותו אחשיב לשסוע נפש, מסכן ופאתטי.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
« להגיב #177 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:17:30 »
כרגע פירטנו לפניך 4 עבירות שעוברים הומואים:
1.זרע לבטלה.
2.משכב זכר.
3.רווקות
4.רובם לא מביאים ילדים.

ועיין בגמרא בברכות על חיזקיהו המלך שבכוונה לא התחתן ומובא בגמרא שנגזר עליו שימות ולא יהיה לו חלק לעולם הבא ונעשה תיקונו ע"י שנשא את בתו של
ישעיהו בן אמוץ הנביא.

וכן הם חולי נפש בלי קשר לכך שהם עוברים על מצוות התורה, הסיבה שפסיכולוגים הפסיקו לקרוא להם חולי נפש היא ה"קדמה" והפוליטיקלי קורקט,
ולא שום דבר אחר.

מבין ה4 עבירות אני לא עובר אף אחת (כמו הומואים דתיים רבים).
אגב, זרע לבטלה זה אסור מדרבנן ולא מהתורה.
אני די בטוח שלא כ"כ מפריעות לך עבירות שחילונים עוברים עליהם בסתר (כמו חילול שבת בבית או כמו הוצאת זרע לבטלה).
אני מבין שאתה יכול להתנגד לעבירות הללו (כמו שאני מתנגד למשכב זכר) אבל סך הכל הן לא מפריעות לך ולסדר יומך.
כך גם לא צריך להפריע לך עם מי ההומו נכנס למיטה... (אני לא מצפה ממך לא להיגעל. זכותך. אבל אני לא אצעק בראש חוצות שהם רשעים וסוטים בגלל זה).

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #178 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:22:20 »
מבין ה4 עבירות אני לא עובר אף אחת (כמו הומואים דתיים רבים).
אגב, זרע לבטלה זה אסור מדרבנן ולא מהתורה.
אני די בטוח שלא כ"כ מפריעות לך עבירות שחילונים עוברים עליהם בסתר (כמו חילול שבת בבית או כמו הוצאת זרע לבטלה).
אני מבין שאתה יכול להתנגד לעבירות הללו (כמו שאני מתנגד למשכב זכר) אבל סך הכל הן לא מפריעות לך ולסדר יומך.
כך גם לא צריך להפריע לך עם מי ההומו נכנס למיטה... (אני לא מצפה ממך לא להיגעל. זכותך. אבל אני לא אצעק בראש חוצות שהם רשעים וסוטים בגלל זה).
אדוני, בשום מקום לא אמרתי שעצם הנטייה היא עבירה, הנטייה היא מחלת נפש.
ברור שמי שיש לו נטיה אך הוא מתגבר עליה הוא בסדר, אבל מי שעושה תעמולה הוא מכשיר את השרץ.
שנית, מדובר באיסור כרת, איסור משכב זכר שלו היה בית המקדש קיים היו מוציאים אותו להורג, ולכן זה חמור כל כך.
מחלל שבת גם אם בפרסיה לא הולך ועושה מצעדים כדי להכעיס, ההומואים כן ובגלל זה זה חמור, חוץ מזה ש"ה' שונא זימה הוא".

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #179 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:26:20 »
בס''ד

כל המעשים האלה (יחסי מין עם חיות, אונס והומוסקסואליות)  הם נגד רצונו של בורא עולם ונגד הטבע שהקב''ה ברא. כל המעשים האלה בכלל לא נורמליים.

שרלו הוא בוגד שמאלני. הוא לא רב. הוא "פוסק" כמו שידידיו בתשקרות ובממסד רוצים. אל תקשיב לו. הוא מכשיל אותך. תלך לרבנים ישרים כמו הרב דב ליאור או הרב זלמן מלמד.

אף אחד לא אמר שזה נורמלי. ברור שזה לא נורמלי.
אני לא רואה בעיה ביחסים בהסכמה מבחינה חברתית כמובן.
מבחינה תורנית ודאי שאני לא מסכים לזה, אבל, לא אכפה את הדת על אף אחד.

מדוע אתה אומר שהרב שרלו שמאלני ולא רב?
אני מבין שאתה מתנגד לו אבל זה לא מצדיק לדעתי שתשלול ממנו את התואר...
אני חושב שהוא רב מודרני שפוסק לפי תקופת ימינו.
אל תשכח גם שחכמי התלמוד גם פסקו לפי תקופתם וגם חכמי המשנה פסקו לפי תקופתם.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #180 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:30:27 »
שקר.

לפי מה שנכתב בפורום ההוא, ה"מסיבה" התקיימה באותו המרתף.

ממש מתנ"ס חביב - עם מין הומוסקסואיל-פדופילי ואלימות.
אתה פשוט מסכן. עוסק בתעמולה למען החברה המתועבת הזו
בגלל פגם נפשי.

אתה יכול לבחור למי להאמין.
אני יודע באיזה מקרה מדובר בדיוק.
בבר נוער לא עושים מסיבות ולא שותים אלכוהול ומקיימים יחסי מין כמו שאמרתי קודם.
את המסיבות עושים במועדנים אחרים בתל אביב (מועדנים גם של סטרייטים) וכן, שם עושים משכב זכר כמו שבמסיבות של סטרייטים עושים משכב "רגיל".

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #181 ב- : אוגוסט 09, 2009, 21:57:47 »
קראתי לך חולה נפש.

אם אתקל באחד שמכנה את עצמו דתי ושומר שבת, אבל עוסק יומם ולילה
בתעמולה למען חילול שבת - גם אותו אחשיב לשסוע נפש, מסכן ופאתטי.

אליך אני בכלל לא אתייחס.
אני לא מוכן לרדת לרמה שלך.
תתבייש.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #182 ב- : אוגוסט 09, 2009, 22:38:09 »
אליך אני בכלל לא אתייחס.
תתבייש.

בס''ד

אני עדיין לא מבין אותך.

אתה כותב שאתה "הומו דתי" ר''ל. האם אתה לא מבין שזה כמו לומר שאתה "אנס דתי"? כל מעשה הומוסקסואלי אסור לגמרי לפי תורתנו הקדושה. מי שעושה דבר כזה חס וחלילה הורס גם את נשמתו וגם את נשמת ה"פרטנר" שלו.

אם אתה לא עושה שום מעשה הומוסקסואלי, אתה תוכל לחזור בתשובה אמיתית בקלות. אך אם אתה מצדיק את זה ומנסה להכשיר את זה ח''ו, זה חילול השם נורא.

אתה אמרת שאתה רוצה להיות אב. האם אתה רוצה שהבן שלך יהיה הומו חס ושלום? או הבת שלך תהיה לסבית ח''ו?

אנו בעולם הזה כדי לעשות טוב. כעת אתה עושה רע. אתה מפיץ תעמולה בלתי מוסרית למען אורח חיים שמוביל למוות נפשי וגופני. אני רוצה להחזיר אותך בתשובה אמיתית.

תוכל לעשות הרבה טוב אם תחזור בתשובה אמיתית. כי אתה מבין את היסורים של ההומואים הרבה יותר טוב מאיתנו. תוכל להציל נפשות יהודיות ולהכניס אותן לעולם הבא, לעולם הנצח. אזו זכות תהיה לך!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #183 ב- : אוגוסט 09, 2009, 22:41:00 »
אליך אני בכלל לא אתייחס.
תתבייש.

אני מבין, קשה לך כששמים מראה אל מול מחלת
הנפש בה אתה לוקה, אל מול השסע הפעור בנשמתך.

אבל האמן לי, דווקא בגלל שאתה חנ"ש אמיתי ולא מומר להכעיס
כמו חבריך - יש לך סיכוי למרפא. לא ויתרנו עליך.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #184 ב- : אוגוסט 09, 2009, 23:06:03 »
בס"ד
לראש-פתוח:
זה סרטון מאוד מעניין מאוד וחשוב לצפייה על דין ומשפט במלכות השמיים. הוא קשה לצפיה אבל מאוד חינוכי ומשפיע.
עלי הוא השפיע,זה לא צחוק,יש לקחת זאת ברצינות,מדברים כאן על דברים מאוד חשובים.
ממליץ לך מאוד לצפות,אמן ותתחזק ותחזור בתשובה אמיתיתי.
וכשתחזור בתשובה ותחזיר את חבריך לדרך הישר יהיה לך גמול מאוד גדול ורב בעולם הבא.
http://www.sodot.tv/site/ProDetile.asp?id=861&CategoryID=1&SubID=4
אני מודה לחברינו היקר arabhater שבחר להראות לנו סרט חשוב כזה.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #185 ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:29:20 »
בס''ד

אני עדיין לא מבין אותך.

זאת הבעיה

אתה כותב שאתה "הומו דתי" ר''ל. האם אתה לא מבין שזה כמו לומר שאתה "אנס דתי"? כל מעשה הומוסקסואלי אסור לגמרי לפי תורתנו הקדושה. מי שעושה דבר כזה חס וחלילה הורס גם את נשמתו וגם את נשמת ה"פרטנר" שלו. 

ממש לא קשור. אתה אומר דברים מתוך הומופוביה ולא מתוך הכרה שתורתנו הקדושה אסרה על משכב זכר.

אם אתה לא עושה שום מעשה הומוסקסואלי, אתה תוכל לחזור בתשובה אמיתית בקלות. אך אם אתה מצדיק את זה ומנסה להכשיר את זה ח''ו, זה חילול השם נורא.  אני לא עובר על מצוות התורה. לא ניסיתי מעולם להכשיר משכב זכר. אני רק מסוגל לקבל אנשים ששונים ממני גם אם אני מתנגד לדעותיהם

אתה אמרת שאתה רוצה להיות אב. האם אתה רוצה שהבן שלך יהיה הומו חס ושלום? או הבת שלך תהיה לסבית ח''ו?

בלי קשר להומוסקסואליות: אני רוצה שהבן שלי יהיה טוב ממני ולא העתק שלי. אם הבן או הבת שלי יודיעו לי שהם הומוסקסואלים אקבל אותם ואומר להם: אני אוהב אותך

אנו בעולם הזה כדי לעשות טוב. כעת אתה עושה רע. אתה מפיץ תעמולה בלתי מוסרית למען אורח חיים שמוביל למוות נפשי וגופני. אני רוצה להחזיר אותך בתשובה אמיתית.

תוכל לעשות הרבה טוב אם תחזור בתשובה אמיתית. כי אתה מבין את היסורים של ההומואים הרבה יותר טוב מאיתנו. תוכל להציל נפשות יהודיות ולהכניס אותן לעולם הבא, לעולם הנצח. אזו זכות תהיה לך!

אני מקבל את דעתכם שאפשר להשתנות ולהפוך מהומו לסטרייט.
אני יודע שזה לא נכון לעשות גם אם אפשר.
אתם לא חייבים לקבל את דעתי כמו שאני לא חייב לקבל את דעתכם.
בכל אופן, אני מאחל לכם חיים מאושרים ורק טוב.

בברכה ואהבה,
דולב.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #186 ב- : אוגוסט 10, 2009, 02:30:17 »
או הו, שוב מדברים על תביעות דיבה פה.  המראה מראה קוקסינל והקול קול הונלוהוהו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #187 ב- : אוגוסט 10, 2009, 04:13:41 »
יש לך טעות קוקסינל, אתה גבר כי זה מה שאתה ניתוח לא משנה אותך אתה זה מה שאתה.

אנחנו לא אומרים להרוג אף אחד לא שמאלנים ולא ערבים, את הערבים אנחנו אומרים לפנות ואת השמאלנים
להחזיר בתשובה תפסיק לשקר!

אני לא מפחד מאף נקודה שהעלת, פשוט פה זה פורום אידיאולוגי לא פורום על דברים מלכולכים והשיחה הבוטה שלך
מגעילה, יש פה אנשים דתיים שדיבורים כאלו פוגעים ברגשותיהם הדתיים ויצירת דיון על קוקסינילים לא תורם לזה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #188 ב- : אוגוסט 10, 2009, 04:20:59 »
נ.ב. אין לי בעיה לדון איתך ולהתווכח על כל הנקודות שהעלת אבל כאן בדיון הקיים, לא לפתוח אלף דיונים כל לילה
על הסטיות שלכם, אז ככה:

אתה מודה שהרב שרלו אהב לגעת לך יתכן ואתה משקר ואז אתה מוציא לעז על אדם, ואם אתה צודק הרב שרלו בבעיה רצינית..

ולא הבנתי מה הקשר בין העובדה שיש חרדים \ דתיים שלא נוהגים ע"פ התורה לבין אמיתות התורה?
והנקודה הנורמלית היחידה שהעלית היא העניין שלמה אלוקים שם אותך בגוף של גבר אם אתה מרגיש כמו אשה וישר
הסקת שהוא טעה, לא חשבת לרגע שאולי יש סיבה לכך? או שאולי מה שאתה מרגיש זה בגלל אירוע טראומתי שחווית?
למשל ה"רב" שנגע לך בתור ילד?

אין לנו יכולת להתמודד? אנחנו היחידים שנותנים לכל המתנגדים שלנו לדבר בפורום שלנו, אנשים שלנו שמדברים בפורום שמאלני
מקבלים באן בהודעה הראשונה, אז זה שאנחנו לא מרשים לכם לדבר בגסות שמפריעה לדתיים פה זו בעיה?
עם כל הכבוד הדיונים שלכם פה הם פרובוקציה לכל דבר, אתם מוסתים בגלל שדיברנו נגד ה"מנהיגים" שלכם
והם הסיתו אתכם נגדנו, ועכשיו אתם באים פה ומספרים לנו על איך נראים יחסי המין שלכם עם כלח הכבוד זה לא פורום פורנו
כאן נקודה!

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #189 ב- : אוגוסט 10, 2009, 04:27:22 »
ראש פתוח - בוא נבהיר דבר או שניים , הרב שרלו הוא מאד מאד מאד מתון ונוטה לדעה שצריך להסתדר עם העולם החילוני ברמה שנראת קיצונית  , הפסקי הלכה שלו בדרך כלל לא מקובלים לא בעולם הדתי לאומי וכמובן לא בחרדי

למרות שאני לא מבטל את היותו רב , חשוב להבין שרוב עיסוקו בכזה עניין הוא נסיון להראות דו קיום עם העולם החילוני דווקא וזה לא בהכרח מטעמים שמבחינתך הם ברורים מאליו (למרות שבלי קשר, הוא בדרך כלל נוהג לענות על כל שאלה שמציגים בפניו ) אלא רק בשביל להראות דו קיום .

עכשיו לעצם תוכן הדיון , זכותו לחשוב ככל אוות נפשו בעניין ההגדרה של דתי עם עבירות או בלי עבירות , מבחינה טכנית נטו , אדם שמחלל שבת, הוא לא אדם דתי,אולי הוא רוצה להיות, אבל בוודאי שהוא לא באותו רגע  , אדם שאוכל שרצים ורמשים לא דתי , הוא אולי רוצה להיות, אבל בוודאי שכל עוד שהוא לא מפסיק הוא לא יחשב דתי

אדם שעובר על עבירות שהדין עליהם הוא עונש מוות בבית דין,כגון משכב זכור ,בוודאי לא דתי ,הוא אולי רוצה להיות ,אבל כל עוד שהוא עושה את זה הוא לא דתי

וזה לא משנה אם הרב שרלו חושב להשוות בין עבירה רגילה(למשל לאכול טריפה) בין האדם לבין המקום לבין עבירה שיש עליה עונש מוות בבית דין מבחינת האדם כדי לקבוע שהוא דתי , בתאכלס זה שתי דברים שונים , אחד האדם יכול לחזור עליו בתשובה , השני חמור ברמה שאי אפשר לתאר עד כדי כך שהקב"ה קורא לו "תועבה"

כששואלים אותו שם האם הוא ממליץ להומואים לצאת מהארון, הוא עונה שזה כמו להמליץ אם לעלות לארץ או לא לעלות לארץ (למרות שבבירור יש הלכה מפורשת שאדם חייב לגור בארץ ישראל, בוודאי כשיש לנו ריבונות עליה ) ושהוא מעדיף לא להמליץ .. עצם ההשוואה היא לא הגיונית ,  התשובה היא מתחמקת למרות שבעניין עליה יש דין ברור שבוודאי אם אפשר צריך לעלות לארץ

עם כל הכבוד לרב שרלו , ההלכה ברורה בשתי העניינים .

וובכן , להפנות למאמרים שיותר מתחמקים ממנסים בכלל להתמודד עם הדברים , לא יועיל לך , אתה סתם מנסה לברוח מהאמת.

בעניין הפיגוע
לא טענתי שהיה שם אלכוהול או ריקודים, טענתי שיש שם מדריכים להרע שמלמדים ילדים מבולבלים שהתחושות שלהם טבעיות וזה משהו שהם צריכים לשמר ולפתח ... אם בין לבין הם משחקים בקלפים או סנוקר, בהחלט אפשרי , לא אמרתי שלא

יפה , יפה , אתם מקבלים, סטרייטים, הומואים, ערבים , נוצרים ... למה לא לקבל עול מלכות שמים? לא יותר חשוב ?

אין לך מה להתפלא , חיים בן פסח יהודי טוב שרוצה להציל את עם ישראל
אולי לא באמת הבנת את האדיאולוגיה של חיים , והתרכזת (אולי בגלל שמה שראית זה בעיקר מקליפי נאצה שיוצרים נגד אנשי כהנא וחיים בתוכם) רק בכמה נקודות מפתח של הרעיונות שחיים מנסה להעביר בוידואים ?

תראה, אנחנו במלחמת דת , הדת והתרבות היהודית , מול האיסלאם החשוך שרוצה להחריב תרבויות ולהכריח אותם לאמץ את ערכיו (או פשוט להשמיד אותם),  אין לנו ברירה אלא להראות בצורה הכי ישירה מול איזה אויב אנחנו מתמודדים , אנחנו חייבים לגרום ליהודים להפנים מול איזה מכונת מלחמה הם עומדים 

חוסר הרצון לראות את האמת המרה מצידנו, הוא חזונו של האויב , ואנחנו לא יכולים להרשות את זה

אין לנו ברירה אלא להראות מה האיסלאם באמת , אנחנו ה WAKE UP CALL של כל יהודי , וכל מי שמוכן לשמוע במקום ללכת לאבדון

אין לנו שום בעייה להתדיין בזה בצורה תרבותית , אבל בתקשורת לא נותנים לנו את הבמה לדיון על העניין , לכן אנחנו צריכים לעשות רעש כדי שאנשים בכל אופן ישמעו .

האם אני מוכן לתמוך בחיים כראש ממשלה ?   אם המצע של מפלגתו תכלול לפחות את המינימום של מה שאני רוצה שממשלה בישראל תעשה ,בוודאי.
האם אני חושב שהוא היה נבחר כראש ממשלה ?
אם הבחירות בארץ היו הוגנות, ובלי מניפולציות של החונטה הבג"צית , הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד כבר יכל היה להיות הראש ממשלה של מדינת ישראל תוך כמה קדנציות (כבר בבחירות ההם כל התחזיות צפו 10-13 מנדטים)

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #190 ב- : אוגוסט 10, 2009, 11:28:10 »
מה זה?
נעלמו מהאשכול ההודעות של הקוקסינל.  לפחות תמחקו את התגובות שלי ושל גור, אנחנו נראים כמו אידיוטים שמדברים לאוויר  :old_undecided:

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #191 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:04:15 »
בס"ד
חחחח...כן זה נראה ממש מוזר..חחח

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #192 ב- : אוגוסט 10, 2009, 19:03:04 »
דולב אולי אתה יכול להסביר האם אתה מחשיב את עצמך חבר ב"קהילה" הגאה, האם לדעתך יש בכלל מושג כזה ? לפי מה שאני מבים אתה טוען שאתה בעל נטייה הומואית אבל נמנע מיחסים הומואים כך שלא ברור לי מדוע אתה מגן במרץ רב על עמדות הפוכות משלך שגם בעיניך אינן מוסריות ? או שאולי לא הבנתי אותך כראוי. האם לדעתך זה מוסרי לעודד בני נוער צעירים בני 14 שזה סביר ומותר להיות פעילית ולקיים יחסים חד-מיניים ?! אפילו אם מדובר בסטרייטים זה נשמע לי מטורף.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #193 ב- : אוגוסט 10, 2009, 21:08:26 »
הסירטון עכשיו ביוטוב

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
"מסר להומואים וגם למכורי מין נורמליים" - סר
« להגיב #194 ב- : אוגוסט 11, 2009, 11:50:39 »
דולב אולי אתה יכול להסביר האם אתה מחשיב את עצמך חבר ב"קהילה" הגאה, האם לדעתך יש בכלל מושג כזה ? לפי מה שאני מבים אתה טוען שאתה בעל נטייה הומואית אבל נמנע מיחסים הומואים כך שלא ברור לי מדוע אתה מגן במרץ רב על עמדות הפוכות משלך שגם בעיניך אינן מוסריות ? או שאולי לא הבנתי אותך כראוי. האם לדעתך זה מוסרי לעודד בני נוער צעירים בני 14 שזה סביר ומותר להיות פעילית ולקיים יחסים חד-מיניים ?! אפילו אם מדובר בסטרייטים זה נשמע לי מטורף.

שלום zelhar,

יש שיגידו שכל הומו, לסבית, טרנסג'נדר, ביסקסואל וכד' נחשבים שייכים לקהילה הגאה.
אני לא יודע אם לשייך את עצמי לקהילה אבל יש לי כמה חברים וחברות הומואים ולסביות.

אתה מבין נכון. אני מגן עליהם כי אני מוכן לקבל אותם כשם שאני מקבל כל אדם.

אני לא חושב שהבנתי למה אתה מתכוון כשאתה אומר לעודד...
אני לא חושב שמעודדים ילדים לקיים יחסי מין (חד מיניים ורגילים).
כיום, בעולמנו המערבי הפרוץ לכל עבר, יש ילדים בני 14 המקיימים יחסי מין.
אני לא כל כך יודע אם אפשר למגר את התופעה ואני לא יודע אם כל כך צריך כי יש בעיות חמורות יותר במדינה ובעולם.
אני מבין שקשה לך לחשוב על ילדים שעושים את זה כי אני מניח שאתה מבוגר ובדור שלך לא היה ככה.

דולב

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שקר גמור זה לא מולד
« להגיב #195 ב- : אוגוסט 12, 2009, 17:38:42 »
בס"ד

אין שום מחקר בעולם שמוכיח שמדובר ב"תופעה" גנטית ומולדת. התעמולה השקרית שלכם כבר יצאה לנו מהאוזניים. ואפשר לחשוב שמדובר בסטיה היחידה בעולם. יש עשרות סוגים של סטיות: זואופיליה, פדופיליה, נקרופיליה ואפילו אנשים שאוהבים מכוניות או שואבי אבק. כולן נרכשות ונובעות מבעיות פסיכולוגיות בילדות. השמאל פשוט בחר לו בסטיה הספציפית הזו כדי לקדם את ערכי האנרכיזם של הרס התא המשפחתי והשמדת התרבות האנושית מעל פני כדור הארץ
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #196 ב- : אוגוסט 12, 2009, 18:35:39 »
רן,
יש מחקרים שתומכים בכך שמדובר בעניין גנטי והם מתרבים עם השנים (נתתי בזמנו לינק כשהאלקשי קרא לי שקרן)
זה עדיין לא הוכח באופן חד משמעי אבל יש מחקרים כאלה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #197 ב- : אוגוסט 12, 2009, 21:02:30 »
בס"ד

ניאו נשאלת השאלה מי מיממן את אותם מחקרים? מן הסתם ארגונים שתומכים בהומוסקסואליות ורוצים להפוך אותה ללגיטימית.
ומה גם שמדובר בדרך-כלל באנשים שהם אתאיסטים לגמרי כך שצריך לקחת את הדברים שלהם בערבון-מוגבל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #198 ב- : אוגוסט 12, 2009, 21:51:19 »
אני לא יודע את מקורות המימון של כל המחקרים הללו, לא עשיתי בדיקה כזו מעמיקה.
אבל זה לאו דווקא נכון, שכן ההומואים אומרים למי שאומר להם שמדובר בפגם גנטי "גזען"....

אם זה מחקר של אתאיסטים, אין בכך בעיה.  כיוון שהם יכולים באותה מידה לפנות לפן הפסיכולוגי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #199 ב- : אוגוסט 12, 2009, 21:53:27 »
בס"ד
בעקרון, במדינות מערביות רבות ובראשן ארה"ב המדע נתפס ככלי פוליטי כנגד הדתיים מכל סוג, לא הייתי סומך על מחקר, לא משנה על ידי מי הוא נערך.
אגב, יש מחקרים שמעלים שהומוסקסואליות איננה גנטית אלא תכונה נרכשת, בנוסף.