כתב נושא: מלחמת לבנון ה-3 בקרוב  (נקרא 9645 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
מלחמת לבנון ה-3 בקרוב
« ב- : נובמבר 06, 2006, 09:43:02 »
http://www1.debka.co.il/headline.php?hid=2039
והפעם צריך לנצל את ההזדמנות ולמחוק סופית את לבנון ולכבוש חלקים משטחה!! 
כי אם לא אז תיהיה גם מלחמת לבנון ה- 4, 5, 6 וזה לא יגמר. במלחמה הבאה צריך להשטיח את לבנון ולהגדיל את שטח המדינה שלנו.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: מלחמת לבנון ה-3 בקרוב
« להגיב #1 ב- : נובמבר 06, 2006, 13:12:10 »
בתור תושב צפון זה היה ברור לי כבר.
כנראה שאני צריך להיות הרטמכ"ל.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 06, 2006, 17:39:52 »
ה' נותן לנו מספיק הזדמנויות הקטע שאנחנו לא מנצלים...
הרב כהנא צדק!

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 06, 2006, 20:13:09 »
כניראה שזה באמת בלתי נמנע התרחיש דומה למלחמת המפרץ הראשונה שארה"ב
לא נילחמה עד הסוף ורק במלחמת המפרץ השניה סיימה את המלאכה .
לא לומדים מטעויות ראש אטום .

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 19, 2006, 23:07:59 »
כניראה שזה באמת בלתי נמנע התרחיש דומה למלחמת המפרץ הראשונה שארה"ב
לא נילחמה עד הסוף ורק במלחמת המפרץ השניה סיימה את המלאכה .
לא לומדים מטעויות ראש אטום .

הבעיה שהאמריקנים לומדים מהטעויות שלהם והשלטון שלנו לא. להם טעות אחת הספיקה אצלנו כבר היו 2 מלחמות ועוד יהיו המון עד שמשהו ישתנה, אלא אם כן יקרה משהו דרמטי מאוד ממש מהפכה.
הרב כהנא צדק!

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 20, 2006, 00:15:14 »
בס"ד
טוב, לא צריך להתייחס לחדשות ייחודיות באתר דבקה ברצינות רבה מדי. בערך פעם בשנה הוא קולע למטרה בהערכות שלו ואז הוא יוצא ב "אמרנו לכם" גדול מאד.

לנושא גופו - גם אני מעריך שתהיה מלחמה בלבנון ומכמה טעמים: ראשית במלחמה האחרונה הערבים לא השיגו את מטרותיהם למרות הניצחון המזהיר שלהם. ושנית אני לא מאמין שהקב"ה יתן לנו מנוחה עד שלא נכבוש את הגליל כולו ונחזיר אותו לשטח ישראל. הקב"ה יתן לנו שלום בלבנון רק אחרי שהליטאני יהיה כולו בשטח ישראל. אני מאמין שבעל כרחנו נכבוש את השטח. בדיוק כמו שיקרה בעזה וביו"ש. כל פעם שנתנגד לדרך הזו הקב"ה ישפיל אותנו ויבזה אותנו ויחזק את אויבינו.

לגבי הנשק החדיש בלבנון והכמויות הגדולות של הנשק שם- גם זה אינו חדש ולא סיבה להתרגשות. ב1983 הייתי שם. כמויות הנשק ואמל"ח שם היו דמיוניות. היה שם מספיק כדי לחמש את כל הצבא הרוסי כולו. עד היום נותרתי מכור לסימטקס, הוא חומר נפץ פלסטי כמו שנרקומן מכור לסם. אני מסוגל לזהות את הריח שלו ממרחק 100 מטרים - יותר טוב מכלב גישוש. היו חדשים ששמו באוהל של הפלוגה שלי טונות של החומר הזה באריזות פתוחות, בכמות שיכולה להרים חצי תל אביב. "לבינתיים, עד שיפנו אותו, נשים באוהל כי מסוכן להשאיר אותו בשמש...". בהתחלה היו לי כאבי ראש ושילשולים מהריח. אחר כך "התרגלתי" בסוף כשלקחו זה "היה חסר"... היה גם מאות אלפי טילי קטיושות, חלקן עם מרעומים חיים, אבל איתן לא היתה בעיה כל עוד הטרקטור לא נסע עם הגלגל על המרעום... אני זוכר פעם אחת עלינו על מצבור של 20 טונות כידוני פלדה שמחברים אותם לקצה הקנה של רובה קלשניקוב. תתארו לכם ערימה של כידונים 8 מטרים גבה .
היה קשה למצא משאיות לפנות את הכידונים כי כולן היו עסוקות בפינוי קטיושות ואמל"ח מתפוצץ אחר שהיה בעדיפות פינוי גבוהה יותר. אני לא מאמין שהיום יש יותר נשק בלבנון מאז!
GY

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : נובמבר 25, 2006, 23:00:36 »
צריך להפסיק לשחק משחקים, יש להפציץ את לבנון באלפי טונות של פצצות תבערה (על ריכוזי האוכלוסיה שלהם ולא בשטח פתוח) נאפאלם,נאפאלם שחור, דלק-אוויר, וכל מיני חומרים כימיים אחרים, ואז לכבוש ולספח את כל שטח לבנון עד הסנטימטר האחרון שזהו הרי שטח א"י המובטח לנו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 26, 2006, 23:15:43 »
במלחמת לבנון הבאה תתרחש, חס וחלילה, שואה לעם ישראל. את מרבית הטילים, אם לא את כולם, שהערבים המוסלמים הנאצים מהחיזבאללה ירו לעבר ישראל סיפקה איראן הנאצית. כרגע איראן בדרך להפוך למעצמה גרעינית שניה במזרח התיכון, והפעם היא תספק לחיזבאללה טילים בעלי ראשי נפץ גרעיניים שאותם הם יירו לשטח ישראל וירצחו מליוני יהודים חפים מפשע.
במידה וזה יקרה, אני מעמיד שתי אפשרויות: או שישראל תכנע ותבלע בעולם המוסלמי או שבעקבות הזעזוע מהמתקפה הגרעינית עליה  תהיה הפיכה שלטונית אלימה או שקטה שבה הממשלה הבולשביקית תיפול ובמקומה תקום ממשלה כהניסטית שתציל את עם ישראל ואת מדינת ישראל מהאבדון.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : נובמבר 27, 2006, 02:48:57 »
ציטוט
ושנית אני לא מאמין שהקב"ה יתן לנו מנוחה עד שלא נכבוש את הגליל כולו ונחזיר אותו לשטח ישראל. הקב"ה יתן לנו שלום בלבנון רק אחרי שהליטאני יהיה כולו בשטח ישראל. אני מאמין שבעל כרחנו נכבוש את השטח. בדיוק כמו שיקרה בעזה וביו"ש. כל פעם שנתנגד לדרך הזו הקב"ה ישפיל אותנו ויבזה אותנו ויחזק את אויבינו.

דברי אמת!

ציטוט
במלחמת לבנון הבאה תתרחש, חס וחלילה, שואה לעם ישראל. את מרבית הטילים, אם לא את כולם, שהערבים המוסלמים הנאצים מהחיזבאללה ירו לעבר ישראל סיפקה איראן הנאצית. כרגע איראן בדרך להפוך למעצמה גרעינית שניה במזרח התיכון, והפעם היא תספק לחיזבאללה טילים בעלי ראשי נפץ גרעיניים שאותם הם יירו לשטח ישראל וירצחו מליוני יהודים חפים מפשע.
במידה וזה יקרה, אני מעמיד שתי אפשרויות: או שישראל תכנע ותבלע בעולם המוסלמי או שבעקבות הזעזוע מהמתקפה הגרעינית עליה  תהיה הפיכה שלטונית אלימה או שקטה שבה הממשלה הבולשביקית תיפול ובמקומה תקום ממשלה כהניסטית שתציל את עם ישראל ואת מדינת ישראל מהאבדון.

אם התרחיש הזה יהפוך למציאות (חס וחלילה!) אני צופה נס אלוקי---לתושבי יו"ש לא יאונה כל רע, בעוד שבשאר המדינה יהיו אבידות כבדות.  אבל חס וחלילה---הלוואי שלא יקרה כל אסון, ושה' יביא גאולה ב"אחישנה" ולא ימותו יהודים, לא במספרים גדולים ולא במספרים קטנים.

רבותי, ככל שחולף הזמן, המצב מורע.  אנו מחוייבים למצוא לחיים אשה ישראלית, כדי שהוא יוכל לעלות לארץ, לאחד את הקצוות המפוצלים (כמו שאומר עז77) של הכהניסטים, ולהביא למהפכה שקטה שתסלק את הבולשביקים מן השלטון ותביא את הגאולה השלמה והסופית.  לחיים יש את מה שהיה לרב כהנא ולצערנו אין לאף כהניסט בארץ---אש בוערת בעצמותיו וכאריזמה אגדית.  הגיע הזמן לעבור משלב של הצקות לשלטון בסגנון נועם פדרמן למלחמת חורמה בלתי מתפשרת בבולשביקים, וחינוך העם לגבי האמת.  העם בשל לשינוי---הגיעו מים עד נפש.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #9 ב- : נובמבר 27, 2006, 05:38:22 »
ציטוט
ושנית אני לא מאמין שהקב"ה יתן לנו מנוחה עד שלא נכבוש את הגליל כולו ונחזיר אותו לשטח ישראל. הקב"ה יתן לנו שלום בלבנון רק אחרי שהליטאני יהיה כולו בשטח ישראל. אני מאמין שבעל כרחנו נכבוש את השטח. בדיוק כמו שיקרה בעזה וביו"ש. כל פעם שנתנגד לדרך הזו הקב"ה ישפיל אותנו ויבזה אותנו ויחזק את אויבינו.

דברי אמת!

ציטוט

אם התרחיש הזה יהפוך למציאות (חס וחלילה!) אני צופה נס אלוקי---לתושבי יו"ש לא יאונה כל רע, בעוד שבשאר המדינה יהיו אבידות כבדות.  אבל חס וחלילה---הלוואי שלא יקרה כל אסון, ושה' יביא גאולה ב"אחישנה" ולא ימותו יהודים, לא במספרים גדולים ולא במספרים קטנים.

רבותי, ככל שחולף הזמן, המצב מורע.  אנו מחוייבים למצוא לחיים אשה ישראלית, כדי שהוא יוכל לעלות לארץ, לאחד את הקצוות המפוצלים (כמו שאומר עז77) של הכהניסטים, ולהביא למהפכה שקטה שתסלק את הבולשביקים מן השלטון ותביא את הגאולה השלמה והסופית.  לחיים יש את מה שהיה לרב כהנא ולצערנו אין לאף כהניסט בארץ---אש בוערת בעצמותיו וכאריזמה אגדית.  הגיע הזמן לעבור משלב של הצקות לשלטון בסגנון נועם פדרמן למלחמת חורמה בלתי מתפשרת בבולשביקים, וחינוך העם לגבי האמת.  העם בשל לשינוי---הגיעו מים עד נפש.

אין לי ספק שיש הרבה נשים ישראליות אידיאליסטיות בהתנחלויות, נשות אמונה וצניעות שיהיו גאות לשאת לבעל את חיים בן פסח.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 27, 2006, 20:47:42 »
בס"ד
כל הכבוד עז77!!!.
 אתה הגבר היחיד שאני מכיר שמסוגל להבין נשים ואפילו לחזות את התנהגותן ורצונותיהן.

כתב מיכאל בולגקוב בספרו השטן במוסקווה (ברוסית שם הספר מאסטר ומרגרטה): "מה אצטרך לשכב עם השטן שאלה מרגרטה, לא לא ענה בהמות. כל הנשים בעולם היו רוצות לשכב עם השטן. את תהיי מלכת הנשף..."  ;D
GY

עז77

• אורח
« להגיב #11 ב- : נובמבר 27, 2006, 21:42:49 »
בס"ד
כל הכבוד עז77!!!.
 אתה הגבר היחיד שאני מכיר שמסוגל להבין נשים ואפילו לחזות את התנהגותן ורצונותיהן.

כתב מיכאל בולגקוב בספרו השטן במוסקווה (ברוסית שם הספר מאסטר ומרגרטה): "מה אצטרך לשכב עם השטן שאלה מרגרטה, לא לא ענה בהמות. כל הנשים בעולם היו רוצות לשכב עם השטן. את תהיי מלכת הנשף..."  ;D
GY

GY אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף שתשתוק...
« עריכה אחרונה: נובמבר 27, 2006, 22:31:37 על ידי עז77 »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 27, 2006, 22:23:50 »
בס"ד

...כל הנשים בעולם היו רוצות לשכב עם השטן.
אני בטוח שמוחמד (ימח שמו) היה מסכים עם זה...  בקוראן כתובים דברים דומים---שכל הנשים מרושעות מטבען, וסופן גהינום (נשאלת השאלה, אם כך מהיכן יילקחו 72 בתולות לכל מתאבד?   ::)  ).

דעתי האישית---קריאה של ספרות בדיונית באמת מהווה בזבוז זמן, אחרי שבן-אדם מגיע לגיל מסוים.  בתור דובר רוסית אני יודע שבולגקוב הוא אחד הסופרים הגדולים ביותר, וספרו "מאסטר ומרגריטה" הוא אחד הספרים הטובים ביותר שנכתבו אי פעם, אבל בשלב הנוכחי בחיי, אם כבר אני קורא משהו שאינו מכיל דברי תורה, אז לפחות שזה יהיה מדעי הטבע או היסטוריה---מקור שמכיל עובדות.  למשל, ספר מתמטיקה (טוב, במקרה שלי זה חביב עלי במיוחד, וגם חלק מהתחום המקצועי שלי), או ספר על מלחה"ע השניה, או Eurabia של בת יאור (שהייתי צריך לקרוא מזמן...).

אולי גם צריך לקרוא ספרי פילוסופיה, אבל באמת שאין לי סבלנות לזה, במיוחד כשאנחנו רואים איך חברות מערביות שמבוססות על הרעיונות ה"נאורים" וה"מתקדמים" של Locke ודומיו קורסות לנגד עינינו.  "תורה היא אמת, וכל השאר שקר." אמר הרב הי"ד באחד משיעוריו המוקלטים, וככל שחולף הזמן, אני משוכנע בזה יותר ויותר.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 28, 2006, 11:50:36 »
בס"ד
עז77 אני מתנצל שלא הובנתי. התכוונתי לאמר שנשים קשה להבין ולחזות התנהגותן. נתתי דוגמה מספר סאטירי על חיים ברוסיה הקומוניסטית. הדוגמה שהבאתי מתארת את נטיית ליבן של נשים אחרי תאוותן הזמנית, ואינן מתרשמות מזה שאדם הוא צדיק שתורם כל זמנו ומרצו לרעיון חשוב. מסיבה זו אני חושב יהיה יותר קשה לחיים למצא אישה.

נשים שרדפו אחרי הרב כהנא לא עשו זאת בגלל דיעותיו וצדיקותו. אלא בגלל הכאריזמה שלו ויכלתו והצלחתו לשכנע ולהשפיע על אחרים. הן חיפשו להן אדם חזק לבעל.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 28, 2006, 17:38:58 »
... אני מתנצל שלא הובנתי.

זה בסדר.  קורה כאן בפורום לעתים קרובות... ::)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 28, 2006, 21:42:46 »
בס"ד
אכן נכון. דוקא_כך, אתנחם בכך שאתה לפחות הבנת בפעם הראשונה.
GY

עז77

• אורח
« להגיב #16 ב- : נובמבר 29, 2006, 00:47:12 »
... אני מתנצל שלא הובנתי.

זה בסדר.  קורה כאן בפורום לעתים קרובות... ::)

אני לא יודע למה GY, יש לך נטייה לומר דברים בצורה לא הכי סימפטית
גם אם אתה חולק עליי או על חיים, אפשר לומר זאת בדרכי נועם מבלי כל הציניות מסביב.

וחבל, כי באמת מצד אחד אני מוקסם מהכתיבה שלך והשכל שיש לך
ומצד שני משתגע איך לפעמים אתה שולח עקיצות סרקסטיות על אנשים שבעקרון הם בצד שלך.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 29, 2006, 14:42:41 »
בס"ד
לצערי אני אדם ביקורתי וציני וגם פרפקציוניסט ולא תמיד נוח להתפשר עם דיעות אחרות. בקיצור, עוד מטורף. במקום שאני נמצא, כאן בגלות ובבדידות, תכונות כאלו אינן יוצאות דופן במיוחד ואין להתפלא. אני מקווה שכשאחזור לישראל אתמתן ואהיה יותר נוח לאנשים.

יום חמישי הבא יום חג לי ולכם. באים לאסוף את הסמרטוטים העלובים שלי, כולל המחשב הזה ושולחים לישראל. לי חג כי אני עולה לישראל. לכם חג, כי לא תקבלו ממני מיליון הודעות מעצבנות לחודש-חדשיים. יהיה לכם ש-ק-ט... ששששששששששש...... תוכלו להירדם בנחת בפורום הזה....
 ;D
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 29, 2006, 17:16:16 »
בס"ד
לצערי אני אדם ביקורתי וציני וגם פרפקציוניסט ולא תמיד נוח להתפשר עם דיעות אחרות. בקיצור, עוד מטורף. במקום שאני נמצא, כאן בגלות ובבדידות, תכונות כאלו אינן יוצאות דופן במיוחד ואין להתפלא. אני מקווה שכשאחזור לישראל אתמתן ואהיה יותר נוח לאנשים.

יום חמישי הבא יום חג לי ולכם. באים לאסוף את הסמרטוטים העלובים שלי, כולל המחשב הזה ושולחים לישראל. לי חג כי אני עולה לישראל. לכם חג, כי לא תקבלו ממני מיליון הודעות מעצבנות לחודש-חדשיים. יהיה לכם ש-ק-ט... ששששששששששש...... תוכלו להירדם בנחת בפורום הזה....
 ;D
GY
ישר כח, GY, אני ממש מקנא בך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : נובמבר 30, 2006, 18:02:39 »
בתור תושב הצפון אני תומך במלחחמה
וחושב שאוסר לחכות לעוד חטיפת חיילים והפצצות כבדות על קריית שמונה.
אני אישית סבלתי בגלל שממשלת ישראל, חיכתה.
או יותר נכון, חלמה.
6שנים של חלום מאז הבריחה הנוראית מלבנון.
(אז עוד חשבנו שיצאנו כמנצחים, שהרווחנו מזה)
אסור לשתוק מו לידיעה כזו.
צריך להתחיל להעיר את הועלם ולפעול, לפעול, לפעול!
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #20 ב- : נובמבר 30, 2006, 18:08:00 »
אני חייל במודיעין ואני יכול להגיד לכם בוודאות שגם צה"ל מודע לכך שהמלחמה הבאה קרובה מאוד, רק חבל שהוא יעשה את אותם שטויות, כי הבעיה היא לא במפקד או רמטכ"ל זה או אחר, אלא באותו מסמך ו"קוד אתי" בדמות "רוח צה"ל" עם "טוהר הנשק" שלו, שהוא מוסר נוצרי מעוות, כל עוד זה תפיסת היסוד של צה"ל לא ננצח באף מלחמה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 30, 2006, 18:57:34 »
בס"ד
נץ וגאה בזה אתה צודק מאד!
טוהר הנשק, אהבת כל בני האדם כי הם בני אדם, שמירת חיי אדם מעל הכל, רדיפת שלום עם כל העמים בעולם, כל בני האדם שווים, ועוד "עקרונות אוניברסליים" כולם מושגים נוצריים מיסיונריים.

יש לי קרובת משפחה יהודיה. שם משפחתה מימון (מצאצאי הרמב"ם) מאד עשירה. ממש מיליארדרית שיש לה שני ארמונות בשוויצריה והיא חיה שם. אי אפשר לראות שום אדם מהארמון שלה ליד ג'נבה. רק שדות ירוקים. כך השטח שייך לה. בבנק בישראל של למעלה מ 20 מיליון דולארים. יש לה דרכון שויצרי ודרכון אמריקאי. היא המנהיגה של תנועת GRAINS FOR PEACE שתומכת ברעיונות כאלה (לולא שילמה להם הון כסף לא היו בוחרים אותה לשום תפקיד בכלל כי היא יהודיה...). נדמה לי שגם בישראל יש כמה טיפשים שתומכים ברעיון כזה. היא מביאה מספר פעמים כל שנה מאות בני נוער מכל העולם לסמינרים על שלום בין כל העמים בעולם. הסמינר נערך בטירה מפוארת ליד ג'נבה, מרחק כמה ק"מ מהבית שלה. במיוחד קרובים לליבה הסכסוך הישראלי ועוד סכסוך בסומליה. היא מאד מעריכה ואוהבת אותי. כמה פעמים הציעה לי לשלוח את הילדים שלי לשם וסירבתי בנימוס. כל פעם שאני מגיע אליה לביקור הבית מלא רק במוצרים ישראלים כשרים, כולל הסבון באמבטיה והמגבת, ומפיות הנייר, ונייר בשירותים. הכל היא מייבאת במיוחד מישראל לכבוד הביקור שלי אצלה שארגיש בנוח. ניסיתי לשוחח איתה ברצינות פעם ולהניא אותה מהדרך הזו אבל אחרי משפט אחד הבנתי שאין סיכוי. היא בכלל לא מבינה שמה שהיא עושה זה מיסיונריות נוצרית.  המזל היחיד שהיא גרושה ושאין לה ילדים.
GY

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : נובמבר 30, 2006, 23:17:37 »
ציטוט
טוהר הנשק, אהבת כל בני האדם כי הם בני אדם, שמירת חיי אדם מעל הכל, רדיפת שלום עם כל העמים בעולם, כל בני האדם שווים, ועוד "עקרונות אוניברסליים" כולם מושגים נוצריים מיסיונריים.

והכי כואב הוא שהמדינות שהמציאו את כל המושגים המעוותים הללו לא עושות מה שהם מכריחות ומצפות שישראל תעשה, הלאה הצביעות
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : דצמבר 02, 2006, 01:53:35 »
ציטוט

המושגים ה"נוצריים מיסיונריים" האלו מהווים עקרונות חשובים מאוד עבור בני אדם מתורבתים. אבל לפעמים יש לוותר על עקרונות אלו לטובת חיי אדם ושמירה על עצמאותה של המדינה והגנה עליה מפני כיבוש על ידי גורם זר. הערבים והמוסלמים הלא-ערבים לא מאמינים בעקרונות אלו. הם פראי אדם, שונאי אנושות, חיות שאינן יודעות להכיר בערך חיי אדם, מכריזים מלחמות על ה"כופרים" הלא-מוסלמים ולא מאמינים בשוויון בין בני אדם, ולכן עקרונות הללו אינם חלים עליהם כלל.
אנחנו צריכים לשמור על טוהר הנשק, לאהוב את כל בני האדם כי הם בני אדם (בתנאי שם לא אנטישמים כמובן), לשמור על חיי אדם, להיות רודפי שלום ולהאמין בשוויון אך עלינו להאמין בעיקרון נוסף: חיי יהודים אינם הפקר. אנו נכסח כל מי שינסה לפגוע בנו. הערבים הכריזו עלינו מלחמה ועלינו להגן על עצמנו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : דצמבר 02, 2006, 06:17:15 »
מחזק את דבריכם, נץ, GY ו-Luminus.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר