כתב נושא: לע''ד הקב''ה נתן למחבלים המוסלמים לבצע את הטבח בהודו כדי להזהיר יהודים  (נקרא 3684 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

זו בושה וכלימה שהרבה יהודים שמעולם לא היו בירושלים או חברון נוסעים להודו. מה יש בהודו? היא מדינה פרימיטיבית מלאה מחלות ועבודה זרה.

זה כמו כל הישראלים שנסעו למצרים, ירדן ומרוקו יש''ו - מדינות ערביות נאציות שרוצות להשמיד אותנו. לע''ד הקב''ה גם נתן למחבלים הנאצים במדינות הערביות האלו לבצע פיגועים כדי להרחיק יהודים משם.

וזה כמו כל הישראלים שנוסעים לטורקיה יש''ו, עוד מדינה מוסלמית. הטורקים רוצים את הכסף שלנו מתיירות אבל הם תומכים בהשמדתנו בכל ועידה מוסלמית, באו''ם וגם כשהם נפגשים עם פוליטיקאים ישראלים ודורשים שישראל תתאבד ר''ל. ואל תשכחו שטורקיה עשתה את הכל כדי למנוע הקמת מדינה יהודית כשהייתה לטורקיה ריבונות על ארץ ישראל לפני מלחמת העולם הראשונה.

« עריכה אחרונה: נובמבר 28, 2008, 04:32:15 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אין לנו מה לחפש במדינות הטמאות בחו"ל,

בפרט לא היכן שיש עבודות זרות בשפע (למרות שחז"ל ביטלו את היצר הרע לדבר כפרני זה)

לא הייתי ואינני מתכוון אפילו לצאת לחו"ל, לשום צורך שאינו מצווה.

אל תעשו זאת אחים שלי!

יהי רצון שתחיה איתנו כאן בבאכי"ר!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
כל מילה בסלע!!

כמה כואב הלב לשמוע חיילי צה"ל שעצובים על כך שהם מגינים על הארץ ואומרים "איך שאני משתחרר יש לתאילנד..."(יצא לי לשמוע פעם
מג"בניק אומר את זה) נורא ואיום!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מעדיף שישראלים יבקרו בהודו ויימנעו מלבקר במדינה מוסלמית. "מה יש בהודו ?"  התשובה לכך סוביקטיבית. הרבה ישראלים אוהבים לטייל בעולם ולצערנו יש לנו מדינה קטנטונט שלא מספיקה לחובבי מסעות. דרך אגב, בומביי לפי דיווחי החדשות אינה יעד ראשי לתרמילאים ותיירים ישראלים. רוב הישראלים שם הם אנשי עסקים.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
[gif[/img]

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הקב"ה מזהיר את כל יהודי הגלות(כולל חיים בלי יוצא מן הכלל) שחובה לעלות לא"י שהרי בשביל זה הקב"ה הוציא אותנו ממצרים ובשביל התורה!
"תורה וציון הן שתי קדושות המשלימות זו את זו........"
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
הקב"ה מזהיר את כל יהודי הגלות(כולל חיים בלי יוצא מן הכלל) שחובה לעלות לא"י שהרי בשביל זה הקב"ה הוציא אותנו ממצרים ובשביל התורה!
"תורה וציון הן שתי קדושות המשלימות זו את זו........"
בידיים של חיים לקבל אזרחות כאן בקלות שנשמעת מדבריך?
הלוואי...

אנו אלו שצריכים להעלות את המקרה שלו לכותרות, כמו שהוא עשה בארה"ב!

אני הייתי מתבייש לכתוב ככה לחיים, בפורום שהוא עצמו הקים.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוואי...

אני נראה לי גם יתחיל להדביק תמונות כאלה יפות להודעות רק תסביר לי איך מדביקים את זה
[gif[/img]

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוואי...

כל יהודי מצווה מן התורה להזהיר את יהודי הגלות לעלות לארץ ישראל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש על כל אחד ציווי מן התורה.........
נכון שזה לא נעים ולא יפה וכו...........
אבל אלו רק תירוצים אני יודע שזה לא בידיו ואתה צודק שצריך לעשות הפגנות וכו.................אבל זה עדיין לא סותר המצווה והחובה שיש על כל יהודי להזהיר

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כל יהודי מצווה מן התורה להזהיר את יהודי הגלות לעלות לארץ ישראל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש על כל אחד ציווי מן התורה.........
נכון שזה לא נעים ולא יפה וכו...........
אבל אלו רק תירוצים אני יודע שזה לא בידיו ואתה צודק שצריך לעשות הפגנות וכו.................אבל זה עדיין לא סותר המצווה והחובה שיש על כל יהודי להזהיר
כן אתה צודק לגבי כל עם ישראל,אבל מה יש לה יהודי שמגורש מארץ ישראל? מה יש להזהיר אותו? הרי אם הוא יעלה על המטוס ויעלה הוא יגורש בחזרה באותו
רגע שבו ינחת בישראל. בע"ה לאחר הבחירות יהיה שר פנים חדש ונראה מה יהיה.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כן אתה צודק לגבי כל עם ישראל,אבל מה יש לה יהודי שמגורש מארץ ישראל? מה יש להזהיר אותו? הרי אם הוא יעלה על המטוס ויעלה הוא יגורש בחזרה באותו
רגע שבו ינחת בישראל. בע"ה לאחר הבחירות יהיה שר פנים חדש ונראה מה יהיה.
כה כנראה אתה צודק אני לא יודע מה ההלכה אומרת במקרה כזה בעזרת הקב"ה הכל יה טוב ומצויין עם כולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

זו בושה וכלימה שהרבה יהודים שמעולם לא היו בירושלים או חברון נוסעים להודו. מה יש בהודו? היא מדינה פרימיטיבית מלאה מחלות ועבודה זרה.

זה כמו כל הישראלים שנסעו למצרים, ירדן ומרוקו יש''ו - מדינות ערביות נאציות שרוצות להשמיד אותנו. לע''ד הקב''ה גם נתן למחבלים הנאצים במדינות הערביות האלו לבצע פיגועים כדי להרחיק יהודים משם.

וזה כמו כל הישראלים שנוסעים לטורקיה יש''ו, עוד מדינה מוסלמית. הטורקים רוצים את הכסף שלנו מתיירות אבל הם תומכים בהשמדתנו בכל ועידה מוסלמית, באו''ם וגם כשהם נפגשים עם פוליטיקאים ישראלים ודורשים שישראל תתאבד ר''ל. ואל תשכחו שטורקיה עשתה את הכל כדי למנוע הקמת מדינה יהודית כשהייתה לטורקיה ריבונות על ארץ ישראל לפני מלחמת העולם הראשונה.

לפי מה שלמדתי דווקא בכל מיני שלבים טורקיה עזרה מאוד לישראל למשל במלחמת יום כיפור שהיא כבשה בישבילנו חצי מהאי קפריסין כשהיא חשבה שהולכים להשמיד אותנו ... אז נכון והלוואי שכל המוסלמים ייכחדו מהעולם אבל עם יהיה אפשר ליבחור אז שהתורכים יישארו
'' למות או ליכבוש את ההר ''

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לפי מה שלמדתי דווקא בכל מיני שלבים טורקיה עזרה מאוד לישראל למשל במלחמת יום כיפור שהיא כבשה בישבילנו חצי מהאי קפריסין כשהיא חשבה שהולכים להשמיד אותנו ... אז נכון והלוואי שכל המוסלמים ייכחדו מהעולם אבל עם יהיה אפשר ליבחור אז שהתורכים יישארו
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב........"-למרות שעזרו אין לסמוך עליהם אלא רק על הקב"ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זה גם תלוי מה סוג השלטון בטורקיה לא כל שלטון שם יעזור לישראל.........

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סליחה על הבורות,אבל כמדומני תורכיה כבש את חצי האי קפריסין בגלל מלחמה בין התורכים שבאי ולבין היוונים שבאי...
לא זכור לי שהיוונים שם איימו על מדינת ישראל באיזשהי צורה... למעשה הפעם האחרונה שהיוון איימה על ישראל הייתה לאחר מות אלכסנדר מוקדון עם התפלגות
האימרפריה לשולת שרי המלחמה שהפכו לקיסרים.

שמישהו לכל הרוחות יתקן אותי עם אני טועה...

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
First of all, Turkey invaded Cyprus almost a year after the Yom Kipur War, and it had nothing to do with Israel. The second thing is, that I hope the reason G-d let those tragedies happen is unknown to us. And I would say that it is good to be open to the possibility of seing different cultures from a close range. This also make you realise the difference between Judaism and other religions

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
First of all, Turkey invaded Cyprus almost a year after the Yom Kipur War, and it had nothing to do with Israel. The second thing is, that I hope the reason G-d let those tragedies happen is unknown to us. And I would say that it is good to be open to the possibility of seing different cultures from a close range. This also make you realise the difference between Judaism and other religions

מה אתה חופר לי פה באנגלית בשביל זה יש את הפורום האנגלי פה תכתוב בעברית!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ככה מסבירים פנים ? אולי האיש נמצא בגלות ואין לו מקלדת עברית.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא ראוי לדבר ככה,אולי מדובר באדם שרוצה לגלוש בפורום העברי אך אין לו תוכנה של עברית במחשב?
הרי אתה רואה שהוא מגיב לאשכולות,כלומר הוא מבין עברית.

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סליחה על הבורות,אבל כמדומני תורכיה כבש את חצי האי קפריסין בגלל מלחמה בין התורכים שבאי ולבין היוונים שבאי...
לא זכור לי שהיוונים שם איימו על מדינת ישראל באיזשהי צורה... למעשה הפעם האחרונה שהיוון איימה על ישראל הייתה לאחר מות אלכסנדר מוקדון עם התפלגות
האימרפריה לשולת שרי המלחמה שהפכו לקיסרים.

שמישהו לכל הרוחות יתקן אותי עם אני טועה...
אחי אתה שמעתה אותי אומררר שיוון איימו עלינו אני התכוונתי לכל מדינות ערב שמקיפות אותנו ווטורקיה כבשה חצי אי בישבילנו שעם במקרה ייכבשו אותנו ייתנו לנו אותו .. אני הייתי השנה בקפריסין הטורקית אתם לא מאמינים איך שונאים אותנו שמה
'' למות או ליכבוש את ההר ''

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אחי אתה שמעתה אותי אומררר שיוון איימו עלינו אני התכוונתי לכל מדינות ערב שמקיפות אותנו ווטורקיה כבשה חצי אי בישבילנו שעם במקרה ייכבשו אותנו ייתנו לנו אותו .. אני הייתי השנה בקפריסין הטורקית אתם לא מאמינים איך שונאים אותנו שמה
מאיפה שמעת שהם כבשו אותו בשבילינו?? ?? ??

הם כבשו אותו נטו בגלל סכסוך בין היוונים לתורכים! בעבר קפריסין הייתה אחת וחיו בה רוב יווני ומיעוט תורכי,היוונים רצו לאחד אותה עם יוון והתורכים רצו אותה לעצמם.
המלחמה הייתה נטו ריב בין העם היווני לעם התורכי מלחמה שנגמרה בחלוקת האי,הם לא עשו את זה בשבילינו ולא נעליים ואין לי מושג מאיפה שמעת את זה.

הם ליוונים שהם בעלי המקום המקוריים לא הסכימו לוותר על חלקת האדמה הזו אז בודאי שלא חלמו לתת אותה לעם זר... וכל שכן לעם היהודי שהם מאמינים שהם "בני חזירים" שצריכים למות.
« עריכה אחרונה: דצמבר 01, 2008, 01:37:32 על ידי גור-אריה »