כתב נושא: ההתנחלות החרדית תרמה ציוד רפואי לפלסטינים  (נקרא 2299 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
ידיעה שהופיעה בפרש:       http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=244258     מדברת על כל שתושבי מודיעין עלית התגייסו למען השכנים מהכפר נעלין ותרמו 30 אלף שקלים לצורך רכישת ציוד לאמבולנס הפלסטיני. הנוכחים בטקס נהנו משירים בערבית לצד קוגל ירושלמי ודגים מלוחים (נטע סלע פורסם: 26.10.06, 21:54).
אני חושב שכל מעשה שעוזר לערבים להתיישב בישראל, ועוד בסביבת ירושלים הוא מעשה רע ולא נכון. אם הדברים נכונים סימן גם שתושבי מודיעין עילית מתרועעים וכנראה גם מספקים פרנסה לערבים.  בהמשך הכתבה יש תגובות מחבקות של כל מיני אנשים מהשמאל שמוכנים להעריך את החרדים האלה בגלל מעשיהם, למרות העובדה הנוראה שהם חרדיים. אני חושב שאם זה אכן נכון, זה מעשה מאד מגעיל.
אם ישנו מישהו יכול לפנות לתושבי מודיעין עלית ולקרב אותם ליהדות ולאמונה, יעשה מצווה גדולה.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: ההתנחלות החרדית תרמה ציוד רפואי לפלסטינים
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 29, 2006, 12:02:49 »
בס"ד
ידיעה שהופיעה בפרש:       http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=244258     מדברת על כל שתושבי מודיעין עלית התגייסו למען השכנים מהכפר נעלין ותרמו 30 אלף שקלים לצורך רכישת ציוד לאמבולנס הפלסטיני. הנוכחים בטקס נהנו משירים בערבית לצד קוגל ירושלמי ודגים מלוחים (נטע סלע פורסם: 26.10.06, 21:54).
אני חושב שכל מעשה שעוזר לערבים להתיישב בישראל, ועוד בסביבת ירושלים הוא מעשה רע ולא נכון. אם הדברים נכונים סימן גם שתושבי מודיעין עילית מתרועעים וכנראה גם מספקים פרנסה לערבים.  בהמשך הכתבה יש תגובות מחבקות של כל מיני אנשים מהשמאל שמוכנים להעריך את החרדים האלה בגלל מעשיהם, למרות העובדה הנוראה שהם חרדיים. אני חושב שאם זה אכן נכון, זה מעשה מאד מגעיל.
אם ישנו מישהו יכול לפנות לתושבי מודיעין עלית ולקרב אותם ליהדות ולאמונה, יעשה מצווה גדולה.
GY
איזה אסון, איזה ביזיון, איזה חילול השם.  הם לא משרתים בצבא, חיים על חשבון משלם המסים, כביכול לומדים תורה כל היום, ובסופו של דבר עוברים על לאוים חמורים מדאורייתא ומדרבנן.   "כי ברחמנות הטפשים יאבד כל משפט" אומר הרמב"ם על יהודונים מטופשים שמסרבים לאחוז במדות על דרך אמת, מסלפים את ההלכה ומגלים רחמים לעמלק.  איזה דור מרושע, תועה, טועה ומטעה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 29, 2006, 13:55:10 »
יהודונים חסרי סכל.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 29, 2006, 16:53:36 »
זה מחזק את העובדה שזה "או כהנא או ערפת"
הרב כהנא צדק!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 29, 2006, 18:35:57 »
אני חושד שאין מדובר בפעולה ממניעים רחמניים, הם חושבים ששוחד כזה יסיר מעליהם את אימתם של השכנים 'החביבים' שלהם.