כתב נושא: קבוצה כוח יהודי  (נקרא 7273 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
קבוצה כוח יהודי
« ב- : יוני 10, 2008, 02:04:53 »
תגידו מה דעתכם להקים קבוצה בשם כוח יהודי שתלחם למען הצדק שלנו ..?
אני מוכן להיות בקבוצה הזאתי..?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #1 ב- : יוני 10, 2008, 15:10:22 »
הבעיה שזה לא חוקי ואנחנו לא יכולים נגיד לבוא בקבוצות של 200 איש להיכנס לשכונה של ערבים עם סכינים ולשחוט שמה אנשים
אנחנו סתם נסתבך בגלל זה ונרחיק את הסיכויים שלנו לעלות לשלטון ולהביא לארץ את חיים בן פסח.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #2 ב- : יוני 10, 2008, 19:29:01 »
זה רעיון נחמד אבל שם גרוע, "כוח יהודי"? יותר מדי המוני: אם הערבושים ירצו להתגרות בנו הם יפתחו קבוצה בשם "כוח ערבי"...
צריך משהו שגם יצלצל טוב וגם הישמעאלים הנXצים לא יוכלו להעתיק...

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #3 ב- : יוני 11, 2008, 17:43:01 »
אבל מי אמר שרק על התחלה נתקיף ערבים אני רוצה שאחוזי האבטלה ירדו  אז נתקיף תעובדים הזרים מה אתם אומרים?

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #4 ב- : יוני 11, 2008, 17:44:33 »
אחי רעיון טוב אם אף אחד לא יעשה את זה מי יעשה את זה אני בעד! אני מוכן לבוא מקריית שמונה עד לאיפה שתגידו לי

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #5 ב- : יוני 11, 2008, 17:50:25 »
אחי בוא נדבר עם המנהלים פה בקיץ הקרוב שלכולם יהיה זמן נלך לאיזה מקום ונתקוף עובדים זרים שלילכו לארץ שלהם מה הם באים לכאן....

כול מי שרוצה להקים תקבוצה הזאתי שנתקוף תעובדים זרים לפני שנתקוף תערבים המסריחים יש לנו כמה דברים לתקן במדינה הזאת אני רואה אנשים שאין עבודה בגלל העובדים הזרים....שתופסים להם תמקום העבודה...

כול מי שרוצה לשתתף שישלח לי בפרטי שאני יספור אני צריך לפחות 50 בתןך התחלה שתכתוב כרוזים ברחובות שידעו שאחנו בדרך

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #6 ב- : יוני 12, 2008, 21:46:14 »
עזוב עובדים זרים עכשיו הנאו נאצים כל הזמן נכנסים בהם וזה גם לא יראה תקשורתית טוב חוץ מזה זה סתם פגיעה באדם סתם..
אתה יודע כמה אנשים זקנים תלויים בהם כי אין להם כסף לעובדים ישראלים..
חוץ מזה הם בנתיים לא עשו כלום אני מבין את הקטע עם הערבים בגלל כל הדברים שצויינו אבל עובדים זרים..נו באמת למה לא תילך לתקוף נוצרים בירושליים.. ואל תגיד שהם תוקפים קשישים הדברים שראיתה בטלביזה בקושי קורים וההתעללות קורת דווקא הרבה פחות בקהילת העובדים הזרים..
אני ממש לא אומר את זה כדיי להעליב אבל זה כבר מוגזם..בנתיים לא ראיתי אף  עובד זר שזורק בקבוק תבערה..
נראה לי שפה צריך לסרטט את הקיו. עד שלא נעלה לשילטון אין טעם ואין שום מטרה בפעולות כאלה מיילה את הערבים זה יכול להרתיעה אבל מה הקשר עובדים זרים.. כמובן שכשה נעלה לשלטון נחרוט על שלטנו עבודה עברית אבל בנתיים זה רק שם רע לתנועה..
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #7 ב- : יוני 13, 2008, 12:47:14 »
תגידו מה דעתכם להקים קבוצה בשם כוח יהודי שתלחם למען הצדק שלנו ..?
אני מוכן להיות בקבוצה הזאתי..?
אחלה רעיות אחי!!!בא נתחיל קודם בקטן פרסום קודם אחרי איזה שנה נתחיל לרוץ קדימה!!!אז יאללה מתי מתחילים?!?  :knuppel2:

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #8 ב- : יוני 13, 2008, 13:34:51 »
למה  צריך  לת  לזה  שם?
אנחנו לא  הימין  האמיתי?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #9 ב- : יוני 13, 2008, 14:06:16 »
נכון...השם הוא הימין האמיתי...מה אתם רבים עכשיו על שם בוא נתחיל לעשות משהו!!!בא לכם בהתחלה לחלק פליירים משהו בקטנה איזה פרסום???..אני מאזור הקריות

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #10 ב- : יוני 13, 2008, 18:09:19 »
אני  בבית  שמש  ולומד  בבית  מאיר  (אחרי  שורש - שואבה).

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #11 ב- : יוני 14, 2008, 21:29:09 »
אני אומר כדי להקים קבוצה כדי לעצור תעבודים זרים לתפוס תמקומות עבודה בארץ  וככה ונוריד את אחוזי האבלטלה בארץ תחשבו על זה...

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #12 ב- : יוני 14, 2008, 22:08:37 »

הבעיה הגדולה שלנו זה הערבים!!!...ולא העובדים זרים

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #13 ב- : יוני 14, 2008, 23:09:28 »

עכשיו מתקרב החופש אני עדיין יחסית מאד צעיר...אז בתור התחלה אפשר לתלות שלטים כל מיני כמו המאבק שהיה על גוש קטיף :'(...לא ישר לקפוץ לפגוע בערבים

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #14 ב- : יוני 15, 2008, 00:13:59 »
באמת  החופש  להרבה  צעירים  מכאן  זה  רעיון  מצוין!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #15 ב- : יוני 15, 2008, 00:25:47 »
אחי בוא נדבר עם המנהלים פה בקיץ הקרוב שלכולם יהיה זמן נלך לאיזה מקום ונתקוף עובדים זרים שלילכו לארץ שלהם מה הם באים לכאן....

כול מי שרוצה להקים תקבוצה הזאתי שנתקוף תעובדים זרים לפני שנתקוף תערבים המסריחים יש לנו כמה דברים לתקן במדינה הזאת אני רואה אנשים שאין עבודה בגלל העובדים הזרים....שתופסים להם תמקום העבודה...

כול מי שרוצה לשתתף שישלח לי בפרטי שאני יספור אני צריך לפחות 50 בתןך התחלה שתכתוב כרוזים ברחובות שידעו שאחנו בדרך
איזה 50 איש?! יבואו 500 איש ואפילו יותר
אני מאזור הקריות ואנשים לא סובלים פה ערבים, וערבים
לא עושים כמעט פוזות בגלל המכות שהם אוכלים...
חבר מביא חבר כמו שאומרים  O0

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #16 ב- : יוני 15, 2008, 00:31:52 »
אני דורש מכל חובבי האקשן לשתות מים קרים ומיד!!! כנסו למקלחת קרה ותרגעו,אבל באופן בהול!!

קודם כל,העובדים הזרים אינם אוייבינו! את העבודות שהם מבצעים אף יהודי לא יבצע גם אם הוא יגווע ברעב...שנית אנחנו מארחים אותם ומתארחים
במדינותיהם(לצערי,אבל זאת המציאות) אתה לא היית מצפה שבמהלך ביקור אצל השכנים מישהו ינחית עליך מהלומות...

אוייבינו האמיתיים אלו הערבים,הערבים בני ארצות ערב והישמעלים(כל כך הרבה...)ואם יש לכם את כל החופש הגדול זמן,אז למה לבזבז אותו
על טחנות רוח??? תגיעו ליהודה ושומרון ותיאבקו שם! שם באמת חסר כח אדם על כתיפו של אחד מונחת עבודתם של עשרה...
או לחילופין צאו להתקפה על הערבים שמכנים עצמם "ערבים ישראליים" הנכנסים לערינו וגוזלים את רכושינו,אונסים את בנותינו ומסתירים את
רוצחינו. הם האוייב!! הם האוייב! הם האוייב!! אתם פתאום גיבורים על פיליפינם?? האוייב ממול ואתה מחפש אותו מאחור? הערבים הם שגוזלים
את מקומות העבודה שישראלים כן רוצים לעבוד בהם,הערבים לא הסינים!

יתרה מכך,"מי שאינו לומד מן ההיסטוריה,נידון לחיות אותה מחדש" עלינו להטיף משפט זה ברבים ובוודאי שלא לשכוח אותו. מישהו כאן יודע
מה הפיל את הנאצים יש"ו? תשובה:הם פתחו בחזית נוספת ומיותרת נגד רוסיה,הם מתחו את כוחותיהם נגד המדינה שבנתה את צבאם...הם
היו עסוקים מספיק נגד המערב,אך פתחו במערכה מטופשת ומיותרת נגד רוסיה. ומה איתנו? האם כוחינו גדול משלהם? האם אנחנו כבר פתרנו
את בעיות שאר אוייבינו? האם כבר גירשנו מכאן את האוייב הערבי שיש לנו את הלוקסוס הזה לפתוח במערכה נוספת,ולבזבז משאבים כח אדם זמן,
ותיקים פליליים? אם להיעצר אז לפחות למען מטרה ראוייה!! קצת להפעיל מחשבה!! אין עניין בלתקוף סתם אנשים ששונים מאיתנו! יש עניין
כן לתקוף את אוייבינו ועל פעולות כאלה תבורכו.

יש לגרש את האוייב הערבי מערינו,אך לנו להיסחף ל"קרבות אקשן" למיניהם,מי שמחפש אקשן שילך ליהיות שכיר חרב באפריקה! למחלמה לעומת זאת
הולכים אך ורק כדי לנצח! אך ורק למען העם והמולדת.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #17 ב- : יוני 15, 2008, 13:06:42 »
אני דורש מכל חובבי האקשן לשתות מים קרים ומיד!!! כנסו למקלחת קרה ותרגעו,אבל באופן בהול!!

קודם כל,העובדים הזרים אינם אוייבינו! את העבודות שהם מבצעים אף יהודי לא יבצע גם אם הוא יגווע ברעב...שנית אנחנו מארחים אותם ומתארחים
במדינותיהם(לצערי,אבל זאת המציאות) אתה לא היית מצפה שבמהלך ביקור אצל השכנים מישהו ינחית עליך מהלומות...

אוייבינו האמיתיים אלו הערבים,הערבים בני ארצות ערב והישמעלים(כל כך הרבה...)ואם יש לכם את כל החופש הגדול זמן,אז למה לבזבז אותו
על טחנות רוח??? תגיעו ליהודה ושומרון ותיאבקו שם! שם באמת חסר כח אדם על כתיפו של אחד מונחת עבודתם של עשרה...
או לחילופין צאו להתקפה על הערבים שמכנים עצמם "ערבים ישראליים" הנכנסים לערינו וגוזלים את רכושינו,אונסים את בנותינו ומסתירים את
רוצחינו. הם האוייב!! הם האוייב! הם האוייב!! אתם פתאום גיבורים על פיליפינם?? האוייב ממול ואתה מחפש אותו מאחור? הערבים הם שגוזלים
את מקומות העבודה שישראלים כן רוצים לעבוד בהם,הערבים לא הסינים!

יתרה מכך,"מי שאינו לומד מן ההיסטוריה,נידון לחיות אותה מחדש" עלינו להטיף משפט זה ברבים ובוודאי שלא לשכוח אותו. מישהו כאן יודע
מה הפיל את הנאצים יש"ו? תשובה:הם פתחו בחזית נוספת ומיותרת נגד רוסיה,הם מתחו את כוחותיהם נגד המדינה שבנתה את צבאם...הם
היו עסוקים מספיק נגד המערב,אך פתחו במערכה מטופשת ומיותרת נגד רוסיה. ומה איתנו? האם כוחינו גדול משלהם? האם אנחנו כבר פתרנו
את בעיות שאר אוייבינו? האם כבר גירשנו מכאן את האוייב הערבי שיש לנו את הלוקסוס הזה לפתוח במערכה נוספת,ולבזבז משאבים כח אדם זמן,
ותיקים פליליים? אם להיעצר אז לפחות למען מטרה ראוייה!! קצת להפעיל מחשבה!! אין עניין בלתקוף סתם אנשים ששונים מאיתנו! יש עניין
כן לתקוף את אוייבינו ועל פעולות כאלה תבורכו.

יש לגרש את האוייב הערבי מערינו,אך לנו להיסחף ל"קרבות אקשן" למיניהם,מי שמחפש אקשן שילך ליהיות שכיר חרב באפריקה! למחלמה לעומת זאת
הולכים אך ורק כדי לנצח! אך ורק למען העם והמולדת.
:V: :V: צודק!

מנותק פאשיסט_גאה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #18 ב- : יוני 16, 2008, 20:39:25 »
אני בעד להקים קבוצה כמו "שלום עכשיו" יש''ו שמארגנת הפגנות לאהבת האוייב  אז צריך להקים קבוצה שלאו דווקא תסית לשנאת האוייב אלה קבוצה שתסית לאהבת הציונות,עידוד עליה כי אם נגיד "תשמעו כולם צריך לשנוא את האסלם האסלם הוא כמו סרטן שהורס את העולם"(למרות שלפי דעתי זה נכון)אסור להגיד ככה כי זה נחשב להסתה לגזענות וזה לא חוקי..
אז אני אומר נקים קבוצה שתעודד עליה, לעודד הצבעה למפלגות ימניות,ותסביר על הציונות.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #19 ב- : יוני 16, 2008, 21:22:41 »
יתרה מכך, לתקוף גוי, בעוד הוא לא עשה לך כלום ולא מעוניין בהשמדתך בכלל, אני לא חושב שזה מותר עפ"י ההלכה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #20 ב- : יוני 16, 2008, 21:36:29 »
הצעתי פעם הצעה כזו לחיים באופן אישי והוא דחה אותו, ד"א למעוניינים ניתן לקרוא את ספרו של חגי סגל המספר על המחתרת היהודית שפעלה בשנות ה-80 וטבחה באויב הערבי-נאצי.
« עריכה אחרונה: יוני 16, 2008, 21:36:56 על ידי רק כך! »

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק פאשיסט_גאה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #21 ב- : יוני 17, 2008, 14:24:06 »

ראשית סלח על הדימויים הללו

1.אתה מתנהג כמו הנאצים יש''ו מפתח תקווה שהלכו והרביצו לעובדים זרים.
2.יש לך גישה כמו של ה-KKK יש''ו שהם שונאים את כל מי שלא אמריקאי בעיקר עובדים זרים כושים את הגזע השמי את הגזע ההספני

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #22 ב- : יוני 23, 2008, 22:48:47 »
הארגון שלנו בארה"ב נקרא "כוח משימה יהודי"
אז מה הקטע?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Arye

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #23 ב- : יוני 29, 2008, 22:58:32 »

תגיד לי מה אתה בסדר? להתקיף ערבים עוד בסדר אבל מה העובדים הזרים עשו לך? מה הפיליפיני עשה לך? טבח בעם היהודי? תן לו לעבוד בעבודות פשוטות כמו בניין במקום שערבים יעבדו בעבודות האלה. שירוויח תגרושים שלו וישלח אותם למשפחה בתאילנד או בפיליפינים שגוועת ברעב ושום מדינה לא דואגת לכפרים שלהם לאוכל, כסף או סיוע רפואי.

גור אריה, אמרת מצויין, ישר כוח.
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2008, 23:01:38 על ידי Arye »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה כוח יהודי
« להגיב #24 ב- : יוני 30, 2008, 00:42:58 »
תגיד לי מה אתה בסדר? להתקיף ערבים עוד בסדר אבל מה העובדים הזרים עשו לך? מה הפיליפיני עשה לך? טבח בעם היהודי? תן לו לעבוד בעבודות פשוטות כמו בניין במקום שערבים יעבדו בעבודות האלה. שירוויח תגרושים שלו וישלח אותם למשפחה בתאילנד או בפיליפינים שגוועת ברעב ושום מדינה לא דואגת לכפרים שלהם לאוכל, כסף או סיוע רפואי.

גור אריה, אמרת מצויין, ישר כוח.
ברוך הבא קודם כל לפורום!!
דבר ראשון צודק, באמת עדיף שהם יעבדו מאשר ערבים ועדיף שהכסף ילך  אליהם.
דבר שני זה לא רלוונטי בקשר לזה שהמשפחות שלהם בפיליפינים ובתאילנד גוועות ברעב
ושום מדינה לא דואגת להם לאוכל, קודם כל אנחנו נפתור את הבעיות שלנו...וזה בתכלס
לא מעניין אף אחד ואני בטוח שגם את הקבלנים שמביאים אותם זה לא מעניין והם לא חושבים
על להציל את המצב הכלכלי שלהם, הם חושבים על כסף- עבודה של יהודים יקרה, עבודה של
ערבים/פיליפינים - זולה בהרבה!
בכל מקרה לא מפריע לי שפיליפינים יעבדו כי גם ככה יהודים לא רוצים לעבוד בבניין..