כתב נושא: נושא הפריקים והאימוים!  (נקרא 22446 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
נושא הפריקים והאימוים!
« ב- : ספטמבר 26, 2008, 12:52:57 »
זה בעיקר למי שלומד עכשיו בחטיבות הביניים ובתיכונים, אבל אולי אתם רואים אותם מסתובבים גם ברחוב.
בשנה שנתיים האחרונות התחלתי לראות בנתניה וגם בערים אחרות בישראל תופעה מאוד מוזרה של פריקים ושל אימוים(EMO). תופעה זו היא גם אצל הבנים וגם אצל הבנות, והבנים מתחילים לעשות פונים בשיער ולובשים גרביים ארוכים עם פשים שחורים לבנים( או שחורים אדומים) והם מתנהגים סליחה על הביטויים כמו קוקסינלים או הומואים.
הנה אחת מהפריקיות האלה יש''ו שבשכבה שלי
http://www.shox.co.il/uf/795/060/shox_usr.html  (לא כל כך כדי לאנשים הדתיים לצפות בזה, אתם לא תאהבו את זה).
אנשים אלה מסתובבים עם חולצות מזעזעות עם פסים ואוהבים שירי DEATH METAL וגם BLACK METAL ועונדים שרשרות עם האות A המסמלת את השטן ועם גולגולות מפחידות כאלה...
אנשים אלה שומעים מוזיקה הנקראת גראולינג שממש צורחים בשירים האלה והקליפים מזעזעים יותר מהשירים עצמם, בשיריי רוק אלה אי אפשר להבין כלום ומראה חיצוני מזעזע שירים שממש מהללים את השטן.נערים ונערות אלה שמחתרבים יותר לDEATH METAL חותכים לעצמם את הוורידים, והנה הוכחה חותכתXD.
http://www.shox.co.il/app/index.php?do=photoalbum&op=ImageListPage&uid=795060#curPage=5&FileId=5141124&RowNum=8

ותראו את הקוקסינל הזה
http://www.shox.co.il/uf/916/690/Arkadik.html

ויש את התופעה הזאת של הפריקים האלה באזור שבו אתם גרים?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 26, 2008, 13:14:20 על ידי אהרֹן »

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 26, 2008, 14:05:04 »
איזה ילדים מושפעים, תראו את האחרון איזה פריק הומו!  :laugh: :::D :::D :laugh: :::D :::D :laugh: :::D :::D :laugh: :laugh: :laugh: :::D :::D :laugh:

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 26, 2008, 14:13:55 »
זה בעיקר למי שלומד עכשיו בחטיבות הביניים ובתיכונים, אבל אולי אתם רואים אותם מסתובבים גם ברחוב.
בשנה שנתיים האחרונות התחלתי לראות בנתניה וגם בערים אחרות בישראל תופעה מאוד מוזרה של פריקים ושל אימוים(EMO). תופעה זו היא גם אצל הבנים וגם אצל הבנות, והבנים מתחילים לעשות פונים בשיער ולובשים גרביים ארוכים עם פשים שחורים לבנים( או שחורים אדומים) והם מתנהגים סליחה על הביטויים כמו קוקסינלים או הומואים.
http://www.shox.co.il/uf/795/060/shox_usr.html  (לא כל כך כדי לאנשים הדתיים לצפות בזה, אתם לא תאהבו את זה).
אנשים אלה מסתובבים עם חולצות מזעזעות עם פסים ואוהבים שירי DEATH METAL וגם BLACK METAL ועונדים שרשרות עם האות A המסמלת את השטן ועם גולגולות מפחידות כאלה...
אנשים אלה שומעים מוזיקה הנקראת גראולינג שממש צורחים בשירים האלה והקליפים מזעזעים יותר מהשירים עצמם, בשיריי רוק אלה אי אפשר להבין כלום ומראה חיצוני מזעזע שירים שממש מהללים את השטן.נערים ונערות אלה שמחתרבים יותר לDEATH METAL חותכים לעצמם את הוורידים, והנה הוכחה חותכתXD.
http://www.shox.co.il/app/index.php?do=photoalbum&op=ImageListPage&uid=795060#curPage=5&FileId=5141124&RowNum=8

ותראו את הקוקסינל הזה

יצאת הכי טמבל בעולם.

אימו זה ז'אנר מוזיקלי שהתפתח מפאנק רוק. אימו שם דגש על רגשות (Emo=קיצור של Emotional), והתרבות שהתפתחה מסביב לזה מדגישה את זה עוד יותר, למרות שהיא לא קשורה למוזיקה באופן ישיר (כלומר, אתה יכול לשמוע אימו ולא להיות חלק מהתרבות, ולהיפך).
מטאל, באופן כללי (כי אין לי כוח להתחיל להיכנס להגדרות המדוייקות של הז'אנר המוזיקלי הכי נרחב והכי מפותח בעולם) זו מוזיקה שהתפתחה מהרוק הקלאסי של שנות ה-70. מטאל עוסק רובו ככולו בנושאים שנחשבים "שליליים" (מוות, רצח, שגעון, מלחמה וכו'), כשהלהקות הראשונות התחילו עם העניין הזה בעיקר כדי למשוך תשומת לב (אליס קופר, קיס, בלאק סבאת') ואילו להקות מאוחרות יותר כבר התייחסו לנושאים אלה בצורה אמנותית יותר. בלאק מטאל הוא תת-ז'אנר שמאופיין במלודיוּת רבה (לעומת רוב שאר סוגי המטאל שנוטים יותר לאגרסיביוּת), ובהתייחסות לנושאים  ע ו ד  יותר שליליים. הלהקות הראשונות של הבלאק מטאל שרו לרוב על השטן כאמצעי למשיכת תשומת לב, הלהקות המאוחרות יותר לקחו את זה לכיוון של אמנות נטו, ויש אנשים ספורים שגם לקחו את זה ברצינות (התחילו לשרוף כנסיות וכו').
סמל האות A הוא סמל האידיאולוגיה האנרכיסטים, Anarchism.
חתיכת ורידים זה בעיקר נושא לצחוק עליו. כמו בכל תרבות ובכל סגנון מוזיקה, יש את האנשים ששומעים את זה כי זה מה שהם אוהבים וזה מה שבא להם טוב, ויש את אלה ששומעים את זה כי זה מגניב וכי זו הדרך שלהם למצוא חברים חדשים.
חולצות פסים אפייניות בעיקר לאופנת האימו, שמנותקת מתרבות המטאל (יש הפרדה די מסיבית בעניין הזה בשנים האחרונות - וטוב שכך. הטרנד המפגר הזה ייצא מהאופנה בקרוב, והמטאל ישאר).
בכל מקרה, מטאל ואימו שניהם ז'אנרים מוזיקליים, התרבויות סביבם הן לא תרבויות רעות בשום אופן, יש מטאל בכל מקום בעולם ואין שום דבר שלילי בזה. כמו בכל מקום, גם במטאל ובאימו יש אנשים טובים ואנשים רעים, אנשים שמשיגים מאיות ואנשים שנושרים מבי"ס, "ילדים טובים" ו"מורדים", משתמטים ומורעלים. ההכללות שלך כל כך טיפשיות שהיה לי רצון עז לדפוק את הראש במקלדת, אבל מכיוון שאני שומע מטאל ומשייך את עצמי לתרבות הזו הרגשתי חובה להגיב.

יש?
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 26, 2008, 14:29:13 »
אוקיי א.ק אז פרסת כמה עובדות ידועות מראש.
איך הוא יצא טמבל ?

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 26, 2008, 14:37:16 »
באזור שלי יש מלא כאלה !! לרוב הם כל מיני צפונבונים הומואים או חצי הומואים שרוצים תשומת לב.
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 26, 2008, 14:49:24 »
אוקיי א.ק אז פרסת כמה עובדות ידועות מראש.
איך הוא יצא טמבל ?

"הם מתנהגים כמו קוקסינלים או הומואים" - לא, הם לא. תרבות האימו מדגישה את ביטוי הרגשות, גם הרגשות השליליים, דבר שבתודעה שלכם מיוחס לנשים. כשזה בא מתוך מקום אמיתי, זה לא דבר רע (גם אם זה מעצבן); לכל אחד מותר להיות עצוב מדי פעם.
"מסתובבים עם חולצות פסים ואוהבים שירי דת' וגם בלאק" - אימו ומטאל לא קשורים.
שרשראות עם האות A מסמלות אנארכיה (שרוב ה"פריקים" מאמינים בה מתוך מקום של מרד נעורים, לא אידיאולוגיה אמיתית...), וגולגלות זה סתם ליופי.
גראולינג זה לא מוזיקה, זה סגנון שירה (או, כמתפרש משמו, "נהמה"). כן, צורחים בשירים האלה מדי פעם, ושוב, זה מה שבא לאנשים לשמוע. לא מוצא חן - אחלה, אל תשמע. מישהו הכריח אותך?
שירים שממש מהללים את השטן מתחלקים לארבעה סוגים:
1. להקות מוקדמות שעשו את זה בשביל הקטע הבידורי ובשביל למשוך תשומת לב, שזה בערך 30%
2. להקות שלוקחות את זה לכיוון אמנותי נטו - כלומר מהללות את השטן אבל עושות את זה כאמצעי ביטוי אמנותי, שזה בערך 50%
3. להקות שעושות פארודיות על שני הסוגים הקודמים, שזה בערך 19.9999999999999999%
4. ולהקות בודדות (ואפילו אנשים בודדים) שלוקחים את כל הקטע ברצינות ובאמת סוגדים לשטן.

בשירי "רוק" אלה אי אפשר להבין כלום... אוקיי, אז אל תשמע?

בתור מי שיצא לו להתנסות בפגיעה עצמית (הייתי ילד דפוק פעם, קורה), יש פעמים שבהם אין דרך אחרת להתמודד. זו הפעם הראשונה והאחרונה שאני מדבר על עצמי (ובטח שעל הנושא הזה), אבל חשוב לי שתהיה פה הבנה שפגיעה עצמית זה משהו אישי לחלוטין שלא קשור לתרבות או לשום דבר אחר (למרות שזה נפוץ יותר להודות בזה בתרבות המטאל ובתרבות האימו). וכמובן, אלה שמשוויצים בזה לרוב עושים את זה בשביל למשוך צומי.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 26, 2008, 16:12:24 »

ותראו את הקוקסינל הזה

אושרי, סליחה, אבל תמונות כאלה לא מכבדות בעצם נוכחותן את הפורום הזה! באמת לא כדאי לצפות בזבל הזה!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 26, 2008, 16:13:09 »
יש את התופעה הזאתי במקום שאני נמצא בו, בשכבה שלי יש איזה 2, 3...
זה הדבר הכי דפוק בעולם...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 26, 2008, 19:19:46 »
באזור שלי יש מלא כאלה !! לרוב הם כל מיני צפונבונים הומואים או חצי הומואים שרוצים תשומת לב.
בס"ד

סיכום קצר ולעניין של כל התופעה החולנית הזאת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 27, 2008, 20:03:17 »
יצאת הכי טמבל בעולם.

אימו זה ז'אנר מוזיקלי שהתפתח מפאנק רוק. אימו שם דגש על רגשות (Emo=קיצור של Emotional), והתרבות שהתפתחה מסביב לזה מדגישה את זה עוד יותר, למרות שהיא לא קשורה למוזיקה באופן ישיר (כלומר, אתה יכול לשמוע אימו ולא להיות חלק מהתרבות, ולהיפך).
מטאל, באופן כללי (כי אין לי כוח להתחיל להיכנס להגדרות המדוייקות של הז'אנר המוזיקלי הכי נרחב והכי מפותח בעולם) זו מוזיקה שהתפתחה מהרוק הקלאסי של שנות ה-70. מטאל עוסק רובו ככולו בנושאים שנחשבים "שליליים" (מוות, רצח, שגעון, מלחמה וכו'), כשהלהקות הראשונות התחילו עם העניין הזה בעיקר כדי למשוך תשומת לב (אליס קופר, קיס, בלאק סבאת') ואילו להקות מאוחרות יותר כבר התייחסו לנושאים אלה בצורה אמנותית יותר. בלאק מטאל הוא תת-ז'אנר שמאופיין במלודיוּת רבה (לעומת רוב שאר סוגי המטאל שנוטים יותר לאגרסיביוּת), ובהתייחסות לנושאים  ע ו ד  יותר שליליים. הלהקות הראשונות של הבלאק מטאל שרו לרוב על השטן כאמצעי למשיכת תשומת לב, הלהקות המאוחרות יותר לקחו את זה לכיוון של אמנות נטו, ויש אנשים ספורים שגם לקחו את זה ברצינות (התחילו לשרוף כנסיות וכו').
סמל האות A הוא סמל האידיאולוגיה האנרכיסטים, Anarchism.
חתיכת ורידים זה בעיקר נושא לצחוק עליו. כמו בכל תרבות ובכל סגנון מוזיקה, יש את האנשים ששומעים את זה כי זה מה שהם אוהבים וזה מה שבא להם טוב, ויש את אלה ששומעים את זה כי זה מגניב וכי זו הדרך שלהם למצוא חברים חדשים.
חולצות פסים אפייניות בעיקר לאופנת האימו, שמנותקת מתרבות המטאל (יש הפרדה די מסיבית בעניין הזה בשנים האחרונות - וטוב שכך. הטרנד המפגר הזה ייצא מהאופנה בקרוב, והמטאל ישאר).
בכל מקרה, מטאל ואימו שניהם ז'אנרים מוזיקליים, התרבויות סביבם הן לא תרבויות רעות בשום אופן, יש מטאל בכל מקום בעולם ואין שום דבר שלילי בזה. כמו בכל מקום, גם במטאל ובאימו יש אנשים טובים ואנשים רעים, אנשים שמשיגים מאיות ואנשים שנושרים מבי"ס, "ילדים טובים" ו"מורדים", משתמטים ומורעלים. ההכללות שלך כל כך טיפשיות שהיה לי רצון עז לדפוק את הראש במקלדת, אבל מכיוון שאני שומע מטאל ומשייך את עצמי לתרבות הזו הרגשתי חובה להגיב.

יש?
לפחות אתה מבין משהו במטאל :)
אבל לא אכפת לא, אימוים צריך לחסל, נקודה.
הם עושים פוני ולובשים גרביים עד הברך ומתנהגים אשכרה כמו קוקסינלים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 27, 2008, 20:04:53 על ידי אושרי »

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 27, 2008, 20:31:42 »
לפחות אתה מבין משהו במטאל :)
אבל לא אכפת לא, אימוים צריך לחסל, נקודה.
הם עושים פוני ולובשים גרביים עד הברך ומתנהגים אשכרה כמו קוקסינלים.

שיהיה להם לבריאות, מה זה מפריע לך?

שמע, בתור מי ש"מצא את עצמו" מבחינה מוזיקלית, מעציב אותי קצת לראות אנשים שהולכים אחרי אופנה טיפשית שתעבור תוך שנה מקסימום, ועצוב לי לשמוע שלהקות זבל מקבלות המון קרדיט כשהערך האומנותי שלהן שווה בערך לפעם האחרונה שהייתי בשירותים, אבל מה'כפת לי? שיעשו מה שבא להם, יום אחד הם יתחרטו על זה ככה או ככה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 27, 2008, 20:33:09 »
שיהיה להם לבריאות, מה זה מפריע לך?

שמע, בתור מי ש"מצא את עצמו" מבחינה מוזיקלית, מעציב אותי קצת לראות אנשים שהולכים אחרי אופנה טיפשית שתעבור תוך שנה מקסימום, ועצוב לי לשמוע שלהקות זבל מקבלות המון קרדיט כשהערך האומנותי שלהן שווה בערך לפעם האחרונה שהייתי בשירותים, אבל מה'כפת לי? שיעשו מה שבא להם, יום אחד הם יתחרטו על זה ככה או ככה.
צריך לחסל אותם או שהם כבר יחתחו לעצמם ת'וורידים וימותוXD
« עריכה אחרונה: ספטמבר 27, 2008, 20:41:12 על ידי אושרי »

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 27, 2008, 20:37:03 »
1. מה אני קשור?
2. למה נראה לך שצריך 'לחסל' אותם? צריך לצחוק עליהם ולהתעלם, אופנות טיפשיות תמיד היו ותמיד יהיו.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 27, 2008, 20:40:21 »
1. מה אני קשור?
2. למה נראה לך שצריך 'לחסל' אותם? צריך לצחוק עליהם ולהתעלם, אופנות טיפשיות תמיד היו ותמיד יהיו.
התכוונתי לאותם, פשוט האות ך במקלדת קרובה לאות ם.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 27, 2008, 22:26:56 »
אני מסכים פה מילה במילה עם א.ק.
אושרי אתה מדבר שטויות רואים שאתה לא מתמצא בדברים.
חחח בכל זאת למטאליסטים(כמוני) יש גם קטע כזה של "השמדת אימואים"
משפטים כגון "EVERYTIME AN EMO KID CRIES A VIKING COMES FROM THE PAGAN LANDS AND DISMEMBERS HIM"
ואימואים ממש לא מקשיבים לדת' ובלאק מטאל
הם מקשיבים לזבל כגון EMOCORE
METALCORE
FLIPCOCK(SLIPKNOT(
שזה NUMETAL
הם לא מקשיבים למטאל אמיתי.
ואושרי התמונה שפירסמת של מרינה היא ממש לא קרובה ל"פריקית" אולי יש לה רק מראה כזה אבל היא שומעת אחלה מוזיקה.
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 27, 2008, 22:57:11 »
עוד קבוצה של יהודים לתיקון דחוף... :doctor:
התפללו על כולם :-[, כי הם לא יעשו זאת :(.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 28, 2008, 00:32:22 »
1. מה אני קשור?
מסכים עם א.ק

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 28, 2008, 18:29:29 »
חחחח אושרי אתה דיברת שטויות בהודעה שלך

A זה סמל של אנרכיה ולא של שטן,גולגולות זה לא סמל לכלום זה סתם מגניב
אימואים לא שומעים דת' ובלאק מטאל לרוב...

אבל א.ק כבר תיקן אותך אז אני לא יכתוב שוב

אני רק יגיד ש"לחסל" אימואים זה עניין של צחוק,לא צריך להשמיד אותם...עם קבוצה מסויימת של אנשים מעצבנת אותך עדיף פשוט להתעלם מהם
חוץ מזה יש בינהן הרבה בנות חמודות :)

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 29, 2008, 00:02:56 »
גיל ההתבגרות, כולם עוברים את זה, חלקם נתקעים עם זה (מעטים מהם)
לא נורא, יהיה בסדר.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק 1233211

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 29, 2008, 01:01:42 »
נראה כאילו קיבלת באן ממייפל סטורי.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 29, 2008, 01:31:25 »
בס''ד

ראיתם כאן שיטות לניטרול התודעה התבונית !! זוהי דוגמא לשטיפת-מוח ידועה !! מי שנפל במלכודת הזו שרוצחת למעשה את תודעתו , אכן נפל בידי השטן עצמו ר''ל , והעובדה היא שאותם מטומטמים מסכנים אינם מודעים כלל למציאות המתרחשת סביבם , והם חיים בתוך בועה , ממש כפי ששלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י רוצה , מכיוון שכך הם למעשה אינם מודעים למעשי העוולה של אותו ערב-רב נלוז , מכיוון שמה שמעניין אותם הם דברי ההבל ורעות-הרוח הללו ר''ל !!! הם ממש במצב של מוות תודעתי , אותם מסכנים זקוקים לטיפול נפשי ממושך בכדי לחזור לעצמם ר''ל !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק 1233211

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 29, 2008, 01:49:15 »
בס''ד

ראיתם כאן שיטות לניטרול התודעה התבונית !! זוהי דוגמא לשטיפת-מוח ידועה !! מי שנפל במלכודת הזו שרוצחת למעשה את תודעתו , אכן נפל בידי השטן עצמו ר''ל , והעובדה היא שאותם מטומטמים מסכנים אינם מודעים כלל למציאות המתרחשת סביבם , והם חיים בתוך בועה , ממש כפי ששלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י רוצה , מכיוון שכך הם למעשה אינם מודעים למעשי העוולה של אותו ערב-רב נלוז , מכיוון שמה שמעניין אותם הם דברי ההבל ורעות-הרוח הללו ר''ל !!! הם ממש במצב של מוות תודעתי , אותם מסכנים זקוקים לטיפול נפשי ממושך בכדי לחזור לעצמם ר''ל !!

הגולה בארץ  :)
אחי אתה בטוח שביקרת אצל הפסיכיאטר שלך לאחרונה?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 29, 2008, 02:48:03 »
אחי אתה בטוח שביקרת אצל הפסיכיאטר שלך לאחרונה?
ברוך הבא לפורום שלנו!!!
קצת כבוד לגולה בארץ, הוא חבר ותיק בפורום!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 29, 2008, 07:27:43 »
חחחח עם כל הכבוד לגולה בארץ לפעמים הוא מדבר בלי קשר

מה הקשר עכשיו הממשל השמאלני והערב-רב הנלוז?
אנחנו מדברים על פריקים ואימואים

מנותק 1233211

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 29, 2008, 09:31:05 »
ברוך הבא לפורום שלנו!!!
קצת כבוד לגולה בארץ, הוא חבר ותיק בפורום!

עם כל הכבוד לוותק צריך גם להיות קשור לנושא עצמו.