כתב נושא: רצח רבין.  (נקרא 2896 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
רצח רבין.
« ב- : פברואר 02, 2007, 15:29:27 »
זהו נושא טעון ורגיש כשמדברים עם שמאלני קשה לו לקיים דיון רציני והוגן בנושא והוא מגיב בצורה רגשית.מאחר שכאן בפורום נהוג חופש ביטוי ואנשים כאן חושבים בעצמם החלטתי להעלות את העניין לדיון.
השמאלני טוען שאסור היה לרצוח את רבין.
נימוקי השמאלני:
1.בעשרת הדיברות יש דיבר של לא תרצח ועמיר עבר לכאורה על הדיבר הזה.
2.רצח ראש ממשלה הוא הרס הדמוקרטיה.
3.רצח יהודי בידי יהודי זהו דבר חסר תקדים,לא היה כדבר הזה.
4.רצח רבין מנוגד כמובן לחוק וזהו הרצח הכי נורא ומזעזע שיכול להיות:בקיצור אין דבר נורא מזה.(אפילו הקבילו את הרצח לשואה).נגמרה המדינה,אין שלטון חוק,נגרמה אנרכיה.
5.הימין הרוויח פוליטית מהרצח,ביבי נהיה ראש ממשלה אחרי שהסית לרצח.
6.הימין אשם ברצח,הדתיים אשמים ברצח,המזרחיים אשמים ברצח,המתנחלים אשמים ברצח.
7.רצח רבין הוא רצח השלום!אם רבין היה חי היה שלום ובגלל הרצח אין שלום.
כשמנסים לענות לשמאלני הוא מאשים את העונים ברצח ובהסתה לרצח בכדי לסתום את פיותיהם.
לשמאלני חשוב שרק השקרים שלו ישמעו וששטיפת המוח של העם תמשך.
אני אנסה כאן להפריך את שקרי השמאלני!
1.טענת עמיר במשפט:יש מעבר ל10 הדיברות וזאת לא התורה כולה:על רבין היה דין רודף ודין מוסר ולכן דמו הותר.מעשיו של רבין:הרצח באלטלנה,הבגידה באוסלו,הסגרת יהודים לידי עשרות אלפי רוצחים חמושים שהובאו מתוניס וחומשו ורצחו יהודים התירו את דמו.
אגב מבחינת גישה פילוסופית לכל פעולה יש תגובה ועל כל הפעלת כוח יש הפעלת כוח נגדי.
2.רבין רצח בעצמו את הדמוקרטיה:קניית שלטון בכסף בהסתדרות(דו"ח מבקרת המדינה),שוחד פוליטי לגולדפרב באמצעות רכב ומינוי תמורת הצבעתו בהסכם אוסלו 2.הפעלת אבישי רביב סוכן השב"כ באישורו של רבין ובידיעתו להכפיש את הימין ונתניהו.
3.יהודי רוצח יהודי כל יום כמעט על רקע פלילי,רומנטי וכו',רבין עצמו רצח 18 ניצולי שואה באלטלנה.שמאלנים רצחו את דהאן החרדי,רצחו מפגין פנתר שחור בואדי סאליב,רצחו חסיד של הרב עוזי משולם בהפגנה למען ילדי תימן ובלקן החטופים.
השמאל הסגיר יהודים בסזון לידי הבריטים וגרם למותם כולל מותו של יאיר מפקד הלח"י ז"ל.
4.החיים עצמם השרידות חשובים מערך הציות לחוק.1600 הרוגי מלחמת אוסלו ו10000 פצועים מוכיחים זאת.אלו לא קרבנות שלום או שפני נסיון אלא יהודים יקרים,אחים.
5.נתניהו הוביל ב30 אחוז על רבין ואז הרצח הפך את המגמה ומי שהרוויח מהרצח היה שמעון פרס.עמיר פשוט רצה להעביר את הבחירה לעם לפני שהשמאל יצור עובדות בלתי הפיכות(כאן נכשל עמיר).
6.טענה מוזרה הרי טענתם שרבין פופולרי,טענה זאת היא הסתה והוצאת דיבה,אם לשיטתכם רבין היה דיקטטור והעם פשוט השתחרר ממנו מילא אבל אדם אחד רצח את רבין על דעת עצמו והודה והסביר את עצמו בצורה יפה.
7.איזה שלום זה שנשען על אדם אחד?שלום עושים בין עמים.רבין עצמו היה קרבן שלום הבלהות שלו.רבין למעשה התאבד הוא גרם להסתה נגד עצמו בידי השב"כ.
האם היה שלום?כל שבוע התפוצץ אוטובוס!אם זה שלום מהי מלחמה?
בימי נתניהו היו 4 פיגועים בשנתים וחצי.בימי רבין מספר קרבנות הטרור עלה לפי 10!
חשוב מאד לחשוף את שקרי השמאל וטענותיו ההזויות.
מאמר זה שלי הינו מאמר פרשנות במילא אינני יכול לשנות את העובדות.
האם עלינו לגנות את רצח רבין?אני לא רץ לכנסת ואינני אישיות ציבורית!אני אדם פרטי.
האם אני בוכה על רבין?מתאבל עליו?
אני בוכה ומתאבל על 18 יהודים ניצולי שואה שרבין ירה בהם במים כשהם לא סיכנו אותם וצחק והתגאה בכך:"דפקנו אותם במים"כתב בספרו פנקס שירות ומעולם לא הביע חרטה.[
אני בוכה ומתאבל על 1600 נרצחי אוסלו!
יש האומרים שרבין היה רמטכ"ל ותרם למדינה,הוא היה פופולרי.
אני לא אכנס להתמוטטות רבין במלחמת ששת הימים או להשתמטותו מקרבות במלחמת השחרור.
אבל יש המאבד את כל עולמו בשעה אחת!זה מה שקרה לרבין באוסלו.
רבין מת והמאמר לא מסכן אותו.
אין אני קורא לשום הפרת חוק,זהו מאמר פרשנות גרידא המביע את דעתי האישית ואני אחראי לו בלבד.
אגב התנקשויות פוליטיות מקובלות בעולם:רצח הדוכס פרדיננד גרם למלחמת העולם הראשונה.
בארצות הברית:רצח לינקולן,האחים קנדי,מרטין לותר קינג גם מאפיינים שסע וקרע בחברה האמריקנית.
רצח ראש ממשלת איטליה אלדו מורו.
רצח ראש ממשלת שבדיה אולף פלמה.
בעבר אצלנו רצח גדליה בן אחיקם.
כלומר היו דברים מעולם ועולם כמנהגו נוהג!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
רצח רבין.
« להגיב #1 ב- : פברואר 02, 2007, 15:37:33 »
א)בקשר לכותרת זה לא רצח אלה הרג!

ב)מעניין איך שהשמלאנים "יודעים" את התורה אם הם היו מבינים קצת יותר הם היו יודעים שמבחינה דתית זה היה מותר ואף רצוי וכל העושה את זה שכרו יתקבל בעולם הבא.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
רצח רבין.
« להגיב #2 ב- : פברואר 02, 2007, 15:43:25 »
שים לב שהמאמר נכתב מנקודת ראות של שמאלני.לפי חוקי מדינת ישראל עמיר הורשע ברצח.אפשר לטעון שיש כאן הריגה או שבכלל הרוצח היה פרס או שרבין התאבד או שהיתה קונספירציה או שהיתה הפללה.
אפשר לכנות את הרצח סיכול ממוקד.
מה שבטוח הוא שרבין בעולם הבא.אם קיבל את שכרו אינני יודע.
בכוונה לא נכנסתי לסוגיות הלכתיות כי שם הבנתי לוקה בחסר ושם ציטטתי את עדות עמיר במשפט.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
רצח רבין.
« להגיב #3 ב- : פברואר 02, 2007, 15:45:01 »
שים לב שהמאמר נכתב מנקודת ראות של שמאלני.לפי חוקי מדינת ישראל עמיר הורשע ברצח.אפשר לטעון שיש כאן הריגה או שבכלל הרוצח היה פרס או שרבין התאבד או שהיתה קונספירציה או שהיתה הפללה.
אפשר לכנות את הרצח סיכול ממוקד.
מה שבטוח הוא שרבין בעולם הבא.אם קיבל את שכרו אינני יודע.
בכוונה לא נכנסתי לסוגיות הלכתיות כי שם הבנתי לוקה בחסר ושם ציטטתי את עדות עמיר במשפט.
בס"ד
בקיצור בלי הרבה בלגאן רבין ימ"ש נשרף בגיהנום ויגאל קיבל את שכרו מהקדוש ברוך הוא!
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
רצח רבין.
« להגיב #4 ב- : פברואר 04, 2007, 08:45:29 »
יפה, בייקר!  הפרכת את כל טיעוניו האוויליים של השמאלני בצורה נחרצת ומשכנעת.  היה טוב אם היית שם את המלה "רצח" במרכאות (בכותרת של האשכול).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
רצח רבין.
« להגיב #5 ב- : פברואר 04, 2007, 10:50:35 »
הסברתי זאת בית משפט הרשיע אותו ברצח.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
רצח רבין.
« להגיב #6 ב- : פברואר 04, 2007, 12:40:45 »
הסברתי זאת בית משפט הרשיע אותו ברצח.
הם יכולים להגיד הרבה דברים אנחנו משתמשים בהרג.
יגאל=גואל