סקר

מי לדעתכם צורר-היהודים העיקרי ?? נשמח לתגובות מלאות!

1)שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי  שר''י  .
2)תנועות ומפלגות וארגונים של הימין-המזוייף =סוכניו של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב שר''י
3)האויב הערבי הנאצי יש''ו .
4)מדינות אירופה וארה''ב .
5)שלטון הערב-רב על תחפושותיו השונות (1) שמעסיק את (2) כסוכניו  ואת (3) יש'ו משסה ביהודים הימנים האמוניים האמיתיים מתנגדיו ,ואת (4) מסית הוא לרדיפתנו

כתב נושא: מי לדעתכם צורר-היהודים העיקרי ??  (נקרא 6671 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
מי לדעתכם צורר-היהודים העיקרי ??
« ב- : אוגוסט 22, 2008, 17:46:26 »
בס"ד

קיראו היטב והגיבו, מכיוון שסקר זה מאפשר למעשה להכיר את הצורר העיקרי והשורשי של העם היהודי על אדמת ארץ-הקודש בפרט, ובעולם בכלל, ועל סמך הבנה זו עלינו לפעול !!!  תוכלו להסתייע בסרטון האחרון שלנו כאן, ונשמח מאד אם תגיבו לו תדרגו אותו ותוסיפו למועדפים בכדי לקדמו במנועי החיפוש השונים, וכן תמליצו לאתר HIT בפינה השמאלית-העליונה של צג הסרטון, ותמלאו את הפרטים להמלצה לאתר HIT בחלון שיוצג.

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2783334

ונזכה במהרה בבביאת גואל-צדק בבאכי"ר.

שבת שלו-ם
                                                                                          הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 24, 2008, 05:20:38 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 23, 2008, 20:27:19 »
שליט איראן, עלי חמנאי האגגי.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 23, 2008, 20:46:16 »
אני אגיד את האמת? אין צוררים לעם היהודי. אנו צוררי עצמו. למה? כי אם היינו לומדים תורה ומדקדקים במצוות ובדרך ארץ, לא היו צוררים. והיות שאנו ברובנו לא עושים זאת, אז יש צוררים ושונאי ישראל. האחריות על גורלנו בידינו. "אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל שיעשו תשובה" – ככל שאנו מתעכבים עם התשובה, כך אנחנו מגדילים את אוייבנו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 24, 2008, 05:21:56 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 23, 2008, 21:15:25 »
אני יגיד את האמת? אין צוררים לעם היהודי. אנו צוררי עצמו. למה? כי אם היינו לומדים תורה ומדקדקים במצוות ובדרך ארץ, לא היו צוררים. והיות ואנו ברובנו לא עושים זאת, אז יש צוררים ושונאי ישראל. האחריות על גורלנו בידינו. "אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל שיעשו תשובה" - ככל שאנו מתעכבים עם התשובה, כך אנחנו מגדילים את אוייבנו.
תיקון - אם היינו לוחמים ועומדים על דם יהודי לא הפקר לא היו צוררים.

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 23, 2008, 21:26:01 »
השלטון השמאלני
שנתן את השטחים לאויבים - פלישתים ומצרים
ושמגיב על התוקפנות של האויב עך ידי שחרור של המחבלים

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 24, 2008, 03:56:47 »
אני יגיד את האמת? אין צוררים לעם היהודי. אנו צוררי עצמו. למה? כי אם היינו לומדים תורה ומדקדקים במצוות ובדרך ארץ, לא היו צוררים. והיות ואנו ברובנו לא עושים זאת, אז יש צוררים ושונאי ישראל. האחריות על גורלנו בידינו. "אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל שיעשו תשובה" - ככל שאנו מתעכבים עם התשובה, כך אנחנו מגדילים את אוייבנו.

נאמר כבר לרוב בעבר - הם העונש שלנו, ובידינו לשנות זאת.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 24, 2008, 05:26:04 »
  בחרתי באפשרות האחרונה. "מהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו". הצוררים הגדולים והמסוכנים ביותר הם מתוכנו. אכן, אין דרגה תחתונה, עלובה וחולנית מזו.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 24, 2008, 17:51:43 »
תיקון - אם היינו לוחמים ועומדים על דם יהודי לא הפקר לא היו צוררים.

מה אתה חושב, שיש לך כח? אתה כולה בן אדם פשוט, ועם של 20 מליון איש לא יכול לקום נגד המוסלמים שהם מיליארדים.

"כוחי ועוצם ידי עשה לי את החייל הזה.." - מה אתה חושב? שאתה כ"כ חזק? אם ה' היה רוצה היית מנצח את כולם, ואם ה' ירצה מחר גם לא נתעורר בבוקר. הכל בידיו, מותנו, חיינו וגורלנו.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 24, 2008, 20:22:21 »
אופציה 5 מן הסתם...השמאל הקיצוני יש"ו הרס לנו את המדינה.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 25, 2008, 20:43:47 »
אני אגיד לך מי צורר היהודים העיקרי:

השלטון הימני הפשיסטי שמרעיב פה כל ילד שלישי (יהודי) ושני (ערבי) אשר נמצאים מתחת לקו העוני. שמפריט את הכלכלה לידי חבריו: משפחות דנקנר, עופר, תשובה, ויסמן, סבן, אריסון, בינו, פדרמן, בורוביץ, לבייב, המבורגר, עזריאלי, פישמן, שטראוס, ורטהיים, אלוביץ, זיסאפל, שחר-קז ושמלצר.

כנגד מעמד העובדים והשכירים (הרוב המוחץ במדינה) שחלקם מעיזים להרוויח כסף על עבודתם! מעיזים להשתכר משכורות הוגנות! לא להיות מועסקים דרך חברות כוח אדם ועוד להתאגד בארגוני עובדים שומו שמיים... נגד כל אלו - שולח השלטון הימני הפשיסטי את התקשורת המקורבת כדי לעשות כתבות עליהום נגד עובדים שמתנגדים להפרטות.

אותו צורר פשיסטי גם מפריט את השירותים הציבוריים (בריאות, חינוך, רווחה) לידי זכיניות פרטיות תאבות רווח על חשבונם של אזרחי המדינה - תוכניות ויסקונסין למינהן המופעלות על ידי תאגידים פרטיים המונעים משיקולי רווח, ופועל להפרטת מערכת הכליאה. אותו שלטון אחראי למערכת בריאות מקוצצת תקציבים שלאט לאט מתפוררת ואז יקום ויגיד השלטון (אשר הוא זה שקיצץ תקציבים): רואים? צריך רפואה פרטית! (לעשירים בלבד). ואת אותו דבר בדיוק יעשה לאוניברסיטאות.

ואת כל הפשעים האלו מסווה אותו שלטון ימני פשיסטי בנביחות: "בווווו! יש כאן ערבים!" אז הוא מייצר מלחמות מיותרות במהלכן מוקרבים כ-100 חיילים יהודים ונשפכים 500 מיליון ש"ח ליום הפצצות בודד בלבנון - מה שיאפשר מחר את הצדקת כל הפשעים שהוזכרו בפסקות הראשונות.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 25, 2008, 20:55:14 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 25, 2008, 20:57:10 »

השלטון הימני הפשיסטי שמרעיב פה כל ילד שלישי (יהודי) ושני (ערבי) אשר נמצאים מתחת לקו העוני. שמפריט את הכלכלה לידי חבריו: משפחות דנקנר, עופר, תשובה, ויסמן, סבן, אריסון, בינו, פדרמן, בורוביץ, לבייב, המבורגר, עזריאלי, פישמן, שטראוס, ורטהיים, אלוביץ, זיסאפל, שחר-קז ושמלצר.

כנגד מעמד העובדים והשכירים (הרוב המוחץ במדינה) שחלקם מעיזים להרוויח כסף על עבודתם! מעיזים להשתכר משכורות הוגנות! לא להיות מועסקים דרך חברות כוח אדם ועוד להתאגד בארגוני עובדים שומו שמיים... נגד כל אלו - שולח השלטון הימני הפשיסטי את התקשורת המקורבת כדי לעשות כתבות עליהום נגד עובדים שמתנגדים להפרטות.

אותו צורר פשיסטי גם מפריט את השירותים הציבוריים (בריאות, חינוך, רווחה) לידי זכיניות פרטיות תאבות רווח על חשבונם של אזרחי המדינה - תוכניות ויסקונסין למינהן המופעלות על ידי תאגידים פרטיים המונעים משיקולי רווח, ופועל להפרטת מערכת הכליאה. אותו שלטון אחראי למערכת בריאות מקוצצת תקציבים שלאט לאט מתפוררת ואז יקום ויגיד השלטון (אשר הוא זה שקיצץ תקציבים): רואים? צריך רפואה פרטית! (לעשירים בלבד). ואת אותו דבר בדיוק יעשה לאוניברסיטאות.

ואת כל הפשעים האלו מסווה אותו שלטון ימני פשיסטי בנביחות: "בווווו! יש כאן ערבים!" אז הוא מייצר מלחמות מיותרות במהלכן מוקרבים כ-100 חיילים יהודים ונשפכים 500 מיליון ש"ח ליום הפצצות בודד בלבנון - מה שיאפשר מחר את הצדקת כל הפשעים שהוזכרו בפסקות הראשונות.

נראה לך שמשפחות ההון והשלטון הם ימניים אמיתיים, מה אתה דפ"ר?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:08:17 »

מי עשה זאת? מי הרעיב כאן ילדים אם לא השלטון השמאלני שזרק את בני עדות המזרח למעברות וגרם שכל מי שלא מצביע עבורו
ומחזיק "פנקס אדום" ירעב ללחם?

ועוד משהו,האם מצב העוני גבר מאז ההפרטה? האם בתקופת השמאל לא היה עוני? ועכשיו נגיע לעיקר... איך אתה בכלל יכול להגיד שאנשים אלה הם ימניים???

להלן כמה ממעשיהםשל אלה שאתה מחשיב כ"ימניים":
מסירת שטחי ארץ ישראל לאוייב הערבי הנאצי ימ"ש ללא כל תמורה.
גירוש יהודים מבתיהם ומאדמתם בכח הזרוע מבתיהם החוקיים.
גירוש יהודי המאחזים מבתיהם.
עידוד הערבים לבנייה בלתי חוקית והשתלטות  על אדמות מדינה ע"י מתן אישורים לבתים שנבנו שלא כחוק ע"י ערבים.

והיריעה קצרה מלהכיל הכל אך אמור לי דבר נוסף,האם ההפרטה היא שגורמת לעוני? הנה מספר עובדות:
מאז ההפרטה המחירים יורדים,במקומות שאין תחרות המחירים רק עולים,ולכן ההפרטה תפקידה ליצור תחרות שלא רק שלא יפריע לעניים אלא יאפשר להם סוף סוף לקנות מוצרי יסוד בסיסיים.
אגב שכחת שההפרטה הנ"ל מתרחשת בשלטון ששמאלני ממנו לא היה מאז קום המדינה, שלטון שמבצע פוגרומים באחיו,שלטון שמוכר לאוייב הנאצי את ארץ ישראל
ולא מקבל שום תמורה,שלטון שמשחרר מחבלים רוצחים נאציים "כמחווה" בזמן שיש לו שבויים בידי האוייב הנאצי הנ"ל ולא מבקש תמורתם את שבוייו(לא אני בעד ההסכם,אבל
אם אתה כבר משחרר אז לפחות תקבל משהו)שלטון שמקים כאן בלב ליבה של ארצינו מדינה טרור חמאסית אש"פית,בו בזמן שהרשות הנאצית מצהירה בהודעה רשמית שמטרת
הקמת המדינה הפלסטינאצית היא לא ישות לערבים,אלא השמדת מדינת ישראל.

אז בא נחזור על מה שאמרת רק עם התיקון הראוי:
צורר היהודים האמיתי הוא השלטון השמאלני הקיצוני שמגרש יהודים שבוגד בעמו ומולדתו וגם מרעיב ילדים...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:13:40 »
מי "דפק" את בני עדות המזרח?!

השמאל או ביבי? עכשיו תקשקשו על דודו טופז... פחחח... דודו טופז אדיוט חסר השכלה שהוזמן לנאום אצל מפלגת העבודה שהיא גם ימין כלכלי בשנת תרפפ"ו ויצא טמבל כמו שהוא נראה בטלויזיה המסחרית המזובללת שהוא עשה אחר כך. מנחם בגין (הליכוד) שעשה מיזה עניין היה זה שהתחיל ב-1979 את מדיניות והשקפת העולם של ההפרטות שהיא זאת שפגעה אנושות בשכבות החלשות - עדות המזרח בעיקר.

ואני אגב מזרחי אז אל תספר לי את הבולשיט ש"דודו טופז דפק אותי".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 25, 2008, 21:14:33 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:27:40 »
מי "דפק" את בני עדות המזרח?!

השמאל או ביבי? עכשיו תקשקשו על דודו טופז... פחחח... דודו טופז אדיוט חסר השכלה שהוזמן לנאום אצל מפלגת העבודה שהיא גם ימין כלכלי בשנת תרפפ"ו ויצא טמבל כמו שהוא נראה בטלויזיה המסחרית המזובללת שהוא עשה אחר כך. מנחם בגין (הליכוד) שעשה מיזה עניין היה זה שהתחיל ב-1979 את מדיניות והשקפת העולם של ההפרטות שהיא זאת שפגעה אנושות בשכבות החלשות - עדות המזרח בעיקר.

ואני אגב מזרחי אז אל תספר לי את הבולשיט ש"דודו טופז דפק אותי".
אני דיברתי על דודו טופז???
אני דיברתי על דודו בן גוריון.... בזמן ביבי כבר לא היו כרטיסים אדומים..אבל סבתא שלי שעלתה ממרוקו עוד זוכרת אותם היטב!
הליכוד(שאני לא תומך בו) הוא זה שהעלה את כבודם של בני עדות המרח והביא לשוויון,המערך הוא זה שניסה לקבור אותם,להרעיב אותם ואף
חטף את ילדיהם ומכרם למען בצע כסף.

שנית כפי שהזכרתי ההפרטה בסופו של דבר תפתור את מצוקות העוני אך בהתחלה זה כואב.
אנשי התנועה ה"סוציוליסטית" התגאו בכך שלא יהיו עניים בארצותיהם,אך למעשה הפכו לשלטון העריץ ביותר שגם הרעיב אנשים,גם עינה את מתנגדיו וגם שפך את דמם כמים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 25, 2008, 21:32:00 על ידי גור-אריה »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 25, 2008, 22:25:53 »
"ההפרטה בסופו של דבר תפתור את מצוקות העוני אך בהתחלה זה כואב" - אתה ממש מדקלם את מה שמלמדים אותך נחמיה שטרסלר וסבר פלוצקר.

איך תפתור את מצוקות העוני? הרי כל השירותים החברתיים שהמדינה מפריטה היא מממנת אלא בתיווכן של חברות פרטיות שמספסרות את הציבור...

לחברות הפרטיות אין שום אינטרס לקיים תחרות או שאר הדיקלומים של שטרסלר - רק דבר אחד מעניין אותם - יותר רווחים למחזיקי המניות על חשבון הציבור והעובדים (וכולנו הרי עובדים איפשהו).

שוק קפיטליסטי תמיד תמיד צריך לגדול עוד ועוד כדי להמשיך להיות רווחי - יותר אנשים צריכים לקנות כל הזמן - בעולם מוגבל במשאבים, במשחק סכום אפס, זה לא ייתכן.
כמו שכבר כתבתי פה בעבר, למה הדבר דומה:

אתה מוזמן למסיבה עם 100 משתתפים, מגישים עוגה, פורסים אותה לשני חצאים, חצי עוגה הולכת ל-10 "מיוחסים" - חתיכות גדולות ושמנות, וחצי עוגה הולכת ל-90 מוזמנים "פשוטים" - כל אחד מקבל כמה פירורים (כש-90 המוזמנים הפשוטים הם אגב אלה שהכינו את העוגה).

10 המוזמנים המיוחסים מציעים ל-90 הפשוטים הצעה קפיטליסטית/ניאו ליבראלית - לכו תצרכו עוד ועוד חומרי גלם, תעבדו בעוד ועוד משמרות ותבנו עוגה ענקית עוד יותר, תרחיבו את העוגה וככה תקבלו כל אחד יותר פירורים.

לעומתם אני אומר, שיש מספיק קצפת ודובדבנים לכולם, את העוגה צריך לחלק מחדש.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 25, 2008, 22:29:29 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 25, 2008, 22:30:57 »
והאם ללא הפרטה המצב היה שונה? האם לא הפוליטיקאים הם שחלקו את העוגה עד אז?
רק מה,עד אז הפוליטיקאים הם שלקחו את המחצית,ועכשיו זה עשרה מיוחסים כלשונך.

ב.בא נתייחס למבחן התוצאה,הפרטת בזק המחירים ירדו,למה? יש תחרות!
חוסר התחרות והשוק החופשי הוא שיוצר את עושק האזרחים,כמו קרטל הבנקים שחוגג על חשבונינו ועוש' אותנו,לו הייתה תחרות בין הבנקים
המצב היה שונה בהחלט.

ג.איש לא לימד אותי לדקלם דבר,דבר נוסף עדיין לא התייחסת לטענה שאת ההפרטה שאתה רואה כעושק מבצעת הממשלה השמאלנית
ביותר שקמה לעם ישראל,ולא הימין כפי שטענת.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 25, 2008, 22:53:17 »
ב.בא נתייחס למבחן התוצאה,הפרטת בזק המחירים ירדו,למה? יש תחרות!
חוסר התחרות והשוק החופשי הוא שיוצר את עושק האזרחים,כמו קרטל הבנקים שחוגג על חשבונינו ועוש' אותנו,לו הייתה תחרות בין הבנקים
המצב היה שונה בהחלט.

בהתאמה לכך שבזק הפכה במשך השנים מרשות ממשלתית, למשרד התקשורת, לחברה ממשלתית והיום לחברה הפרטית של אריה סבן, התעריפים הלכו ועלו במשך השנים מפעימה בלתי מוגבלת, לחצי שעה, לרבע, ל-5 דקות, ביטול הפעימה, והיום חיוב לפי שניות, בדיוק כמו חברות הסלולאר הפרטיות...

נכון שיש היום נגישות יותר מהירה לקו טלפון - על התפתחות הטכנולוגיה שמעת?

לגבי הבנקים: הבנק הוא מוסד רווחי ביותר למדינת ישראל - בא טד אריסון קנה את הבנק מהמדינה בהלוואה שהוא לקח ממנה והחזיר לה אותה תוך שנתיים מרווחי הבנק - ומעכשיו רווחי הבנק הולכים אל הכיס של שרי אריסון (הבת שלו) לא אל המדינה - אני ואתה. אגב מה עשתה שרי אריסון כשנכנסה לבנק? פיטרה כ-900 עובדים בתקופת רווח (עבור יותר רווח לשרי) והחליפה אותם בעובדי חברות כוח אדם נטולי זכויות או שכר הוגן.

עכשיו יבואו החכמולוגים שיגידו "אבל היא משלמת מיסים למדינה" - ברור שהרווחים שלה מהבנק שהיה שייך למדינה גבוהים מהמיסים שהיא משלמת - אחרת הייתה מפסידה - וכידוע היא לא מפסידה.

אגב, הבנקים עושים כרגע קרטל עמלות ביניהם - שרק עולות ועולות בתיאום מושלם - אין להם אינטרס לפעול אחרת!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 25, 2008, 22:57:07 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 25, 2008, 23:06:51 »
לא ירדת לסוף דעתי,עובדה: מאז שהוט הקימה קו טלפון המחירים ירדו. מדוע? תחרות!
אתה לא יכול ליצור תחרות ללא הפרטה.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 25, 2008, 23:15:48 »
לא ירדו, כתבתי:

בהתאמה לכך שבזק הפכה במשך השנים מרשות ממשלתית, למשרד התקשורת, לחברה ממשלתית והיום לחברה הפרטית של אריה סבן, התעריפים הלכו ועלו במשך השנים מפעימה בלתי מוגבלת, לחצי שעה, לרבע, ל-5 דקות, ביטול הפעימה, והיום חיוב לפי שניות, בדיוק כמו חברות הסלולאר הפרטיות...

מה זאת "תחרות"? אם המדינה חשבה בשנות ה50 שהאזרחים שלה צריכים שרותי תיקשורת והשקיעה בהם ללא שיקולי רווח - זה הכי משתלם לאזרחים - בתחרות יש עדיין חברות שגוזרות רווח פרטי ממה שהן מספקות - מה שהמדינה לא.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 25, 2008, 23:23:00 »
לא ירדו, כתבתי:

מה זאת "תחרות"? אם המדינה חשבה בשנות ה50 שהאזרחים שלה צריכים שרותי תיקשורת והשקיעה בהם ללא שיקולי רווח - זה הכי משתלם לאזרחים - בתחרות יש עדיין חברות שגוזרות רווח פרטי ממה שהן מספקות - מה שהמדינה לא.

עם כל הכבוד למר סבן, לא נראה לי שהוא צורר היהודים העיקרי  ;D.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 26, 2008, 02:18:43 »
לא ירדו, כתבתי:

אבל זה נגמר! בקום המדינה היו צריכים את זה,כיום כבר לא.
ב. אם המדינה לשיטתך לא מרויחה מזה אז תסביר לי,מדוע עד שקמו חברות הסלולר שיחות לחו"ל היו נחשבים להוצאה מופרזת
ולאחר שקמו המתחרים פתאום המחירים צנחו? אם המדינה לא לקחה רווח המחירים היו אמורים להשאר אותו הדבר.

אלא מהי הסוציוליזים לא יוכל להצליח לעולם! בכל מקום זה נכשל,בכל מקום שהמפלגה הקומיניסטית עלתה לשלטון היא הפכה את האידיאולוגיה
שלה משוויון לעריצות ראה מה קרה בברית המועצות ראה מה קורה בסין.

השיטה הזו יכולה לעבוד אך ורק אם תמנה רובוטים לעבודות הממשלה,אבל כל עוד בבני אדם עסקינן תקח בחשבון שאנשים יכולים ליהיות מושחטים
(כמו כל הנציגויות ה"סוציוליסטיות" ברחבי העולם) ואדם הוא בעל תאוות שלטון ותאוות ממון,ולכן במחבחן התוצאה זה לעולם הצליח ולעולם לא יצליח.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 26, 2008, 09:06:19 »
ובעלים פרטי לא מושחט? ובעלים פרטי לא מעסיק את החבר'ה שלו (מקורבים)? אנשים הם אנשים - ההבדל הוא שהמדינה לא מונעת משיקולי רווח כשהיא מעניקה חינוך בריאות ורווחה, ובעלים פרטי כן.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 26, 2008, 09:21:05 »
ובעלים פרטי לא מושחט? ובעלים פרטי לא מעסיק את החבר'ה שלו (מקורבים)? אנשים הם אנשים - ההבדל הוא שהמדינה לא מונעת משיקולי רווח כשהיא מעניקה חינוך בריאות ורווחה, ובעלים פרטי כן.
זה לא משנה שיטת הכלכלה כרגע עד שלא יהיו ערכים וחינוך כמו שצריך.
האם כלכלה כפי שאתה רוצה יכול לשרוד ללא חינוך וערכים מתאימים?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 26, 2008, 10:13:23 »
עוץ לי גוץ לי, ביד האחת פטיש ביד השניה מגל ו"האינטרנאציונל" במלוא הגרון.
תפיסה כלכלית נפסדת שקרסה וקורסת יחד עם בריה"מ, סין וצפון קוריאה המלחמה הקרה נגמרה בגלל זה בדיוק, התפיסה הכלכלית היעילה והנבונה והחכמה יותר נצחה, וזו הנפסדת יצאה לפנסיה מוקדמת.
בעצם זה שתחנוק את היוזמה הפרטית לא תגיע לשום מקום.
קולך בוקע מתוך הפראבדה, ממרתפי הלוביאנקה ומלב הגולאגים והמחנות ל"חינוך מחדש", אין לנו עניין בלוורנטי בריה חדש.
ההסטוריה מוכיחה כי טעית ומעל הכל קארל מרכס ופרידריך אנגלס אוכלים קש, ורק על כולנו "להודות" להם על "גאונותם" ועל הנזקים הכבירים שהם גרמו לעולם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 26, 2008, 13:42:56 »

בס''ד

עוץ לי.....( קפוץ לי ? )   :goofy:

מדוע הינך מאשים את שלטון השמאל השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי ( שחלקו הסיר זה מכבר את המסיכה ה'' ציונית '' שלו וחשף את שיניו האנט-יהודיים  >:D ) הרי הינך יודע טוב-מאד שמי שמנהל את מה שאתם אנשי הערב-רב שר''י קוראים לו '' מדינה '' , ואנו קוראים לו '' היישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א '' --ואת ההסטורי'ה של מפלגות מפא''י ומפ''ם  שר''י --שגזלו את העם היהודי והפקירו את דמו לאוייביו , מהצורר הנאצי יש''ו ועד לאויב הערבי הנאצי יש''ו , והם הם אלה ששולטים במכשירי ההון והשלטון !!, הם האחראים לשחיתויות ול  '' הפלי'ה המקוללת המקלקלת '' שבעטי'ה מועסקים אוייבים ערבים נאצים יש''ו שמשתלטים על השוק כולו ועל מכשירי הקיום על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! --והם מודים בכך בפרהסי'ה !! ואינם מוכנים להגדיר את האויב הערבי הנאצי יש''ו כאויב מאוחד למרות שהוא עצמו מגדיר זאת !!, והם העניקו לו '' אזרחות -ישראלית '' שמאפשרת לו לעבוד בזול אצל קבלני משנה המועסקים בעיריית ירושלים או בכל ראשות מקומית אחרת והתוצאה היא שני פיגועי הדריסה שגבו מחיר רצחני ביהודים הי''ד וחלק אחר הנשאר נכה לכל חייו על כל המשתמע מכך !! --התעורר גוץ-לי .. :assassination: והכר בעובדה שחבריך אנשי הערב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי על תחפושותיו השונים , הם הם אלה שמפעילים את סוכניהם אנשי הימין-המזוייף ביבי נחשייהו , אהוד שמאלמרט ,ציפורה שפיצר , ועוד '' חברים ''  :sign013: שמפעילים את המדיניות שגם אתה כקומוניסט מצוי  :daiy - with sign: מתנגד מתנגד לה , אולם הינך מדחיק את העובדה שמעולם לא איפשרו הצוררים אנשי השלטון השמאלני-ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לימין אמוני אמיתי להתמודד על השלטון בצורה שקולה ואף דאגו להוציא מחוץ ל''חוק'' הבולשביקי שחוקקו הם ואף לרצוח את מי שחשף את האמ-ת לתודעה היהודית הכללית וזאת עשו בצורה מאד מתוחכמת כפי שפירטנו בסרטון דלהלן :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

בחן את הדברים ותיווכח באמ-ת !! אל תאמין רק במה שנוח לך להאמין !! מכיוון שלעיתים האמ-ת טופחת על פניך האדומים  :assassination: אנו לא שונאים אותך עוץ לי...ק.. :yippee: , רק משתדלים להוציא אותך משטיפת-המוח המטעה שהוטבעה בך , כאשר הממסד של השלטון השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי על תחפושותיו השונות מגייס '' סוכנים '' שאותם הוא מציג כ '' ימין '' ואלה למעשה אנשיו שמזוהים על ידינו כ ימין-מזוייף ואחד מתפקידיהם הוא לדמות התמודדות פוליטית כאשר התוצאות של ההתמודדות ידועות להם מראש !ואת האחריות לכל מעשי העוולה הם = גרעין הערב-רב השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי הם ישליכו על אילי-הון יהודיים שאינם מזוהים עימם במאת האחוזים בכדי לכופף אותם לתמוך בשלטון העוולה והזימה והתועבה ,בכדי שהתשקורת תתמוך בעסקים שלהם ותקדם אותם , ואם לאו אזי ההיפך ! זהו למעשה שלטון רודן ואכזרי בתחפושת של '' דמוקראטי'ה '' כאשר כלפי חוץ אתה רואה מערכת '' דמוקראטית '' אולם מערכת האכיפה של שלטון העוולה פועלת מאחורי הווילון הזה !!--אוייי אתה תמים עוץ לי .....ק  :smil117: !! אבל אנחנו אוהבים אותך ולכן מתאמצים לעזור לך להיגמל מהשקר שהוטבע בתודעתך !! אתה הבנת את זה קפוץ לי... !! סליחה עוץ לי.. :smil124: !! כלומר שהינך טוען טענות מוצדקות לחלוטין אולם מאשים את הגורמים הלא נכונים , מכיוון שהתשקורת הבולשביקית שממנה אתה ניזון מביאה אותך לכך !! איננו רוצים לדפוק את הראש בקיר העבה של שטיפות המוח שהוטבעו בך במערכת הליכלוך (חינוך) וממשיכים לעשות זאת בעזרת התשקורת השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י !!  aa5 , לכן אנו קוראים לך התעורר גו....קפוץ....עוץ-לי !!  :sign019:
ונזכה במהרה לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''