כתב נושא: נושא-חשוב בשבילי:מהו סדר היום שלכם?  (נקרא 5360 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נושא-חשוב בשבילי:מהו סדר היום שלכם?
« ב- : יולי 12, 2009, 22:04:19 »
בס"ד

הייתי שמח לדעת מהו סדר היום שלכם מה אתם עושים בבקרים? וכאשר אתם חוזרים לבית? יש לכם דברים קבועים?
אני שואל זאת כי הייתי שמח לדעת אם יש משהו ספציפי חוץ מלימוד-התורה שממלא זמנכם וגורם לכם להרגיש טוב מבחינה-נפשית.

אשמח לתשובות מפורטות O0
שלכם רן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #1 ב- : יולי 12, 2009, 22:08:25 »
לי אין סדר יום קבוע כיוון שאני סטודנט, אז כל שלושה חודשים ככה הלו"ז משתנה.
מה שאני מקפיד עליו שגורם לי לתחושה טובה זה ללכת לחדר כושר (3 פעמים בשבוע), הקפדה על פעילות גופנית משפרת באופן ניכר את מצב הרוח, אך צריך משמעת עצמית גבוהה בכדי להתמיד בזה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : יולי 12, 2009, 22:18:34 »
בס"ד

זה באסה להתאמן לבד בחדר-כושר נכון? פעם לפני 4 שנים הייתי מתאמן במשך שנתיים ובסוף נשברתי אבל מה שכן הצלחתי להוריד 20 קילוגרם ממשקלי כי לפני שהתחלתי להתאמן שקלתי 102 וכיום אני שוקל בין 82 ל-86 .

ובזמן-הפנוי מה אתה עושה?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #3 ב- : יולי 12, 2009, 22:37:34 »
בשאר הזמן אני בד"כ לומד...
לפעמים קונה קצת שתילים לגינה וחוקר קצת על מיני צמחים, זה נחמד.

מדי כמה ימים נפגש עם חברים וכו'.
טלויזיה אני בקושי רואה, בעיקר ערוצי מדע וטבע, אבל זה לא משהו שעושה טוב לנשמה, זה פשוט מעניין.

הייתה תקופה שניגנתי, אבל כרגע אין לי פנאי לזה.

לגבי חדר כושר,
אני דווקא מעדיף להתאמן לבד, כי ככה לא מקשקשים יותר מדי.  אם יש בעיית משמעת, אז עדיף עם חבר באמת.  (למרות שאם יש חבר... עדיף ללכת לשחק בחוץ)

כרגע אני יוצא גם עם משהי, אז היא מבזבזת לי זמן פנוי בשיחות בטלות...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : יולי 12, 2009, 23:22:14 »
אני עובד ומחזיק בית ומטפל באבא חולה.אין לי סדר יום קבוע,אני קם בבוקר כשמתחשק לי,אני שוחה והולך,תמיד יש לי סידורים,קניות,כשאני צריך לעשות משהו אני עושה אותו,אני מעשי ואין לי זמן לבכות,לקטר ולחשוב על שטויות.
אני כן צופה בטלביזיה בשידורי ספורט,כבלים.אני אדון לעצמי,עצמאי כלכלית,אין לי בעיה של כסף.
למעשה העשייה מכתיבה את סדר יומי,כשהמקרר ריק אני ממלא אותו,כשבא לי לקנות משהו אני קונה אותו,אני לא צריך לחסוך,לתכנן או לחשוב יותר מדי.
השנה רכשתי שני מזגנים,דוד שמש,בשנה מסוימת קניתי מכונת כביסה,די וי די,טלביזיה,החלפתי במכה את כל מכשירי החשמל בבית.
אני מתחזק בידע התורני שלי.
אני אוכל במסעדות קבוע ועכשיו אני בדיאטה.
כל יום אני מקציב לעצמי משימה,למשל לבקר את אבא בבית אבות,לקנות משהו,ללכת לבריכה,לים,לקולנוע,להצגה,אני קורא ספרים קבוע,קראתי יותר מ50 ספרים השנה.
אני גם קונה ספרים.
אין לי טענות לא לקב"ה,לא לממשלה,לא למדינה,אני שמח בחלקי ולכן מאושר.אני כובש את יצרי לכן אני גיבור.אני מושל ברוחי ולכן טוב מלוכד עיר.
למרות שאני מסודר הדבר הקבוע היחיד בסדר היום שלי היא העבודה,השאר משתנה בהתאם לחשק.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ליוסי1 היקר
« להגיב #5 ב- : יולי 12, 2009, 23:31:33 »
בס"ד

במה אתה עובד אם יורשה לי לשאול? ומה אתה עושה בכדי לשפר את ההרגשה-הנפשית הרעה שלפעמים תוקפת את כלונו?
האם לפי-דעתך עלי ללמוד מקצוע מסויים? כי הבחורה שהכרתי רוצה שאני גם ילמד תורה וגם יעבוד אבל כרגע אין לי כוחות לעבוד וללמוד-מקצוע אז מה אתה חושב שעלי לעשות בנושא? מה לומר לה?
כי בסך-הכל טוב לה איתי ורק העניין הזה של העבודה מפריע לה ומה גם שכרגע היא לא-יודעת שאני מקבל קיצבה מהביטוח-לאומי וגם מעמידר,לפי-דעתך יוסי מה עלי לומר לה? איך ומתי לספר לה על העניין של הביטוח-לאומי? ואם היא באמת אוהבת אותי ורואה שאני אדם טוב אז אתה חושב שלא יהיה אכפת לה מהביטוח-לאומי?

ודרך-אגב האם אתה חושב שעלי לעשות משהו ספציפי שיוכל להרגעי אותי-נפשית?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 13, 2009, 01:45:05 »
לאחרונה פיטרו אותי מהעבודה בתור מאבטח (קדימה תצחקו), אז אני כרגע מחפש עבודה. בינתיים, עד שאני אמצא עבודה, אני מעביר את זמני בקריאת ספרים (אני לא קורה בתנ"ך להנאתי אבל אני כן קורא תיאולוגיה, בין היתר גם יהודית), בצפייה בערוצי מוסיקה בטלוויזיה (MTV, VH1, VH1 CLASSICS), בצפייה בסרטים בדי.וי.די, בלשחק משחקי מחשב ובלצ'וטט ביוטיוב ו... בפורום הימין האמיתי. חוץ מזה אני גם לומד על אופנוע ועוד כמה ימים אני מתחיל ללמוד לנגן על אקורדיאון.
כמובן שגם כשאני אמצא עבודה, אני אמשיך לעשות את כל הדברים האלו, רק שיהיה לי פחות זמן (לפחות לרוב הדברים שציינתי). 
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 13, 2009, 02:06:33 »
בבוקר אני לומד לבחינת הפסיכומטרי, בצהריים אני מתאמן או הולך לבריכה ובערב ב 6 אני הולך לעבודה, טבח.
בס"ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #8 ב- : יולי 13, 2009, 10:19:44 »
רן פעילות גופנית ובילויים(במסגרת ההלכה לא דברים אסורים)יעשו לך טוב.אם אני הייתי בחורה לא הייתי מתחתן עם מי שמתפרנס מביטוח לאומי אלא רק עם מי שעובד.הכל קשור.אם אין לך כוח נפשי לעבוד וללמוד(אני עשיתי את זה)אז איך יהיה לך כוח נפשי לתינוק בוכה?לאישה מתלוננת?
אם אתה לא יכול אז אתה לא יכול.אם אתה עושה מאמץ אז תצליח.איך יש לך כוח לקום בבוקר?להניח תפילין,להתפלל שחרית?לא אמרתי שתלמד 7 שנים רפואה באוניברסיטה ותעבוד במקביל.
לך ללשכת העבודה ותבקש הכשרה מקצועית.אם לא תמצא עבודה לא תמצא כלה ראויה.
אני לא מתפרנס מעבודה כך שאינני דוגמא.אבל עבדתי גם 16 שעות כשביקשו ממני.
אמרתי לך כבר מה לעשות ללכת לישיבה של דב ביגון,למצוא עבודה במשרה חלקית,ללמוד חצי יום,לעבוד חצי יום ואז להשתדך כתלמיד ישיבה כאברך ולא כנזקק ביטוח לאומי.
אין בעיה עם דירת עמידר,זה לגטימי.
קודם תמצא עבודה ואחר כך כלה ולא להפך.אתה לא יכול לפרנס אישה וילדים מהבטחת הכנסה של ביטוח לאומי.העבודה זה מה שהכי חשוב,אפילו משרה חלקית קלה בטלמרקטינג,נקיון,שמירה,מכירות ובמקביל להתחזק ביהדות.
ותפסיק להגיד שאין לך כוח,פשוט תתחיל לעשות דברים.
אני קם בבוקר,יוצא מהבית ולא חוזר אליו עד שסידרתי הכל,אין יום שאני מבזבז זמן.יש לי משימה לכל יום.
אתה מבזבז זמן עם הבחורה בגלל הביטוח לאומי.אני יכול להביא לך ציטטות מגדולי ישראל שעבדו והתפרנסו בכל עבודה וקודם דאגו לדירה,פרנסה ואחר כך התחתנו.
ביטוח לאומי מפרנס יחיד ולא משפחה.אין לך כסף לתינוק,ילדים עולים הרבה מאד כסף.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 13, 2009, 12:35:14 »
רן פעילות גופנית ובילויים(במסגרת ההלכה לא דברים אסורים)יעשו לך טוב.אם אני הייתי בחורה לא הייתי מתחתן עם מי שמתפרנס מביטוח לאומי אלא רק עם מי שעובד.הכל קשור.אם אין לך כוח נפשי לעבוד וללמוד(אני עשיתי את זה)אז איך יהיה לך כוח נפשי לתינוק בוכה?לאישה מתלוננת?
אם אתה לא יכול אז אתה לא יכול.אם אתה עושה מאמץ אז תצליח.איך יש לך כוח לקום בבוקר?להניח תפילין,להתפלל שחרית?לא אמרתי שתלמד 7 שנים רפואה באוניברסיטה ותעבוד במקביל.
לך ללשכת העבודה ותבקש הכשרה מקצועית.אם לא תמצא עבודה לא תמצא כלה ראויה.
אני לא מתפרנס מעבודה כך שאינני דוגמא.אבל עבדתי גם 16 שעות כשביקשו ממני.
אמרתי לך כבר מה לעשות ללכת לישיבה של דב ביגון,למצוא עבודה במשרה חלקית,ללמוד חצי יום,לעבוד חצי יום ואז להשתדך כתלמיד ישיבה כאברך ולא כנזקק ביטוח לאומי.
אין בעיה עם דירת עמידר,זה לגטימי.
קודם תמצא עבודה ואחר כך כלה ולא להפך.אתה לא יכול לפרנס אישה וילדים מהבטחת הכנסה של ביטוח לאומי.העבודה זה מה שהכי חשוב,אפילו משרה חלקית קלה בטלמרקטינג,נקיון,שמירה,מכירות ובמקביל להתחזק ביהדות.
ותפסיק להגיד שאין לך כוח,פשוט תתחיל לעשות דברים.
אני קם בבוקר,יוצא מהבית ולא חוזר אליו עד שסידרתי הכל,אין יום שאני מבזבז זמן.יש לי משימה לכל יום.
אתה מבזבז זמן עם הבחורה בגלל הביטוח לאומי.אני יכול להביא לך ציטטות מגדולי ישראל שעבדו והתפרנסו בכל עבודה וקודם דאגו לדירה,פרנסה ואחר כך התחתנו.
ביטוח לאומי מפרנס יחיד ולא משפחה.אין לך כסף לתינוק,ילדים עולים הרבה מאד כסף.
בדיוק רן במצב שלך הייתי אומר לך על מה שיוסי אמר כמובן שתמשיך ללמדו במכון מאיר לשמור על ההלכות זה בריא לנשמה שלך אבל לא עבירה קצת להשתחרר ולהתחיל לזוז

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
במה למשל?
« להגיב #10 ב- : יולי 13, 2009, 16:29:00 »
בס"ד

לא אכפת-לי לעבוד 4 שעות ביום אחרי הלימוד במכון-מאיר אבל השאלה היא במה למשל אפשר לעבוד באופן-קבוע במסגרת של4 שעות?
האם כך הבחורה תעריך אותי יותר? ודרך-אגב יוסי1 אני מכיר מישהו שגם מקבל קיצבה מהביטוח-הלאומי והוא התחתן והוא מתפרנס מזה ולאשתו זה לא מזיז איך זה? אולי הטענה שלך לא נכונה כל-כך?
ודרך-אגב התחלתי כבר ללמוד במכון-מאיר יוסי1 ידידי-היקר רק לידיעתך,אם למשל אני יעבוד 4 שעות+הקיצבה זה מספיק? בהנחה שהאשה גם עובדת?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #11 ב- : יולי 13, 2009, 22:59:37 »
כן זה מספיק,אל תביא לי דוגמאות שליליות.אני מכיר עבריינים נשואים עם ילדים,נרקומנים עם ילדים אז מה?אם אני הייתי אישה לא הייתי מתחתן עם מי שלא עובד.
תתחיל משרה חלקית.אחר כך בעזרת השם תמשיך,אבל תפסיק להגיד שאתה בדיכאון,אין לך כוח.
ברור שהאישה תעבוד,אני לא הייתי מתחתן עם אישה שלא עובדת וחיה מביטוח לאומי.
מה זה אתה מכיר?אתה לא מכיר אנשים שעובדים או לומדים בישיבה?אני מכיר ערבים שיכורים אז מה אני אשתכר?
תעבוד אפילו בשחור כדי שתקבל קצבה של ביטוח לאומי,תנקה מדרגות.העוזרת שלי מקבלת 30 שקל לשעה.תעבוד 4 שעות תקבל 120 שקל ליום ותלמד בישיבה.
אני לא מבין איך מי שלא עובד בכלל מבקש מבחורה שתתחתן איתו?!
אני מכיר אנשים עובדים כולל חרדים,כולל תלמידי ישיבה,אנשים נשואים.
אם אתה לומד במכון מאיר אשריך ותתייעץ עם רב שיגיד לך מה לעשות.
ביטוח לאומי זה דבר זמני,אבא שלי מקבל מהם קצבת זקנה!אתה בן 65 רן?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ליוסי1
« להגיב #12 ב- : יולי 13, 2009, 23:48:09 »
בס"ד

אני מקבל מהביטוח-לאומי קיצבת נכות בסך 2080 ש"ח בחודש בגלל משבר נפשי שהיה לי בעבר,ודרך-אגב הבחורה שהכרתי מתעקשת דווקא שאני ילמד מקצוע ואחר-כך יעבוד  ולא יעבוד סתם כך.
ובאמת קשה לי לעבוד כי אף פעם לא הצלחתי להתמיד בעבודה לאורך זמן לצערי-הרב כי הזמן עובר לי לאט שאני עובד.

אז אתה אומר ש4 שעות מספיק בשבילי לעבוד? בנוסף לקיצבה? השאלה היא איזה עבודות נורמליות יש כי ניקיון עבדתי פעם וזה לא בריא בכלל לגב,
ובקשר לזה שאמרת שאשה לא רוצה משהו שלא עובד זה לא בהכרח נכון כי אם בשואה-תחתונה טוב להם ביחד והם אוהבים אחד את-השני? מה רק בשביל דבר כזה שניתן לפתור שווה להפסיק את הקשר שפורח ביניהם? זאת בריחה-מהמציאות כי שיש בעיה מנסים לפתור אותה ולא מתייאשים ונפרדים לא ככה?

מה גם שאני טיפוס שלא אוהב לעבוד עם ציבור אני לא אוהב לבוא במגע עם ציבור ככה אני מה אני יעשה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #13 ב- : יולי 14, 2009, 09:57:17 »
לא יהיה לך כסף לקנות חיתולים לתינוק.אלפים שקל זה לא מספיק לבן אחד ובטח לא למשפחה.תלך ללשכת העבודה ותבקש הכשרה מקצועית עם הבטחת הכנסה ביחד.ככה תלמד וישלמו לך.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ליוסי1
« להגיב #14 ב- : יולי 14, 2009, 10:24:34 »
בס"ד

אני מקבל מהביטוח-לאומי קיצבת נכות בסך 2080 ש"ח בחודש בגלל משבר נפשי שהיה לי בעבר,ודרך-אגב הבחורה שהכרתי מתעקשת דווקא שאני ילמד מקצוע ואחר-כך יעבוד  ולא יעבוד סתם כך.
ובאמת קשה לי לעבוד כי אף פעם לא הצלחתי להתמיד בעבודה לאורך זמן לצערי-הרב כי הזמן עובר לי לאט שאני עובד.

אז אתה אומר ש4 שעות מספיק בשבילי לעבוד? בנוסף לקיצבה? השאלה היא איזה עבודות נורמליות יש כי ניקיון עבדתי פעם וזה לא בריא בכלל לגב,
ובקשר לזה שאמרת שאשה לא רוצה משהו שלא עובד זה לא בהכרח נכון כי אם בשואה-תחתונה טוב להם ביחד והם אוהבים אחד את-השני? מה רק בשביל דבר כזה שניתן לפתור שווה להפסיק את הקשר שפורח ביניהם? זאת בריחה-מהמציאות כי שיש בעיה מנסים לפתור אותה ולא מתייאשים ונפרדים לא ככה?

מה גם שאני טיפוס שלא אוהב לעבוד עם ציבור אני לא אוהב לבוא במגע עם ציבור ככה אני מה אני יעשה.

לעבוד ארבע שעות ביום זה לא מספיק בשביל להתפרנס, אני יודע את זה מניסיון. ואם אתה רוצה עבודה שלא דורשת מגע עם אנשים, אתה יכול לעבור קורס ולהיות בודק תוכנה. שמעתי שמקצוע כזה לא דורש מגע עם אנשים.
אבל אתה כולה בן 18, למה אתה חושב על כל זה עכשיו?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אתה טועה הונלוהוהו
« להגיב #15 ב- : יולי 14, 2009, 18:49:41 »
בס"ד

אני בן 22 וחצי ולמה שזה לא יספיק לי בנוסף לקיצבה? זה אמור להספיק טוב-מאוד לא? כי הקיצבה היא 2080 ש"ח בחודש ונגיד אני יעבוד עוד 4 שעות אז מה רע?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה טועה הונלוהוהו
« להגיב #16 ב- : יולי 14, 2009, 20:05:27 »
בס"ד

אני בן 22 וחצי ולמה שזה לא יספיק לי בנוסף לקיצבה? זה אמור להספיק טוב-מאוד לא? כי הקיצבה היא 2080 ש"ח בחודש ונגיד אני יעבוד עוד 4 שעות אז מה רע?

אתה יכול לחיות מ-4000 ש"ח לחודש?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 14, 2009, 21:52:07 »
לאחרונה פיטרו אותי מהעבודה בתור מאבטח (קדימה תצחקו), אז אני כרגע מחפש עבודה. בינתיים, עד שאני אמצא עבודה, אני מעביר את זמני בקריאת ספרים (אני לא קורה בתנ"ך להנאתי אבל אני כן קורא תיאולוגיה, בין היתר גם יהודית), בצפייה בערוצי מוסיקה בטלוויזיה (MTV, VH1, VH1 CLASSICS), בצפייה בסרטים בדי.וי.די, בלשחק משחקי מחשב ובלצ'וטט ביוטיוב ו... בפורום הימין האמיתי. חוץ מזה אני גם לומד על אופנוע ועוד כמה ימים אני מתחיל ללמוד לנגן על אקורדיאון.
כמובן שגם כשאני אמצא עבודה, אני אמשיך לעשות את כל הדברים האלו, רק שיהיה לי פחות זמן (לפחות לרוב הדברים שציינתי). 

תפסו אותך משתף פעולה עם האויב?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 14, 2009, 21:55:15 »

כן

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #20 ב- : יולי 14, 2009, 22:03:18 »
רן הבאתי לך לינק מהדברות קודם פרנסה אחר כך שידוך
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק DBA

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 16, 2009, 16:54:33 »
בקיצור מה אתה רוצה רן? אתה רוצה את כל העולם ולא רוצה להתאמץ בשביל זה? לשבת ולהתבכיין לא נחשב...
צא החוצה, תחפש עבודה, כולה להיכנס לישיבה לקח לך חצי שנה עם מאות התבכיינויות פה, אז כמה תצטרך לעבור בשביל להתחתן?
קח את עצמך בידיים, צא תחפש עבודה תתאמץ קצת, לא הכל פשוט בחיים.
פחות דיבורים יותר מעשים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #22 ב- : יולי 16, 2009, 18:58:06 »

כן

;D

הרגתה אותי.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : יולי 16, 2009, 22:20:45 »
בס"ד
מצד אחד הוא בעד סטאלין שלחם בנאצים ושנאם ומצד שני הוא מכחיש שואה
כנראה שהוא לא למד היסטוריה ואין לו ידע כללי...
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק bat melech

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 04, 2009, 23:34:11 »
במחשב
(הימין האמיתי)
ברור!
ובילויים
"זכור את יום השבת לקדשו"