כתב נושא: תשובתי לשאלה של הונלוהוהו השמאלני על איך מטפלים בבוגדים לפי התורה  (נקרא 14343 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיוק איך שאתה מדמיין זאת
צה"ל כמעט עשה זאת במבצע "עופרת יצוקה"
אך הממשלה החליטה לא לבצע

פשוט עוד גזרה לרצח של עוד אחים יהודים

ברור, כי אין לך תירוץ לעשות את זה...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
תשובתי לשאלה של הונלוהוהו השמאלני על איך מ
« להגיב #51 ב- : יוני 26, 2009, 14:44:59 »
ברור, כי אין לך תירוץ לעשות את זה...
לשמאלנים אין תירוץ...
לא אכפת להם שאחים שלהם סופגים 7000 טילים...
נראה מה היה קורה אם היה נוחת גראד ברמת אביב החדשה/אזורי חן/שיכון בבלי/הרצליה פיתוח וכדומה לא עלינו...

תמיד יש ליהודים תירוץ! - וגם כאן יש - החיים של אחיך אינם חשובים?
לך תמות ממחבל מתאבד...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
נו... אז עסקת באיסוף.

אז מה אתה מקשקש על זה שאתה יודע משהו?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נו... אז עסקת באיסוף.

אז מה אתה מקשקש על זה שאתה יודע משהו?

כי אני בהכשרה שלי לימדו אותי דברים שאותך לא לימדו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
מאין אתה יודע מה הכשרתי?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מאין אתה יודע מה הכשרתי?

מה הכשרתך? אמ"ן מחקר?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מעניין שבעולם הערבי מדברים על אחדות ערבית רק כשמדברים על השנאה לישראל או לארה"ב. ומעניין גם שארגון המדינות האסלאמיות הזה אף פעם לא עלה בכותרות, אולי זה בגלל שלאף אחד לא אכפת ממנו כי הארגון הזה הוא סתם סערה בכוס מים כמו הליגה הערבית. אני לא חושב שלקוראן יש כזאת חשיבות אבל אני ממש לא בטוח שזה אכן מאחד אותם, כי את הקוראן יש כמה דרכים לפרש. באשר למצרים, אני מכיר אותה יותר טוב ממך, כי אני כשהייתי בחיל המודיעין בצבא אני הייתי בזירת מצרים. וכל הזמן הזה שהייתי בזירת מצרים אני ממש לא זוכר שהיה אצלנו איזה משהו מעניין חוץ מכמה תרגילים של הצבא או כמה הברחות. אף פעם לא עלתה אצלנו איזו ידיעה שדרשה הפצה לצרכנים בו ברגע או משהו כזה. אני לא חושב שיום יבוא מישהו יבין שהאסלאם הוא איום כי לאף אחד לא אכפת מהאסלאם. בקשר ללנין אני יכול להגיד לך שיש כל מיני דברים שאני חושב שאפשר ללמוד מהקומוניזם אבל מפה ועד להגיד שאני מעריץ את לנין יש מרחק עצום.
אתה שוב מתעלם מהמקורות של ה"פאן ערביזם" (שאכן מת עם מותו של נאצר, יש שיוסיפו אולי גם סאדאת) ששאובים להם עמוקות מהנאציזם, ואם אתה לא מאמין הנה אני מציע לך לראות תכנית בערוץ ההסטוריה שעוסק בדיוק בזה:
1.)
2.)
3.)
4.)
5.)
6.)
7.)
8.)
9.)
10.)
11.)
אני לא יודע איזה כותרות אתה קורא, ארגון המדינות האיסלמיות (OIC) עלה גם עלה בהקשרים שונים, פשוט תריץ חיפוש קצר בגוגל  בנושא, והוא כל כך סערה בכוס מים כהגדרתך, שהאיחוד האירופי מוצא לעצמו עניין לתפור איתו דילים במישורים שונים, תרבותיים, מסחריים, אקדמיים, עינייני הגריה וכו' כו' וכו' בשונה מהליגה הערבית.
"אני לא חושב שלקוראן יש כזאת חשיבות"  :::D :::D :::D, אני חושב שזאת אכן שאלה גדולה מה מלמדים בהכשרה של 8200 אתה נהיה מגוחך יותר מהודעה להודעה.
וזה מראה כמה דלות ידיעותיך בנוגע לאיסלם, בנוגע לתרבות האיסלמית, לתודעה של המוסלמי, וגם באשר לפרשנויות על הקוראן ושאר הכתבים הקאנוניים של האיסלם (אחדית', סוראת ראסול אללה וכו').
ומכאן למצרים, אני לא יודע לאיזה מידע היית חשוף כי אני הייתי מש"ק מודיעין בגזרת הדרום ואני היית חשוף למידע שונה לחלוטין,  מרמת ההכנות הלוגיסטיות של מצרים לקליטה של מאסה אדירה של כוחות בסיני,8 המנהרות  האדירות מתחת לתעלת סואץ, הנשק ממחסני הצבא המצרי שמגיע ביודעין לעזה,  ההסתה הפרועה האנטישמית בתקשורת המצרית, בספרים במערכתצ החינוך המצרית, שפקודת המבצע בתמרון "באדר" החד שנתי של מצרים (שנערך גם אחת לשנתיים עם צבא ארה"ב)  הרב חילי, פקודת המבצע היא חיסול היישות הציונית, כפי שאגב גם הגדירו שרי המלחמה של מצרים לאורך כל כהונתו של מובארכ!, ושוב אתה רק מראה שעסקת באיסוף מודיעין נקודתי, (לא בדיוק מידע רציני לסוג כזה של דיון).
אני מוכן לשים את הכסף שלי על השולחן שאתה לא מכיר טוב ממני את מצרים, הן מהפאן המודעיני,  והן בהכרה במישור ההסטורי והידע הכללי אודותיה.
או.קיי, עצם זה שאתה חושב שיש מה ללמוד מהקומוניזם כבר מדליק אצלי נורות אדומות בוהקות ומצלצלות.
ולגבי לנין עצמו, אני עדיין טוען שהוא מורך ורבך גם אם אתה לא מוכן להכיר בזה וגם אם תודעתית אתה לא מעריץ אותו (דבר שאני מפקפק בו מאוד).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
תפקידי הצבאי וההכשרות שעברתי בפרט, אינן מעניינך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה שוב מתעלם מהמקורות של ה"פאן ערביזם" (שאכן מת עם מותו של נאצר, יש שיוסיפו אולי גם סאדאת) ששאובים להם עמוקות מהנאציזם, ואם אתה לא מאמין הנה אני מציע לך לראות תכנית בערוץ ההסטוריה שעוסק בדיוק בזה:
1.)
2.)
3.)
4.)
5.)
6.)
7.)
8.)
9.)
10.)
11.)
אני לא יודע איזה כותרות אתה קורא, ארגון המדינות האיסלמיות (OIC) עלה גם עלה בהקשרים שונים, פשוט תריץ חיפוש קצר בגוגל  בנושא, והוא כל כך סערה בכוס מים כהגדרתך, שהאיחוד האירופי מוצא לעצמו עניין לתפור איתו דילים במישורים שונים, תרבותיים, מסחריים, אקדמיים, עינייני הגריה וכו' כו' וכו' בשונה מהליגה הערבית.
"אני לא חושב שלקוראן יש כזאת חשיבות"  :::D :::D :::D, אני חושב שזאת אכן שאלה גדולה מה מלמדים בהכשרה של 8200 אתה נהיה מגוחך יותר מהודעה להודעה.
וזה מראה כמה דלות ידיעותיך בנוגע לאיסלם, בנוגע לתרבות האיסלמית, לתודעה של המוסלמי, וגם באשר לפרשנויות על הקוראן ושאר הכתבים הקאנוניים של האיסלם (אחדית', סוראת ראסול אללה וכו').
ומכאן למצרים, אני לא יודע לאיזה מידע היית חשוף כי אני הייתי מש"ק מודיעין בגזרת הדרום ואני היית חשוף למידע שונה לחלוטין,  מרמת ההכנות הלוגיסטיות של מצרים לקליטה של מאסה אדירה של כוחות בסיני,8 המנהרות  האדירות מתחת לתעלת סואץ, הנשק ממחסני הצבא המצרי שמגיע ביודעין לעזה,  ההסתה הפרועה האנטישמית בתקשורת המצרית, בספרים במערכתצ החינוך המצרית, שפקודת המבצע בתמרון "באדר" החד שנתי של מצרים (שנערך גם אחת לשנתיים עם צבא ארה"ב)  הרב חילי, פקודת המבצע היא חיסול היישות הציונית, כפי שאגב גם הגדירו שרי המלחמה של מצרים לאורך כל כהונתו של מובארכ!, ושוב אתה רק מראה שעסקת באיסוף מודיעין נקודתי, (לא בדיוק מידע רציני לסוג כזה של דיון).
אני מוכן לשים את הכסף שלי על השולחן שאתה לא מכיר טוב ממני את מצרים, הן מהפאן המודעיני,  והן בהכרה במישור ההסטורי והידע הכללי אודותיה.
או.קיי, עצם זה שאתה חושב שיש מה ללמוד מהקומוניזם כבר מדליק אצלי נורות אדומות בוהקות ומצלצלות.
ולגבי לנין עצמו, אני עדיין טוען שהוא מורך ורבך גם אם אתה לא מוכן להכיר בזה וגם אם תודעתית אתה לא מעריץ אותו (דבר שאני מפקפק בו מאוד).

גם אני שמעתי על הקשר בין הנאציזם לפאן ערביות. מתיאס קונצל, המתחסד הכי צבוע בעולם, כותב על זה בספר שלו "ג'יהאד ושנאת יהודים". אבל עדיין נאציזם ופאן ערביות הם שתי דיציפלינות שונות.
אני באמת לא חושב שזה חשוב מה כתוב בקוראן, כמו שזה גם לא חשוב מה כתוב בתנ"ך או בברית החדשה. בהכשרות של 8200 לא למדו אותנו על הקוראן (כי זה לא נראה להם רלוונטי ובצדק), אבל מה שכן למדו אותנו זה אידאולוגיות של כל מיני ארגונים וגם קצת היסטוריה מוסלמית. כל המידע שאתה אמרת שהיית חשוף אליו בזירת מצרים גם אני הייתי חשוף אליו, אז אל תגיד לי שאתה יודע יותר טוב ממני על מצרים. אני מודה שמאז שכחתי קצת, אבל את הדברים החשובים אני חושב שאני עדיין זוכר.
אני מודה שלא הייתי רוצה לחיות תחת משטר קומוניסטי, אבל אני עדיין חושב שבתיאוריה יש הרבה מה ללמוד מהאידאולוגיה הזאת. ובאשר ללנין עצמו, אני לא מעריץ אותו, כי הוא היה כמו מורך ורבך חיים בן פסח - מנותק מהמציאות.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תפקידי הצבאי וההכשרות שעברתי בפרט, אינן מעניינך.

אם זה לא ענייני מטעמי ב"ש או ב"מ אני יכול להבין. אבל אם לא, אז אל תתפוס עליי תחת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ תוכל להרחיב קצת על החלק של חיסול התרגול לשם חיסול היישות הציונית?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אתה זה שתופס פה תחת על אנשים, תקרא את ההכרזות שלך על הידע הרב שאתה סבור שעבר תחת עינייך ולא תחת עיניהם של אחרים.

ומטעמי ב"מ.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
גם אני שמעתי על הקשר בין הנאציזם לפאן ערביות. מתיאס קונצל, המתחסד הכי צבוע בעולם, כותב על זה בספר שלו "ג'יהאד ושנאת יהודים". אבל עדיין נאציזם ופאן ערביות הם שתי דיציפלינות שונות.
אני באמת לא חושב שזה חשוב מה כתוב בקוראן, כמו שזה גם לא חשוב מה כתוב בתנ"ך או בברית החדשה. בהכשרות של 8200 לא למדו אותנו על הקוראן (כי זה לא נראה להם רלוונטי ובצדק), אבל מה שכן למדו אותנו זה אידאולוגיות של כל מיני ארגונים וגם קצת היסטוריה מוסלמית. כל המידע שאתה אמרת שהיית חשוף אליו בזירת מצרים גם אני הייתי חשוף אליו, אז אל תגיד לי שאתה יודע יותר טוב ממני על מצרים. אני מודה שמאז שכחתי קצת, אבל את הדברים החשובים אני חושב שאני עדיין זוכר.
אני מודה שלא הייתי רוצה לחיות תחת משטר קומוניסטי, אבל אני עדיין חושב שבתיאוריה יש הרבה מה ללמוד מהאידאולוגיה הזאת. ובאשר ללנין עצמו, אני לא מעריץ אותו, כי הוא היה כמו מורך ורבך חיים בן פסח - מנותק מהמציאות.
קראתי את ספרו של קונצל (הספר יושב יחד עם שאר ספרי ההסטוריה שלי במדף מיוחד אצלי בבית) למרות שאני לא מסכים עם התזה שלו (שאנטישמיות המוסלמית והטרור המוסלמי והיחס למערב, הוא נגזרת של יחסי הגומלין עם גרמניה הנאצית ושזה לא תופעה שכבר הייתה קודם לכן באיסלם מאות בשנים לפני כן מעליית מוחמד) ועוד כמה דברים קטנים, בגדול הוא מדייק בפרטים כשלעצמם
לא הבנתי למה הוא מתחסד וצבוע כלשונך? אשמח אם תפרט למה.
נאציזם  ופאן ערביות זה ממש לא שני דיסיפלינות שונות פאן הערביות נבעה ישירות מהנאציזם וקיבלה ממנה את כל השראתה, זה שונה כמובן מהאיסלמיזם שזה אכן דיסיפלינה שונה לחלוטין (אתה עושה כאן סלט ביניהם) ומקורותיה לפני 1400 שנה ולא בנאציזם שלא כמו הפאן ערביות החילונית, למרות שיש לה כמה שורשים קטנים באיסלם כשלעצמו.
אם אתה לא לומד מה כתוב בקוראן ואיך מבינים אותו באיסלם, אתה לעולם לא תלמד איך להלחם בהם והטיעון הזה שלך כל כך מטופש שאני לא יודע מאיפה תפיסה כל כך חסרת אחריות נובעת.
זה שצה"ל לא מלמד את זה, לא הופך אותו לצודק, וזה רק שוב ושוב ושוב חושף את ערוותו של המודיעין הישראלי שנכשל פעם אחר פעם  לחזות תהליכים באיסלם (אם אתה לא לומד אותם לעומק עם כל הכלול, אז היומרה שלך להבין אותם היא אינפנטילית לחלוטין).
לגבי מצרים, כפי שראית בהודעתי הקודמת, הבאתי כמה דוגמאות לתהליכים בעיתיים  במצרים לגבינו, דברים שאתה מתעלם מהם במפגיע משום מה, לא מעיד על אינטלגנציית יתר.
מה שיש ללמוד מהאידאולוגיה הקומוניסטית זה נטו בשביל הידע הכללי/אינטלקטואלי, ואיך להלחם בנבלות עם האידאולוגיה הזאת וכמובן איך למנוע כל מימד של אופציה של תפיסת מכפילי כח על ידם.
חיים בן פסח הוא לא מורי ורבי, כנ"ל לא הרב כהנא, לא יודע אם שמת לב, כפי שטרחתי להדגיש חזור ושנו בפורום הזה.
חיים בן פסח לא מנותק מהמציאות, אלא מנתח אותה בצורה מדוייקת למדי, ולנין עיצב את המציאות לכל העולם עד היום, ולגבי הערצתך אליו אני חוזר ומדגיש, כפי שכתבתי כבר קודם פעמיים גם אם אינך מעריץ אותו או רואה בו מורה דרך באופן אפיסטימולוגי, בין כה וכה מתוך ניתוח הרטוריקה שלך עולה בבירור שתורתו משפיעה עליך עמוקות ולפיכך הוא מורך ורבך וכל זה מתוך היקש לוגי,  וממש לא מטרידות אותי ההכחשות שלך בנדון.
« עריכה אחרונה: יוני 28, 2009, 18:17:41 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ תוכל להרחיב קצת על החלק של חיסול התרגול לשם חיסול היישות הציונית?
תמרון "באדר" הוא תמרון חד שנתי (או דו שנתי, תלוי בשיתוף האמריקני בתרגיל) רב חילי של מצרים המדמה מלחמה מול צבא בעל מאפיינים מערביים (שארה"ב מגלמת אותו לצורך התרגול כשהיא נוטלת בו חלק).
מטרת התרגול (הגדרת מדוייקת של המטרה בכל תרגול כפי שידוע ומבוצע גם בצה"ל, הוא חלק עיקרי של התרגול) כפי שמוגדרת בפקודת המבצע הוא: "חיסול היישות הציונית" (כשאמריקנים מגלמים את צה"ל לצורך התרגיל).
יעד זה גם הוגדר כמה וכמה פעמים על ידי שר המלחמה המצרי (שים לב אצל מדינות ערב, זה תמיד "שר המלחמה" ולא "שר הבטחון" או "שר ההגנה") התורן לפני התמרון הנ"ל.
למונח "באדר" משמעויות ההסטוריות בהכרה הכלל איסלמית, זהו קרב מפורסם של חיילותיו של מוחמד נגד שבט בני קורייש (נגדם הפר מוחמד את ההסכם חודייביה המפורסם) שבו חיילות מוחמד היו מיעוט של 1:3 ובכל זאת הם ניצחו וזה כמובן לאחר שידם הייתה על התחתונה בתחילה, מוחמד עודד אותם להלחם ולהתחזק בשם אללה (הוא ביקר את רמת אמונתם בהפסד הראשוני) והם בסוף התגברו ונצחו וחיסלו את שבט קורייש בסופו של דבר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #64 ב- : יוני 28, 2009, 08:01:29 »
תמרון "באדר" הוא תמרון חד שנתי (או דו שנתי, תלוי בשיתוף האמריקני בתרגיל) רב חילי של מצרים המדמה מלחמה מול צבא בעל מאפיינים מערביים (שארה"ב מגלמת אותו לצורך התרגול כשהיא נוטלת בו חלק).
מטרת התרגול (הגדרת מדוייקת של המטרה בכל תרגול כפי שידוע ומבוצע גם בצה"ל, הוא חלק עיקרי של התרגול) כפי שמוגדרת בפקודת המבצע הוא: "חיסול היישות הציונית" (כשאמריקנים מגלמים את צה"ל לצורך התרגיל).
יעד זה גם הוגדר כמה וכמה פעמים על ידי שר המלחמה המצרי (שים לב אצל מדינות ערב, זה תמיד "שר המלחמה" ולא "שר הבטחון" או "שר ההגנה") התורן לפני התמרון הנ"ל.
למונח "באדר" משמעויות ההסטוריות בהכרה הכלל איסלמית, זהו קרב מפורסם של חיילותיו של מוחמד נגד שבט בני קורייש (נגדם הפר מוחמד את ההסכם חודייביה המפורסם) שבו חיילות מוחמד היו מיעוט של 1:3 ובכל זאת הם ניצחו וזה כמובן לאחר שידם הייתה על התחתונה בתחילה, מוחמד עודד אותם להלחם ולהתחזק בשם אללה (הוא ביקר את רמת אמונתם בהפסד הראשוני) והם בסוף התגברו ונצחו וחיסלו את שבט קורייש בסופו של דבר.

איזה יופי שיש לנו בני ברית כאלה נאמנים. יש איזשהו דיווח בתקשורת על התרגיל הזה?
« עריכה אחרונה: יוני 28, 2009, 08:04:12 על ידי m4a1 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #65 ב- : יוני 28, 2009, 08:27:26 »
איזה יופי שיש לנו בני ברית כאלה נאמנים. יש איזשהו דיווח בתקשורת על התרגיל הזה?
הם מעולם לא היו בני בריתנו, זה אסור גם מהבחינה האיסלמית שיהיו להם בני ברית מקרב הכופרים.
והתקשורת בדר"כ לא תדווח על דבר כזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #66 ב- : יוני 28, 2009, 08:41:39 »
הם מעולם לא היו בני בריתנו, זה אסור גם מהבחינה האיסלמית שיהיו להם בני ברית מקרב הכופרים.
והתקשורת בדר"כ לא תדווח על דבר כזה.

התכוונתי לאמריקאים, מה המניע של האמריקאים לעזור להם בדבר כזה?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : יוני 28, 2009, 17:29:30 »

הם רוצים בעל ברית חזק במזרח התיכון

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #68 ב- : יוני 28, 2009, 18:13:33 »
pax americana - על משקל pax romana (שלום נוסח אמריקה) שמושתת על בסיס עקרון חמש (מלשון חימוש), ממן (מלשון מימון- בעל המאה הוא בעל הדעה) ומשול כל זה על משקל השיטה הרומית לשלטון בפרובינציות שלה (הפרד ומשול).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל ככה הרומאים נפלו בסוף אותם ברברים שהם חימשו הפילו אותם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אבל ככה הרומאים נפלו בסוף אותם ברברים שהם חימשו הפילו אותם.
בינגו, הגולם קם על יוצרו
אלוף מיל. בני פלד ז"ל