כתב נושא: אני עצוב ובוכה הרבה והגעתי לזה שדיברתי אצל יוסי סיאס ברדיו  (נקרא 4889 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא יודע מה לעשות כבר השדכנים זה כבר היה הישורת האחרונה שלי ואני רואה שזה גם לא עוזר ,אפילו דיברתי עם אחד ששמעתי עליו ששידך זוג שהתחתנו והוא בעצמו אמר לי שהוא לא שדכן אלא רק אם יוצא לו אז קורה משהו,התקשרתי היום לשדכנית שכבר לפני חצי שנה!! שלחתי לה תמונה שלי והיום היא אומרת לי "אין לי כבר יותר מה להציע לך" אחרי שגם ממנה לא יצא כלום,אמרה שהיא תחזור אלי אבל איזה תחזור פעם אחת היא לא צלצלה אלי עד עכשיו רק אני התקשרתי כל הזמן,כולם שקרנים לצערי.אני לא יודע כבר מה לעשות כנראה אני צריך להשלים ש"היה שלום עולם אני יפרד ממך רווק",כי עשיתי כבר כל מה שביכולתי ולא מגיע ישועה משום מקום,אני לא יודע למה זה מגיע לי הגזירת גורל הזה שלא הולך לי,אפילו קורה לי שאני בוכה כמה פעמים
אנא מחכה לתגובותיכם
[gif[/img]

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
חזק ואמץ, חזק ואמץ, אל תתייאש אחי!
אני לא משתמש באימרות סתומות כמו:"יש הרבה דגים בים", אני אתן לך מקרה - רבי עקביא, בן 40 היה כשהתחתן עם בתו של כלבא שבוע? נכון? והרי אתה רק בן 28, אל תגיד נואש!
צא ולמד! עשה לך רב ועשה לך חבר! אל תגיד לא יכול, לא רוצה, אין לי כסף וכו'! הכל צפוי והרשות נתונה, יש לך הכוח לקבוע את גורלך, אני בטוח שה' שומע את בכייתך וממרר עמך, כי אין - לה' כואב, כואב לו בכאבך, מר לו במרוריך, אל דאג ה' עמך בכל אשר תלך.
רק אל תגיד נואש!
בעזרת ה', אני וכל חברי הפורום וכל בית ישראל מתפללים שתזכה במהרה בימינו לכלה יפה, טובה, חכמה ונבונה - "אשת חיל מי ימצא...", אתה תמצא את אשת החיל הזו.
אולם אם לא תצא ותלמד, אין שום כוח שיוכל לעזור לך.

חזק, חזק ונתחזק!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני לא יודע מה לעשות כבר השדכנים זה כבר היה הישורת האחרונה שלי ואני רואה שזה גם לא עוזר ,אפילו דיברתי עם אחד ששמעתי עליו ששידך זוג שהתחתנו והוא בעצמו אמר לי שהוא לא שדכן אלא רק אם יוצא לו אז קורה משהו,התקשרתי היום לשדכנית שכבר לפני חצי שנה!! שלחתי לה תמונה שלי והיום היא אומרת לי "אין לי כבר יותר מה להציע לך" אחרי שגם ממנה לא יצא כלום,אמרה שהיא תחזור אלי אבל איזה תחזור פעם אחת היא לא צלצלה אלי עד עכשיו רק אני התקשרתי כל הזמן,כולם שקרנים לצערי.אני לא יודע כבר מה לעשות כנראה אני צריך להשלים ש"היה שלום עולם אני יפרד ממך רווק",כי עשיתי כבר כל מה שביכולתי ולא מגיע ישועה משום מקום,אני לא יודע למה זה מגיע לי הגזירת גורל הזה שלא הולך לי,אפילו קורה לי שאני בוכה כמה פעמים
אנא מחכה לתגובותיכם
תנסה את עמותת "ישפה"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
למה אתה כול כך רוצה להתחתן? הדבר האחרון שאני רוצה זה להתחתן אני רוצה להנות מהחים ולא לעבוד כול היום כמו חמור בשביל לפרנס משפחה זה סיוט

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
למה אתה כול כך רוצה להתחתן? הדבר האחרון שאני רוצה זה להתחתן אני רוצה להנות מהחים ולא לעבוד כול היום כמו חמור בשביל לפרנס משפחה זה סיוט
פובטור אולי אתה עדין צעיר לפני גיל צבא אבל אני בטוח שגם כשאתה תגיע לגיל 28 הנושא הזה מאוד ילחיץ אותך ולא תחשוב ככה
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
את ההודעה האחרונה אני כתבתי ולא רובי,זה טעות,לא יודע איך זה הגיע לזה שבפורום שלי הגיע השם של רובי
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה חושב שעם הגישה הזאתי שאתה משדר רחמים זה יטיב למצבך אחי??
אני לא אומר שאתה לא מנסה אבל אתה משאיר רושם שאתה מוותר מהר
כמו זאתי שצילצלת אליה והיא עוד לא חזרה אלייך ואמרת היא שקרנית היא ככה היא ככה
לא יפה קודם כל לדבר ככה אל בן אדם, אולי קרה משהו .
אני מציע לך להתקשר אלייה אפילו עוד 10 פעמים עד שהיא תענה ותחזיר לך תשובה סופית
ודרך אגב בקשר להודעה ששלחת לי על הרב סויסה אני לא יודע מה לומר לך אלה המספרים שיש
לי אני מציע לך להתקשר בבוקר ובערב ככה עד שתצליח לתפוס אותו!
תגיד לי אם הצלחת לתפוס אותו...........

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תאמיני לי שכבר התקשרתי אליה 10 פעמים עד היום רק אני ותמיד רק אני וטל' אחד היא לא החזירה לי כמו שיש את איזה שדכנית מביתר שיש לה שעות מסוימות שהיא עובדת ותמיד שהיא מבררת משהו אז אני כל חצי שעה חוזר אליה ואלי היא לא חוזרת אפילו פעם אחת
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אחי אין אנשים מבית הכנסת שאתה מתפלל בו  שיכולים לסדר לך משהו??

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כרגע כנראה שלא אבל אני תמיד מברר את הענין
[gif[/img]

מנותק eliranh

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • "קומה אלהים שופטה הארץ כי אתה תנחל בכל הגויים"
אתה מן הסתם מאמין שהכל בידי שמיים ומי שאתה צריך ליהיות איתו יגיע נכון?
אל תדאג אני בטוח שתמצא לך מישי שתהיה שווה את כל ההמתנה ובע"ה תתחתן, למה קיבלתי  עליך רושם שאתה בנאדם טוב
 ומי ייתן שתמצא לך רעיה אשת חיל :)
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2008, 00:15:59 על ידי eliranh »
"קומה אלהים שופטה הארץ כי אתה תנחל בכל הגויים"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה מן הסתם מאמין שהכל בידי שמיים ומי שאתה צריך ליהיות איתו יגיע נכון?
אל תדאג אני בטוח שתמצא לך מישי שתהיה שווה את כל ההמתנה ובע"ה תתחתן, למה קיבלתי  עליך רושם שאתה בנאדם טוב
 ומי ייתן שתמצא לך רעיה אשת חיל :)

אמן!
ולכל עם ישראל =]

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
פובטור אולי אתה עדין צעיר לפני גיל צבא אבל אני בטוח שגם כשאתה תגיע לגיל 28 הנושא הזה מאוד ילחיץ אותך ולא תחשוב ככה
אני לא כתבתי את הציטוט הזה ואין לי מושג מי כותב כאן בשמי - אני מדווח זאת להנהלה והם יבדקו לעומק את העניין הזה!!! :tickedoff:
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2008, 15:58:07 על ידי rubi65 »
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
אנא מחכה לתגובותיכם
משה, לא הייתי בפורום שבוע לפחות ואני לא יודע מי ציטט אותי ודיבר בשמי - זה מאוד חמור!!! נא להעביר זאת לידיעת המנהלים הגדולים של הפורום כולל חיים בן-פסח!!!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כי לה' הישועה, על עמך ברכתך סלה. כך אומר דוד המלך בתהילים. מה הכוונה? שהישועה היא רק בידוי של הקב"ה, ואיך אנחנו יכולים לקרב את הגאולה של עם-ישראל וגם הפרטית שלנו? רק אם נתחזק בעבודתו יתברך ונתפלל בכוונה שלמה! התפילות שלנו הם מזרזות את הגאולה, כך שאם תכוון קצת יותר בתפילת זה יכול מאוד לעזור לך. [את זה אומר מורנו ורבנו עטרת ראשנו הבן-איש חי והוא מוסיף לזה המון גמטריות שרק חכם יוסף חיים יודע להביא].

הגמרא דנה בזה:

מאי כרום זלות לבני-אדם [תהילים] , אמר רב פאפא, אלו דברים שעומדים ברומו של עולם ובני אדם מזלזלים בהם שנאמר : כ-רום, זלות לבני אדם.
אח שלי, אפילו רבנו הקדוש רבי נחמן מברסלב אומר שהישועה היא בפה! תתחזק בתפילות, כי תסתכל מה אומחר לך חכם ישראל רב פאפא - התפילה היא ברומו של עולם ואנשים מזלזלים בהם - אני בטוח שאם תתפלל בכוונות גדולות ותאמין באמונה שלמה בה' יתברך לא תתאכזב ותזכה לזיווג הגון בקוב אכי"ר!

כמו שאמרתי בדיון אחר שלך :
מי ייתן, שסכות מורנו ורבנו משה לוי זצ"ל תגן בעדך ותסייע לך אכי"ר!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
כי לה' הישועה, על עמך ברכתך סלה. כך אומר דוד המלך בתהילים. מה הכוונה? שהישועה היא רק בידוי של הקב"ה, ואיך אנחנו יכולים לקרב את הגאולה של עם-ישראל וגם הפרטית שלנו? רק אם נתחזק בעבודתו יתברך ונתפלל בכוונה שלמה! התפילות שלנו הם מזרזות את הגאולה, כך שאם תכוון קצת יותר בתפילת זה יכול מאוד לעזור לך. [את זה אומר מורנו ורבנו עטרת ראשנו הבן-איש חי והוא מוסיף לזה המון גמטריות שרק חכם יוסף חיים יודע להביא].

הגמרא דנה בזה:

מאי כרום זלות לבני-אדם [תהילים] , אמר רב פאפא, אלו דברים שעומדים ברומו של עולם ובני אדם מזלזלים בהם שנאמר : כ-רום, זלות לבני אדם.
אח שלי, אפילו רבנו הקדוש רבי נחמן מברסלב אומר שהישועה היא בפה! תתחזק בתפילות, כי תסתכל מה אומחר לך חכם ישראל רב פאפא - התפילה היא ברומו של עולם ואנשים מזלזלים בהם - אני בטוח שאם תתפלל בכוונות גדולות ותאמין באמונה שלמה בה' יתברך לא תתאכזב ותזכה לזיווג הגון בקוב אכי"ר!

כמו שאמרתי בדיון אחר שלך :
מי ייתן, שסכות מורנו ורבנו משה לוי זצ"ל תגן בעדך ותסייע לך אכי"ר!
:smil086: :coolsmiley: :V: O0 :)

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
למה לחפש רק דרך שידוכים אחי?
תנסה להכיר לבד תיצא קצת לבלות אולי דרך עבודה יש הרבה דרכים להכיר בחורות..
בהצלחה!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
את ההודעה האחרונה אני כתבתי ולא רובי,זה טעות,לא יודע איך זה הגיע לזה שבפורום שלי הגיע השם של רובי
סליחה, אני חוזר בי, ומבקש סליחה ומחילה ממשה החבר היקר שלי ושל כולנו. הייתי אצלו בבית שלו, ולאחר שהוא הסכים, נכנסתי לחשבון שלי בפורום מהמחשב שלו, ולאחר שהלכתי הבייתה, המחשב נשאר פתוח, עם החשבון שלי הפרטי מחובר (לא בוצעה התנתקות מן הפורום)  - ולכן משה, שלא זכר זאת, עשה את הטעות, וכתב הודעה כביכול בשמי (כי המחשב של משה היה פתוח ומחובר תחת שמי - רובי65)  - ומכאן נובעת הטעות! אלף סליחות למשה, ולחברי הפורום היקרים.  :'( :smil037: :X:
« עריכה אחרונה: מאי 30, 2008, 00:17:58 על ידי rubi65 »

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
משה, אתה עוד תתחתן נשמה. ארגן כבר הזמנות לכל חברי הפורום ותזכנו לקיים מצווה לשמח חתן.

עצה שלי : או שתכנס לישיבה, או שפשוט תמצא עבודה. אשה רוצה או שהבעל יתמיד בלימוד תורה, או לחלופין שאם הוא לא לומד כל היום - שיביא פרנוסה.

אל תתדאג! ישועת ה' כהרף עין!!!
אם תהית למה אני לך הרבה בדיונין זה כי הנושא הזה קרוב גם אליי ואתה לא יודע כמה אני רוצה שתקבל זיווג הגון אני אומר לך זה ישמח גם אותי מאוד מרות שאני כלל לא מכיר אותך.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סליחה, אני חוזר בי, ומבקש סליחה ומחילה ממשה החבר היקר שלי ושל כולנו. הייתי אצלו בבית שלו, ולאחר שהוא הסכים, נכנסתי לחשבון שלי בפורום מהמחשב שלו, ולאחר שהלכתי הבייתה, המחשב נשאר פתוח, עם החשבון שלי הפרטי מחובר (לא בוצעה התנתקות מן הפורום)  - ולכן משה, שלא זכר זאת, עשה את הטעות, וכתב הודעה כביכול בשמי (כי המחשב של משה היה פתוח ומחובר תחת שמי - רובי65)  - ומכאן נובעת הטעות! אלף סליחות למשה, ולחברי הפורום היקרים.  :'( :smil037: :X:

לא נורא, לא קרה כלום בזדון  :) :)
העיקר שהכל הסתדר חחח

משה, אתה עוד תתחתן נשמה. ארגן כבר הזמנות לכל חברי הפורום ותזכנו לקיים מצווה לשמח חתן.

עצה שלי : או שתכנס לישיבה, או שפשוט תמצא עבודה. אשה רוצה או שהבעל יתמיד בלימוד תורה, או לחלופין שאם הוא לא לומד כל היום - שיביא פרנוסה.

אל תתדאג! ישועת ה' כהרף עין!!!
אם תהית למה אני לך הרבה בדיונין זה כי הנושא הזה קרוב גם אליי ואתה לא יודע כמה אני רוצה שתקבל זיווג הגון אני אומר לך זה ישמח גם אותי מאוד מרות שאני כלל לא מכיר אותך.
ישר כוח על דברייך נאור!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
לא נורא, לא קרה כלום בזדון  :) :)
העיקר שהכל הסתדר חחח

ישר כוח על דברייך נאור!!
תודה לכולם וגם לך יהודי ימני בנשמה!  :V: :) :)