כתב נושא: איפה אתה חולם לשרת?  (נקרא 6289 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« ב- : אפריל 03, 2008, 13:23:11 »
כל אחד שרוצה לשתף באיזה יחידה הוא רוצה לשרת
מה הסיבות לכך וכדומה.
מי שכבר שירת בצה"ל ורוצה לשתף את החוויות שלו גם מוזמן בשימחה =]

אני מתת להגיע ליחידה מובחרת כמו שייטת 13 שלדג חובלים או לא משנה מה...
תמיד הייתי מורעל מהדברים האלה  וגם אני מתאמן כבר מלא זמן ואני חושב שאני יוכל לעמוד
בזה בעזרת השם=]
והכי חשוב זה התרומה למדינה כי יש לנו בשביל מה להילחם!! אני מדבר על המלחמה בשביל לשמור
על האדמה הקדושה! לא בשביל המנהיגים המושחתים שיושבים בכנסת...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #1 ב- : אפריל 03, 2008, 13:50:43 »
הייתי מש"ק מודיעין בגדוד הכשרה של השריון, לא מרגיש שעשיתי משהו מיוחד, פשוט היה בזבוז זמן לריק.
הייתי חולם לשרת למען ממלכת ישראל, בממלכה שיש לה אופק אסטרטגי, עצמאית, שלא מרכינה ראש בפני כל דג רקק, שמגיבה במלוא העוצמה על נפילת שערה משערות ראשו של יהודי, שהדת והמסורת הם נר לרגליה,שבית המשפט העליון שלה הוא הסנהדרין, שמלכה לוקח איתו ספר תורה שהוא כתב בכל אשר ילך, שיועציה אינם אחיתופל, שצבאה מספק פתרונות צבאיים ולא חירטוטים פסוודו-פוליטיים, שכלכלתה נוטה לכיוון הקפיסטליסטי, אבל עם ההגבלות התורניות המתבקשות, ולא החובבנות והזבל שקיים בה כיום, מי שבוגד בה מוצא להורג בכיכר העיר ולא הופך להיות רמטכ"ל, שר בטחון ואחר כך ראש ממשלה.
ממלכה שמטילה את חיתתה על כל המדינות שמסביב, ממלכה ששטחה מתפרס מהנילוס ועד נהר הפרת, עם עשרות מיליוני יהודים בתוכה וללא אף מוסלמי אחד במרחב, איסלמו-ריין!!!, נקי מכל רבב בקטריה מזוהמת, נקי מאלמנטים חתרניים ובוגדים.
בממלכה כזו אני חולם לשרת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #2 ב- : אפריל 03, 2008, 16:02:48 »
החלום שלי היה סיירת שלדג
אבל במציאות אני הולך עוד 10 חודשים כתכנאי מטוסים או מסוקים(תלוי איזה קורס אני יעשה)
לכן החלום שלי עכשיו הוא לשרת 3 שנים כמכונאי של המסוק "יסעור" ואז להשאר בקבע ולהיות מכונאי מוטס

מכונאי מוטס זה אדם שטס עם המסוק לכל פעולה ומבצע מסימות בעומק שטח האויב

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #3 ב- : אפריל 03, 2008, 16:25:57 »
אני לא ממש חולם להתגייס דבר ראשון..
דבר שני אני גם לא מכיר יחידות בצבא כדי להגיד לכם לאן הייתי רוצה ללכת..
דבר שלישי הסיבה שאני לא חולם להתגייס היא כי בתור חייל אני יצתרך לשמור גם על ערבים כדוגמת הבית של המחבל יש"ו שרצח ילדים תמימים בישיבת הרב,במקום לעזור להרוס אותו.. וזה רק דוגמא כי יש עוד הרבא כאלה..
אני יודע טוב מאוד שבתור ימיני אמיתי בצה"ל ואחד שדווק באידיאולוגיה שלו לא יעבור הרבא זמן עד שאני יכנס לכלא על סרוב פקודה.  :daiy - with sign:
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #4 ב- : אפריל 03, 2008, 19:43:09 »
אחי כנס לסיירת לא תצתרך לעשות "שמירות" על ביתם של מחבלים
או שתתגייס לחיל האוויר ותחמש מטוסים(אני מבטיח לך שהמטוסים לא יפציצו התנחלויות)

יש לך המון אפשרויות מה לעשות בצבא
אל תמציא תרוץ "אני ימני מדי בשביל צהל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #5 ב- : אפריל 03, 2008, 19:45:57 »
הייתי מש"ק מודיעין בגדוד הכשרה של השריון, לא מרגיש שעשיתי משהו מיוחד, פשוט היה בזבוז זמן לריק.
הייתי חולם לשרת למען ממלכת ישראל, בממלכה שיש לה אופק אסטרטגי, עצמאית, שלא מרכינה ראש בפני כל דג רקק, שמגיבה במלוא העוצמה על נפילת שערה משערות ראשו של יהודי, שהדת והמסורת הם נר לרגליה,שבית המשפט העליון שלה הוא הסנהדרין, שמלכה לוקח איתו ספר תורה שהוא כתב בכל אשר ילך, שיועציה אינם אחיתופל, שצבאה מספק פתרונות צבאיים ולא חירטוטים פסוודו-פוליטיים, שכלכלתה נוטה לכיוון הקפיסטליסטי, אבל עם ההגבלות התורניות המתבקשות, ולא החובבנות והזבל שקיים בה כיום, מי שבוגד בה מוצא להורג בכיכר העיר ולא הופך להיות רמטכ"ל, שר בטחון ואחר כך ראש ממשלה.
ממלכה שמטילה את חיתתה על כל המדינות שמסביב, ממלכה ששטחה מתפרס מהנילוס ועד נהר הפרת, עם עשרות מיליוני יהודים בתוכה וללא אף מוסלמי אחד במרחב, איסלמו-ריין!!!, נקי מכל רבב בקטריה מזוהמת, נקי מאלמנטים חתרניים ובוגדים.
בממלכה כזו אני חולם לשרת.
חלום מרגש באמת! הלוואי שיום אחד זה יקרה!
ואל תמעיט בערכך כל פעילות שעשית בצהל מבורכת !

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #6 ב- : אפריל 03, 2008, 19:56:22 »
בס''ד

אני כבר מבוגר בן 51, אולם אני עדיין חולם לשרת בצבא ההגנה לישראל האמיתי - אנשי הגבעות והמאחזים ביהודה ושומרון. הגיבורים האלה הם החיילים שבאמת מגינים על עם ישראל. ה"מאחזים" הם היחידות הקרביות של דורנו.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #7 ב- : אפריל 03, 2008, 20:30:12 »
אני מריח ויכוח גדול בדרך! ;D ;D
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #8 ב- : אפריל 04, 2008, 00:15:49 »
בס''ד

אני כבר מבוגר בן 51, אולם אני עדיין חולם לשרת בצבא ההגנה לישראל האמיתי - אנשי הגבעות והמאחזים ביהודה ושומרון. הגיבורים האלה הם החיילים שבאמת מגינים על עם ישראל. ה"מאחזים" הם היחידות הקרביות של דורנו.
אני חושב בדיוק כמוך חי'ים. גם אני הי'יתי רוצה מאוד לתרום במה שנקרא "השטחים" אבל לא יודע איך ואיפה בדיוק. וגם אני מבוגר ובן 42.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #9 ב- : אפריל 04, 2008, 09:42:40 »
אני חושב בדיוק כמוך חי'ים. גם אני הי'יתי רוצה מאוד לתרום במה שנקרא "השטחים" אבל לא יודע איך ואיפה בדיוק. וגם אני מבוגר ובן 42.
אני מסכים איתך ועם חיים...באמת היהודים שנמצאים במאחזים מקריבים הרבה בשביל המדינה
אם לא הם הערבים היו נמצאים שמה ..

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #10 ב- : אפריל 04, 2008, 10:08:56 »
אני בהחלט חושב שגבעתי זה המקום האופטימלי בשבילי =)
ולשרת מיושבים ביהודה ושומרון אפשר גם בגיל 42,51,89 וכו =)
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #11 ב- : אפריל 04, 2008, 13:18:50 »
אחי כנס לסיירת לא תצתרך לעשות "שמירות" על ביתם של מחבלים
או שתתגייס לחיל האוויר ותחמש מטוסים(אני מבטיח לך שהמטוסים לא יפציצו התנחלויות)

יש לך המון אפשרויות מה לעשות בצבא
אל תמציא תרוץ "אני ימני מדי בשביל צהל"
תפסיק לזלזל אני לא מחפש שום תרוצים..
אני לא חושב שאני יתקבל ליחידות שאתה מדבר עליהם ולכן אני חושש שאצתרך לעשות את הדברים האלה אני לא אומר שאני הולך להשתמט..
ואני מבקש ממך לא להשתמש בטון מזלזל כזה יותר..ותכניס לי מילים לפה כגון "אני ימיני מדיי בשביך צה"ל"
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק עוד כהנא חי!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #12 ב- : אפריל 04, 2008, 13:20:06 »
אני מת להתגייס ליחידת "עוקץ" יחידת הכלבנים של צה"ל הם מתלווים כל הזמן אם יחידות גולני,גבעתי וכו..

אני מאוד מקווה שאני יצליח להגיע לשם .

ויגאל עמיר את עמו!

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #13 ב- : אפריל 04, 2008, 13:26:30 »
אני מת להתגייס ליחידת "עוקץ" יחידת הכלבנים של צה"ל הם מתלווים כל הזמן אם יחידות גולני,גבעתי וכו..

אני מאוד מקווה שאני יצליח להגיע לשם .

חבר שלי המליץ לי ללכת לשם וגם הוא רוצה אתה יכול להגיד לי בפרטי מה פעילות המבצעית ביחידה הזאת?
« עריכה אחרונה: אפריל 04, 2008, 13:27:10 על ידי stami »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #14 ב- : אפריל 04, 2008, 13:38:41 »
חבר שלי המליץ לי ללכת לשם וגם הוא רוצה אתה יכול להגיד לי בפרטי מה פעילות המבצעית ביחידה הזאת?
אני חושב שאני גם יכול לענות לך על השאלה =]

יחידת הכלבים ב'עוקץ' עסקו בעבר רק במשימות  כמו חיפוש, הצלה ולוחמה בטרור,אבל היום
הכלבים מועסקים גם במשימות שגרתיות במחסומים ביהודה ושומרון.
אני באופן אישי מאוד אוהב תיחידה הזאת היא באמת יחודית בצה"ל
אני גם יגיד לך מה מצפה לך:  הההצטרפות היא דרך חטיבת כפיר.
המלש"בים ממלאים בשאלון ההעדפות את החי"ר הייעודי, מתגייסים לשם ובמהלך הטרום הטירונות עוברים גיבוש בן יומיים.
הגיבוש מכיל מבחנים פיזיים, ראיון ומבחן מעשי עם הכלב. אלו שלא צלחו בגיבוש ממשיכים לגדודים של חטיבת כפיר
 - נחשון, דוכיפת, שמשון, לביא וחרוב.

שיהיה בהצלחה !!!                         

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #15 ב- : אפריל 04, 2008, 15:09:19 »
STAMI
אולי לא תתקבל לסיירת,אבל הזכרתי גם שירות בחיל אוויר,ולשם אין בעיה להתקבל

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #16 ב- : אפריל 04, 2008, 16:49:34 »
שייטת 13, התקבלתי לגדנ"ע.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #17 ב- : אפריל 08, 2008, 21:57:20 »
החלום שלי זה 669

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #18 ב- : אפריל 09, 2008, 00:56:17 »
אני הייתי מעדיף לתרום לפורום כמה שרק אני יכול. זה עדיף על שירות בצה"ל מכל הבחינות, ובמיוחד כאשר אני כבר מעבר לגיל של שירות צבאי או התנדבותי. אם הייתי יכול ומסוגל לכך, הייתי רוצה להתנדב לזק"א אבל מראות הגופות והאיברים הכרותים הם נוראיים ואין אני יכול לסבול זאת! בכל אופן אני מאחל לכולם שלא נזדקק יותר לזק"א והם יישארו מחוסרי עבודה (התנדבותית) וימשיכו את חייהם ללא צורך בהתערבות שלהם בפיגועים רח"ל.
והקב"ה ישמור ויצילינו מכל צרה ורעה ושאר מרעין בישין, ויכרית את האויב המוסלמי הנאצי יש"ו לעולמי עולמים!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #19 ב- : אפריל 09, 2008, 12:16:14 »
אני הייתי מעדיף לתרום לפורום כמה שרק אני יכול. זה עדיף על שירות בצה"ל מכל הבחינות, ובמיוחד כאשר אני כבר מעבר לגיל של שירות צבאי או התנדבותי. אם הייתי יכול ומסוגל לכך, הייתי רוצה להתנדב לזק"א אבל מראות הגופות והאיברים הכרותים הם נוראיים ואין אני יכול לסבול זאת! בכל אופן אני מאחל לכולם שלא נזדקק יותר לזק"א והם יישארו מחוסרי עבודה (התנדבותית) וימשיכו את חייהם ללא צורך בהתערבות שלהם בפיגועים רח"ל.
והקב"ה ישמור ויצילינו מכל צרה ורעה ושאר מרעין בישין, ויכרית את האויב המוסלמי הנאצי יש"ו לעולמי עולמים!

אמןןן!!!!
ישר כוח על דברייך!

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #20 ב- : אפריל 10, 2008, 23:42:26 »
וואלה אני רק גולני.....

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #21 ב- : אפריל 11, 2008, 04:17:22 »
אמןןן!!!!
ישר כוח על דברייך!
תודה רבה ואני באמת מתכוון לדברי'י האלה שאמרתי כאן!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה אתה חולם לשרת?
« להגיב #22 ב- : אפריל 11, 2008, 12:35:59 »
תודה רבה ואני באמת מתכוון לדברי'י האלה שאמרתי כאן!

בעזרת השם !!