כתב נושא: בנוגע לא.ק.  (נקרא 1827 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
בנוגע לא.ק.
« ב- : אוקטובר 01, 2008, 00:30:23 »
אני רוצה להבהיר משהו, דבר אחד ברור, שכשנכסנתי היום לאשכול על ילדה בת 8 שנאנסה ונרצחה ע"י ערבי, אז היו פה ושם הערות, אבל אותי נורא העציב ועודנו מעציב שאתם מכנים את א.ק. כצורר ועוכר ישראל, ואף כנאצי, תיוארים שלי פשוט כיהודי קשה להבין, ככה לקלל יהודי? הוא לא איזשהו אישיות שמאל שמוסרת שטחים, שאז בוודאי וודאי אין גבול לביזיון שאותו יהודי עשה לעם ישראל וה', אבל לקלל את א.ק. רק על היותו שונה בדעותיו מאתנו? זה כבר חורג מהטעם הטוב.
מה הוא בעצם א.ק.? הוא ספקן, הוא מטיל ספק במה שהוא רואה, נכון לעיתים הספקנים מעצבנים, אבל סה"כ הם אנשים מעניינים(רובם).
אני אישית עכשיו בגלל השעייתי הלא כל כך רחוקה נמנע מלהכניס את הרב כהנא לנושאים שאני מפרסם, אולם פה אכניס דבר אחד שהוא חינך אותנו וזוהי לא יותר מאשר אהבת ישראל, ואני רוצה לראות את החכם שאומר שהרב כהנא לא חינך אותנו לאהבת ישראל, כי הוא אמר זאת קבל עם ועדה, בפרהסיה ובריש גלי, בכל חתימה הוא חותם עם אהבת ישראל, בצופה ומנהיג הוא מחנך לכך.
אתם בוודאי שואלים למה אני תומך בו? הוא יהודי מחובתי לקום ולעזור ליהודי, אפילו לאלה שיש להם קשיי אמונה יש זיק של תקווה אי שם במעמקי לבם הוא נמצא.

בהזדהות עם א.ק.,
רק כך!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בנוגע לא.ק.
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 01, 2008, 01:19:32 »
אני מסכים איתך
קינויים כגון "נאצי" ממש ממש לא במקום
אפילו כשמדברים על רבין המילה "נאצי" היא בכלל לא במקום
 לדוגמא אני ממש לא אוהב את רבין אבל אני לא יקרא לו "נאצי" כי זה טיפשי ולא קשור בכלל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לא.ק.
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 01, 2008, 02:49:38 »
כל מילה נוספת מיותרת!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
בנוגע לא.ק.
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 01, 2008, 03:10:18 »
אני רוצה להבהיר משהו, דבר אחד ברור, שכשנכסנתי היום לאשכול על ילדה בת 8 שנאנסה ונרצחה ע"י ערבי, אז היו פה ושם הערות, אבל אותי נורא העציב ועודנו מעציב שאתם מכנים את א.ק. כצורר ועוכר ישראל, ואף כנאצי, תיוארים שלי פשוט כיהודי קשה להבין, ככה לקלל יהודי? הוא לא איזשהו אישיות שמאל שמוסרת שטחים, שאז בוודאי וודאי אין גבול לביזיון שאותו יהודי עשה לעם ישראל וה', אבל לקלל את א.ק. רק על היותו שונה בדעותיו מאתנו? זה כבר חורג מהטעם הטוב.
מה הוא בעצם א.ק.? הוא ספקן, הוא מטיל ספק במה שהוא רואה, נכון לעיתים הספקנים מעצבנים, אבל סה"כ הם אנשים מעניינים(רובם).
אני אישית עכשיו בגלל השעייתי הלא כל כך רחוקה נמנע מלהכניס את הרב כהנא לנושאים שאני מפרסם, אולם פה אכניס דבר אחד שהוא חינך אותנו וזוהי לא יותר מאשר אהבת ישראל, ואני רוצה לראות את החכם שאומר שהרב כהנא לא חינך אותנו לאהבת ישראל, כי הוא אמר זאת קבל עם ועדה, בפרהסיה ובריש גלי, בכל חתימה הוא חותם עם אהבת ישראל, בצופה ומנהיג הוא מחנך לכך.
אתם בוודאי שואלים למה אני תומך בו? הוא יהודי מחובתי לקום ולעזור ליהודי, אפילו לאלה שיש להם קשיי אמונה יש זיק של תקווה אי שם במעמקי לבם הוא נמצא.

בהזדהות עם א.ק.,
רק כך!
אתה צודק ועוד פעם צודק...! הוא אפילו איחל לי מזל-טוב ליום הולדתי (אי"ה בקרוב) והיה מאוד נחמד אליי! הוא שווה יחס הוגן וכן.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
בנוגע לא.ק.
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 01, 2008, 11:34:46 »
צודק, אומנם על כל דבר קטן הוא רב עם כולם ויש לו דעות שנוטות שמאלה אבל ניתן "לתקן"( :::D) אותו....סה"כ
הוא בן-אדם כמו כולנו...

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
בנוגע לא.ק.
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 02, 2008, 00:37:43 »
אולי הוא לא בדיוק מסכים איתנו בנושאים שונים...
אבל הוא אחלה גבר בלי קשר לדעתו הוא בנאדם טוב לפי איך שהוא מדבר
פעם אחת אמרתי נגדו דברים בוטים אבל בכל זאת דיבר איתי רגוע ודיברתי איתו הרבה זמן בצ'אט היה טוב מאוד
הוא גם לא משייך את עצמו לשמאל הוא ציוני וזה טוב!!!
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92