כתב נושא: הערכות של גורמים ישראלים וזרים:  (נקרא 5187 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הערכות של גורמים ישראלים וזרים:
« ב- : פברואר 01, 2007, 18:08:56 »
ישראל היא במקום החמישי בעולם בייצוא נשק.
הישג מדהים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #1 ב- : פברואר 01, 2007, 18:10:51 »
טוב לדעת.
לאיזה מדינות בעיקר אנחנו מייצאים נשק?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : פברואר 01, 2007, 18:13:00 »
אירופה, אסיה ודרום אמריקה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : פברואר 01, 2007, 18:16:28 »
אירופה, אסיה ודרום אמריקה.
עדיף שנהיה טובים בלייצר לעצמו דברים טובים.
דרך אגב נץ אין מצב שאנחנו עושים פה את הטעות של ארה"ב נותנים נשק לאויב?...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 01, 2007, 22:28:53 »
להבדיל מהאמריקאים, אנחנו נזהרים ומעבירים נשק ומערכות למדינות שלא יפנו אותו אחר כך אלינו שלא כמו ארה"ב.
כל זה למעט הערבים בין הירדן לים בגלל הזיות ה"שלום" שבולשבקים השולטים נגועים בהם.
« עריכה אחרונה: פברואר 01, 2007, 22:29:38 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 01, 2007, 22:35:24 »
להבדיל מהאמריקאים, אנחנו נזהרים ומעבירים נשק ומערכות למדינות שלא יפנו אותו אחר כך אלינו שלא כמו ארה"ב.
כל זה למעט הערבים בין הירדן לים בגלל הזיות ה"שלום" שבולשבקים השולטים נגועים בהם.

אתה באמת חושב שהבולשביקים ששולטים הארץ ובמערב לא יודעים שאין דבר כזה שלום עם ערבים? הם יודעים זאת טוב מאוד, אבל לא איכפת להם. העיקר שהם יוכלו להמשיך להרויח מליונים מעסקיהם עם הערבים ועל חשבון משלמי המיסים, זה מה שחשוב עבורם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : פברואר 01, 2007, 22:37:56 »
הם לא יודעים, הם מסוממי שלום, השמאלנות העבירה אותם על דעתם, הם נגועים בדיסוננס קוגניטיבי, הם לעולם לא יצאו מהסרט.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : פברואר 01, 2007, 22:38:11 »

אתה באמת חושב שהבולשביקים ששולטים הארץ ובמערב לא יודעים שאין דבר כזה שלום עם ערבים? הם יודעים זאת טוב מאוד, אבל לא איכפת להם. העיקר שהם יוכלו להמשיך להרויח מליונים מעסקיהם עם הערבים ועל חשבון משלמי המיסים, זה מה שחשוב עבורם.
לצערנו אתה צודק גם כן איזה "שלום" יש לנו...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : פברואר 01, 2007, 22:39:14 »
"אני שלום אדבר, ופניהם המה למלחמה"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : פברואר 01, 2007, 22:43:17 »
"אני שלום אדבר, ופניהם המה למלחמה"
דרך אגב אתה מתכוון למה שכתוב בתהילים?..
כי הזכרת לי כל שבת אני קורה את זה בנוסח שונה.
זה בתהילים פרק קכ' פסוק ז'
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : פברואר 01, 2007, 22:44:21 »
זכרתי שזה פסוק מהתנ"ך רק לא בדיוק זכרתי מאיפה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : פברואר 01, 2007, 22:47:50 »
זכרתי שזה פסוק מהתנ"ך רק לא בדיוק זכרתי מאיפה.
הוא כתוב ככה:
אֲנִי-שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : פברואר 01, 2007, 22:54:26 »
טעות שלי, התבלבלתי עם משהו אחר, ישנו משפט רומאי שאומר: "הרוצה בשלום יכון למלחמה" וכן יש פסוק בירימיהו: "שלום שלום ואין שלום"
והכי מפחיד, חזה במדיוק את ימינו ישעיהו הנביא: "כרתנו ברית את מוות ועם שאול עשינו חוזה"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : פברואר 01, 2007, 22:57:51 »
טעות שלי, התבלבלתי עם משהו אחר, ישנו משפט רומאי שאומר: "הרוצה בשלום יכון למלחמה" וכן יש פסוק בירימיהו: "שלום שלום ואין שלום"
והכי מפחיד, חזה במדיוק את ימינו ישעיהו הנביא: "כרתנו ברית את מוות ועם שאול עשינו חוזה"
ועוד משהו בתהילים בפסוק מסופר על התגוררות עם ישמעלים ובזמן שהוא רוצה שלום הם קמים נגדו למלחמה.
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #14 ב- : פברואר 02, 2007, 00:40:53 »
הוא, ויחזקאל, ומיכה, והושע, וגדול דורינו הרב כהנא הי"ד לא חזו במדויק שום דבר, מהבחינה הזאת שהם, כמו כל הנביאים, תמיד מביאים בפני העם שני תסריטים אפשריים שמתוכם העם בוחר: (א) העם שב למוטב וה' גואלו, ו-(ב) העם ממשיך לעשות את הרע בעיני ה' ואז פוקדים אותו אסונות נוראים.  כשהעם בוחר באפשרות השניה, כל הדברים שתאר הנביא בתסריט השני אכן מתגשמים, אבל זה לא מוכתב ע"י המזלות---ישנה בחירה, וכשהעם או קבוצה קטנה אך נחושה בעם בוחרים בקידוש השם, אנו זוכים לגאולה ולנצחונות מזהירים כמו בתקופת חזקיהו המלך והחשמונאים.  לי אישית לא נראה שיש סיכוי להביא את הגאולה של "אחישנה" בימינו בלי לחקות את הדוגמה של המכבים ו-30 8 60 30 את רוב המתיוונים.  יגאל עמיר הוא באמת התגלמות יהודה המכבי, ומעשה גבורתו צריך להוות דוגמא לכל יהודי אמוני שמבין שגורלו של עם ישראל תלוי במדה שבה הוא מצליח בקידוש השם או ח"ו נכשל וגורם לחילול השם.

כסת"ח: זו דעתי האישית, ודעה זו אינה משקפת בהכרח את עמדתו הרשמית של ארגון הימין האמיתי.  ;)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #15 ב- : פברואר 02, 2007, 12:30:05 »
הוא, ויחזקאל, ומיכה, והושע, וגדול דורינו הרב כהנא הי"ד לא חזו במדויק שום דבר, מהבחינה הזאת שהם, כמו כל הנביאים, תמיד מביאים בפני העם שני תסריטים אפשריים שמתוכם העם בוחר: (א) העם שב למוטב וה' גואלו, ו-(ב) העם ממשיך לעשות את הרע בעיני ה' ואז פוקדים אותו אסונות נוראים.  כשהעם בוחר באפשרות השניה, כל הדברים שתאר הנביא בתסריט השני אכן מתגשמים, אבל זה לא מוכתב ע"י המזלות---ישנה בחירה, וכשהעם או קבוצה קטנה אך נחושה בעם בוחרים בקידוש השם, אנו זוכים לגאולה ולנצחונות מזהירים כמו בתקופת חזקיהו המלך והחשמונאים.  לי אישית לא נראה שיש סיכוי להביא את הגאולה של "אחישנה" בימינו בלי לחקות את הדוגמה של המכבים ו-30 8 60 30 את רוב המתיוונים.  יגאל עמיר הוא באמת התגלמות יהודה המכבי, ומעשה גבורתו צריך להוות דוגמא לכל יהודי אמוני שמבין שגורלו של עם ישראל תלוי במדה שבה הוא מצליח בקידוש השם או ח"ו נכשל וגורם לחילול השם.

כסת"ח: זו דעתי האישית, ודעה זו אינה משקפת בהכרח את עמדתו הרשמית של ארגון הימין האמיתי.  ;)
יגאל וחגי הם גואלי ישראלי וצדיקים ללא פשרות!
יגאל=גואל