כתב נושא: מה השקפתכם בנוגע לסטטוס שלכם בפורום (ימני דתי, ימני חילוני, או בכלל לא ימני)!  (נקרא 5640 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Discrety77

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
    • אתר של טכנולוגיה ומדע מוביל באינטרנט שמראה את אפסות האדם לעומת הבורא ייתברך וייתעלה שמו
איך אתם מגדירים את עצמכם (כל אחד מכם): ימני אמיתי דתי, ימני אמיתי חילוני או לא ימני אמיתי בכלל.
נא לומר כאן רק את האמת, וגם לנמק את בחירתכם, ואולי גם לספר בקיצור נמרץ איך הגעתם לפורום, ומה הסיבה שבחרתם להישאר בו ולהשתתף בו.
בתודה מראש על שיתוף הפעולה,
אפריים.
[IMG\]http://img20.imageshack.us/img20/3751/catwgun.gif[IMG]

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
שאלה מצויינת!
אני ימני אמיתי חילוני,אך בעקבות גילוי התנועה מתחיל לאט לאט להתחזק בדת,ראיתי פה את האמת האמיתית ואני חושב שע"י התקרבות לדת וליהדות בכלל,ניהיה יהודים חזקים ואף גוי ואוייב עמלקי נאצי יש"ו שר"י לא יפגע בנו כפי שחיים בן-פסח,רבי מאיר כהנא ז"ל השם ינקום דמו ורבי אמנון יצחק הצדקים היקרים טוענים.אני לא אומר שצריך מיד להפוך לחרדים,אך זה טוב להתחיל קודם כל לשמור על מצוות היהדות ולא לקחת ולאמץ דוגמאות של גויים כפי שרוב הציבור במדינה עושה והתשקורת הפאשיסטית עם הטמבלוויזיה מגבירים זאת ומטמטמים את הנוער היקר שלנו.
אני גיליתי את התנועה במקרה בעת גלישה סתמית באינטרנט,עד שהגעתי לסרטון המצויין של חיים בן-פסח היקר בנושא "למה שונאים את האחים המזרחיים שלנו?",זוכר את היום הזה כאילו קרה רק אתמול,התלהבתי מהסרטון כי חשבתי בדיוק כך בעברי,גם כשהימין המדומה שתמכתי בו בעבר כמה שנים טובות הוליך אותי שולל,בקיצור ראיתי שיש עוד סרטונים מעניינים,אינסוף סרטונים כאלו,צפיתי בכולם בהתלהבות וגם בסרטונים של הגולה בארץ היקר,ראיתי את האמת והצטרפתי לפורום ולתנועה היקרה שלנו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלה טובה אפריים, תודה.

אני ימני חילוני.  מה שמכונה "ימני קיצוני" בתשקורת.  נראה לי שאני במיעוט בפורום הזה מבחינת השקפותיי, כמעט כמו הונלוהוהו (ודווקא אני זה שמחרים אותו...)
הגעתי לסרטים של חיים דרך אתר NRG שפרסם לינק לסרטון של חיים בנוגע לתשקורת הבולשביקית, נדמה לי בתקופת מלחמת לבנון, כתבו שם משהו בסגנון "חיים בן פסח מדבר שטויות - לא להאמין".

כמובן ששמעתי את הדברים ועם כולם הזדהיתי ומשם התחלתי לחפש סרטים עד הצטרפותי לפורום בשבועות האחרונים.

אני מזדהה עם כל יעדיה הלאומיים של התנועה אך לא עם היעדים הדתיים (שכוללים הסרת השלטון הדמוקרטי), זאת מתוך כך שאני אדם חילוני ובכנות אין לי אמונה שלא יפגעו בחרותי תחת שלטון כהניסטי.  כפי שאני רואה את הדברים - ברגע האמת, תמצא הסיבה לפגוע בי.

כך שאינני יודע אם ניתן לסווג אותי כ"ימני אמיתי".

נכנסתי לפורום כדי להכיר קצת יותר את הנפשות שבאמת מתעניינות בארגון וכן בכדי להתרשם מחיים עצמו.  אני עצמי מפיץ את הסרטונים שלטעמי מוצלחים ועל בסיס קבוע מתווכח עם השמאלנים הרבים בסביבתי.  תופעה שהייתה קיימת כמובן הרבה לפני שראיתי את הסרטים.  אינני מתבייש בדעותיי למרות שאני מיעוט בסביבתי הקרובה.

אני משתדל להשתתף בדיונים שאני חושב שאני יכול להוסיף או בכאלה שאני יכול ללמוד מהם, לא נכנס בד"כ לדיונים דתיים כיוון שאינני אדם מאמין.  בניגוד לדניס, הפורום החליש אצלי בצורה ניכרת את הרצון להתקרב לדת, וכל פעם שאני שומע קריאות לרצח אני מתאכזב.

אני מאמין שיש לעשות דברים בצורה חכמה ולא מתלהמת.  יש למצוא מחנה משותף בין הימניים ולאחדם תוך כיבוד הדדי.  התנועה איננה יכולה לאחד תחתה את הימין ("הקיצוני") החילוני בארץ באופן שהיא פועלת כרגע, מדובר באוכלוסיה גדולה שאין לה בית פוליטי ונאלצת להצביע לליכוד\ליברמן.  צריך לדעתי להיות יותר פוליטיקאים ופחות ישירים (ואין זה אומר לא להיות הגונים וישרים).

מממ... נראה לי שמספיק לבינתיים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אני ימני אמיתי חזרתי בתשובה הוכחתי לא פעם ולא פעמיים אפיקורוסים ונוסף על כך החזרתי בתשובה.
בקשר לאיך הגעתי לכאן? זה היה לפני חצי שנה בערך כתבתי בגוגל "כהנא" "ערבים" ואז הגעתי ליוטיוב לסרטונים של חיים תמכתי בו נמרצות ונרשמתי בפורום.
לגבי העיניין של למה אני ימני? מפני שזה לא סתם כך אני גר בעיר מעורבת יותר נכון (אני יפואי וקרוב לגבול בת ים ) הערבים פגעו ביהודים נחרצות עם זה ביום יום או בכיפור ממש כמו בעכו
הערבים יש"ו שר"י חיזקו אותי להיות יותר ויותר שונא אליהם ולכן הצטרפתי לתנועת הימין האמיתי בתקווה גדולה שהיא תתפתח ותעלה מעלה מעלה :old_smiley:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני ימני אמיתי חילוני אבל מאז שהצטרפתי לפורום התחלתי להתחזק בדת.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חילוני וליברל או ליברטן במובן שאני מקדש את חופש הפרט וכופר בזכות של החוק והרשויות להגביל אותו. אני בעד מיסוי נמוך, נגד חינוך ממלכתי, נגד מימון ממשלתי כמעט לכל דבר פרט לבריאות חינוך, בטחון וסביבה. נגד תעודות זהות, נגד רגולציה בתקשורת...

מתוך דאגה לסביבה ורצון לשמור על בטחון המדינה אני תומך בטרנספר לערבים ובהרחבת גבולות המדינה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני יהודי, דתי (מודרן-אורתודוכס), ימני בכל המישורים, רפובליקן, אנטי-איסלם ואנטי-קומוניסט מובהק (מאקרת'יסט עד הסוף), קפיטליסט (מזדהה עם כל מה שזלהר כתב מתוך גישתו הליברטנית, אך אינני ליברטן אלא מתוך תפיסה "איין ראנד"יסטית).
מתוך תפיסה של א"י ששייכת לעם ישראל ורק לעם ישראל לגבולותיה המקסימליים, ומתוך גישה אנטי מוסלמית מקסימלית, אני תומך ברעיון הטרנספר (וכל האמצעים כשרים) של כל מוסלמי מהמרחב הנ"ל.
תפיסת עולמי בכל המישורים נמצאת במשולש שקודקודיו הם: 1.) הרב פרופ' יוסף דב סולובייצ'יק (מחבר הספר הידוע, "איש האמונה הבודד"), 2.) הרב ד"ר מיכאל אברהם 3.) איין ראנד.
המנטליות שלי בכל המובנים נמצא איפה שהוא בטווח שבין ארה"ב לישראל, אני אוהב לכנות את זה "מנטליות של האוקינוס האטלנטי".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חילוני וליברל או ליברטן במובן שאני מקדש את חופש הפרט וכופר בזכות של החוק והרשויות להגביל אותו. אני בעד מיסוי נמוך, נגד חינוך ממלכתי, נגד מימון ממשלתי כמעט לכל דבר פרט לבריאות חינוך, בטחון וסביבה. נגד תעודות זהות, נגד רגולציה בתקשורת...

מתוך דאגה לסביבה ורצון לשמור על בטחון המדינה אני תומך בטרנספר לערבים ובהרחבת גבולות המדינה.

אתה תומך בהרחבת גבולות המדינה? עד איפה?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לכל מקום שלא יכלול אותך בתוכם
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני מגדיר את עצמי ימיני אמיתי דתי, על אף שגודלתי כחרדי. אנטי איסלאם, ודוגל בהשקפת גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל והי''ד.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני ימיני אמיתי שמתחזק בדת.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לק"י
ימני דתי..הפורום חיזק אותי הרבה בכל המובנים!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כמו שחיים אומר, כל פעם שהערבים ייצאו נגדנו במלחמה נביס אותם ונשמור את השטח שישוחרר. לדעתי חשוב מאוד לשחרר את הגליל עד הליטני, מדבר סיני, הבשן, בקעת הירדן.

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
I am a rightwinger who was born religious. But I would like the British magazine, "Living Marxism" to be published again and its staff to be compensated for the evil done to them, I would like Honlohoho1 to stay in the forum, and I don't wish anything bad to the Communist state of mainland China 

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
I am a rightwinger who was born religious. But I would like the British magazine, "Living Marxism" to be published again and its staff to be compensated for the evil done to them, I would like Honlohoho1 to stay in the forum, and I don't wish anything bad to the Communist state of mainland China 
תזכיר לי מה ימני בך בדיוק?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
לכל מקום שלא יכלול אותך בתוכם

אתה מוכן להעניק לו שטחים רחבים שיהיוא אוטונומיה רק בשבילו XD
כמו שאמר ידידינו אחשברוש עד חצי המלכות...
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה מוכן להעניק לו שטחים רחבים שיהיוא אוטונומיה רק בשבילו XD
כמו שאמר ידידינו אחשברוש עד חצי המלכות...
אני בהחלט מוכן מעומק ליבי להקצות להונלוהוהו שטח רחב ידיים, אוטונומיה מוחלטת רק בשבילו...על כוכב צדק.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני בהחלט מוכן מעומק ליבי להקצות להונלוהוהו שטח רחב ידיים, אוטונומיה מוחלטת רק בשבילו...על כוכב צדק.

ובירה בהימליה (ירח של צדק) :D
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Discrety77

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
    • אתר של טכנולוגיה ומדע מוביל באינטרנט שמראה את אפסות האדם לעומת הבורא ייתברך וייתעלה שמו
ובירה בהימליה (ירח של צדק) :D
חבל שנושא זה, שהצליח מאוד בהתחלה והתרחב, הפך להתנצחות אישית אחד כנגד השני של חלק מן החברים. אומר בקיצור את דעתי: אני ימני חילוני שלא יודע עדיין אם הוא ימני קיצוני או פחות מכך אבל לשיטתו של נתניויו אינני מסכים כלל וכלל, ומתנגד לו ולממשלתו נמרצות! לא בחרתי ביום הבחירות כי לא הייתה מפלגה שתייצג את השקפותיי, בקשר לנכים שאני חלק מהם, ותגן על ציבור זה של העם היושב בציון. חבל שלא בחרתי את האיחוד הלאומי אבל בדיעבד אינני יודע בכלל מי יכול לייצג אותי כי בעבר הצבעתי מפד"ל וכיום אני הרבה יותר ימני בדיעותיי מהם.
אני אדם מאמין אך לא מקיים מצוות של בין אדם למקום מסיבות אישיות פרטיות גרידא.
אשמח אם נושא זה ייתפתח במישור ה-לא התנצחותי ובלי מריבות בין אדם לרעהו.
[IMG\]http://img20.imageshack.us/img20/3751/catwgun.gif[IMG]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חבל שנושא זה, שהצליח מאוד בהתחלה והתרחב, הפך להתנצחות אישית אחד כנגד השני של חלק מן החברים. אומר בקיצור את דעתי: אני ימני חילוני שלא יודע עדיין אם הוא ימני קיצוני או פחות מכך אבל לשיטתו של נתניויו אינני מסכים כלל וכלל, ומתנגד לו ולממשלתו נמרצות! לא בחרתי ביום הבחירות כי לא הייתה מפלגה שתייצג את השקפותיי, בקשר לנכים שאני חלק מהם, ותגן על ציבור זה של העם היושב בציון. חבל שלא בחרתי את האיחוד הלאומי אבל בדיעבד אינני יודע בכלל מי יכול לייצג אותי כי בעבר הצבעתי מפד"ל וכיום אני הרבה יותר ימני בדיעותיי מהם.
אני אדם מאמין אך לא מקיים מצוות של בין אדם למקום מסיבות אישיות פרטיות גרידא.
אשמח אם נושא זה ייתפתח במישור ה-לא התנצחותי ובלי מריבות בין אדם לרעהו.
זה לא התנצחות, זה שיתוף בהומור, אפשר קצת לצחוק.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני ימני קיצוני דתי לא חרדי

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
ושוב חוזרים לנקודה הזו... מה זה "ימני קיצוני"?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ושוב חוזרים לנקודה הזו... מה זה "ימני קיצוני"?
ימני קיצוני זה התשקורת המציאה זה כוונה לימנים אמיתיים ימנים חזקים מאד בדעות שלהם וזה אני אני שונא ערבים בדם אני שונא שמאלנים אני רוצה "מוות לאויב הערבי" אני לא רוצה שלום עם האויבים שלנו