כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 43371 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #150 ב- : יולי 22, 2009, 22:48:33 »
שלום חיים התרשה לי לשאול אותך שאלה נוספת?
מה לפי דעתך הפקודות שחייל בצה"ל חייב לסרב למרות העונש החמור יחסית?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #151 ב- : יולי 22, 2009, 23:00:03 »
לכבוד חיים בן פסח מנהיג הימין האמיתי.הצלחת בעבר לחזות אירועים היסטורים כמו הפיגוע בתאומים ובחירת אובאמה,למרות שאינך נביא או בן נביא נסה לומר לנו אם לדעתך אובאמה והדמוקרטים יבחרו שוב בבחירות הכלליות ולסנאט ולקונגרס,ואם לא מהי הסיבה שתפיל אותם ואיך?האם אנחנו הקטנים יכולים לעשות משהו,תנועתנו או אנחנו כיחידים?תרומה כספית או פעילות?
האם הקב"ה יעניש את אובאמה והוא ירצח?כיצד בכלל יש להתייחס אליו?להתעלם ממנו?לריב איתו?להחרים אותו?האם על נתניהו להחזיר את השגריר מוושינגטון או להפציץ את הכור האירני בכוונה להכשיל את אובאמה?האם עלינו לגרש את הערבי מיטשל מהארץ כפרסונה נון גרטה(אישיות בלתי רצויה)?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #152 ב- : יולי 22, 2009, 23:14:23 »
שלום חיים היקר הי"ו :old_smiley:
ראשית כל רציתי להודות לך על תשובותיך המעולות והראויות לשבח אני מאוד מעריך אותך ותומך נלהב שלך.
ברצוני לשאול מה אפשר לעשות בכדי להעלות אותך לארץ הקודש? מתי תממש את חלומך הגדול וניפעל כאן יחד?
האם אנו בא"י בפורום יכולים לעזור בעלייתך לא"י מפני שזהו צעד מאוד חשוב ומשמעותי בפיתוח תנועתינו?
 :old_smiley:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #153 ב- : יולי 23, 2009, 00:01:44 »
בס"ד

שלום לך חיים ידידי היקר מה-שלומך?הפעם שאלתי אלייך היא:האם אתה בקשר עם מיכאל קליינר? כי לפי-דעתי כדאי לנו ליצור קואליציה של ימנים-אמיתיים כמוך וכמו מיכאל קליינר,ברוך מרזל מיכאל בן-ארי ומשה פייגלין, בכדי לקדם את האינטרסים המשותפים לנו.

לפי מה שהבנתי מיכאל קליינר כרגע עדיין עומד בראשות תנועת "חירות" והוא טוען שהוא יוצא להסברה בחו"ל האם הוא הגיע גם לארה"ב חיים? ואם כן מדוע אתה לא הולך לדבר איתו ולהתייעץ איתו?
אני חושב שכדאי לנו מאוד ליצור קשרים עם מיכאל קליינר,ברוך מרזל,מיכאל בן-ארי ומשה פייגלין נכון חיים?

והאם מיכאל קליינר וברוך מרזל מכירים אותך אישית ואת JTF ?
והאם יצא לך לדבר איתם?

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #154 ב- : יולי 23, 2009, 12:07:27 »
חיים שלום,

בהמשך לשאלה של דניס בה הוא צטט אותי,
רציתי לדעת מה דעתך על גנדי (רחבעם זאבי)  ז"ל?

תודה רבה ושבוע טוב,

ניאו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #155 ב- : יולי 25, 2009, 20:10:21 »
שאלה לי אליך חיים..
אני לא מבין למה כשיהודי הורג ערבי שמים אותו מאסר עולם וחדר מבודד וכשערבי הורג יהודי בקושי שנה ואם כבר שמים אותו יותר משנה אז שמים אותו עם עוד 3 ערבים בחדר ממוזג עם טלויזיה נמאס מהלקקנות הזאת..שמאלנים נמאסתם.
הימינים האמיתיים זה ימני קיצוני ולא ימנים רגילים שרוצים שלום כמו השמאלנים..
אני בתור אוהד ביתר שרנו מוחמד מת באמצע משחק נגד המוחמדים(בני סכנין) והפחיתו לנו נקודות
כשהם שרו באמצע ההמנון לא עשו להם כלום
כששחקני בני סכנין גנבו מהדיוטי פרי בשמים לא עשו להם כלום למה?כי הם ערבים ימח שמם אם זה היה יהודי בטח היו שמים אותו 7 שנים על גניבה אפילו לחקירה לא לקחו אותם נמאס מהלקקנות הזאת של הממשלה של התשקורת של המשטרה

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #156 ב- : יולי 25, 2009, 20:49:01 »
חיים יש לי רעיון כיצד להפיץ את התנועה בציבור הדתי (לא שבציבור החילוני פחות חשוב להפיץ אך תשמע את הרעיון) איני יודע אם כבר חשבו על זה או לא
מה דעתך להוציא עלון כמו העלונים של שבת בבית כנסת.
כותרת העלון תיהיה תנועת הימין הימין האמיתי בעלון יפורסם את העקרונות שלנו על א"י את מחויבותינו לא לסור מדרך התורה בעלון נתמוך במתנחלים ויתווספו לתוכו פרשות על הימין המזוייף ועל
מדורי החדשות וכמובן ינתן בעלון מדור על פרשת השבוע ועוד הלכה או מוסר מה דעתך על כך אני חושב שזהו רעיון מצויין העלון יהיה מקביל לעלון א"י שלנו בראשות הרב דב וולפא
אך הוא יתמקד אך ורק בתנועתינו ובאידיאולוגיה שלנו.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #157 ב- : יולי 26, 2009, 00:15:53 »
חיים יש לי רעיון כיצד להפיץ את התנועה בציבור הדתי (לא שבציבור החילוני פחות חשוב להפיץ אך תשמע את הרעיון) איני יודע אם כבר חשבו על זה או לא
מה דעתך להוציא עלון כמו העלונים של שבת בבית כנסת.
כותרת העלון תיהיה תנועת הימין הימין האמיתי בעלון יפורסם את העקרונות שלנו על א"י את מחויבותינו לא לסור מדרך התורה בעלון נתמוך במתנחלים ויתווספו לתוכו פרשות על הימין המזוייף ועל
מדורי החדשות וכמובן ינתן בעלון מדור על פרשת השבוע ועוד הלכה או מוסר מה דעתך על כך אני חושב שזהו רעיון מצויין העלון יהיה מקביל לעלון א"י שלנו בראשות הרב דב וולפא
אך הוא יתמקד אך ורק בתנועתינו ובאידיאולוגיה שלנו.
אני איתך תומך בראיון אחי!
אחלה של רעיון

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #158 ב- : יולי 26, 2009, 16:19:52 »
שלום ידידי היקר חיים הי"ו, בתור ר"מ, מה היו היחסים שלך עם רוסיה וסין?

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #159 ב- : יולי 26, 2009, 16:42:29 »
לחיים היקר שלום, שאלתי היא כזאת:
אני מסכים שאין אפילו מפלגה אחת במדינה הזאת שמייצגת את הדיעה האמיתית של רוב העם, אבל בבחירות אין מה לעשות, צריך להצביע למישהו, ואם כולנו לא נצביע אז הערבים יזכו בהרבה מנדטים חס וחלילה, ואני מודה שאני אישית הצבעתי לפיפי נתניויו ולא בגלל שאני תומך בו, אלא בגלל שלא רציתי את ציפורה שפיצר כראש ממשלה, למרות שאין לי מושג אם בדיעבד זה נכון מה שעשיתי, אז מה לעשות? למי כן כדאי להצביע במצב כזה שהכהניסטים לא מתמודדים בבחירות?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #160 ב- : יולי 26, 2009, 22:46:31 »
בס"ד
חיים הצדיק שלום!
שאלתי היא כזאת:
למה מזכירים את יום הזיכרון ליצחק רבין כל שנה מספיק הנוער כבר נמאס לו לא מכיר אותו זה כבר נמאס
למה מזכירים בנאדם שרצח בדם קר 19 ניצולי שואה לוחמי האצ"ל,למה מזכירים בנאדם שנטש את חבריו בשדה קרב?
למה מזכירים בנאדם שהביא עלינו 80 אלף מרצחים יהודים,שבגללו כל שבוע היה פיגוע,למה מזכירים בנאדם שנתן נשק לאוייב הערבי?
למה לא מזכירים צדיק כמו כהנא למה לא מזכירים את היום שרחבעם זאבי נרצח בדגש על נרצח או את היום שכהנא נרצח בדגש על נרצח הי"ד..
מזה יום הזיכרון ליצחק רבין?
בנאדם שכמעט הביא עלינו אסון אבל ברוך ה' זה לא קרה והכל בזכותו של הצדיק יגאל עמיר
מדינה אחת לעם אחד!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #161 ב- : יולי 27, 2009, 16:31:20 »
בס"ד
אני מאד מאוכזב מזה שלא שוללים לערבים את האזרחות
הם טרוריסטים אין כזה דבר ערבי ישראלי ערבי זה ערבי הם זורקים על יהודים נעליים ואבנים הם מניפים דגל פלסטין הם לא נאמנים למדינה למה לא שוללים להם את האזרחות אני מאוכז מהתנהלותה של הממשלה :'(

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #162 ב- : יולי 29, 2009, 20:44:33 »
חיים שלום,
עיינת בערכך בויקיפדיה האנגלי וצויין שם שנכלאת על כך שפוצצת מטרות מצריות בארה"ב כמחאה על הנסיגה הצפויה מחצי האי סיני.  זאת בנוסף כמובן לפיצוץ מטרות רוסיות שנעשה בהמשך.

האם כך הם פני הדברים?

תודה ושבוע טוב,

ניאו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #163 ב- : יולי 30, 2009, 16:19:42 »
חיים שלום,
עיינת בערכך בויקיפדיה האנגלי וצויין שם שנכלאת על כך שפוצצת מטרות מצריות בארה"ב כמחאה על הנסיגה הצפויה מחצי האי סיני.  זאת בנוסף כמובן לפיצוץ מטרות רוסיות שנעשה בהמשך.

האם כך הם פני הדברים?

תודה ושבוע טוב,

ניאו
בס"ד
מצטרף לשאלה של ניאו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #164 ב- : יולי 30, 2009, 16:37:03 »
בס"ד
חיים היקר שלום!
אני מתבייש בממשלה הזאת :'( היא מלקקת לערבים יותר מדיי ובכלל לא צריך ללקק להם
אני שואל אותך מתי יבוא הכהניסט הבא? בע"ה  כי עד שלא יבוא אנחנו בצרות חס וחלילה ממשלת פיפי לזבל

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #165 ב- : יולי 31, 2009, 06:21:56 »
בשמו של therealyemini:

מה היא הסיבה שהשלטונות מונעים ממך לעלות לארץ ?
הרי אתה יהודי לא ? ולכל יהודי בעולם מותר לעלות לארץ...
אני לא מבין את הממשלה המפגרת שלנו
ישלנו טרוריסטים בארץ וטרורסיטים אפילו בתוך הכנסת ולך לא נותנים להגיע לארץ...
אז אתה יכול להסביר לי בקשה למה לא נותנים לך לעלות ואם אתה יכול לתבוע את הממשלה בגלל השמצה\עוול שנוצר לך ?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #166 ב- : יולי 31, 2009, 17:29:27 »
בס"ד
חיים שלום רב!
כידוע לך כשאהוד ברח כרה"מ,ברח מלבנון,הוא השאיר מאחור גם את חיילי צד"ל שהיו בעלי ברית חשובים של צה"ל במשך כל הנוכחות הישראלית בלבנון ולחמו עם צה"ל ביחד נגד האוייב הערבי הנאצי של חיזבאללה יש"ו שר"י.חיילי צד"ל נזנחו והופקרו לערבים בלבנון,וכאלו שעברו לישראל קיבלו מהממשלה יחס מזלזל ומתנשא...האם זה צודק להתייחס כך אליהם? כיצד הימין האמיתי היה מתייחס לאנשים אלו?
                                                                                                                      תודה רבה!
                                                                                                                          דניס.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #167 ב- : אוגוסט 02, 2009, 00:28:08 »
בס"ד
חיים היקר שלום רב!
בוגדיי שלום עכשיו מפגינים נגד גירוש הפליטים הסודנים ימח שמם וזכרם בגירוש ב2005 הם לא הפגינו
אני רוצה לשאול אותך מה אתה חושב עליהם?
ועוד שאלה האם זה נכון שכל מי שנתן יד בגירוש ה' ינקום בו ?
ככה שמעתי והראשון הוא אריק שרון ימח שמו וזכרו
זו שאלתי לשבוע הזה אל תשים לב לשאלות שמעל ל2 השאלות שלי שמעל תענה רק על זה
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2009, 11:49:20 על ידי ביתר-לעד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #168 ב- : אוגוסט 02, 2009, 00:41:22 »
בס"ד

שוב שלום לידידי היקר חיים בן-פסח הי"ו והפעם הרצה לשאול אותך:האם אתה סובל מהטרדות ואיומים של ערבים מוסלמים נאצים יש"ו-שר"י ושל כל מיני אנטישמים ונאצים למיניהם? ואם כן איך אתה מגיב להם?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #169 ב- : אוגוסט 02, 2009, 04:40:22 »
שלום, חיים היקר.

כשנהיה בשילטון, נעודד את רוב הערבים להגר, אבל לא נעודד את הערבים הטובים ונאמנים שיוצאים מהכלל להגר. איך אנחנו נדע איזה ערבים לא לעודד להגר?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2009, 05:06:59 על ידי Moshe92 »

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הפנתרים השחורים # wil be back
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #170 ב- : אוגוסט 03, 2009, 16:44:26 »
חיים שלום
יש לי הצעה לשיפור ושידרוג הימין האמיתי
דבר ראשון אתה צריך למקד את כל הזעם ודברים אל האנשים זה על שנאת החינם והאפליה והדיכוי העמוק נגד המזרחיים ולעזוב את נושא הערבים בצד כי הערבים הם נושא אחד הקדוש ברוך הוא יודע למה הערבים עדיין חיים בינינו וזה נושא שיפתר בשניה אם רק נרצה לעומת זאת הממסד עשה מקרה קין והבל למזרחים במישור הכלכלי והרוחני ולכן אתה צריך למקד את כל האתר הזה לנושא הזה זה יעלה לנו פלאי את מספר החברים ויקדם אותנו לאפשרות להיות מפלגה של ממש אגב אני הייתי שמח להיות מספר 2 בבוא היום
אם האריה ישאג מי לא ירא !!!

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #171 ב- : אוגוסט 04, 2009, 17:19:16 »
לחיים היקר שלום
סתם שאלה של סקרנות.
מאיפה אתה יודע כל כך טוב עברית? גם לקרוא טוב, וגם לדבר טוב, הרי מעולם לא גרת בישראל, ואומנם כבר טענת שהעברית שלך על הפנים, אבל תרשה לי להפתיע אותך שבתור אחד שלא גר מעולם בישראל אני חושב שהעברית שלך מצוינת. ונכון שישראלים ברובם כן יודעים אנגלית ,אבל תסכים איתי שיותר קשה ללמוד עברית מאשר ללמוד אנגלית, שכן אנגלית זאת שפה ששומעים אותה בכל מקום , בשירים,  בתוכניות טלויזיה וכו"י.
בקיצור איך למדת עברית כל כך טוב?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #172 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:11:34 »
שלום רב חיים,

האם אתה מכיר בעובדה שירדן היא מדינה ערבית פלסטינאית לכל עניין ודבר ? לדעתי בכל פעם שאתה מזכיר את ירדן אתה מציין שזו מדינה לא חוקית על אדמת א"י, אבל לדעתי יותר חשוב לצורך העניין להדגיש שזו מדינה ערבית פלשתינית שגדולה פי 4 ממדינת ישראל. הערבים טוענים שאין למליוני הפליטים הפלשתינים לאן ללכת- אז זהו שיש להם לאן ללכת.  ואם כבר מסכימים על כך שהעם הפלשתיני צריך להתמקם מחדש, אז המקום הכי סביר בעבורם הוא ירדן. קצת באותו עניין, מה לדעתך היה קורה לו ישראל הייתה מאפשרת לאש"פ להשטלת על ירדן ב1969 ? אני באופן אישי חושב שההצלה של השלטון ההאשמי בירדן הייתה מחדל חמור פי כמה מהמחדל של הממשלה ערב מלחמת יוה"כ.

נ.ב. אני קצת חולק על דעתך שאין עם פלשתינאי. אמנם השם שלו זו גניבה אירונית וכל כולו תוצר מלאכותי ומכוון של מדינות ערב, אבל המצב הוא שכיום יש אנשים שזו הזהות שלהם ולמרות שכל מה שהם מאמינים בו הוא שקר, הם מתמסרים לו בכל מעודם ומוכנים לרצוח ולהקריב חיים כולל של עצמם בשם הרעיון המעוות שלהם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #173 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:04:55 »
בס"ד
שלום לידידי היקר חיים בן פסח הי"ו. רציתי לשאול אותך שאלה שקשורה לאשכולות שנפתחו בזמן האחרון, בתור ר"מ, איך היית מאחה או מרפא את הפצעים שנוצרו ע"י השלטון הקומוניסטי כדי לסכסך בין יהודים אחים יקרים ("עדות" למיניהן)? איך היית מפסיק את השנאה הבין-עדתית הזו?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #174 ב- : אוגוסט 05, 2009, 19:28:24 »
שלום חיים
רציתי לשאול מה דעתך על מנחם בגין?
אשמח אם תוכל להרחיב בבקשה.