כתב נושא: כט טבת תשמ"ח (19.1.88)- הרב כהנא הי"ד  (נקרא 1540 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
כט טבת תשמ"ח (19.1.88)- הרב כהנא הי"ד
« ב- : אפריל 16, 2008, 22:30:41 »
הצעה להביע אי-אמון לממשלה

מאיר כהנא:כבוד היושב-ראש,כנסת נכבדה.בתוכחה הנוראה התובה בתורה,שבאה להזהיר את עם ישראל אם לא יקיימו את מצוות ה',מצאנו את הפסוק הזה:"והיית משוגע ממראה עיניך אשר תראה".משוגע.לא פחות ולא יותר.עם משוגע.מי שיושב בבית הזה ייווכח שהתוכחה הזאת אכן התקיימה במלואה.בית משוגע מטורף.

קראנו היום בעתונות על שלושה בוגדים,מרגלים בסוריה,שנתפסו על-ידי הסורים.מה עושים הסורים כאשר הם תופסים בוגדים בתוכם? תולים אותם בכיכר.תולים אותם בתופים ומחולות.בכיכר.כי ככה ייעשה לבוגד אשר המלכות השפויה רוצה בעונשו.זאת מדינה שפויה,זאת ממשלה שפויה,זה עונש שפוי.לבוגד מגיע חבל תליה.

אך מה עושה מדינת היהודים,ממשלת היהודים,הכנסת,שכולם הוכו בשגעון? מה עושים בבית הלאומי היהודי כאשר יש  לנו עסק עם בוגד,עם איש אש"ף,שישב במעצר מינהלי על נסיון לחתור תחת המדינה הציונית היהודית? נותנים לבוגד להיות חבר כנסת,נותנים לבוגד להסית נגד מדינת ישראל.מתייחסים אליו,עונים לו.נותנים לבוגד לחתור תחת קיומה של המדינה היהודית.בסוריה השפויה מעלים בוגד לגרדום ותולים אותו.בבית המשוגעים מעלים בוגד לבמת הכנסת ונותנים לו לנבוח את בוגדנותו.אכן,"והיית משוגע ממראה עיניך".

מה יש פה להתווכח,לענות לו?זה איש אש"ף ששאוף לדמנו,לחסל אותנו.ומתייחסים אליו.כאשר אני קם לדבר-יוצאים כל השפנים.כאשר הבוגד הזה,איש אש"ף קם לדבר-כולם יושבים.

לבוגד מגיע רק חבל,לא חבל עזה,כי אם חבל תליה.אני מבטיח בעזרת השם,כאשר תנועת כך תגיע לשלטון,נגרש מהארץ את השגעון,הטירוף.יקום שלטון יהודי שפוי שיתן לבוגד,איש אש"ף החולם על חיסולה של מדינתנו,חבל,חבל של בוגדים,חבל תליה.

אני מציע אי-אמון לממשלה.את החבל הזה הוא עוד יקבל

(שולף חבל תליה ומוסר אותו ליושב-ראש)   

היו"ר ד' תיכון:הו,הו,רבותי,קחו אותו.
מאיר כהנא:בבקשה זה למיעארי.
היו"ר ד' תיכון:תמיד הוא מצליח להפתיע אותי ברגע האחרון.איפה הוא החזיק את החבל? לא במעטפה?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : אפריל 16, 2008, 22:31:43 »
יקום המנהיג "שייעז" לדבר כמו הרב כהנא הי"ד.   :police:
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 16, 2008, 22:48:50 »
אכן היה יצירתי הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד.

עריכה: היו"ר ד' תיכון?היו"ר של הכנסת ה11 לא היה בכלל שלמה הלל?
« עריכה אחרונה: אפריל 16, 2008, 23:04:27 על ידי oferst »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 17, 2008, 17:17:07 »
הוא כנראה ישב בתור ממלא מקום היו"ר

מנותק GOG

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *