כתב נושא: נץ איזה טילים יש לישראל?  (נקרא 14150 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נץ איזה טילים יש לישראל?
« ב- : פברואר 18, 2009, 22:34:39 »
כתגובה קונבנציונלית על טילי סקאד.לא טיל נגד טיל.אלא טילים שיכולים להגיע לאירן?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #1 ב- : פברואר 18, 2009, 23:17:13 »
מה זה משנה עם יש לך סכין או פצצת אטום כשאין לך אומץ להשתמש באף אחד מהם

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #2 ב- : פברואר 18, 2009, 23:23:52 »
יש לנו טילי יריחו 3 עם ראש נפץ גרעיני שמכסים כל נקודה באיראן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #3 ב- : פברואר 19, 2009, 01:36:55 »
יש לנו טילי יריחו 3 עם ראש נפץ גרעיני שמכסים כל נקודה באיראן.
יש לנו טילים (שיוט- סופר פופאי, ובליסטיים מסדרת יריחו שמגיעים לאיראן)אבל לישראל אין את הקילר אינסטינקט, כך שלהחזיק בזה לא שווה כמעט דבר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #4 ב- : פברואר 19, 2009, 10:18:42 »
טיל כזה יכול להוריד את הכור?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #5 ב- : פברואר 19, 2009, 10:51:46 »
טיל כזה יכול להוריד את הכור?
כמה טילים כאלה, כן, בתכל'ס זה נועד להיות חמוש ברש"ק אב"כ כדי ליצור נזק סביבתי גדול, ולא קונבנציונלי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #6 ב- : פברואר 19, 2009, 11:06:27 »
חח נץ אם אפשר לשאול מאיפה הידע הנרחב בטילים ובבונקרים של האיראנים?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #7 ב- : פברואר 19, 2009, 11:10:32 »
חח נץ אם אפשר לשאול מאיפה הידע הנרחב בטילים ובבונקרים של האיראנים?
מחלת נפש שקוראים לה- רעב לידע או Knowledge bulimia
אינטרנט, אינצקלופדיות, ספרי הסטוריה ועיון, צבא ותערוכות צבאיות (הייתי גם מש"ק מודיעין בצבא, ואבא שלי איש צבא הקבע לשעבר בדרגה בכירה), עיתונים וכתבי עת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #8 ב- : פברואר 19, 2009, 16:26:56 »
לישראל ישנם מגוון טילים בליסטיים, חלקם ידועים אבל ידוע עליהם מעט ,ואחרים ידוע שקיימים אבל חוץ ממי שצריך לדעת ומשמועות אף אחד לא יודע עליהם כלום,  הניסוי שהיה לפני שנה כמדומני מוכיח כבר מעל לכל צל של ספק שישראל יכולה להגיע לכל נקודה שתרצה , אפילו בלי שימוש במשגר לווין (זאת אומרת לשגר לווין או כמה לווינים עמוסים כל טוב...דבר שתאורתי אפשרי אם בא לך להנחית מכת מחץ בבת אחת בטווח של חצי שעה )  וכמובן שאפילו הגרסאות העתיקות של היריחו אם אתה משגר אותם עם שביט הם מגיעים למרחקים די ארוכים, היריחו שלוש ידוע עליו מעט מאד אך הוא מתקדם בכמה דורות ,וכבר בדור הראשון כמדומני הטיל כיסה את איראן

זה לא בעייה להרכיב רש"ק חודר מבנים תת קרקעיים ובונקרים על אחד מהטילים הבליסטים שפיתחנו , ומן הסתם יש להניח שיש אפילו כמה סוגים שנועדו בדיוק לזה

לא חושב שהאיראנים ירצו לשחק איתנו במשחק כזה ... הטילים שלנו הרבה יותר מדויקים
ויש סבירות גבוהה שההגנות שלנו ישמידו כל טיל בליסטי שיצא מכיוון איראן

ונץ בקשר לקילר אינסטינקט , אני לא חושב שיש ראש ממשלה, שיכול לעבור בשתיקה על נסיון שיגור טיל בליסטי איראני נגד ישראל
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2009, 16:30:12 על ידי hebraic »
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #9 ב- : פברואר 19, 2009, 17:16:31 »
ונץ בקשר לקילר אינסטינקט , אני לא חושב שיש ראש ממשלה, שיכול לעבור בשתיקה על נסיון שיגור טיל בליסטי איראני נגד ישראל
אתה חיית בארץ ב-8 שנים האחרונות? כנראה שפספסת את הקסאמים והגראדים שנחתו על הדרום לאורך כל הזמן הזה והתשובה הישראלית הכל כך מאוחרת גם התבררה כעלובה כל כך, אז איך לומר, אני לא בדיוק רואה כיצד אפשר להציב במשוואה אחת את ישראל עם קילר אינסטינקט.
אני גם מזכיר לך את ליל הבדולח בעכו ביום כיפור האחרון.

ציטוט
לא חושב שהאיראנים ירצו לשחק איתנו במשחק כזה ...
האם אני צריך להזכיר לך את מלחמת אירן-עיראק?
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2009, 17:19:19 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #10 ב- : פברואר 19, 2009, 18:14:02 »
אתה חיית בארץ ב-8 שנים האחרונות? כנראה שפספסת את הקסאמים והגראדים שנחתו על הדרום לאורך כל הזמן הזה והתשובה הישראלית הכל כך מאוחרת גם התבררה כעלובה כל כך, אז איך לומר, אני לא בדיוק רואה כיצד אפשר להציב במשוואה אחת את ישראל עם קילר אינסטינקט.
האם אני צריך להזכיר לך את מלחמת אירן-עיראק?

במלחמת אירן עירק מי שהשתמש בנשק כימי היו העירקים האירניאם לא השתמשו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #11 ב- : פברואר 19, 2009, 18:47:59 »
במלחמת אירן עירק מי שהשתמש בנשק כימי היו העירקים האירנים לא השתמשו
איפה כתבתי שהתכוונתי לנשק כימי?????
אל תכניס מילים לפי שלא אמרתי, בכלל דברתי על יצר ההתאבדות של האיראנים שהתגלם בילדי המוקשים שלהם והבאסיג'י מוסטאזאפן.
האידאולוגיה שלהם מובנת על העניין שהם רוצים לזרז את בואו של המהדי (האימאם ה-12 הנעלם) דרך דם, אש ותמרות עשן, וכמה שיותר דם יותר טוב.
הם סוגדים למוות, זאת תרבותם, לכן לא תהיה להם בעיה לשחק משחקי טילים ונשק גרעיני עם ישראל בשונה מבריה"מ מול ארה"ב במלחמה הקרה.
האם אני צריך להזכיר את הציטוט המפורסם של האשמי רפסאנג'אני?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #12 ב- : פברואר 19, 2009, 18:53:24 »

נץ מה שאתה שוכח זה שהקסאמים והגראדים זה בסה"כ ברזל עם חומר נפץ אין פה שום תחכום ושום טכנולוגיה
ונכון להיום אין פתרון לזה והטילי חץ נועדו לטילים מתוחכמים יותר מטווחים ארוכים יותר, מה שכן בעוד כשנה וחצי
יהיה פתרון לטילים הקצרים כי רפא"ל מפתחת את כיפת ברזל והפיתוח בעיצומו ואז יהיה מענה לטילים קצרי- הטווח.

hebraic לאיראנים יש עשרות אלפי טילים שמכוונים לישראל וגם לסוריה וכל זה בהנחה שלבנון תצטרף גם למסיבה במידה
ותיהיה מלחמה, אתה חושב שלישראל יש כ"כ הרבה טילים נגד?
יודע מה בוא נאמר שנשמיד חלק מהטילים וחלק מהטילים יתפוצצו חס וחלילה באזורים שונים בארץ ( עם סבירות די גבוהה לחומרים כימיים/ביולוגיים או אם לא נעשה משהו גרעיני) אז ישראל ישמידו את אירן ולא ישאר ממנה כלום אבל ברגע שטיל אחד פוגע
בבתי זיקוק בחיפה יהיה פה אסון ואבידות של עשרות אלפים ברגע אחד!
בוא נקווה שלא נגיע למלחמה כזאת, היום זה לא כמו פעם שהמלחמות היו בחזית...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #13 ב- : פברואר 19, 2009, 19:41:18 »
נץ מה שאתה שוכח זה שהקסאמים והגראדים זה בסה"כ ברזל עם חומר נפץ אין פה שום תחכום ושום טכנולוגיה
ונכון להיום אין פתרון לזה והטילי חץ נועדו לטילים מתוחכמים יותר מטווחים ארוכים יותר, מה שכן בעוד כשנה וחצי
יהיה פתרון לטילים הקצרים כי רפא"ל מפתחת את כיפת ברזל והפיתוח בעיצומו ואז יהיה מענה לטילים קצרי- הטווח.

hebraic לאיראנים יש עשרות אלפי טילים שמכוונים לישראל וגם לסוריה וכל זה בהנחה שלבנון תצטרף גם למסיבה במידה
ותיהיה מלחמה, אתה חושב שלישראל יש כ"כ הרבה טילים נגד?
יודע מה בוא נאמר שנשמיד חלק מהטילים וחלק מהטילים יתפוצצו חס וחלילה באזורים שונים בארץ ( עם סבירות די גבוהה לחומרים כימיים/ביולוגיים או אם לא נעשה משהו גרעיני) אז ישראל ישמידו את אירן ולא ישאר ממנה כלום אבל ברגע שטיל אחד פוגע
בבתי זיקוק בחיפה יהיה פה אסון ואבידות של עשרות אלפים ברגע אחד!
בוא נקווה שלא נגיע למלחמה כזאת, היום זה לא כמו פעם שהמלחמות היו בחזית...
א.) בא לא נגזים, לאיראן אין עשרות אלפי טילים שמכוונים לישראל, מאות (כשרובם בבונקרים ברזרבה) כן, לא עשרות אלפים.
ב.) אני לא מדבר על פתרון הגנתי, ה-סקייגארד, נאוטילוס, כיפת ברזל ודומיהם עדיין לא פעלו בתנאי אמת אלא רק בניסויים מבוקרים, אז נא לא למהר לברך על המוגמר, חוץ מזה אני מדבר על מענה התקפי ושמשתמשים בו כדי להראות באופן חד ומוחץ ללא צורך לחזור על זה שוב, שמדינה נורמלית (ואנחנו לא עונים להגדרה מדינה בכלל, כפי שכבר הטעים אלוף מיל. בני פלד ז"ל) לא הייתה מאפשרת ירי כזה משך שמונה שנים, גם אם היה לה מענה הגנתי, זה עדיין מצריך ירי תגובתי בלתי פרופורציונלי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #14 ב- : פברואר 19, 2009, 20:35:56 »
א.) בא לא נגזים, לאיראן אין עשרות אלפי טילים שמכוונים לישראל, מאות (כשרובם בבונקרים ברזרבה) כן, לא עשרות אלפים.
ב.) אני לא מדבר על פתרון הגנתי, ה-סקייגארד, נאוטילוס, כיפת ברזל ודומיהם עדיין לא פעלו בתנאי אמת אלא רק בניסויים מבוקרים, אז נא לא למהר לברך על המוגמר, חוץ מזה אני מדבר על מענה התקפי ושמשתמשים בו כדי להראות באופן חד ומוחץ ללא צורך לחזור על זה שוב, שמדינה נורמלית (ואנחנו לא עונים להגדרה מדינה בכלל, כפי שכבר הטעים אלוף מיל. בני פלד ז"ל) לא הייתה מאפשרת ירי כזה משך שמונה שנים, גם אם היה לה מענה הגנתי, זה עדיין מצריך ירי תגובתי בלתי פרופורציונלי.

הוא כולל (ובצדק) את הטילים של חיזבאללה כחלק ממערך הטילים האירני.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #15 ב- : פברואר 19, 2009, 22:31:24 »
אז לא צריך הפצצה כמו שחיים דורש.נירה טילים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #16 ב- : פברואר 19, 2009, 22:42:18 »
חחח נץ אני לא בטוח אם אני רוצה להתווכח איתך שוב, פעם שעברה זה היה די מעייף

אין ביננו וויכוח על ההפקרות שהייתה בארץ שמונה שנים  , אבל אתה כמובן יודע מה ההבדל בין מדינה שתוקפת מדינה אחרת עם טילים בליסטיים והמשמעות של זה , לבין  טמטום שמאלני רגיל

גם השמאלנים לא מסוגלים להתעלם מנסיון תוקפני של מדינה ריבונית אחרת  

זה כמו משל הצפרדע , כשזה על אש קטנה השמאלנים מתפללים שאף אחד לא ישים לב ויכריח אותם לטפל בזה וגם אז מנסים להתחמק ...אבל הם לא מסוגלים להתעלם ממשהו קיצוני כמו נסיון התקפה של מדינה אחרת

בקשר למלחמת עיראק-איראן , יש הבדלים רבים , קודם כל ישראל זה ממש לא עיראק  , אין גבול משותף לפנטזיות הפתטיות של איראן , לאיראן אין כל כך הרבה יכולות תגובה ,ולישראל יש המון צורות תגובה נגד איראן
לישראל יש יכולת הרבה יותר טובה של דיוק , שיבוש , מודיעין וכו' , מאשר היה לעיראק
הקצב אש שישראל יכולה להפעיל הוא גדול פי הרבה מונים ממה שעיראק ואיראן יכלו להפעיל גם יחד
כך שאין מה להשוות

ובכל אופן ,גם סאדת אמרת שהוא מוכן שיהרגו למצריים המון , ופחות מעשרים אלף גרמו לו להכנע .

והדבר הכי מהותי , לישראל יש יכולת בעזרת השם להכריע כל מלחמה , אם תחפוץ בזאת , לעיראק לא היה יכולת כזאת .

-
יחיאל - אחי , לאיראנים יש גג "אלפי טילים" , ורק חלק קטן מאד מהם הוא לטווחים ארוכים יחסית  , ייתכן שפחות ממאתיים  , והמודיעין שלנו מן הסתם יודע היכן הם

"אתה חושב שלישראל יש כ"כ הרבה טילים נגד?"

טילים נגד טילים, או טילים בליסטיים לשימוש נגד איראן ?

לישראל יש סכום לא מבוטל של טילי חץ 1 חץ 2 ופטריוט משופר  , וזה רק מה שידוע .
בקשר לטילים בליסטיים ....אף אחד לא יודע בדיוק כמה יש חוץ ממי שצריך לדעת , אבל אנחנו מייצרים כאלה כבר מסוף שנות השישים , אז מן הסתם יש הרבה .

חלילה חלילה ,שמע אחי ,  לאיראנים קודם כל אין יכולת דיוק כזאת גדולה , הטילים שלהם גג יכולים להיות מכוונים על איזור מסוים של 5 קילומטר , הם לא מסוגלים ליותר מזה

דבר שני , זה ברור שבזמן מלחמה מדללים את החומרים המסוכנים , ויש יחידה שתפקידם לטפל בחומרים מסוכנים ולטהר איזורים

בקשר לכימי וביולוגי , הם לא ישתמשו בזה אם הם רוצים להמשיך להתקיים ...ובכל אופן , יש לישראל תרופות נגד כל חומר כזה שמחזיקים בו מדינות ערב .

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #17 ב- : פברואר 19, 2009, 22:50:13 »
נץ - "שמדינה נורמלית (ואנחנו לא עונים להגדרה מדינה בכלל, כפי שכבר הטעים אלוף מיל. בני פלד ז"ל)"

אלא מה ? ברור שמדינה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #18 ב- : פברואר 20, 2009, 00:24:53 »
הוא כולל (ובצדק) את הטילים של חיזבאללה כחלק ממערך הטילים האירני.
אני מדבר על המערך הטילים הבליסטיים הזירתי הנמצא בטווח שבין 500 ק"מ ל3000 ק"מ, דברים שלא נמצאים בידי החיזבאללה, כוונתי לטילים בליסטיים דו שלביים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #19 ב- : פברואר 20, 2009, 00:41:57 »
חחח נץ אני לא בטוח אם אני רוצה להתווכח איתך שוב, פעם שעברה זה היה די מעייף
אין ביננו וויכוח על ההפקרות שהייתה בארץ שמונה שנים  , אבל אתה כמובן יודע מה ההבדל בין מדינה שתוקפת מדינה אחרת עם טילים בליסטיים והמשמעות של זה , לבין  טמטום שמאלני רגיל
זה כמו משל הצפרדע , כשזה על אש קטנה השמאלנים מתפללים שאף אחד לא ישים לב ויכריח אותם לטפל בזה וגם אז מנסים להתחמק ...אבל הם לא מסוגלים להתעלם ממשהו קיצוני כמו נסיון התקפה של מדינה אחרת
בקשר למלחמת עיראק-איראן , יש הבדלים רבים , קודם כל ישראל זה ממש לא עיראק  , אין גבול משותף לפנטזיות הפתטיות של איראן , לאיראן אין כל כך הרבה יכולות תגובה ,ולישראל יש המון צורות תגובה נגד איראן
לישראל יש יכולת הרבה יותר טובה של דיוק , שיבוש , מודיעין וכו' , מאשר היה לעיראק
הקצב אש שישראל יכולה להפעיל הוא גדול פי הרבה מונים ממה שעיראק ואיראן יכלו להפעיל גם יחד
כך שאין מה להשוות
ובכל אופן ,גם סאדת אמרת שהוא מוכן שיהרגו למצריים המון , ופחות מעשרים אלף גרמו לו להכנע .
והדבר הכי מהותי , לישראל יש יכולת בעזרת השם להכריע כל מלחמה , אם תחפוץ בזאת , לעיראק לא היה יכולת כזאת .

-יחיאל - אחי , לאיראנים יש גג "אלפי טילים" , ורק חלק קטן מאד מהם הוא לטווחים ארוכים יחסית  , ייתכן שפחות ממאתיים  , והמודיעין שלנו מן הסתם יודע היכן הם
בקשר לטילים בליסטיים ....אף אחד לא יודע בדיוק כמה יש חוץ ממי שצריך לדעת , אבל אנחנו מייצרים כאלה כבר מסוף שנות השישים , אז מן הסתם יש הרבה .
חלילה חלילה ,שמע אחי ,  לאיראנים קודם כל אין יכולת דיוק כזאת גדולה , הטילים שלהם גג יכולים להיות מכוונים על איזור מסוים של 5 קילומטר , הם לא מסוגלים ליותר מזה
דבר שני , זה ברור שבזמן מלחמה מדללים את החומרים המסוכנים , ויש יחידה שתפקידם לטפל בחומרים מסוכנים ולטהר איזורים
בקשר לכימי וביולוגי , הם לא ישתמשו בזה אם הם רוצים להמשיך להתקיים ...ובכל אופן , יש לישראל תרופות נגד כל חומר כזה שמחזיקים בו מדינות ערב .
hebraic שים לב,הפעם אני לא מתווכח איתך ברמת האמצעים ויכולתם ומה יש ומה אין בידי ישראל, אינני מדבר כאן על תאוריה, אלא על מעשה.
אבל אתה כמובן יודע מה ההבדל בין מדינה שתוקפת מדינה אחרת עם טילים בליסטיים והמשמעות של זה , לבין  טמטום שמאלני רגיל
לא יודע, הזכרון של 39 סקאדים/אל חוסיין שסדאם ירה עלינו בלי מענה של ישראל בכלל, עודנו טרי אצלי.
ועבודה עם סוכנים או "ארגונים" שמהווים זרוע ארוכה של אותם המדינות בהכוונתם של ארוגני ביון והמשמרות של המשטר של אותם מדינות היא כשלעצמה קאזוס בלי שכולם מתעלמים ממנו די הרבה זמן.
ואני שוב חוזר גם למקרה סאדם חוסיין.
אין גבול משותף לפנטזיות הפתטיות של איראן , לאיראן אין כל כך הרבה יכולות תגובה ,ולישראל יש המון צורות תגובה נגד איראן
נכון, אין בנינו ויכוח לגבי העובדה שאין בינינו לבין איראן גבול משותף, אי לכך ובהתאם לזאת לא נראה את הצבא האיראני מתכתש עם צה"ל בשום סצנריו של שדה קרב באופן ישיר, ולכן הם מפעילים את המשמרות שלהם באופן סמוי ואת הזרועות שלהם באופן גלוי כדי להרדים אותנו (ונרדמנו בשמירה).
לגבי שאר הדברים, שוב, הויכוח הוא לא על יכולת ומה שמצוי או לא מצוי אצל ישראל דשנו בזה מספיק, אלא פשוט על מציאות ומה ישראל תעשה לכשיקרה, בא נקרא לזה ריאליזם ופיסמיות גם יחד ולוואי ואתבדה.

ציטוט
נץ - "שמדינה נורמלית (ואנחנו לא עונים להגדרה מדינה בכלל, כפי שכבר הטעים אלוף מיל. בני פלד ז"ל)"
אלא מה ? ברור שמדינה
כנראה שלא ברור, להלן הציטוט מפלד: "רוב המבקרים והמתלוננים טוענים שישנם פגמים שונים במדינת ישראל. אני טוען שהישות שבה אנו חיים אינה מדינה כלל. הדבר דומה לאדם שטוען שיש לו סוס חולה, כשבידו חמור חזק ובריא שפשוט אינו מסוגל לתפקד כסוס."
ועוד אחד בנדון: "צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה - וטעה." ~ מילותיו האחרונות, לילדיו."
ולהגדרתי את מה שיש פה-בפאראפראזה על דברי קרל פון קלאוזביץ' המשך השטעטל באמצעים אחרים
« עריכה אחרונה: פברואר 20, 2009, 01:00:20 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #20 ב- : פברואר 20, 2009, 00:57:27 »

יחיאל - אחי , לאיראנים יש גג "אלפי טילים" , ורק חלק קטן מאד מהם הוא לטווחים ארוכים יחסית  , ייתכן שפחות ממאתיים  , והמודיעין שלנו מן הסתם יודע היכן הם

בסדר אז יש להם מאות טילים, זאת לא הנקודה אחי
אני אומר תכלס מזה משנה אם נוריד להם את כל טהרן ונקרע אותם לגזרים ונפציץ להם בונקרים והכל אבל ימותו לנו עשרות אלפי אזרחים
ויהיה אסון כימי/ביולוגי אז מה יעני "תמות נפשי עם פלישתים" ?
צריך למצוא פתרון אחר בשביל לבודד את ציר הרשע אני חושב שמלחמה פה זה עסק מסוכן מידי שאנחנו לא רוצים להיכנס אליו.
שאלו פעם מישהו באיזה נשק ישתמשו במלחמת העולם השלישית אז הוא ענה שהוא לא יודע באיזה נשק ישתמשו במלחמת העולם השלישית
אבל הוא אמר שברביעית ישתמשו באבנים ובמקלות כי בשלישית יחרב העולם, יש משהו בזה...
אם המצב היה כ"כ פשוט כמו שאתה אומר שיש לנו כמות לא מבוטלת של חץ 1/2 ושל פטריוט משופר ושזה מה שיציל אותנו אז אני מאמין
שהקבינט היה מאשר ממזמן תקיפה באירן שהיא מהווה איום קיומי עבורנו אבל מאחר שכמו שאמרת שאנחנו לא יודעים מה מצב הארסנל של ישראל
ושיכול ליהיות שיש לנו נשק שיכול להשמיד חצי עולם ושאף אחד לא יודע על זה וזה נמצא בחדרי חדרים הסוד הזה אז אני מניח שגם ישבו באותו חדר
ודנו כבר על הנושא של התקיפה באירן וכנראה שהחליטו שעדיף לפתור את זה בדרך דיפלומטית ולא בצורה מבצעית כי המחיר לא שווה את זה...
אני אומר שהסורים ימשיכו לצעוק שהם רוצים את הגולן ושישאר ככה מצב סטטי שהם לא עושים כלום
ואנחנו נטפל בחמאס, נסראללה הטמבל הזה צועק וצועק אבל הוא כבר ראה את הכוח של קצה הציפורן שיש לצה"ל והוא יודע שעכשיו לא ישתמשו בכפפות
לטפל בהם אלא בפטיש ועד ששיקמו שמה את לבנון הם יחשבו פעמיים אם לעשות צעד נגד ישראל...
ועם אירן זה סיפור אחר לגמרי, אין לי רעיון מה צריך לעשות וזה גם לא התפקיד שלי למצוא פתרונות
אבל שלא תבין אותי לא נכון, ברגע שיש מלחמה להשמיד כל דבר שנגלה לעין ומעלה חשד שהוא אויב להחריב הכל ! לא להשאיר זכר !

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #21 ב- : פברואר 20, 2009, 01:04:11 »
צריך למצוא פתרון אחר בשביל לבודד את ציר הרשע אני חושב שמלחמה פה זה עסק מסוכן מידי שאנחנו לא רוצים להיכנס אליו.
שאלו פעם מישהו באיזה נשק ישתמשו במלחמת העולם השלישית אז הוא ענה שהוא לא יודע באיזה נשק ישתמשו במלחמת העולם השלישית
אבל הוא אמר שברביעית ישתמשו באבנים ובמקלות כי בשלישית יחרב העולם, יש משהו בזה...
צריך למצוא פתרון אחר בשביל לבודד את ציר הרשע אני חושב שמלחמה פה זה עסק מסוכן מידי שאנחנו לא רוצים להיכנס אליו
הבעיה זה לא ציר הרשע (עצם ההגדרה הזו, לא תביא את ארה"ב לעולם לידי נצחון, בשל העובדה שאתה לא מגדיר את האויב נכון ואינך נלחם איתו על אותו מישור) אלא האיסלם

המישהו הזה היה אלברט איינשטיין

לגבי שאר הדברים, אשאיר את זה ל-hebraic, אין לי עניין כרגע לתפוס את התפקיד שלו באשכול הזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #22 ב- : פברואר 20, 2009, 01:11:56 »
צריך למצוא פתרון אחר בשביל לבודד את ציר הרשע אני חושב שמלחמה פה זה עסק מסוכן מידי שאנחנו לא רוצים להיכנס אליו
הבעיה זה לא ציר הרשע (עצם ההגדרה הזו, לא תביא את ארה"ב לעולם לידי נצחון, בשל העובדה שאתה לא מגדיר את האויב נכון ואינך נלחם איתו על אותו מישור) אלא האיסלם

המישהו הזה היה אלברט איינשטיין

לגבי שאר הדברים, אשאיר את זה ל-hebraic, אין לי עניין כרגע לתפוס את התפקיד שלו באשכול הזה.

חחח לא הייתי בטוח שזה היה איינשטיין אז לא רציתי לומר סתם כדי להטעות...
נכון אני מסכים איתך באמת לא מגדירים נכון את האויב הבעיה היא שאני לא יודע אם באיזשהו שלב כן יראו באיסלם
האויב של האנושות כולה, אולי אחרי שאירופה תהפוך למוסלמית ובארה"ב יהיה פיגוע טרור עם נשק לא קונבנציונלי באמצע
לוס אנג'לס או ניו יורק ואז יתחילו להדוף את המוסלמים בכל העולם, עד אז אני לא חושב שמדינות העולם יעשו משהו
בנתיים רק חוסמים אותנו מלפעול ושמע זה בעיה אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה כי ברגע שמטילים עלינו חרם
המצב הכלכלי יהיה פה נוראי אם לא יקנו מאיתנו סחורות ותתחיל האינפלציה וכל הבלאגן, ולוקחים זאת בחשבון...
גם אני בעד לעלות מטוס אחד לאויר ולגמור את הסיוט העזתי אבל הבעיה זה היום למחרת...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #23 ב- : פברואר 20, 2009, 01:22:27 »
חחח לא הייתי בטוח שזה היה איינשטיין אז לא רציתי לומר סתם כדי להטעות...
נכון אני מסכים איתך באמת לא מגדירים נכון את האויב הבעיה היא שאני לא יודע אם באיזשהו שלב כן יראו באיסלם
האויב של האנושות כולה, אולי אחרי שאירופה תהפוך למוסלמית ובארה"ב יהיה פיגוע טרור עם נשק לא קונבנציונלי באמצע
לוס אנג'לס או ניו יורק ואז יתחילו להדוף את המוסלמים בכל העולם, עד אז אני לא חושב שמדינות העולם יעשו משהו
בנתיים רק חוסמים אותנו מלפעול ושמע זה בעיה אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה כי ברגע שמטילים עלינו חרם
המצב הכלכלי יהיה פה נוראי אם לא יקנו מאיתנו סחורות ותתחיל האינפלציה וכל הבלאגן, ולוקחים זאת בחשבון...
גם אני בעד לעלות מטוס אחד לאויר ולגמור את הסיוט העזתי אבל הבעיה זה היום למחרת...
סנקציות ואמברגו זה לא סוף העולם, השאלה גם על איזה סנקציות (שזה הגדרה מאוד רחבה) יסכימו בכלל בעולם (ולא בטוח שיגיע לכלל הסכמה מה שיגרום לנפילתה במועצת הבטחון של האו"ם-שמום), הפחד שלנו הוא סתם פחד גלותי בלתי מוסבר רציונאלית וחוץ מזה, ריאלית, הרי תמיד תמצא עם מי לסחור ומתיד יהיה אי אלו סוררים שישרו את האמברגו, ולא דברתי על מטוס אחד עם נשק גרעיני על עזה, אלא על טייסות של מפציצים עם דלק-אוויר ונאפלם, יש הבדל ענק מכל הבחינות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #24 ב- : פברואר 20, 2009, 10:36:35 »
סנקציות ואמברגו זה לא סוף העולם, השאלה גם על איזה סנקציות (שזה הגדרה מאוד רחבה) יסכימו בכלל בעולם (ולא בטוח שיגיע לכלל הסכמה מה שיגרום לנפילתה במועצת הבטחון של האו"ם-שמום), הפחד שלנו הוא סתם פחד גלותי בלתי מוסבר רציונאלית וחוץ מזה, ריאלית, הרי תמיד תמצא עם מי לסחור ומתיד יהיה אי אלו סוררים שישרו את האמברגו, ולא דברתי על מטוס אחד עם נשק גרעיני על עזה, אלא על טייסות של מפציצים עם דלק-אוויר ונאפלם, יש הבדל ענק מכל הבחינות.
שאני חושב על זה יותר אז זה באמת נכון שתמיד יהיה מישהו שישבור את הסנקציות וימשיך לסחור...
וגם אני לא דיברתי על נשק גרעיני על עזה, לא חסרים לישראל טילים שיכולים להשמיד אותם בגיחה אחת
ודלק אויר זה באמת שימושי, שישרפו חיים...
אולי יום אחד נעשה שימוש בכלים שיש לנו, אבל עזה לא מהווה איום קיומי עבורינו וגם סוריה כ"כ, אירן היא הבעיה
ואם אני הייתי יושב בקבינט הבטחוני לא הייתי כל כך להוט לעשות מבצע צבאי.