כתב נושא: ממשלת פיפי הורסת מאחזים יהודיים ומשתמשת באלימות פשיסטית נגד גיבורי יו''ש  (נקרא 15178 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

קודם כל, ימח שמו וזכרו לכל שוטר או חייל שמשתמש באלימות כנגד גיבורי המאחזים ביהודה ושומרון. שהקלגסים האלה ימותו מסרטן סופני והתקפי לב, ושלא יהיה להם מקום בעולם הבא.

שנית, הערבים המוסלמים הנאצים בונים עשרות אלפי מבנים, בתים ובניינים בלתי חוקיים בעליל בכל רחבי ארץ ישראל וממשלת פיפי המרושעת שעושה כלום נגדם.

תראו איך שוטרים יש''ו משתמשים בברוטליות נגד יהודים צדיקים הי''ו. והרשעים האלה עושים זאת למרות נוכחות מצלמה שם. מה הם היו עושים עם לא הייתה מצלמה שם?

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/192103

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"האף שלי! האף שלי!"
מסכן שלי, להביא לך רופא אף-אוזן-גרון?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :::D :::D :::D :::D :::D :::D
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"האף שלי! האף שלי!"
מסכן שלי, להביא לך רופא אף-אוזן-גרון?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :::D :::D :::D :::D :::D :::D

בס''ד

איך אני הייתי רוצה לעשות זאת לך, יא חזיר מסריח.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

איך אני הייתי רוצה לעשות זאת לך, יא חזיר מסריח.

אתה גר בניו-יורק, נכון? אז מה אתה מדבר בכלל?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלושה שוטרים מצמידים בחור אחד לקרקע, ואז מתחילים לענות אותו. אני רוצה לראות איך הם מצדיקים שימוש באלימות הזאת בבית המשפט.השוטרים הסאדיסטים האלה צריכים הסתכלות פסיכיאטרית. הם לומדים ומונחים להשתמש בשיטות הסאדיסטיות האלה- לחיצות על האף, העיניים, מכות למפסעה, ככה מאמנים אותם לנטרל יהודים. הם עשו את אותו דבר למפגינים בעמונה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
למעלה יש הסבר למה בגלל אובאמה,השמאלנים בפרקליטות.ראש ממשלה שמתנגד לאליטה ישב בכלא.ואגב שוטרים אלימים נגד כולם.באוסלו קיבלנו מכות רצח כשהפגנו,השר שחל נתן הוראה לשבור ידיים ורגלים.במהומות הלנה ראפ(ממשלת שמיר)סוס דרס את בן דוד שלי ששבר את היד(שבר פתוח ושבר נוסף,הזדקק לניתוח וקיבל נכות).
אבל מי שמתחבא מאחורי המקלדת לא יפגע.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

קודם כל, ימח שמו וזכרו לכל שוטר או חייל שמשתמש באלימות כנגד גיבורי המאחזים ביהודה ושומרון. שהקלגסים האלה ימותו מסרטן סופני והתקפי לב, ושלא יהיה להם מקום בעולם הבא.

שנית, הערבים המוסלמים הנאצים בונים עשרות אלפי מבנים, בתים ובניינים בלתי חוקיים בעליל בכל רחבי ארץ ישראל וממשלת פיפי המרושעת שעושה כלום נגדם.

תראו איך שוטרים יש''ו משתמשים בברוטליות נגד יהודים צדיקים הי''ו. והרשעים האלה עושים זאת למרות נוכחות מצלמה שם. מה הם היו עושים עם לא הייתה מצלמה שם?

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/192103

ימח שמו וזכרו של שוטר או חייל שמשתמשים באלימות כנגד גיבורי המאחזים? איך אתה יכול להגיד דבר כזה? מדובר בדיוק באותם אנשים שנלחמים בערבים.אין להם ברירה זה לא שיש להם בחירה, הם ממלאים פקודות ואם הם יסרבו הם יכלאו, ואם תתחיל תופעה של סרבנות הצבא ייחלש, אי אפשר לאפשר מצב שכל חייל מביע את דעתו ופועל על פי אמונותיו בצבא, יש מדרג היררכי ברור. חייל מקבל פקודה ומבצע אותה, סוף הסיפור.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אני במקום שוטר מג"ב הייתי מסרב פקודה ואגב יש הבדל בין ביצוע פקודה לבין התעללות.שוטר מג"ב יענש כאן,לקחו את פרטיו,הוא צולם,בפירוש יש כאן עברה על החוק כי המתנחל לא מסכן אותו.הוא לא מתנגד לו,מותר לשוטר לעצור אותו אבל אסור לו להכניס אצבע לעין.יש מח"ש והשוטר יענש.
והשוטר הזה יכלא דווקא בגלל שמילא פקודה בצורה ברוטלית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ייכלא ייענש או יינזף זה לא משנה, הבעיה היא לא בחיילים שמפנים אלא באנשים שנותנים את הפקודה. אותו חייל מג"ב לא יכול לסרב בלי לשלם על כך מחיר אני לא אומר שיש להם זכות להפעיל כוח מופרז על שימוש בכוח מופרז יש להעניש אבל אותם חיילים שפינו יש לרחם עליהם, הם לא כמו השמאלנים שעושים זאת מבחירה, אין להם ברירה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

ימח שמו וזכרו של שוטר או חייל שמשתמשים באלימות כנגד גיבורי המאחזים? איך אתה יכול להגיד דבר כזה? מדובר בדיוק באותם אנשים שנלחמים בערבים.אין להם ברירה זה לא שיש להם בחירה, הם ממלאים פקודות ואם הם יסרבו הם יכלאו, ואם תתחיל תופעה של סרבנות הצבא ייחלש, אי אפשר לאפשר מצב שכל חייל מביע את דעתו ופועל על פי אמונותיו בצבא, יש מדרג היררכי ברור. חייל מקבל פקודה ומבצע אותה, סוף הסיפור.

בס''ד

אז אני מניח שהיית ממלא את הפקודה של דוד בן גוריון ויצחק רעבין לרצוח את 16 ניצולי השואה באלטלנה. רצחו 16 גיבורי האצ''ל בדם קר וכנראה גם אתה היית ממלא את הפקודה כי אסור לסרב.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

הסרטון מדבר בעד עצמו כולנו ראינו שהנער לא עשה כלום,והחיילים במרץ והפגנה כוחנית ברוטלית כזאת הפעילו נגדו כוחם. התנהגות ברברית כזאת לא בא מהוראה צבאית שיגרתית,רואים שהם מתלהבים לעשות זאת,התלהבות של אנשי שלום עכשיו ואנרכיסטים על הגדר יש"ו שר"י....לפחות החיילים לא היו משתמשים באגריסיביות חמורה כזאת,חמור מזה שיהודים עושים זאת ליהודים אחרים....

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
את הפקודה הזו לא הייתי ממלא בדיוק כמו שלא הייתי יורה באף יהודי אחר לא משנה מי מפקד עליי, אבל בין לירות ביהודים חפים מפשע לבין לפנות יהודים חפים מפשע מביתם יש הבדל, אני לא מצדיק את פינוי היישובים ואני מאמין שהמתנחלים הם אכן גיבורי הדור, אבל להגיד ימח שמם וזכרם על החיילים? אל תשכח שגם הם יהודים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אוף עצוב עצוב עצוב כמה ברוטליות החיילים יכולים להפנות כנגד יהודים צדיקים כמו המתנחלים ללא שום ספק הייתי מסרב פקודה אני מקשיב רק לפקודתו של בורא עולם צודק המתנחל באומרו לחייל "אתה לא גבר אתה בחורה מרביץ ליהודי" :'( :'( :'(
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
את הפקודה הזו לא הייתי ממלא בדיוק כמו שלא הייתי יורה באף יהודי אחר לא משנה מי מפקד עליי, אבל בין לירות ביהודים חפים מפשע לבין לפנות יהודים חפים מפשע מביתם יש הבדל, אני לא מצדיק את פינוי היישובים ואני מאמין שהמתנחלים הם אכן גיבורי הדור, אבל להגיד ימח שמם וזכרם על החיילים? אל תשכח שגם הם יהודים.

א. אתה אומר שגם השוטרים יהודים. אני לא בטוח שהם יהודים, כי יש גם גויים במשמר הגבול. אבל נניח שהם יהודים. בן גוריון, רעבין והפלמ''ח היו יהודים והם רצחו בדם קר 16 ניצולי שואה. האם גם אסור לקלל יהודים שמבצעים רצח המוני נגד יהודים טובים?

ב. ביהדות כן מקללים יהודים בוגדניים. זו מצווה לעשות זאת שלוש פעמים כל יום בעמידה: "ולמינים ולמלשינים לא תהי תקווה..." בברכה הזו, אנו מבקשים שהקב''ה ימית ויהרוס את המינים והמלשינים והרשעים.

ג. כן מותר להשתמש בקללה "ימח שמו וזכרו" נגד יהודים בוגדניים. לדוגמה: חז''ל פה אחד קוראים לאליל של הנצרות "יש''ו". והוא היה יהודי. מה זה השם "יש''ו"? זה ראשי תיבות ל"ימח שמו וזכרו". ובכן חז''ל מקללים יהודי בוגדני עם הקללה המסורתית הזאת.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
א. אתה אומר שגם השוטרים יהודים. אני לא בטוח שהם יהודים, כי יש גם גויים במשמר הגבול. אבל נניח שהם יהודים. בן גוריון, רעבין והפלמ''ח היו יהודים והם רצחו בדם קר 16 ניצולי שואה. האם גם אסור לקלל יהודים שמבצעים רצח המוני נגד יהודים טובים?

ב. ביהדות כן מקללים יהודים בוגדניים. זו מצווה לעשות זאת שלוש פעמים כל יום בעמידה: "ולמינים ולמלשינים לא תהי תקווה..." בברכה הזו, אנו מבקשים שהקב''ה ימית ויהרוס את המינים והמלשינים והרשעים.

ג. כן מותר להשתמש בקללה "ימח שמו וזכרו" נגד יהודים בוגדניים. לדוגמה: חז''ל פה אחד קוראים לאליל של הנצרות "יש''ו". והוא היה יהודי. מה זה השם "יש''ו"? זה ראשי תיבות ל"ימח שמו וזכרו". ובכן חז''ל מקללים יהודי בוגדני עם הקללה המסורתית הזאת.
תשובה מאוד יפה ,עניינית ופרקטית! יפה מאוד!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל שוב קיים הבדל בין הפעולות של משמר הגבול לבין מה שישו עשה או למה שבן גוריון עשה, בשורה התחתונה ישו היה פעיל שמאל של זמנו, אמו הייתה זונה והוא היא תוצאה של סביבה דפוקה. אבל זה לא שייך.

היהודים שמפנים יהודים אחרים הם לובשי מדים, אם אדם שלא קשור לצבא מפנה יהודים, קלל אותו חופשי. אבל אדם לובש מדים אין לו את הבחירה החופשית, הוא משרת מדינה הוא עונה למפקד ומה שהמפקד אומר הוא צריך לעשות. לאחר תום השירות יש לעזור לאותם אנשים לכפר על מעשיהם אבל בזמן השירות אין לשפוט אותם.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
יש המון ערבים,דרוזים ובדואים שמשרתים במשמר הגבול,לא בדיוק אנשים שאנו יכולים לסמוך עליהם.....

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
יש המון ערבים,דרוזים ובדואים שמשרתים במשמר הגבול,לא בדיוק אנשים שאנו יכולים לסמוך עליהם.....

זה כבר פאק שלנו, מי נותן לחתול לשמור על הגבינה...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

שוטר או חייל שמגרש יהודים מארץ ישראל למעשה רוצח יהודים. מדוע? כי ראינו מיליון פעמים שכל נסיגה מארץ ישראל תמיד מובילה לרצח של יהודים. לגרש יהודים כדי למסור אדמתם לבני עמלק הערבים הנאצים זה כמו רצח כי יודעים מראש מה תהיה התוצאה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
לגבי סירוב פקודה ושזה יגרום להשתמטות מצה"ל,בנתיים כל הסרבנים הם ילדים שמאלניים ששאפו וספגו מהוריהם את שנאתם העצמית....סרבנותם מאופיינת בסירוב לפגוע ולשלוט כיבכול ב"ערבושים המסכנים".כמו הבן ה**** של דב חנין היהודון הבוגדני ממפלגת חד"ש יש"ו..לצערי תופעת הסרבנות די נדירה אצל נוער שמסרב לשרת כי הוא יודע שהוא יפגע ביהודים ויצטרך לגרש אותם ולהרוס את בתיהם....דווקא אפשר למצוא תופעה זאת אצל הנוער הדתי לאומי והחרדי....כל הכבוד להם על כך..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם כבר להאשים מישהו אז את מקבלי ההחלטות, ברגע שאתה מתחיל להאשים את החייל שמעשיו הביאו לביצוע רצח למה שלא תאשים גם את הוריו שהדרך שבא הם חינכו את ילדם הביאה לכך שהוא יפנה יהודים ותגובת השרשרת הביאה לבסוף לרצח.

האשמים הם מקבלי ההחלטות, על החיילים שמבצעים זאת יש רק לרחם, על פעילי השמאל שגורמים לכך, אותם יש לשפוט ולהעניש.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אין לי בעיה עם זאת,אני גם מאשים את ההורים שחינכו את ילדיהם להיות שונאי ישראל ובעלי שנאה עצמית....מעניין אם מקבלי ההחלטות שולחים את ילדי ההורים הבוגדניים לתנועות כמו נוער מר"צ...נוער העבודה..ממש לא נראה לי....

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
דניס למה להסיט את הדיון?השוטר שאמר ל... מתנחלים הוא יהודי,היסמנקים שתפסו לנערות אולפנא בגוש קטיף בציצי הם יהודים.דווקא דרוזים התנהגו בסדר.אז למה אתה מעלה טיעון אחר.אתה טוען שמי שהכניס אצבע לעין של המתנחל הוא בדואי.אני שומע עברית שם.
ועוד משהו בזמנו הפגנתי למען שחרור פולארד ביחד עם נדיה מטר,נשים בירוק מול השגרירות האמריקנית ברחוב הירקון.יצאו אלנו מאבטחים ישראלים מהשגרירות עם פלוגת יס"מ ואמרו לנו לזוז מהמקום.כולנו זזנו למדרכה ממול.לא פגעו בנו.אבל אם היינו מסרבים היו עוצרים אותנו.
המשכנו להפגין.ערוץ 7 ארגן את ההפגנה ופגשתי שם את מטה נפגעי הטרור ועוד אנשים.כלומר מותר להפגין ואין להתעמת עם המשטרע סתם.היה שם כח אדיר מולנו פלוגה שלמה עם אלות,סוסים.הייתי המום מהכמות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ברגע שאתה מתחיל להאשים את ההורים ואתה ממשיך את השרשרת הזאת אתה מגיע למשהו כמו 90% מהאוכלוסיה. כשלבנאדם יש גידול סרטני העדיפות הראשונה היא לטפל בגידול לא בקרחת שנגרמת מהתרופות.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גם מי שנתן את ההוראה כאמור מאוים בחקירה במשטרה,נסחט בידי אובאמה.
הבא להורגך השכם להורגו