כתב נושא: הסיבות שאיננו הופכים לתנועה המונית.  (נקרא 8358 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
1.העדר משאבים כספים.
2.מנהיג התנועה בחו"ל.
3.אדישות של פעילים.
4.פורום אינטרנט מוגבל במקרה הטוב לעשרות גולשים.
5.חוסר סובלנות שלנו כלפי הזולת.
6.מדינת הלכה שחילונים נרתעים ממנה.
7.הוצאת התנועה מחוץ לחוק,רצח מנהיגה הכריזמטי.
8.פיצול לתנועות קטנות וחלשות.
9.חוסר יכולת לנהוג כתנועה פוליטית שמתפשרת לשרוד.
10.הצמדות בכל מחיר לאידאולוגיה נוקשה ושלילת כל מי שחולק עלינו אפילו קצת.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
הסיבות שאיננו הופכים לתנועה המונית.
« להגיב #1 ב- : יולי 03, 2008, 22:04:05 »
1.העדר משאבים כספים.
2.מנהיג התנועה בחו"ל.
3.אדישות של פעילים.

:V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V: :V:

הייתי מוסיף עוד כמה דברים כמו העובדה הפשוטה שאין מספיק פעילות.
והגזמה כשכול מי שלא תומך בנו זה כבר ימין מזויף כמו האיחוד הלאומי.
אבל ללא ספק הדבר הכי חשוב זה סעיף מס 2.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #2 ב- : יולי 03, 2008, 22:11:42 »
פעילות דורשת אכפתיות ומשמעת.
למשל אני הייתי פעיל בליכוד.אני אדם עובד.אחרי העבודה הלכתי ברגל לסניף הליכוד,עשיתי מאות טלפונים והזעקתי פעילים.כשאני מדבר,חבר שלי הוציא שלטים,חבר אחר הביא רכב ויצאנו לצמתים וקשרנו שלטים,אחר כך עלינו לפי רשימה בית בית של תומכי ליכוד ותלינו אצלם שלטים במרפסות.
זאת בהתנדבות.מה שאמרו לי עשיתי,לא טענתי שזה מיותר ושאני יודע טוב יותר.לא רבתי עם חברים לתנועה.לא חיפשנו ללכת מכות עם השמאלנים אבל כשהם ניסו להוריד שלטים שלנו הם חטפו מכות.
עמדנו שעות בחום בצמתים.יצאנו מהמכונית בריצה ותלינו שלטים עד מאוחר בלילה.נכנסנו לבתים והציעו לנו וויסקי,אוכל.
ביום הבחירות הייתי יושב ראש ועדת קלפי.
חשבנו חיובי והאמנו בעצמנו וניצחנו בבחירות וממשלת אוסלו נפלה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 03, 2008, 22:17:16 »
פעילות דורשת אכפתיות ומשמעת.
למשל אני הייתי פעיל בליכוד.אני אדם עובד.אחרי העבודה הלכתי ברגל לסניף הליכוד,עשיתי מאות טלפונים והזעקתי פעילים.כשאני מדבר,חבר שלי הוציא שלטים,חבר אחר הביא רכב ויצאנו לצמתים וקשרנו שלטים,אחר כך עלינו לפי רשימה בית בית של תומכי ליכוד ותלינו אצלם שלטים במרפסות.
זאת בהתנדבות.מה שאמרו לי עשיתי,לא טענתי שזה מיותר ושאני יודע טוב יותר.לא רבתי עם חברים לתנועה.לא חיפשנו ללכת מכות עם השמאלנים אבל כשהם ניסו להוריד שלטים שלנו הם חטפו מכות.
עמדנו שעות בחום בצמתים.יצאנו מהמכונית בריצה ותלינו שלטים עד מאוחר בלילה.נכנסנו לבתים והציעו לנו וויסקי,אוכל.
ביום הבחירות הייתי יושב ראש ועדת קלפי.
חשבנו חיובי והאמנו בעצמנו וניצחנו בבחירות וממשלת אוסלו נפלה.

כך צריך!

מנותק זאב אמיתי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 03, 2008, 22:17:49 »
קודם יש לעלות את חיים בן פסח לארץ, זה קודם לכל, במלא לא נהפוך לתנועה המונית מבלי שיעלה לארץ! אנחנו חייבים לפעול ולעלות את הנושא הזה לתקשורת(לא השמאלנית, אלא התקשורת המזדהה עם הימין, אם יש כזאת בארץ), הייתי עושה משהו אבל מפאת גילי הצעיר(16) אני עדיין לא יכול לעשות הרבה, אלא רק להביא פעילים ובני נוער לפורום ולהיות פעיל בפורומים, רק בעוד שנתיים אני באמת יוכל לעשות משהו, אז אני קורא לחברי הפורום המבוגרים ממני, אלו שעברו את גיל ה-18, עשו כל מה שביכולתכם לעלות את חיים לארץ!
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2008, 22:19:06 על ידי זאב אמיתי »

מנותק לב כל-רואה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 03, 2008, 22:23:19 »
הסיבה החשובה ביותר לדעתי,
היא שלא ברור אם אתם תנועה עממית. לפחות ככה זה נראה בעיני.

נסו רגע לחשוב בלי לרמות את עצמכם: האם אתם באמת מרגישים שאתם העם?
האם אתם באמת חושבים שהאידיאולוגיה של התנועה היא רצונו המשותף של כל העם ? או של רובו לפחות?
האם אתם מייצגים אותו בצורה הטובה ביותר?

העממיות היא גורם ממש מכריע כשמדובר בתנועות פוליטיות בישראל.

לא ברור, אם האידיאולוגיה של התנועה מתנגדת לגירוש של ערבים מישראל, או שהיא מעדיפה עידוד הגירה.
לא ברור אם יש באידיאולוגיה שלה תמיכה בחוקים דתיים, או תמיכה בחוקים שנועדו לחזק את הזהות היהודית של המדינה.
לא ברור מה ההבדל בינה לבין תנועת חזית יהודית לאומית של ברוך מרזל.

ועוד דבר חשוב מאוד:

לא ברור אם מנהיג התנועה מתכוון להיות ראש ממשלה.
לא ברור אם תנועת הימין האמיתי מתכוון לקחת אחריות על כל תחומי החיים במדינה כמצופה מממשלה.

עממיות,ורצון להנהיג את כל העם בראשות הממשלה,
הם שני גורמים הכרחיים להצלחה בפוליטיקה הישראלית

אם 'הימין האמיתי' מתכוונת להצליח ולהגיע רחוק,
היא חייבת לכלול בתוכה את שני הגורמים הללו.

במקום שאין צדק, אין חיים. יש מוות וייאוש.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #6 ב- : יולי 03, 2008, 22:31:22 »
פייגלין עממי.הוא נראה מעין פרופסור?
1.חוקי המדינה מחייבים אותנו והם אוסרים גירוש ערבים.
2.ראש התנועה מסורב עליה
3.מרזל פונה לקהל יעד חרדי ואיננו מתכוון להיות ראש ממשלה,חיים בן פסח כן.מצע התנועה שנלקח מקליינר זהה.

4.חיים בן פסח טיפוס עממי וצנוע.
5.אנו בעד חיזוק זהות יהודית ונגד כפייה דתית.
6.העם לא רוצה כאן ערבים.
7.לגבי יצוג העם יש ביננו חרדים,כיפות סרוגות,מבוגרים צעירים,חילונים,מסורתיים,עולים ואפילו גויים חסידי אומות העולם.
כתבת יפה וברוך הבא בצל קורתנו,נקווה שתשאר עימנו ותכיר כמה מהגולשים האיכותיים שלנו שכרגע נפקדים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק לב כל-רואה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 03, 2008, 22:46:00 »
למה שלא תצטרפו אל חטיבת "מנהיגות יהודית"? מנהיגות יהודית זו תנועה יהודית-פוליטית, שנמצאת כבר בתוך השלטון כי היא חלק ממפלגה.
היא חטיבה בתוך מפלגת הליכוד.
לא עדיף לאחד בין תנועות המזוהות עם אותה אידיאולוגיה?

חשוב לי לציין שאם תקראו את החוקה הרשמית של מפלגת הליכוד, אתם תגלו עד כמה שנתניהו ושרון עיקרו אותה מכל תוכן כשהיו בקואליציה,
ועד כמה שהעקרונות של מנהיגות יהודית, מסתדרים מצויין עם חוקת הליכוד. שהיא הליכוד המקורי.

כל עוד המנהיג שלכם כבול בחו''ל ואינו מורשה לעלות לארץ, התנועה שלכם לא תצליח להתקדם הלאה.
בינתיים, המנהיג של מנהיגות יהודית, נמצא כאן בארץ, והתנועה קיבלה תמיכה של כמעט רבע ממצביעי הפריימריז האחרונים.
יש התקדמות אצלנו כל הזמן.

אני באמת ממליץ לכם להצטרף.
יש פה לקהילה הזאת פוטנציאל ענק של רצון לשנות דברים.
השילוב שלכם , עם הפעילים של מנהיגות יהודית, ייצור תאוצה ברמת הפרסום של האידיאולוגיה היהודית.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #8 ב- : יולי 03, 2008, 23:04:56 »
1.הליכוד לא מקובל כאן על הגולשים.
2.נשמח שמשה פייגלין יגיע לפורום ויענה על שאלותינו.
3.כתנועה אנו מעוניינים בשיתוף פעולה עם כל יהודי אמוני ופייגלין הוא כזה.
4.לגבי הסתפחות ברצוננו לספח ולא להסתפח.
5.לכשניהיה בס"ד תנועה המונית מנהיג התנועה חיים בן פסח יעלה לארץ בס"ד ויפנה למנהיגות יהודית,לחזית יהודית ולמפלגת חירות ויציע שיתוף פעולה.
6.אנו מכבדים את משה פייגלין,שמואל סאקט,ניצה כהנא,איתמר בן גביר,ברוך מרזל,מיכאל קליינר.
7.כרגע אנו עדיין בשלבי התארגנות ואיננו מצטרפים לתנועות אחרות.מנהיגנו חיים בן פסח,נועם פדרמן ולא משה פייגלין עם כל הכבוד.
8.אין ויכוח ששרון הוא נבלה ונתניהו הוא טריפה.
9.יש הבדלי אידאולוגיה ביננו:אנו בעד חוק פינוי פיצוי לערבים.אני מסכים עם האמור בסרטון.
10.באתי מהליכוד ואני מכיר אותו,פעלתי עם "זו ארצנו",קראתי את ספרו של פייגלין ומאמריו וחיים בן פסח מכיר את שמואל סאקט.בוודאי שכלתו של הרב כהנא זצ"ל מקובלת עלינו ואנו מוקירים כל בן משפחה של גדול דורנו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק לב כל-רואה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 03, 2008, 23:15:47 »
אני משום מה לא מצליח לשלוח הודעות פרטיות.
ניסיתי לשלוח לך חזרה אבל קיבלתי הודעה שאני "לא מורשה לשלוח הודעות פרטיות"  (??)

הנה האימייל של משה פייגלין, אליו מופנות שאלות פוליטיות וכו' :
אם אתה רוצה לשאול אותו משהו..
[email protected] 

אני חושב שהכי טוב אם מנהיגי הימין האמיתי יצרו קשר עם המנהיגים של מנהיגות יהודית,
וישקלו ברצינות את  נושא האיחוד בין שני תנועות שממילא מזהות את עצמן כיהודיות.
לדעתי זה יכול להביא רק תועלת.

בכל מקרה, שתהיה דרך צלחה לשנינו ;-)

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #10 ב- : יולי 03, 2008, 23:17:35 »
אתה משתתף חדש ויש מספר הודעות מינימום לשליחת הודעות.אני אפנה בס"ד לפייגלין.כמובן שהכל יעשה באישורו של חיים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #11 ב- : יולי 03, 2008, 23:24:44 »
1.העדר משאבים כספים.
2.מנהיג התנועה בחו"ל.
3.אדישות של פעילים.
בס''ד

1) מבחינה הסטורית מוכח ההיפך !!--כלל התנועות שחוללו מהפיכה לא נתמכו כלל בכסף , אלא באידיאולוגי'ה שהאמינו בה בלב שלם !!!
2) מנהיג התנועה מוביל את הרעיון ולא משנה כלל היכן הוא נמצא !!--עם התחזקותנו בע''ה נדאג להעלות את ידידנו היהודי היקר חיים בן-פסח לארץ-הקודש תובב''א עד אז הוא פועל בצורה טובה מאד מהמקום שהוא נמצא בו , והקשר עימו תמידי ובע''ה ימשיך להיות כך !!
3+4+5) אין '' אדישות '' של פעילים --מכיוון שאין עדיין התארגנויות שטח , אולם בע''ה וישועתו אנו נאחד את גוש הימין היהודי האמיתי ונתאחד עם פעילי השטח , בינתיים כל אחד פועל ומפיץ את האמת בסביבתו , והגיבוש יבוא בע''ה וישועתו בשלב מאוחר יותר , הפורום איננו מוגבל  ,אולם שטיפת-המוח שעברת מגבילה אותך !! וחבל !!
איננו חסרי סובלנות ללוקים בשטיפת-מוח של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו ומכורח זאת תומכים ב''ימין-המזוייף '' לכן אתה עדיין נמצא איתנו בפורום בתקווה שתקרא ותבין יותר טוב את סביבתך , ותתפטר מאותן דרכי מחשבה מגבילות שנטעו בך במערכת הליכלוך ( חינוך ) במסגרת '' חוק שטיפת-מוח חובה '' --וכן באמצעי התשקורת להם מיכרו אותך משחר ילדותך ( כמו את כולנו בעבר ) אנו מצפים שתתעורר מתרדמתך ותכיר באמת שאותה זעק גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל הי''ד !!!
6) ה ''חילוניות '' היא תוצאה של '' מבצע השמד וההתבוללות '' שתכננו ראשי גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו שר''י !!--בעבר הולידה התבוללות זו את השואה שבה נרצחו יותר מ 6000,000 מאחינו שהופקרו ע''י המוסרים היהודונים שגזלו את הכספים שנאספו לפדיונם של נרצחי השואה הי''ד , והשתמשו בהם לחיזוק '' תנועות השמד '' שלהם ובנרצחים הי''ד שלהם קרא דוד גרין ( המתקרא בפיהם בן-גוריון ) יש''ו שר''י  '' נשורת של עם חסר תועלת '' , וזה בבחינת '' הרצחת וגם ירשת ? '' כפי שתוכל לקרוא במסמך הבא :

http://www.f2h.co.il/878765

ללא ההלכה לא הייתה לך '' מסגרת נישואין '' מסודרת במשך 3000 שנה , לא היו לך שום סיכויים להשאר כעם ששרד בכל התלאות במשך 2000 שנים בגלות שנמשכת עד עתה ובה צוררים את העם היהודי ביתר שאת , ומקויים בנו ב''ה וישועתו '' כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ '' !!!--יהודי אמיתי אמור להתגאות בקיום ההלכה היהודית שהיא תכלית קיום מצוות התורה הקדושה שנמסרה למשה רבנו ע''ה זיע''א מפי הגבורה !!ולהתגאות במורשתו המפוארת שאין לה שום '' תחליף לאומי '' כפי שפורט בסרט הבא :

http://rotter.net/forum/relg/8623.shtml

אלו מסמכים  וסרט שחושפים את האמת שאותם מוסרים שידיהם מגואלות בדם יהודי לא רוצים שתדע !! ועשו מהפיכה בהבנה של הדור המסכן הזה שטופ-המוח מיום התהוותו עלי אדמות , כאשר חשפו בפניו את האמת !!

7) הוצאת התנועה מחוץ לחוק השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י הוא תוצאה של דיכוי שמאלני סמוי וגלוי , ושטיפת-מוח ממושכת במערכת הליכלוך (חינוך) , ובכלי התקשורת והעיתונות לסוגיהם שבהם שולט גרעין המוסרים של השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי בעזרת אותו כסף שגזל מאחיו שהפקיר אותם תמורתו לתאי-הגאזים ולשריפה בכבשנים כפי שראית במסמך דלעיל !!

אודות הרצח המתועב של גדול-דורנו בחסות (וייתכן אף בהשתתפות) השלטון השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי על תחפושותיו השונות , ובשיתוף עם סוכניו אנשי הימין-המזוייף , ובני-בריתו הרוצחים מקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו , שאלו כולם היו באותה דעה לרצוח את גדול דורנו כמוהר''ר מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד זיע''א ואת בנו ז''ל לאחר שנאם בגן-הוורדים שמול משכן הפרלמנט המכונה '' כנסת '' והעלה את חמתם של המוסרים הללו של גרעין שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי , וזאת פירטנו בסרטון דלהלן :

ביוטוב:
חלק 1:

חלק 2:

בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

האם מעשה רצח נתעב כזה , ראוי שנבליג עליו ??--האם שלטון אבסולוטי של ערב-רב אנטי-יהודי יש''ו שר''י  בתחפושת יהודית , וידיו מגואלות בדם אחינו השפוך וזועק לגואל ואין זולת בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו , האם ראוי שנהי'ה כפופים לאותו שלטון מינות וזימה מתועב ??--כמובן שהשאלות רטוריות !!

8 ) הפיצול לתנועות קטנות שקשה להן לשרוד פוליטית ,היא מזימה של עשרות בשנים אותה תכנן אותו גרעין ערב-רב נלוז ומתועב יש''ו שר''י בבחינת '' הפרד ומשול '' --בהפעילו את סוכניו אנשי הימין-המזוייף כ '' מאספי קולות '' שנפלו בפח שטמנו להם ר''ל , וכך נדחקו כלל תנועות הימין-האמיתי לשוליים , וזאת באמצעות מעשי רצח מתוכננים היטב , והטעיות מתוחכמות כמו תנועות הימין המזוייף שהשקר שלהן נחשף לכל במעשי העוולה של הגירוש של יהודים מבתיהם ומנחלתם , ובאי תמיכתם בשכבות היהודיות החלשות בעת שזעקו לתמיכה !!!!--אנו בע''ה נאחד את כלל גושי הימין היהודי -האמיתי , מכיוון ש'' לשקר אין רגליים '' --וגם '' כיסא הגלגלים'' שלו התרסק כמו זה של '' אחמד יאסין '' יש''ו שר''י !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9+10) היצמדות של תנועה לעקרונות הברזל אותן קבעה ,היא הראי'ה הטובה ביותר לאמיתות דרכה , ולהיפך ממה שאתה חושב , תנועה שמאמינה בדרכה והולכת איתה עד הסוף וללא פשרות של בצע-כסף , שוחד ושלמונים ( כמו התנועה שנקראת '' האיחוד הלאומי '' שהינך דוגל בה , תנועת ימין-מזוייף שישבה בממשלת הגירוש ולמרות שהשמיעה גינוני-סירוב פוליטיים , תמכה באופן מעשי בגירוש היהודים מחבל עזה גוש-קטיף והשומרון ) , אכן אנו אמיתיים ולא סוטים מדרכנו וזו מעלה ולא חיסרון כפי שאתה רואה לשיטתך !!!!!!!!!!!!!!!!

ולכל מי שהוטעה על-ידי דברי הבל ורעות רוח אודותיהם הגבנו לעיל , מכיוון שמצאנו סיבה טובה לעשות זאת , אנו מבקשים שתעיינו במסמכים ובסרטים  שהצגנו כאן את הקישור אליהם , ותקבלו תמונה יותר חדה לגבי ההסתה השקרית הזו כנגד תנועתנו הקדושה --ובע''ה וישועתו נזכה במהרה לתפוס את השלטון בארץ-הקודש , ולמגר את הנגע של האויב הערבי הנאצי יש''ו , בכך שנעודד בצורה חדה את הגירתו ההמונית מכלל חלקיה , ונדאג לשלו-ם העם היהודי היושב בה , ולציביון יהודי אמיתי כך שתחזור להיות בע''ה וישרעתו מרכז רוחני לעם היהודי כולו בכל העולם !!!והאמ-ת והשלו-ם אהבו !!--ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר !!!!!!

הגולה בארץ  :smil037:

« עריכה אחרונה: יולי 03, 2008, 23:26:20 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : יולי 03, 2008, 23:27:13 »
לפיך אני מבין שאנחנו כבר תנועה המונית הלא כך?

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #13 ב- : יולי 04, 2008, 01:50:56 »
 :V:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 04, 2008, 03:17:05 »
סעיף 5 לא ברור לי, איזה חוסר סבלנות יש כלפי הזולת?
ושאר הדברים מסכים איתך בהחלט!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #15 ב- : יולי 04, 2008, 11:30:59 »
גולשים גורשו מכאן.תקרא את הגולה ותבין,הוא מחזיק אותי כאן על תנאי.כתבתי 8 אלף הודעות וניהלתי לפני שהוא בכלל היה בפורום.אני שטוף מוח ונמצא עדיין בפורום בתקווה שאבין את דרכיו(אגב הוא לא מובן למרבית הגולשים כאן).הוא זה אנחנו,הוא זה לא הוא.חושבים שזה פורום החזית שם איימו עלי ברצח וקיללו אותי כי אמרתי שאני תומך באיחוד הלאומי.
וגם גולשים שאמרו שהם תומכים בליכוד או במפד"ל פשוט תקפו אותם עד שעזבו.20 גולשים שפניתי אליהם אישית טענו:"האוירה בפורום קשה ולא מאפשרת דיון,יש כאן גולשים אידאליסטים פנאטים שלא מוכנים אפילו לשמוע דעה שונה משלהם.
שים לב שאין בפורום אף שמאלני וכולם כאן "ימין קיצוני".גולשים באים ועוזבים ונשארים עם גרעין קבוע קטן ונאמן.
כלומר בפירוש יש חוסר סובלנות כלפי הזולת.ברגע שמישהו טוען כלפי כל גולש שהוא שטוף מוח(והפוסל במוחו פוסל וחוזר שוב ושוב על מנטרות שחוקות)הוא לא מאפשר דיון כי אין טעם בדיון ורק ריב יכול להתפתח בסטיגמות כאלה(וריב הרסני לתנועה ראה את הפורום באנגלית).
מי תוקף את חיים?יקותיאל בן יעקב הכהניסט,ריב עם החזית,רוני,ריב עם רבבה ומשפחת רובין וכו'.
בתנועות פוליטיות אחרות הגולשים לא תוקפים זה את זה על דעה שונה בהנחה שהם תומכים במנהיג אחד ונאמנים לעקרונות משותפים.
כאן הכל אישי ותמיד יהיה מישהו שירצה להוכיח לנו שהוא קיצוני מאיתנו ויציע לרצוח ערבים,להקים מחתרת,יקרא להפגין אבל לא יבוא להפגנה שאנו מארגנים נגד אובאמה כי היא לא חשובה לדעתו ורק הוא יודע את האמת,מה חשוב ומה צריך לעשות.
אין כאן קבלת מרות,סמכות,עקרונות,משמעת,כבוד הדדי אלא נסיון לכפות באלימות ובאיומים את הדת היהודית,הצבעה לחזית.תצביע לחזית או שלא תהיה איתנו בפורום זאת דוגמא טובה.
כל אחד מושך לכיוון שלו ומתחרה בקיצוניות עם הזולת.
לכן הגרעין המצומצם קיבל את 5-10 חבריו אבל חשדן להחריד כלפי כל גולש חדש כאילו יש לו קרניים או הוא סוכן שב"כ או מהמיסיון או ימין מזוייף.
וזאת לא דעתי אלא דעה של 20 גולשים ימנים שפניתי אליהם במייל בתפוז,וויינט,ואלה,רוטר,מעריב שדעותיהם:ליכוד(פייגלין)איחוד לאומי,קליינר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 04, 2008, 11:34:57 »
הסיבה הכי חשובה לדעתי..
אנחנו פשוט לאא עושים שום דבר!!!!
לא משנה עם אנחנו קצת, ככה מתחילים!
למרות שהמנהיג היקר שלנו בחו"ל, בנתיים שמשהו מהמבוגרים יותר יקח על עצמו לעשות הפגנה משהו שנהפוך לתנועה יותר מוכרת..
ושוב לא משנה עם ניהיה 10 אנשים ככה מתחילים..
שבת שלום :>

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #17 ב- : יולי 04, 2008, 12:38:52 »
גולשים גורשו מכאן.תקרא את הגולה ותבין,הוא מחזיק אותי כאן על תנאי.כתבתי 8 אלף הודעות וניהלתי לפני שהוא בכלל היה בפורום.אני שטוף מוח ונמצא עדיין בפורום בתקווה שאבין את דרכיו(אגב הוא לא מובן למרבית הגולשים כאן).הוא זה אנחנו,הוא זה לא הוא.חושבים שזה פורום החזית שם איימו עלי ברצח וקיללו אותי כי אמרתי שאני תומך באיחוד הלאומי.
וגם גולשים שאמרו שהם תומכים בליכוד או במפד"ל פשוט תקפו אותם עד שעזבו.20 גולשים שפניתי אליהם אישית טענו:"האוירה בפורום קשה ולא מאפשרת דיון,יש כאן גולשים אידאליסטים פנאטים שלא מוכנים אפילו לשמוע דעה שונה משלהם.
שים לב שאין בפורום אף שמאלני וכולם כאן "ימין קיצוני".גולשים באים ועוזבים ונשארים עם גרעין קבוע קטן ונאמן.
כלומר בפירוש יש חוסר סובלנות כלפי הזולת.ברגע שמישהו טוען כלפי כל גולש שהוא שטוף מוח(והפוסל במוחו פוסל וחוזר שוב ושוב על מנטרות שחוקות)הוא לא מאפשר דיון כי אין טעם בדיון ורק ריב יכול להתפתח בסטיגמות כאלה(וריב הרסני לתנועה ראה את הפורום באנגלית).
מי תוקף את חיים?יקותיאל בן יעקב הכהניסט,ריב עם החזית,רוני,ריב עם רבבה ומשפחת רובין וכו'.
בתנועות פוליטיות אחרות הגולשים לא תוקפים זה את זה על דעה שונה בהנחה שהם תומכים במנהיג אחד ונאמנים לעקרונות משותפים.
כאן הכל אישי ותמיד יהיה מישהו שירצה להוכיח לנו שהוא קיצוני מאיתנו ויציע לרצוח ערבים,להקים מחתרת,יקרא להפגין אבל לא יבוא להפגנה שאנו מארגנים נגד אובאמה כי היא לא חשובה לדעתו ורק הוא יודע את האמת,מה חשוב ומה צריך לעשות.
אין כאן קבלת מרות,סמכות,עקרונות,משמעת,כבוד הדדי אלא נסיון לכפות באלימות ובאיומים את הדת היהודית,הצבעה לחזית.תצביע לחזית או שלא תהיה איתנו בפורום זאת דוגמא טובה.
כל אחד מושך לכיוון שלו ומתחרה בקיצוניות עם הזולת.
לכן הגרעין המצומצם קיבל את 5-10 חבריו אבל חשדן להחריד כלפי כל גולש חדש כאילו יש לו קרניים או הוא סוכן שב"כ או מהמיסיון או ימין מזוייף.
וזאת לא דעתי אלא דעה של 20 גולשים ימנים שפניתי אליהם במייל בתפוז,וויינט,ואלה,רוטר,מעריב שדעותיהם:ליכוד(פייגלין)איחוד לאומי,קליינר.
בס''ד

הינך מפרש את דברי בדרך הנוחה לך !! ולא בדרך הראוי'ה לפרשם , ועל-כן אבהיר כאן מס' דברים :

1) אינני מחזיק אותך בפורום '' על תנאי '' כדבריך , מפני שאינני מנהל בפורום , ומעולם לא הייתי !!--כוונתי הייתה שהעובדה שאתה נמצא כאן בפורום ומזוהה כתומך בתנועה שתמכה בממשלת הגירוש שגירשה יהודים מבתיהם ומנחלתם בגוש-קטיף ,חבל עזה והשומרון , ובדיוק מאותם שטחים נורים עלינו רקטות ומרגמות הרוצחים באחינו שעה שעה , והאויב הערבי הנאצי יש''ו קבל '' תעוזה '' בראותו את '' פשיטת-הרגל '' של אותן ממשלות ערב-רב נלוז ומתועב המנוהלות על-ידי שוחד , בצע-כסף ושלמונים , כדברי שלמה המלך החכם מכל אדם '' כן אורחות כל בוצע בצע-את נפש בעליו יקח '' הפירוש הוא שלא זו בלבד שמעשי עוולה אלו יקחו את ה '' אידיאולוגי'ה '' וישאירו שלטון חסר כיוון אידיאולוגי שלא יודע כיצד לנהל את ענייניו מכיוון שכל מנהיגיו עסוקים בשוחד , בצע -כסף ושלמונים ,רברים שמעוררים את ה '' שערוריות '' שאנו שומעים עליהן יום ביומו , אלא שגם את ה '' נפש '' הבהמית שהיא מנגנון הגוף הגשמי שקיים הן באדם והן בבהמה , גם את אותו מנגנון יקח השוחד , בצע -הכסף והשלמונים , ואכן ראינו בכתבות שהזכרנו לעיל , ואף בימי השואה האיומה , ולאורך כל ההסטורי'ה ,כיצד נמכרנו על-ידי מוסרים מקרב הערב-רב הנלוז והמתועב ,אותם שונאי-ישרא'ל בדמות '' יהודונים  '' שכאמות הפקירו את דם אחיהם תמורת בצע-כסף ומעמד של כבוד ושלטון ועושים זאת עד היום !!!--ולמרות שהינך תומך בכאלה כאמור , העובדה שהינך נמצא כחבר בפורום שלנו ,מורה למעשה על הפתיחות שלנו גם למשתמשים שאינם דוגלים בשלב זה בעקרונות  שלנו במלואם  .
2) ואשר לתנועת '' חזית יהודית לאומית '' שבראשה עומד ר' ברוך מרזל הי''ו --זו תנועה שנלחמת בשטח וללא שום פשרות , על שלמותה של ארץ-הקודש עם ציביון יהודי ימני אמיתי , ובשלב זה הדגש הוא סביב המקומות הקדושים ששלטון הערב-רב הנלוז והנתעב מתכנן למסרם לאויב הערבי הנאצי יש''ו בכדי להפוך את ה ''מדינה '' שלו להיות ככל הגויים וללא שום ציביון יהודי כלשהוא , זה ה'' חלום '' שלהם עוד מימי הרצל יש''ו שר''י .--ואתה שהראית תמיכה בתנועה שגירשה את אותם חברי תנועת '' חזסית יהודית לאומית '' מבתיהם ומנחלתם , והפקרתם ללא קורת-גג נאותה , כמובן שהם לא יוכלו לקבל אותך , מכיוון שאתה אחד מאלה שלמעשה גרשו אותם מבתיהם בכוח ובתחבולות נלוזות של  ''מועצת יש''ע '' או למעשה כפי שהייתה בעת הגירוש '' מועצת סוכני המחלקה היהודית של השב''כ '' --הי'ה אמיתי עם עצמך !!!הכיצד אתה היית מתייחס לגורם שכמותך אילו היית עומד במקום שלהם ?? --מובן לכל שלא היית מתייחס לגורם שמזוהה כשותף לממשלות הגירוש של אותם יהודים גיבורים מבתיהם ומנחלתם כ '' ידיד וריע '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3)  אין לנו שום פשרות על ארץ-הקודש השלמה , עידוד הגירת כלל האויב הערבי הנאצי יש''ו ממנה כשהדגש הוא '' הגיס-החמישי  תחילה !'' !!, אין לנו שום פשרות על ציביון יהודי בדרך ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א  ,וזאת מכיוון שזוהי המהות של העם היהודי כעם-הנבחר ע''י בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו !!--ואשר לאויב המוסלמי הנאצי השחור ברק חוסיין אובאמה יש''ו  שר''י , ראוי לסרב לביקור שלו כאן בארץ-הקודש , זהו צורר היהודים  !!! וביקור שלו כאן בארץ-הקודש זהה לביקור של מחמוד אחמדי נג'אד יש''ו שר''י שבו הוא תומך , והוא למעשה המשת''פ שלו ב '' בית-הלבן '' האמריקאי !!!--לכן , ראוי לחשוף את האמת לאחינו בכל מקום שהם , ולא להסתיר את שמו המלא הכולל את התיבה '' חוסיין '' המעידה בוודאות על מוסלמיותו יש''ו שר''י --כפי שעשתה העיתונות של שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י .
4) ואשר ל '' חשדנות ''  , שאתה מתאר , הרי ידוע שהאינטרנט חשוף לכל מיני גורמים עויינים , ובכלל זה גורמים שחפצים '' לסמן '' את כלל אנשי תנועתנו ל '' יום פקודה '' , לכן מכאן אנו ממליצים שלא למסור פרטים אישיים לשום משתמש שלא בתיאום עם הנהלת הפורום , וכמובן שאנו פתוחים לדיונים , והעובדה שאפילו שמאלנים קיצוניים נרשמו לפורום שלנו , וכמובן שניסו להפיל רבים בפח של שטיפות-מוח שיטתיות , אולם ללא הצלחה , מכיוון שאנו כאן לחשוף את האמ-ת אודות הערב-רב הנלוז והנתעב , ומצויידים בהרבה מידע שאותו ערב-רב נלוז ומתועב איננו רוצה שתדעו בהורידו אותו מידע מה '' עניין הציבורי '' , כאשר הוא שר''י מעלה את הנושאים השוליים לכותרות של התשקורת לסוגיה , ובכך מרחיק את רובכם מהנושאים המהותיים באותו זמן !!--אנו כבר קוראים אותם , ומכירים את שיטותיהם הנלוזות ומעל לכל הקב''ה יתברך ויתעלה שמו בעזרנו שנאמר '' כי לא יטוש ה' עמו , ונחלתו לא יעזוב '' !!
והאמ-ת והשלו-ם אהבו !---ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                                                    שבת-שלו-ם !,וחדש טוב ומבורך !
                                                                                                   הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2008, 12:40:18 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 04, 2008, 13:36:01 »
בס''ד

בע''ה אעשה סרטון על נושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 04, 2008, 13:51:57 »
הגולה בארץ, אכן רשמת תשובה ממצת וקראתי אותה בעיון רב.
אך אני בתור חבר של הפרום מודה שגם אני מאלה שלא שמוכנים לקבל דיעות של אחרים
ולדעתי זה לא כל כך טוב כי זה "מבריח" אנשים מפה, אנחנו מתחילים לקלל ולהסתבלט על הבן
אדם ולהיכנס בו 6 איש בבת אחת שהוא לא יכול לומר את דעתו, במקום שנמצא את עצמינו בדיון מסודר
ונסביר לו את עמדתינו וניתן לו הוכחות היסטוריות המוכיחות את טענותינו וברוך השם לא חסר!
וכך אני חושב שיהיה יותר קל להגדיל את תנועתינו!

שבת שלום ומבורך!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 04, 2008, 18:42:19 »
בס''ד

עשיתי סרטון על נושא זה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2684280

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 05, 2008, 23:08:08 »
בס''ד

עשיתי סרטון על נושא זה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2684280

חיים אני לא כלכך מצליח לראות הסרטונים בפליקס לאחרונה. לוקח להם יותר משעה להיטען, או שהם נתקעים (או שאולי הם נטענים בקצב כל כך איטי שאוזלת סבלנותי...). האם גם לגולשים אחרים יש בעיה כזו עם פליקס?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #22 ב- : יולי 05, 2008, 23:15:25 »
חיים אני לא כלכך מצליח לראות הסרטונים בפליקס לאחרונה. לוקח להם יותר משעה להיטען, או שהם נתקעים (או שאולי הם נטענים בקצב כל כך איטי שאוזלת סבלנותי...). האם גם לגולשים אחרים יש בעיה כזו עם פליקס?
לי יש טיפה איטיות שם אבל זה בגלל המחשב הצולע שלי לא בגללם...
בסך הכל אני מצליח לצפות ולהזין לסרטוינים רק שהמראה ט יפה ממצג לי אבל זה לא משנה כי מה שחשוב זה השמע,והוא בסדר גמור.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #23 ב- : יולי 05, 2008, 23:20:09 »
זלהר זה קורה לי ביוטיוב אבל בשעות מסוימות.המחשב נתקע בתגובות ובדירוג.אפשר לפתוח ולסגור מחדש את המחשב.אבל הסרטון נטען מהר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : יולי 05, 2008, 23:23:08 »
אנחנו חייבים לאחד כוחות עם חי"ל, קליינר ושאר רסיסי המפלגות, אחרת אין סיכוי שנכנס לכנסת. אני מאחל לפייגלין שיכנס לכנסת דרך הליכוד אבל זו לא סיבה להצביע ליכוד. הצבעה כזו פירושה ש1/20 מהקול שלי הולך למי שאני תומך בו, ו 19/20 הולך לליכוד שדי בודאות ייבצע נסיגות אם יהיה בשלטון.

ועניין נוסף הוא שלא ברור לי מה טיב הקשר של הימין האמיתי לנועם פדרמן. פדרמן מחרים את הבחירות, הוא פועל בשטח אבל כמעט רק בקרב מתנחלים בסביבת חברון. בקיצור אני מעריך אותו אדם חכם ורציני אבל עד עכשיו לא ממש התרשמתי שהוא פונה לציבור הכללי אני גם לא חושב שהוא רואה בעצמו חלק מהנהגת 'הימין האמיתי'.