כתב נושא: מישהו היה כאן בחג בחברון?  (נקרא 830 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מישהו היה כאן בחג בחברון?
« ב- : אוקטובר 23, 2008, 19:37:54 »
אני היתי שם פעם ראשונה בחג,והיה פשוט ממש מדהים,
היו שם דוכנים וירידים ובמה עם הופעות אפילו ניידת צילום של ערוץ 7 היתה שם
נכנסתי לתוך מערת המכפלה והיה ממש מדהים,מערה ענקית,עם הציונים של האבות והאמהות,וגם ראיתי את אולם יצחק של הערבושים איפה שברוך גולדשטיין הצדק הרג אותם שמה,כל האולם היה פרוס בשטיחים והיה שם מחסום משטרתי שמונע מלעבור לשם,למרות שלא היו שם באותו יום ערבים כי הם היו בעוצר,
חתמתי גם על עצומה בעמותת "חוננו" התנועה לשיחרור אסירי ציון היהודים,ביקרנו בסיור בשכונת אברהם אבינו,בבית הכנסת אברהם אבינו וגם בבית הדסה איפה שהיו מאורעות תרפ"ט,
ד"א מכרו שם חולצות של גדול דורנו הרב כהנא זצוק"ל וחיפשתי שם בנקט,אמרו לי שהכי קרוב יש בקרית ארבע וכמעט נכנסתי בחושך לציר לא מאובטח ובסופו של דבר החלטתי לא להיכנס לשם,
בסופו של דבר לצערי לא מצאתי בנקט אז ויתרתי,מישהו אולי יודע איפה אני יכול להשיג את החולצות האלה
וגם ביקרנו שם במקום שבו נרצחה התינוקת שלהבת פס הי"ד ,וגם ראיתי שם את ברוך מרזל משוטט שם,

ד"א,יש לי שאלה,אמנם הערבים באותו יום היו בעוצר בזמן שביקרנו שם,אבל איך יודעים אם חס ושלום לא עומד באיזה חלון צלף ומכוון עלינו רובה רחמנא ליצלן??
ועוד שאלה,האם אחרי שביבי נחשיהו מסר את חברון לאש"ף,האם יש שם חילים שמאבטחים את הצירים כל הזמן או שהם היו שם רק בגלל החג,ואם חברון נמסרה לאש"ף אז איזה חלק בה נמסר,והאם חילי צה"ל עדיין נמצאים בחברון למרות שהכוחות הפלשתינאים נמצאים שם?
[gif[/img]