כתב נושא: לגבי קליינר  (נקרא 3713 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
לגבי קליינר
« ב- : ינואר 28, 2007, 21:50:22 »
התקשרתי אליו והצעתי לו לבוא לכאן לשאלות ותשובות והוא הבטיח לבוא ולא בא.
קליינר איפשר למרזל לרוץ בכך שמרזל העתיק מילה במילה את המצע שלו.
בבחירות האחרונות קליינר שידע שלא יעבור רץ רק להעביר מסר של פינוי פיצוי.
אני אישית מצביע למי שהכי ימני במפה הפוליטית ויש לו סיכוי ריאלי לעבור.
סיכוי כזה יושג רק אם נעבוד כולנו ביחד וירוצו קליינר עם מרזל ועוד אישים.
אני חילוני אבל אם יישום התורה הכהניסטית כלפי ערבים כמובן יפתור את בעיית הטרור אני אישית מוכן לחיות במדינת הלכה כהניסטית.
ואז כמובן אקבל עלי את החוקים.
להמלצת חיים בן פסח כשיהיו בחירות והדבר יהיה אקטואלי תהיה משקל מכריע עבורי.
כרגע המטרה נפגעת בגלל הסיפור עם רוני וזהו מצב שיש לשים לו קץ.
אנו משקיעים זמן ועבודה וזה יורד לטימיון.רוני משקיע זמן ועבודה ומקלקל לעצמו ולבן גביר ומרזל.
אין טעם בהפרעות כאלה.
גם מרזל ובן גביר זקוקים גם לנו ובודאי לחיים בן פסח.
מרזל צריך כל קול ולהמלצת חיים שיקול מכריע עבורנו.
הרי קשה לגייס תומכים חדשים אז למה להם לאבד תומכים קיימים?
רוני לא יכניס את מרזל לכנסת לבדו גם אם ישב שעות ויכתוב ואז השקעתו היא לריק.
ככה לא מנהלים תנועה פוליטית ולי יצא להיות פעיל פוליטי בימין ולראות איך כן עובדים נכון.
בודאי שחיים בן פסח החכם והמנוסה מכיר קמפיינים מארצות הברית.
בינתיים נמשיך בשלנו ובדרכנו! 

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לגבי קליינר
« להגיב #1 ב- : ינואר 28, 2007, 21:54:33 »
בייקר תוכל לפרט קצת יותר על השיחה אולי צריך עוד קצת לשכנע אותו זה יהיה מצוין אם הוא יעשה פה תוכנית...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
לגבי קליינר
« להגיב #2 ב- : ינואר 28, 2007, 22:02:19 »
בייקר אני מסכים איתך.
ואני מצטרף לדבריו של כהנא צדק!.
בזמן האחרון אני מתרחק מחזית ויותר מתקרב לחירות בגלל כל הדברים שחיים אמר וגם בגלל שקראתי את המצע של חירות שהותיר בי רושם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לגבי קליינר
« להגיב #3 ב- : ינואר 28, 2007, 22:04:49 »
בייקר אני מסכים איתך.
ואני מצטרף לדבריו של כהנא צדק!.
בזמן האחרון אני מתרחק מחזית ויותר מתקרב לחירות בגלל כל הדברים שחיים אמר וגם בגלל שקראתי את המצע של חירות שהותיר בי רושם.
אהרון בתור תומך נלהב של חזית ממש בזמן האחרון בגלל האירועים האחרונים גם דעתי ירדה בקשר למפלגה והתחללתי להתעניין גם בחירות בייקר זה יהיה צעד מצוין אם קליינר יבוא לפה לתוכנית שבועית או שאפילו ירשם ויהיה פעיל פה קצת.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
לגבי קליינר
« להגיב #4 ב- : ינואר 28, 2007, 22:47:37 »
משהו מעניין שמצאתי על קליינר: מיכאל קליינר הגיע עם אנשי חרות שהציעו לתושבי יפו להתפנות תמורת פיצוי: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3231478,00.html

בייקר

• אורח
לגבי קליינר
« להגיב #5 ב- : ינואר 28, 2007, 22:50:51 »
דיברנו חצי שעה והוא אדם נחמד והוא עבד בעבר עם מרזל ומכיר את הכהניסטים בארצות הברית.מה שמטריד אותי שהוא אמר שיבוא ולא בא וזאת הבטחת סרק.
אם היה אומר לי לא הייתי מכבד את רצונו אבל הוא הגיע לפורום המחנה הלאומי חילוני בתפוז וזאת קומונה קטנה ולא פורום איכותי כמו שלנו.
אם ברצונך לדבר עימו מספר הטלפון שלו 035621521 זהו שירות הודעות המעביר אותך למזכירה שלו ואליו.
אני דיברתי ממספר חסוי והזדהתי רק בשמי הפרטי,השארתי לו מייל ואת כתובת האתר שלנו.
זה היה בשבוע שעבר.

Aaron

• אורח
לגבי קליינר
« להגיב #6 ב- : ינואר 28, 2007, 22:55:31 »
דיברנו חצי שעה והוא אדם נחמד והוא עבד בעבר עם מרזל ומכיר את הכהניסטים בארצות הברית.מה שמטריד אותי שהוא אמר שיבוא ולא בא וזאת הבטחת סרק.
אם היה אומר לי לא הייתי מכבד את רצונו אבל הוא הגיע לפורום המחנה הלאומי חילוני בתפוז וזאת קומונה קטנה ולא פורום איכותי כמו שלנו.
אם ברצונך לדבר עימו מספר הטלפון שלו 035621521 זהו שירות הודעות המעביר אותך למזכירה שלו ואליו.
זה היה בשבוע שעבר.
אתה גדול!
צריך לנסות עוד פעם. אני אשלח לו מייל.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לגבי קליינר
« להגיב #7 ב- : ינואר 28, 2007, 22:57:25 »
זה היה בשבוע שעבר.
אתה גדול!
צריך לנסות עוד פעם. אני אשלח לו מייל.
גם אני ינסה רק ככה הוא בסוף יבוא.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
לגבי קליינר
« להגיב #8 ב- : ינואר 28, 2007, 23:00:24 »
אמרתי לו שיש לו תומכים כאן ושנוכל להצליח ביחד.זה גם בברכת חיים ועז 77.תעשו חיפוש בגוגל ותיכנסו לאתר חרות שם המייל שלו.
תרומתי כאן צנועה בהשוואה אליכם והלוואי והייתי מצליח יותר.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
לגבי קליינר
« להגיב #9 ב- : ינואר 28, 2007, 23:06:36 »
שמתם לב שאנחנו כבר לא מצליחים לעלות הרבה זמן מעל 144 חברים רשומים?
אפשר לספור על 20 אצבעות את אלה שכותבים בפורום האופן פעיל כל הזמן.
אני חושש שאנחנו מתחילים להתכנס למספר הסופי של חברי הפורום הזה, אא"כ יקרה משהו מהפכני שיגדיל את המודעות לתנועה שלנו.
אילו חיים בן פסח היה מגיע לארץ הוא היה מתחיל לנאום - כבר עכשיו מעל כל בימה.
הבעיה היא שכולנו פחדנים ומפחדים לנאום.
הפתרון שלי - צריך סרט תעמולה.
צריך לעבוד על איזה סירטון טוב של קליינר, וסרטון טוב של חיים בן פסח, לצרף ביחד, להוסיף קטעי קישור על המצב המחורבן בארץ ולהפיץ בבתי ספר תיכוניים בעיירות הפיתוח, להפיץ כבר מעכשיו - שבבחירות הבאות תצביעו למפלגה הימנית ביותר - למען הצלת מדינת ישראל.
את קליינר כולם מכירים וזה טוב. חיים בן פסח הוא דמות סנסציונית, וזה יתפוס לדעתי.
אגב יש עוד כמה אנשים חילונים שאפשר לדבר איתם - צפריר רונן, אל"מ משה לשם, אלייקים העצני, עו"ד יורם שפטל (אני יודע, משפט דמניוק...), בכל זאת אלה אנשים אנטי ממסדיים - בלתי משוחדים, יורדים אל העם. שווה לפנות אליהם גם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לגבי קליינר
« להגיב #10 ב- : ינואר 28, 2007, 23:08:43 »
שמתם לב שאנחנו כבר לא מצליחים לעלות הרבה זמן מעל 144 חברים רשומים?
אפשר לספור על 20 אצבעות את אלה שכותבים בפורום האופן פעיל כל הזמן.
אני חושש שאנחנו מתחילים להתכנס למספר הסופי של חברי הפורום הזה, אא"כ יקרה משהו מהפכני שיגדיל את המודעות לתנועה שלנו.
אילו חיים בן פסח היה מגיע לארץ הוא היה מתחיל לנאום - כבר עכשיו מעל כל בימה.
הבעיה היא שכולנו פחדנים ומפחדים לנאום.
הפתרון שלי - צריך סרט תעמולה.
צריך לעבוד על איזה סירטון טוב של קליינר, וסרטון טוב של חיים בן פסח, לצרף ביחד, להוסיף קטעי קישור על המצב המחורבן בארץ ולהפיץ בבתי ספר תיכוניים בעיירות הפיתוח, להפיץ כבר מעכשיו - שבבחירות הבאות תצביעו למפלגה הימנית ביותר - למען הצלת מדינת ישראל.
את קליינר כולם מכירים וזה טוב. חיים בן פסח הוא דמות סנסציונית, וזה יתפוס לדעתי.
אגב יש עוד כמה אנשים חילונים שאפשר לדבר איתם - צפריר רונן, אל"מ משה לשם, אלייקים העצני, עו"ד יורם שפטל (אני יודע, משפט דמניוק...), בכל זאת אלה אנשים אנטי ממסדיים - בלתי משוחדים, יורדים אל העם. שווה לפנות אליהם גם.
אתה צודק יש לי רעיון בסגנון שלך עם סרט תעמולה אבל לא יעזור אני צריך לפחות 5 אנשים שיעזרו לי בכל זה ובכלל בכל רעיון שמעלים פה צריכים כמה שיזיזו תעסק..
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
לגבי קליינר
« להגיב #11 ב- : ינואר 28, 2007, 23:09:41 »
השאלה אם הם רוצים להיות מזוהים עם כהנא?הדמויות שהזכרת תומכים באיחוד הלאומי:העצני,לשם ושפטל הם ימנים חילונים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לגבי קליינר
« להגיב #12 ב- : ינואר 28, 2007, 23:16:22 »
עזבו אותכם עכשיו מלאסוף אנשים ולבקש טובות צריך סרט עם מסר חזק לגבי האירגון שלנו והפצה טובה סרט שכל מי שיראה אותו ישתכנע זה עבודה קשה אבל חייב סרט כזה גם ההפצה תהיה קשה אבל רק ככה נביא עוד תומכים.
יגאל=גואל