כתב נושא: אובאמה: "בשום אופן אין לישראל אור ירוק לתקיפה באיראן"  (נקרא 8313 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אובאמה: "בשום אופן אין לישראל אור ירוק לתקי
« להגיב #50 ב- : יולי 10, 2009, 10:26:32 »
בס''ד

ליהודי היקר נץ הי''ו.

האינך שם על-לב כי התכונות כולן מתת מאיתו יתברך ויתעלה שמו?? הכיצד תוכל לבצע משהו ללא יכולת החיים, השכל ,וכ''ו , אלה חלק מ''תכונות'' שכולן הינן מתת מאיתו יתברך ויתעלה שמו שהוא כולל הכל ,והכלל נכלל בו , ואם יחסר הכל הרי שבו לא יחסר כלום ח''ו , ודבר זה הוא האין-סוף האבסולוטי  שהוא ההגדרה המופשטת של רצונו יתברך ויתעלה שמו ,שאיננו ניתן לתפיסה בשכל אנושי !! לכן אין לתלות את ה''תכונות'' באותה קטגורי'ה של רצונו האין-סופי של הבורא יתברך ויתעלה שמו ! מכיוון שה''תכונות'' אינן אלא מתת של אותו רצון אלוקי יתברך ויתעלה !!ומכאן שהכל מאיתו יתברך ואין שום-דבר זולתו יתברך ויתעלה שמו !

ש-ב-ת  ש-ל-ו-ם
                                                                      הגולה בארץ  :)

אלו אינן תכונות מולדות, הן נרכשות בעזרת נסיון וטעיה ולא קמים יום אחד בבוקר עם היכולת לפקד על מלחמה ולנצח.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אלו אינן תכונות מולדות, הן נרכשות בעזרת נסיון וטעיה ולא קמים יום אחד בבוקר עם היכולת לפקד על מלחמה ולנצח.
בס''ד
אכן כך !! אלא שה''תכונות'' אינן ח''ו באותה היררכי'ה של הבורא יתברך ויתעלה שמו ,אלא נובעות מהשראתו יתברך על ברואיו ! לכן על היהודי הקדוש בפרט לעשות השתדלות עליונה למען הצלת דם אחיו בכלל ודמו הוא בפרט ולא לסמוך על הנס שזהו איסור גמור ר''ל !! מכיוון שפיקוח נפשות עומד מעל כלל המצוות שנאמר בהם ''אש-ר יעשה אותם ה-אדם וח-י  בהם '' ולא ההיפך ח''ו ר''ל !!

שב-ת שלו-ם
                                                                                  הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 10, 2009, 00:37:29 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תכנון, התארגנות ,ושאר העניינים של מאמץ אנושי , אנחנו עושים משום המצוה עצמה שיש מצוה להשתדל ולעשות מאמץ אנושי

אך הניצחון הוא רק מהקב"ה

היו שלל מקרים (גם בעת המודרנית כמו מלחמת השחרור ) , שאם כל הכבוד לאומץ , להתארגון , להכנות ... זה פשוט לא היה מספיק  , וניצחנו כי זה היה מהקב"ה

אין שום זלזול כלפי היכולת של עם ישראל , התורה בעצמה מעידה , שחוץ מהאמורים(שעליהם אמור "וִירִשְׁתֶּם גּוֹיִם, גְּדֹלִים וַעֲצֻמִים מִכֶּם.  " ,וזה שבח לישראל , לא להם , כי אם ישראל היו אומה חלשה, מזה משנה אם האמורים גדולים מהם או לא ? אלא זה שהם גדולים ועצומים יותר מישראל, זה אומר שישראל יותר גדולים ועצומים מהשאר ) , עם ישראל בפוטנציאל הוא יותר חזק משאר האומות

גם כשהאשורים והבבלים הצליחו לנצח את ישראל,זה גם היה בגלל שזה מהקב"ה , כי לא היה ביכולתם לעשות את זה "במצב רגיל" , אלא רק בגלל החטאים , ולראיה , ירבעם בן יהואש הצליח להביס וסלק את האשורים משטחי ישראל ההיסטורים מאיזור ארם חמת וממלכות החוף , רק כמה דורות לפני גלות ממלכת ישראל

מבחינתנו , חייב לעשות מאמץ אנושי , אבל לסמוך על הקב"ה ולדעת שרק ממנו תוצאות של מלחמה , ולא להגיד שאם אנחנו מנצחים זה בגלל "כוחנו ועוצם ידינו" כי כל הכח שייך לקב"ה ורק הוא קובע בעולם

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אם אנחנו עושים אם אנחנו עושים את כל העולם לא יכול עלינו
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ירבעם היה מלך חוטא וכמוהו אחאב ולמרות זאת הם הצליחו במלחמות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
ירבעם היה מלך חוטא וכמוהו אחאב ולמרות זאת הם הצליחו במלחמות.
דורו של אחאב היו עובדי עבודה זרה - אך מאוחדים
תראה מה זה כוח של אחדות... מכפר כביכול אפילו על ע"ז

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
רבותיי
בכל מצב הקב"ה ישלח לנו ניצחון בכלח המלחמות ויציל אותם מאוייבינו הקמים עלינו
כל דור ניצבים עלינו לכלותינו והקב"ה מצילינו מידם!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק isrhammer

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
דורו של אחאב היו עובדי עבודה זרה - אך מאוחדים
תראה מה זה כוח של אחדות... מכפר כביכול אפילו על ע"ז

בספר "פלא יועץ" כתוב, שגם עובדי אלילים, כאשר התאחדו ביחד וגם אם התפללו לאל שלהם (למרות שלא קיים), תהיה לזה השפעה (לא זוכר את המילים המדוייקות)

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נאו - מחילה שעד עכשיו לא הגבתי על העניין (עוד מקורות תחלופיים לנפט) הייתי די עסוק בגלל שהתכוננתי לבחינה

הממם עקרונית יש כל מיני הצעות לתחליפים לנפט , אבל אתנול הוא היחיד שיש לו הוכחה במציאות שעובדת ,השאר בגדר תאוריה

יש גם מכוניות שעובדות על גז, אבל גם גז זה משאב טבע שרובו מגיע לשימוש ממדינות כמו מצרים, אז בוודאי שאם הפואנטה היא לרסק את הכלכלה הערבית, וגם בלי קשר לזה, לבטל תלות במקורות זרים להפקת אנרגיה זה לא יעזור להחליף נפט בגז, למרות שאולי חלקית אפשר ליישם את זה עם הגז הטבעי שמצאו בשטחי ישראל לפחות באופן חלקי ...
אבל ההבדל בין גז לבין אתנול, זה שאתנול אתה יכול להפיק ממשאבים שמחדשים את עצמם (פסולת חקלאית ) , וגז, נפט וכו' ,זה מאגרים מוגבלים, למרות שיש כמות נכבדת , כולל הרבה מאגרים שעדיין לא גילו ..

ויש כל מיני דוגמאות לשימושים בחומרים הזויים למדי שהצליחו להפעיל מכונות , אפילו בשמן בישול
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
כתבה של יואב לימור על הסיוע האמריקאי לישראל.

אני לא מביא את הדברים כי מדובר בדברי חוכמה, פשוט משום שהוא מציין את העובדה שהכרתי וטענתם שאני טועה לגבי גובה הסיוע הנוכחי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3758351,00.html

החל מ 2009.  ארה"ב הגדילה את הסיוע לישראל והוא ייפרס ע"ג 10 שנים, סכומו הכולל יהיה 30 מיליארד דולר (שזה אומר 3 מיליארד לשנה)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כתבה של יואב לימור על הסיוע האמריקאי לישראל.

אני לא מביא את הדברים כי מדובר בדברי חוכמה, פשוט משום שהוא מציין את העובדה שהכרתי וטענתם שאני טועה לגבי גובה הסיוע הנוכחי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3758351,00.html

החל מ 2009.  ארה"ב הגדילה את הסיוע לישראל והוא ייפרס ע"ג 10 שנים, סכומו הכולל יהיה 30 מיליארד דולר (שזה אומר 3 מיליארד לשנה)
אתה עדיין טועה, כי הסכום הנ"ל כולל כמעט 10 מליארד דולר שזה בגדר ערבויות למילוות שמבצעת ישראל בעולם ולא סיוע ישיר (שעצם ההגדרה "סיוע" היא לשון מכובסת ואורווליאנית, שמי שקורא בפשטות את הספר של פרופ' עזרה זוהר "פילגש במזרח התיכון" מבין ישר, מי באמת מסייע למי).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
להבנתי זה הסיוע הצבאי.
איך אתה יודע שאין הדברים כך? (ולא קיים סכום נוסף שהוא אותן מלוות)

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מי בכלל צריך לשאול אותו למה מי הוא ראש ממשלתנו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
להבנתי זה הסיוע הצבאי.
איך אתה יודע שאין הדברים כך? (ולא קיים סכום נוסף שהוא אותן מלוות)
א.) כי זה חלק מ"הסיוע האמריקני" באופן מסורתי לישראל מאז החל הקשר ה-לא בריא הזה אחרי מלחמת ששת הימים.
ב.) מתוך דיווחי כלי התקשורת שגם אתה ניזון מהם, שעליהם דובר שארה"ב תתן ערבויות בסך 10 מליארד דולר במשך 5-10 השנים הקרובות וזאת כחלק מהסיוע הכולל שלהם.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
טוב, אמשיך לחפש.

אני זוכר פשוט שזה היה הסיוע הצבאי ללא המלוות, הערבויות והשונות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טוב, אמשיך לחפש.

אני זוכר פשוט שזה היה הסיוע הצבאי ללא המלוות, הערבויות והשונות.
אם זכרוני איננו מטעני, אתה עצמך הבאת לינק לטבלה בו נמצא פירוט לגבי המרכיבים של הסכום שמגיעה מאר"ב לספיחיו השונים ולאיזה מטרה.
אותו טבלה בו מובא המספר 2.3 מליארד נכון לשנת 2007.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אתה צודק, אבל הם עד 2007 ולא הסכומים הנוכחיים ואני יודע על הגדלת התקציב.

מנותק דור אבוד

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
למרות כל כלי הנשק עליהם אתם כותבים כאן- אין חסינות .

לרוסים יש כלי נשק מטורפים - במיוחד נגד טנקים {טילים כגון הקורנט והממשיך שלו שנקרא "כריזמטיקה" } אפילו אר פי ג'י פשוט יכול להרים טנק מרכבה..או לגרום להשבתה......

הכל עניין של מזומנים- והליגה בערבית תשלם  ותספק משאבים רציניים על מנת שמהנדסים מרוסיה יפתחו כלי נשק שיתנו מענה לארסנל  שלנו..

ידוע שחלק ניכר מצבאות ערב כבר לא נופלים מאיתנו באיכות אמצעי הלחימה אותם הם מחזיקים........

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
במלחמת העצמאות, אנחנו נפלנו בחימושנו הצבאי מצבאות ערב ובכל זאת ניצחנו.
גם היום, כוח האש של אומות ערב גדול יותר ויש להם כמות נשק גדולה יותר, אז מה?

זה עדיין לא מספיק בכדי להכריע.  יש דברים חשובים כגון: רוח לחימה, מודיעין, סדר וארגון (מערכות השו"ב שלנו טובות בהרבה משלהם) ועוד, וברובם הכף נוטה לטובתנו בצורה ניכרת.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
בכל מלחמה הקב"ה מסייע לנו הן בגלוי והן בנסתר
וככל הנראה - רב הנסתר על הגלוי

אז אני לא סומך רק על הניתוחים של מחסני הנשק
לנו - היהודים, יש מחסנים מסוג אחר

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
למרות כל כלי הנשק עליהם אתם כותבים כאן- אין חסינות .

לרוסים יש כלי נשק מטורפים - במיוחד נגד טנקים {טילים כגון הקורנט והממשיך שלו שנקרא "כריזמטיקה" } אפילו אר פי ג'י פשוט יכול להרים טנק מרכבה..או לגרום להשבתה......

הכל עניין של מזומנים- והליגה בערבית תשלם  ותספק משאבים רציניים על מנת שמהנדסים מרוסיה יפתחו כלי נשק שיתנו מענה לארסנל  שלנו..

ידוע שחלק ניכר מצבאות ערב כבר לא נופלים מאיתנו באיכות אמצעי הלחימה אותם הם מחזיקים........
הייתי מש"ק מודיעין בשריון, התעסקתי רבות עם כלי נשק הנ"ט מתוצרת רוסיה, צר לי להפריך אותך, אבל RPG (בכל גרסאותיו- רגיל, 7, 7 טנדאם ו-29) לא חודר מרכבה לא מרכבה 2 לא 3 לא 3 בז לא 4 ולא 4 בז.
ועוד משהו, למערב ולישראל בפרט יש נשק נ"ט שלא נופל מעמיתו הרוסי ובפונקציות מסויימות אף עולה עליו.
ואם תבדוק היטב, מדינות ערב כיום הן לרוב דווקא לקוחות של ארה"ב ולא של רוסיה (סעודיה, תימן, לבנון, מצרים, ירדן, כווית, עיראק וכו').

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה צודק, אבל הם עד 2007 ולא הסכומים הנוכחיים ואני יודע על הגדלת התקציב.
לא חולק על ההגדלה, אבל חולק על ההגדרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל