כתב נושא: ממשלת פיפי הורסת מאחזים יהודיים ומשתמשת באלימות פשיסטית נגד גיבורי יו''ש  (נקרא 15187 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ממשלת פיפי הורסת מאחזים יהודיים ומשתמשת ב
« להגיב #50 ב- : יולי 21, 2009, 21:52:21 »
בס''ד

ונשלים את החסר בתגובתך כדלקמן!! ומכיוון ש''מקבלי ההחלטות'' רובם ככולם הינם אנשי ערב-רב יהודונים שמאלנים ציונים-ממלכתים בולשביקים  שר''י רודפי הציביון היהודי בכל מקום, הרי שבמצב כזה יש להפעיל את השכל שבקדקוד  ולציית לצו תורתנו הקדושה ''לא תחרוש על ריע-ך רעה  אש-ר לא גמלך מתמול שלשום '' דהיינו שאסור לעשות מעשה רע ליהודי שלא עשה לך שום דבר רע , אבל הוזכר ''אש-ר לא גמלך'' דהיינו שאם גמלך רע אותו  יהודון שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וכל-שכן כזה  שחורש רע על כלל העם היהודי ומפקיר את דמו ר''ל ,מצוות עשה להרע לו בכל צורה ועניין !!
וכל שכן שלא ''לציית'' לפקודות הרשע  של אותו שמאלני בוגד יש''ו ששולט בצבא ומנחה אותו ומטיל עליך ''פקודות'' שתכליתן להרע לאחיך שלא עשו לך רעה ,כלומר שהוא מצווה עליך לעבור על מצוות תורתנו הקדושה ר''ל ,ובמצב כזה חייבים לא לציית אפילו למלך ישרא'ל שנמשח בשמן המשחה !!  ??? ??? ??? :fist: :fist:

חודש טוב ומבורך
                                                                      הגולה בארץ  :)

יהודי שמפנה יהודי, לא זו הבעיה, הבעיה היא מקבלי ההחלטות שנותנים את הפקודה. על זה אני מניח שאנחנו מסכימים.
עד שהשלטון לא ישתנה אין מה לעשות אנחנו חיים על חרבנו וברגע שהצבא יתחיל להתחשב ברגשות של כל אדם אנחנו נושמד.
אני אגיד את זה שוב אני מאמין בהתנחלויות אני רואה את המתנחלים כגיבורי דורינו. אם הייתי על מדים והיו פוקדים עליי לפנות יהודים מה אני אישית הייתי עושה? דבר ראשון אם לא אני יפנה יהיה מישהו אחר, אם אני לא יעשה את זה אני מתמרד בצבא וברגע שאחד מורד בצבא תמיד יבוא אחד נוסף הדבר עלול לגרום תגובת שרשרת שלא יכולה להסתיים בצורה טובה. אם אני כן יפנה יהיו לי ייסורי מצפון. זה מחיר שאני מוכן לשלם תמורת שלמות הצבא שמגן על כולנו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יוסי תבין את הנקודה שלי, היום אני מסרב לפנות יישוב, מחר חייל יסרב לירות לערבי מעל גובה הרגליים, מחרתיים ייסרבו לפתוח באש ושבוע הבא יסרבו להתייצב למלחמה. זה תגובת שרשרת זה לא נולד ביום אחד. זה מתחיל בדברים הקטנים ויש לעצור את התופעה בכל הרמות שלה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
יוסי תבין את הנקודה שלי, היום אני מסרב לפנות יישוב, מחר חייל יסרב לירות לערבי מעל גובה הרגליים, מחרתיים ייסרבו לפתוח באש ושבוע הבא יסרבו להתייצב למלחמה. זה תגובת שרשרת זה לא נולד ביום אחד. זה מתחיל בדברים הקטנים ויש לעצור את התופעה בכל הרמות שלה.
אני לא מסכים אם הטענה שלך בכלל!
תבין שחייל יהודי אמיתי הנאמן לעם שלו,יסרב לפנות ישובים ולהשתמש בכח נגד מתנחלים,אך בשום פנים ואופן לא יהסס למלא פקודה לירות בערבי נאצי יש"ו ולהגן על מולדתו כי זאת תכלית שירותו בצה"ל ולא לצאת נגד אחים יהודים,הנושא הזה של הפקודות הוא מורכב.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אין לציית לכל פקודה ואף אתה בעצמך אמרת זאת שוב פעם המפקד הוא לא ה'  וזאת ממש גוזמה בין סירוב לפינוי  לסירוב להילחם
וכמו שיוסי אמר צריך לירות במי שבוגד מלחמה ומסרב להילחם.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
המשך הנושא: דעה: שני מג"בניקים ושבעה מתנחלים
« להגיב #54 ב- : יולי 21, 2009, 22:06:29 »
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/8393
קראו מאוד מעניין ונכון

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #55 ב- : יולי 21, 2009, 22:09:09 »
יהודי שמפנה יהודי, לא זו הבעיה, הבעיה היא מקבלי ההחלטות שנותנים את הפקודה. על זה אני מניח שאנחנו מסכימים.
עד שהשלטון לא ישתנה אין מה לעשות אנחנו חיים על חרבנו וברגע שהצבא יתחיל להתחשב ברגשות של כל אדם אנחנו נושמד.
אני אגיד את זה שוב אני מאמין בהתנחלויות אני רואה את המתנחלים כגיבורי דורינו. אם הייתי על מדים והיו פוקדים עליי לפנות יהודים מה אני אישית הייתי עושה? דבר ראשון אם לא אני יפנה יהיה מישהו אחר, אם אני לא יעשה את זה אני מתמרד בצבא וברגע שאחד מורד בצבא תמיד יבוא אחד נוסף הדבר עלול לגרום תגובת שרשרת שלא יכולה להסתיים בצורה טובה. אם אני כן יפנה יהיו לי ייסורי מצפון. זה מחיר שאני מוכן לשלם תמורת שלמות הצבא שמגן על כולנו.
בס''ד

כלומר שאם נשליך את דבריך לסיטואצי'ה הקודמת הרי שאם את-ה לא תירה לאביך כדור בראש ח''ו ר''ל ,''יבוא אחר במקומך ויעשה זאת !''!ואם תסרב לעשות זאת הרי שהינך יוצר תקדים ''למרוד בצבא'' שיגרום ל''תגובת שרשרת שלא יכולה להסתיים בצורה טובה! '' ואם כן תירה לאביך בראש ח''ו ר''ל  אז ''י'היו לך ייסורי-מצפון וזה מחיר שהינך מוכן לשלם תמורת שלמות הצבא שמגן על כולנו'' .
והרי הפקרת הדם של יקיריך ,ואביך בכלל זאת לטילים ומרגמות של האוייב הערבי הנאצי יש''ו הינם יותר מ''כדור בראש'' ,ומה גם שדמך מופקר על ידי אותו שלטון שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בן-ברית הדמים עם האוייב הערבי הנאצי יש''ו!
אנא פנה מייד לתחנה הקרובה לבריאות הנפש !! מצבך המנטאלי אנוש !!  ??? ??? ??? :doctor: :doctor: :coffee:
                                                       חודש טוב ומבורך
                                                                    הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
לא נכון יש מקום לסירוב פקודה במקרים קיצונים.כשתהיה חייל תבין שזאת נורמה.אצלי זה הפוך אני הייתי מסרב לירות לערבי ברגלים והייתי יורה לו בראש,גם זאת סרבנות.
נתנו לך דוגמא שכל חיילי מק"ם מסרבים פקודה בכל הרמות וידוע שהם כאלה.אני דיברתי עם רן רינת ששירת ביחידה מובחרת בשייטת והיה בצוללת והיום הוא מחזיר בתשובה שסיפר לי שהוא סירב לנסוע בשבת שלא מטעמים מבצעים,לטענתו(הוא היום רב)הצבא מחלל שבת סתם ללא צורך והוא סירב לנסוע בשבת סתם.
אני אישית סירבתי פקודה במקרים זניחים ונשפטתי,כך שאני יודע על מה מדובר.אנחנו מדברים כאן על מרי אזרחי.
אגב קרוב משפחה שלי שהוא ימני קיצוני ובעל עסק קיבל צו מילואים לשמור על מחבלים בכלא.הוא נכנס למפקד המתקן לראיון ואמר לו:"שלא יהיו כאן פרובוקציות אחרת אני יורה במחבלים!שאל אותו המפקד מהי לדעתך פרובוקציה?ענה לו:אם המחבל מסתכל עלי!"
הוא שוחרר ממילואים.למעשה הוא סרב פקודת גיוס והתחמק.
אני יכול לתת לך דוגמאות נוספות.אגב חיילות צה"ל מסרבות פקודה כל הזמן,פעם היא במחזור,פעם כואב לה,פעם היא בוכה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יוסי הלוואי וירבו כקרוב משפחתך חח הצחיק אותי המקרה "אם הוא מסתכל עלי" אסור לנו להרתע מהם אחרת הם יעלו עלינו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ועוד משהו בהערת אגב.נדיה מטר,חיים בן פסח,איתמר בן גביר,הגולה בארץ,האלקשי,נועם פדרמן אינם מתחכמים.הטעות הבסיסית שלי ולדעתי היא הטעות של נתניהו היא ההתחכמות.
למשל דיברתי במייל עם נדיה מטר שהיא גיבורה ושאלתי אותה אם היא מוכנה להגיע עם נשים בירוק להפגנה שלנו נגד אובאמה?!
היא ענתה לי:"מתי המנוול בכלל מגיע?"שים לב שהיא לא מתחכמת.
הטעות של הימין המזויף שהוא אחד בפה ואחד בלב.
כשאתה שואל שאלה את הגולה או את נועם פדרמן הם עונים ללא התחכמות,ישר ולעניין.
מה שאני רוצה לומר שפינוי ישוב כמוהו כמו גילוי עריות,שפיכות דמים,אכילת חזיר,זה יהרג ובל יעבור.פקודה של צה"ל איננה דברי אלוקים חיים אלא משהו שניתן לערער עליו,לקבול,להתלונן.
נכון שקבילה באה אחרי מילוי הפקודה אבל אפשר לסרב ולשלם את המחיר.
פשוט אם 4 שטפו לך את המוח שהצבא יתפורר בשל סירוב פקודה,ההפך זה יחזק אותו כי אנו אנשים חושבים.
יש צבאות שכן ממלאים כל פקודה:הצבא הסורי,העירקי,האירני אבל בצבא הצרפתי,ההולנדי,הישראלי מסרבים פקודות.
אם חייל סירב להסתפר כי זה פוגע לו בתחושת החופש אני אסרב לפנות התנחלות כי זה נוגד את צו מצפוני.
כמו שגם בשן יתנגד לשיעור ספורט עם מדס"ית במכנסים קצרים ובגופיה.
אגב חיים בן פסח סיכן את חייו בכלא אמריקני 5 וחצי שנים וסירב לאכול אוכל לא כשר כי זה נוגד את צו מצפונו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אלמ הוא עשה זאת כי כעצמאי הוא לא יכול לעזוב את העסק לחודש.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
לא נכון יש מקום לסירוב פקודה במקרים קיצונים.כשתהיה חייל תבין שזאת נורמה.אצלי זה הפוך אני הייתי מסרב לירות לערבי ברגלים והייתי יורה לו בראש,גם זאת סרבנות.
נתנו לך דוגמא שכל חיילי מק"ם מסרבים פקודה בכל הרמות וידוע שהם כאלה.אני דיברתי עם רן רינת ששירת ביחידה מובחרת בשייטת והיה בצוללת והיום הוא מחזיר בתשובה שסיפר לי שהוא סירב לנסוע בשבת שלא מטעמים מבצעים,לטענתו(הוא היום רב)הצבא מחלל שבת סתם ללא צורך והוא סירב לנסוע בשבת סתם.
אני אישית סירבתי פקודה במקרים זניחים ונשפטתי,כך שאני יודע על מה מדובר.אנחנו מדברים כאן על מרי אזרחי.
אגב קרוב משפחה שלי שהוא ימני קיצוני ובעל עסק קיבל צו מילואים לשמור על מחבלים בכלא.הוא נכנס למפקד המתקן לראיון ואמר לו:"שלא יהיו כאן פרובוקציות אחרת אני יורה במחבלים!שאל אותו המפקד מהי לדעתך פרובוקציה?ענה לו:אם המחבל מסתכל עלי!"
הוא שוחרר ממילואים.למעשה הוא סרב פקודת גיוס והתחמק.
אני יכול לתת לך דוגמאות נוספות.אגב חיילות צה"ל מסרבות פקודה כל הזמן,פעם היא במחזור,פעם כואב לה,פעם היא בוכה.
כל הכבוד ליהודים כאלו! אני מעריץ!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הרב רן רינת הוא אדם מבריק ממש.הוא יושב בדיזנגוף באולם קטן ובאים חוזרים בתשובה ושואלים שאלות בהלכה,הוא עוצם את העיניים ומתחיל לדבר לאט לאט,כולנו בריכוז מושלם ממש,הוא מצטט מהזיכרון ומדבר ואחרי רבע שעה אתה מבין את הנקודה,מקבל הארה ממש.
פעם בא אלינו שמאלני להפריע והתחיל לצטט לרן רינת את ישעיהו לייבוביץ ימח שמו,רן רינת הסתכל עליו בעין חצי עצומה והתחיל לצטט מהרמב"ם והשמאלני צורח ממש מכאב ועצבים ורינת עונה לו בשקט ובשלווה,אחרי רבע שעה השמאלני ברח מהאולם מפחד.
הנקודה היא שחייבים להיות מרוכזים ממש ואסור להפריע לרינת כי בסוף הכל מתחבר.אבל בישראל שמאלנים לא מסוגלים להקשיב לבן אדם רבע שעה במיוחד אם הוא רב בעל זקן ארוך.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רן רינת חיים בן פסח חברינו היקרים בפורום פרט למיעוט סורר
הם יהודים אמיתים שימסרו נפשם על קדושת ה' וקדושת הארץ
ישר כוח להם O0

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
הרב רן רינת הוא אדם מבריק ממש.הוא יושב בדיזנגוף באולם קטן ובאים חוזרים בתשובה ושואלים שאלות בהלכה,הוא עוצם את העיניים ומתחיל לדבר לאט לאט,כולנו בריכוז מושלם ממש,הוא מצטט מהזיכרון ומדבר ואחרי רבע שעה אתה מבין את הנקודה,מקבל הארה ממש.
פעם בא אלינו שמאלני להפריע והתחיל לצטט לרן רינת את ישעיהו לייבוביץ ימח שמו,רן רינת הסתכל עליו בעין חצי עצומה והתחיל לצטט מהרמב"ם והשמאלני צורח ממש מכאב ועצבים ורינת עונה לו בשקט ובשלווה,אחרי רבע שעה השמאלני ברח מהאולם מפחד.
הנקודה היא שחייבים להיות מרוכזים ממש ואסור להפריע לרינת כי בסוף הכל מתחבר.אבל בישראל שמאלנים לא מסוגלים להקשיב לבן אדם רבע שעה במיוחד אם הוא רב בעל זקן ארוך.
בבקשה,זאת דוגמה חיה לבהמיות שמאלנית-http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1087&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/58.wmv

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
סליחה,הנה הקישור:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ועוד משהו בהערת אגב.נדיה מטר,חיים בן פסח,איתמר בן גביר,הגולה בארץ,האלקשי,נועם פדרמן אינם מתחכמים.הטעות הבסיסית שלי ולדעתי היא הטעות של נתניהו היא ההתחכמות.
למשל דיברתי במייל עם נדיה מטר שהיא גיבורה ושאלתי אותה אם היא מוכנה להגיע עם נשים בירוק להפגנה שלנו נגד אובאמה?!
היא ענתה לי:"מתי המנוול בכלל מגיע?"שים לב שהיא לא מתחכמת.
הטעות של הימין המזויף שהוא אחד בפה ואחד בלב.
כשאתה שואל שאלה את הגולה או את נועם פדרמן הם עונים ללא התחכמות,ישר ולעניין.
מה שאני רוצה לומר שפינוי ישוב כמוהו כמו גילוי עריות,שפיכות דמים,אכילת חזיר,זה יהרג ובל יעבור.פקודה של צה"ל איננה דברי אלוקים חיים אלא משהו שניתן לערער עליו,לקבול,להתלונן.
נכון שקבילה באה אחרי מילוי הפקודה אבל אפשר לסרב ולשלם את המחיר.
פשוט אם 4 שטפו לך את המוח שהצבא יתפורר בשל סירוב פקודה,ההפך זה יחזק אותו כי אנו אנשים חושבים.
יש צבאות שכן ממלאים כל פקודה:הצבא הסורי,העירקי,האירני אבל בצבא הצרפתי,ההולנדי,הישראלי מסרבים פקודות.
אם חייל סירב להסתפר כי זה פוגע לו בתחושת החופש אני אסרב לפנות התנחלות כי זה נוגד את צו מצפוני.
כמו שגם בשן יתנגד לשיעור ספורט עם מדס"ית במכנסים קצרים ובגופיה.
אגב חיים בן פסח סיכן את חייו בכלא אמריקני 5 וחצי שנים וסירב לאכול אוכל לא כשר כי זה נוגד את צו מצפונו.

אבל הסירוב צריך לבוא מהמפקדים שמפקדים על המבצע לא על החייל הפשוט. החייל הפשוט שנמצא בתחתית המדרג ההיררכי הוא לא יכול לצאת נגד מפקדיו ולנצח. המאבק צריך לצאת מהרמטכ"ל אל שר הבטחון, להתחיל שם. להמשיך משאר האלופים לרמטכ"ל וכך הלאה. ולא שהחייל הפשוט יצעק לא.

סירוב של אדם שיושב ומקבל החלטות זה משהו אחד זה משהו בד"כ חיובי, אבל סירוב של האדם שנמצא בשטח זה דבר מאוד מאוד מסוכן.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הגישה שלך דדקוטיבית והולכת מהכלל לפרט ושלי אינדוקטיבית שהולכת מהפרט לכלל.אני מאמין באינדבידואל,מהפכות עושים מלמטה למעלה,פשוטי העם.
הרמטכ"ל,האלופים הם קרייריסטים,אופרטוניסטים ומינוי פוליטי של השמאל.דווקא שם זה מסוכן.כי זה יכול להביא להפיכה צבאית.אגב בוגי יעלון סירב להתנתקות והוחלף בחלוץ.
אפי איתם נחסם בצבא ולא קיבל דרגת אלוף כי הוא חוזר בתשובה וימני מדי.
מאיר דגן לא מונה לראשות המוסד קודם והתנגדו לשיטותיו כי הוא ימני והרג יותר מדי מחבלים.
שר הבטחון הוא ברק וזה אומר דרשני,אגב שרי בטחון,אלופים התנגדו לנסיגה בגולן והוזזו הצידה.
אני מאמין שכל חייל נושא בתיקו את שרביט המפקד.
אני המפקד של עצמי.אני אדון לעצמי ויש לי בחירה חופשית.זכותי לסרב כמו שזכותה של חיילת לסרב להטרדה מינית של המפקד שלה.נניח שהוא נתן לה פקודה להתפשט האם עליה לציית בכדי לשמור על כך שבזמן מלחמה הצבא ילחם?
האם על החיילת הזאת לחכות לרמטכ"ל שיורה לה להתלבש?לאלוף הפיקוד?
בשבילי פינוי התנחלות הוא חמור מהטרדה מינית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ועוד משהו דווקא מי שנמצא בשטח יכול לראות את המצב טוב יותר ממפקד שנמצא בעורף,אריאל שרון סירב פקודה לא רק כאלוף בעת צליחת התעלה אלא כרס"ן בצנחנים וכמ"פ צעיר.הוא כיבה מכשיר קשר,סירב פקודה והרג מחבלים.
ותתפלא אי אפשר היה לסמוך על גולדה במלחמת יום כיפור ועל המטכ"ל שלה ובגללם נהרגו לנו 2600 חיילים.אבל אתה צעיר ולא שמעת ודווקא רס"ן זעירא מאמ"ן התריע על המלחמה.ובשטח החיילים הזוטרים התכוננו למלחמה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : יולי 21, 2009, 23:08:17 »
שוב סירוב של ג'ובניק וסירוב של לוחם, 2 דברים שונים ולשניהם מחיר שונה. שטחים שפונו אפשר תמיד לכבוש בחזרה, זה תהליך של יום אחד, מבצע אחד. צבא במתפרק מבפנים זה עבודה של שנים רבות לתקן.

ברור שאם יש פקודה של לזרוק את הנשק ולברוח יש לסרב ולהלחם, ואם רואים טנקים מתקרבים אין להמשיך כרגיל אלא להתחמש אבל זה עניין של השרדות מיידית עניין של חיים ומוות מידיים עניין של משהו שאי אפשר לתקן לאחר שנעשה. את ההתנחלויות אפשר תמיד לבנות מחדש.