כתב נושא: צבא הגירוש לישראל ממשיך להחריב את ארץ ישראל  (נקרא 898 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/181758

פינוי והרס בגבעה הסמוכה לעדי עד
כוחות משטרה ונציגי המנהל האזרחי מפנים בשעה זו גבעה הסמוכה ליישוב עדי עד. "הכוחות הורסים קראוון, על כל תכולתו, ופועלים בברוטליות קשה".
אורנית עצר

כוחות משטרה ונציגי המנהל האזרחי מפנים בשעה זו גבעה הסמוכה ליישוב עדי עד. הכוחות הגיעו בליווי שופלים ומנופים, לגבעה הנמצאת ברכס קול ציון, סמוך ליישוב עדי עד שבאזור שילה שבבנימין.

מתנועת נאמני ארץ ישראל נמסר כי ציבור גדול בדרכו למקום על מנת למנוע את הפינוי. הם מודיעים כי "פעילות הבניין של הגבעות ביהודה ושומרון תימשך".

איש חזית יהודית, איתמר בן גביר, מסר לערוץ 7 כי כוחות הביטחון שמבצעים כעת פינוי בגבעה הסמוכה לעדי עד הורסים  קראוון, על כל תכולתו, ופועלים בברוטליות קשה.

לדבריו, "מדובר בקראוון שכבר סבל מהתנכלויות של האנרכיסטים, וכעת המשטרה באה להשלים את העבודה".

תושבי עדי עד מסרו כי יחזרו למקום ולא יאפשרו לאנרכיסטים לנצח.

נזכיר כי לפני כשלושה שבועות הגיעו כוחות גדולים של משטרה וצה"ל לחוות פדרמן ותור הסמוכות לקריית ארבע, פרצו את הדלת בחדר הילדים והוציאו אותם בכוח מהבית בעת שהיו בשנתם. איש הימין, נעם פדרמן, נעצר וגם חלק מילדיו. בתום הפינוי החריבו הכוחות את הבית עד היסוד.

המבנים הוקמו מחדש לאחר שנהרסו אך צה"ל שב והרס את החווה שלוש פעמים בתוך שבועיים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
צבא הגירוש לישראל ממשיך להחריב את ארץ ישראל
« להגיב #1 ב- : נובמבר 18, 2008, 11:15:11 »
למרות שהוא הורס צה"ל עדיין לא הכניס  לקודקוד של המח הצה"לי שאי אפשר להילחם באידלוגיה בצורה כזו אדרבה זה רק מחזק  את היהודים להתנחל.
צה"ל בלי אידיולוגיה ויהודים ברוך ה' האידיולוגיה חיה ותוססת-האמת תנצח יהרסו כמה שיהרסו אידיולוגיה לא  הורסים בהחרבת ישבוים וכסף.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
צבא הגירוש לישראל ממשיך להחריב את ארץ ישראל
« להגיב #2 ב- : נובמבר 21, 2008, 09:55:17 »
שיפסיקו כבר להשתמש בצה"ל ככלב של השמאלנים המשומדים
הבוגדים הארורים הללו, נגד אחיהם היהודים הגיבורים!