כתב נושא: המטרה שלנו היא הזזת דעת הקהל ימינה.  (נקרא 5575 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
המטרה שלנו היא הזזת דעת הקהל ימינה.
« ב- : פברואר 07, 2007, 13:30:55 »
אני קראתי כאן את כהנא צדק והוא דאג שלא יודעים עלינו מספיק.אנשים נתפסו לפסימיות ולהרגשה שאין מה לעשות!
ראשית אנו עושים הרבה.האינטרנט הוא המקום היחיד שחופשי יחסית להבעת דעה ימנית.
אנו מגיעים לכל פורום וכותבים שם דעות ימניות.לא חשוב שחלקנו לא מזוהים.
הרב כהנא זצ"ל הזיז את דעת הקהל ימינה בזמן שהיה חבר כנסת.
אם היום שליש תומך בשחרור עמיר זה בזכות האינטרנט.
אנו קובעים את סדר היום ומעלים נושאים לדיון!אנו לא מפקירים את הבמה לשמאל הקיצוני.
לא הכל נמדד בכוח פוליטי :עובדה שמרזל שהיה אמור להוות אלטרנטיבה בינתיים מאכזב.
חיים בן פסח בינתיים בגלות הארורה.
האלטרנטיבה האחרת היא חלילה יאוש והרמת ידיים וזו לא דרכנו!
יש גם אפקט מצטבר של פעילות ויש דברים שאיננו מודעים אליהם.
גם פעילות קטנה בכיוון הנכון תזיז דברים גדולים בעזרת השם.
חיים מראה לנו את הדרך הוא האור שמגרש את החושך השמאלני!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #1 ב- : פברואר 07, 2007, 14:05:50 »
אני קראתי כאן את כהנא צדק והוא דאג שלא יודעים עלינו מספיק.אנשים נתפסו לפסימיות ולהרגשה שאין מה לעשות!
ראשית אנו עושים הרבה.האינטרנט הוא המקום היחיד שחופשי יחסית להבעת דעה ימנית.
אנו מגיעים לכל פורום וכותבים שם דעות ימניות.לא חשוב שחלקנו לא מזוהים.
הרב כהנא זצ"ל הזיז את דעת הקהל ימינה בזמן שהיה חבר כנסת.
אם היום שליש תומך בשחרור עמיר זה בזכות האינטרנט.
אנו קובעים את סדר היום ומעלים נושאים לדיון!אנו לא מפקירים את הבמה לשמאל הקיצוני.
לא הכל נמדד בכוח פוליטי :עובדה שמרזל שהיה אמור להוות אלטרנטיבה בינתיים מאכזב.
חיים בן פסח בינתיים בגלות הארורה.
האלטרנטיבה האחרת היא חלילה יאוש והרמת ידיים וזו לא דרכנו!
יש גם אפקט מצטבר של פעילות ויש דברים שאיננו מודעים אליהם.
גם פעילות קטנה בכיוון הנכון תזיז דברים גדולים בעזרת השם.
חיים מראה לנו את הדרך הוא האור שמגרש את החושך השמאלני!
לפי דעתי אם היה מישהו שנאום ומציע ומראה את הדעות שלנו בערים, בשוקים, ברחבות היינו זוכים לפעילים ותמיכה רחבה וגם כספית!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : פברואר 07, 2007, 14:12:43 »
יש 3 אנשים כאלה שעושים זאת בשנים האחרונות:מרזל,בן גביר ופדרמן.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : פברואר 07, 2007, 14:17:42 »
יש 3 אנשים כאלה שעושים זאת בשנים האחרונות:מרזל,בן גביר ופדרמן.
אז אני יכול להגיד לך שהם בקושי כבר פועלים ככה אם אבא של חבר שלי זכר את הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד ומהופעות בערים זה כבר מראה איזה תעמולה טובה עם עשו!
הם חרשו כל פינה בארץ ישראל מה שמרזל וגביר הרבה זמן לא ראיתי אותם עושין בערים.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : פברואר 07, 2007, 14:21:20 »
אני ראיתי את בן גביר בהפגנות הימין.מרזל וקליינר היו ביפו.יש רצף פעילות שנמשך יותר מ30 שנה.אני זוכר מצויין את הרב כהנא זצ"ל ונאומיו בערים אבל הוא היה יחיד בדורו ואין לו תחליף אפילו לא חיים בן פסח שנמצא בגלות.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : פברואר 07, 2007, 14:38:34 »
אני ראיתי את בן גביר בהפגנות הימין.מרזל וקליינר היו ביפו.יש רצף פעילות שנמשך יותר מ30 שנה.אני זוכר מצויין את הרב כהנא זצ"ל ונאומיו בערים אבל הוא היה יחיד בדורו ואין לו תחליף אפילו לא חיים בן פסח שנמצא בגלות.
בחיים לא שמעתי על הפגנות כאלה באזור שלי וחבל יש המון תומכים פה..
אני אומר לך מספיק שיש מישהו שנאום בבמה מתאספים אנשים תומכים ברעיון מצטרפים לתנועה/מפלגה תורמים כסף זה עוזר המון..
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : פברואר 07, 2007, 14:47:01 »
מרזל, קליינר ופדרמן לא עושים אפילו 0.0001% ממה שעשה הרב כהנא זצ"ל. רק פעם אחת הם הלכו ליפו, זה כלום. זה צריך לקרות כל כמה שבועות או חודשים ולא פעם ב- 4 שנים. אין פעילות, אין הפגנות, אין נאומים... יש רק תכניות של פדרמן (שזה טוב מאוד) אבל זה לא מספיק. אם חיים בן פסח היה גר בארץ הוא לא היה מפסיק לפעול, אני בטוח בזה, הוא היה רץ מתחנת טלויזיה לתחנת רדיו ומשם לנאומים והפגנות וליפו וככה כל יום כמעט.
אם נגיד נעשה הפגה בכיכר המרכזית בת"א וניהיה לפחות 100 אנשים - ידווחו על זה בחדשות וזה יעלה את הפופולאריות שלנו וככה התנועה שלנו תגדל ותיהיה מודעות יותר גדולה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : פברואר 07, 2007, 14:55:09 »
מרזל, קליינר ופדרמן לא עושים אפילו 0.0001% ממה שעשה הרב כהנא זצ"ל. רק פעם אחת הם הלכו ליפו, זה כלום. זה צריך לקרות כל כמה שבועות או חודשים ולא פעם ב- 4 שנים. אין פעילות, אין הפגנות, אין נאומים... יש רק תכניות של פדרמן (שזה טוב מאוד) אבל זה לא מספיק. אם חיים בן פסח היה גר בארץ הוא לא היה מפסיק לפעול, אני בטוח בזה, הוא היה רץ מתחנת טלויזיה לתחנת רדיו ומשם לנאומים והפגנות וליפו וככה כל יום כמעט.
אם נגיד נעשה הפגה בכיכר המרכזית בת"א וניהיה לפחות 100 אנשים - ידווחו על זה בחדשות וזה יעלה את הפופולאריות שלנו וככה התנועה שלנו תגדל ותיהיה מודעות יותר גדולה.
בלי לשקר, בלי לשבח סתם
אם חיים היה בארץ הוא היה רומס פה את כולם!
חיים בעל חוכמה ענקית במגוון נושאים פשוט אין לתאר מה הוא היה יכול לעשות ובעזרת ה' יעשה!
יגאל=גואל

עז77

• אורח
« להגיב #8 ב- : פברואר 07, 2007, 15:21:37 »
בלי לשקר, בלי לשבח סתם
חיים בעל חוכמה ענקית במגוון נושאים פשוט אין לתאר מה הוא היה יכול לעשות ובעזרת ה' יעשה!

חיים אדם של מרץ ועשייה, הוא לא נח לרגע - הוא אולי לא הרב כהנא אבל הוא הדבר הכי קרוב אליו בדור שלנו כיום.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : פברואר 07, 2007, 15:28:08 »
בלי לשקר, בלי לשבח סתם

חיים אדם של מרץ ועשייה, הוא לא נח לרגע - הוא אולי לא הרב כהנא אבל הוא הדבר הכי קרוב אליו בדור שלנו כיום.
אכן נכון, ולא להאמין שהוא בן 50 אני ועוד הרבה אנשים נותנים לו 36 גג.
אדם עם מרץ חוכמה ועשייה כל כך גדולה בגילו זה מתנה מהקדוש ברוך הוא!
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #10 ב- : פברואר 07, 2007, 23:29:23 »
אם חיים היה בארץ התשקורת היתה מחרימה אותו או שהיה במעצר מינהלי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : פברואר 07, 2007, 23:30:45 »
אם חיים היה בארץ התשקורת היתה מחרימה אותו או שהיה במעצר מינהלי.
כמו שעשו לרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד ומעצרים וחרם לא עובדים על חיים בארה"ב הוא כבר למד המון ויישב בכלא ככה שזה לא יזיז לו פה כלום הוא תמיד עם רוח לחימה.
יגאל=גואל