כתב נושא: חיים בן פסח איננו רב  (נקרא 8229 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #25 ב- : מרץ 17, 2008, 15:27:35 »
8 הנרצחים בישיבה הם ממלכתים שמשרתים בצבא ואחים שלנו,מחסל המחבל שירת בצבא.

אילו היה לנו "צבא יהודי" אמיתי – לא היו מלכתחילה 8 נרצחי הפיגוע בישיבה. כי לא היו ערבים חיים בכלל בג'בל מוכבר בירושלים בירתנו, כי לא היה "ג'בל מוכבר". וכבר אמרת שאתה תומך בהרס הכפר ובבניית יישוב יהודי תחתיו:

ציטוט
אני תומך בגירוש הכפר ג'בל מוכבר ובבניית ישוב יהודי על חורבותיו.

"ממלכתי" אתה לא.
« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2008, 15:29:31 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #26 ב- : מרץ 17, 2008, 16:38:18 »
רגע אז תאומר שמי שמת סתם מת או שאני לא מבין נכון למה לפי ידיעתי השמאל היה גם במלחמת ששת הימים וגם בכיפור וגם במבצע אנטבה וגם בשלום הגליל , אז נכון שהרבה מצמרת צה"ל הם שמאלנים אבל חלק גדול הוא ימני צריכים כרגע להוציא את צה"ל מתהליך השינוי שלך.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #27 ב- : מרץ 17, 2008, 17:09:29 »
רגע אז תאומר שמי שמת סתם מת או שאני לא מבין נכון למה לפי ידיעתי השמאל היה גם במלחמת ששת הימים וגם בכיפור וגם במבצע אנטבה וגם בשלום הגליל , אז נכון שהרבה מצמרת צה"ל הם שמאלנים אבל חלק גדול הוא ימני צריכים כרגע להוציא את צה"ל מתהליך השינוי שלך.

אתה מערבב בין שני דברים. צה"ל היום הוא גוף אנטי-יהודי שנשלט על-ידי אנשים אופורטוניסטים, מה שהופך אותו לראשות ממסדית ולכן אני מתנגד לשירות בו. החיילים עצמם הם גיבורי ישראל, אבל כל-עוד הגוף עצמו מתפקד נגד עמו, נגד עצמו ונגד המהות הערכית שלשמה הוא קיים- מי שמחזק אותו מחליש אותנו בפועל.

חיילים שמאלניים כפי שאתה קורא להם (או חיילי "ערב-רב") ששרתו במערכות-ישראל והקריבו ומקריבים את חייהם למען העם שלהם – הם גיבורי-ישראל כמו כל חייל "ימני" לצורך ההשוואה, אבל לא בהם מדובר, אלא בצבא כ"גוף".

ושוב, צבא הוא לא ערך עליון. הצבא של היום נשלט על-ידי הממסד, ומי שמשרת בצבא כמוהו כמשתף-פעולה עם הממסד, והוא פועל נגד עמו. כאמור ואני שוב מדגיש- היום, הצבא במתכונתו דהיום. בימים ההם – של מלחמות תש"ח, ששת הימים, כיפור, אנטבה וכו' – הצבא כגוף (כלומר צמרת צה"ל) לא היה אנטי-יהודי וממסדי-בולשביקי ברמה שהוא היום. לכן אז הוא גם נראה אחרת ותיפקד אחרת, ונחל נצחונות עצומים על כל אוייביו, חלשים מול חזקים ומעטים מול רבים.
« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2008, 17:10:32 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #28 ב- : מרץ 17, 2008, 17:10:11 »
אף אחד לא אמר את זה,אין טעם להוציא דברים מהקשרם.
כל צמרת צה"ל היא שמלאנית וגם אלו שהם ימניים הם הגרועים שבגרועים כי הם יודעים את האמת ולא עושים כלום כי הם דואגים לכיסם האישי,היש יותר גרוע מזה?
צה"ל השקיע מליוני דולרים על שטיפת מוחות לחיילים בתקופת הגירוש.
אני לא מטיף לאף אחד של לא להתגייס,כל אחד ייעשה את השיקולים העצמיים שלו.צה"ל הוא לא ארגון קדוש.
כיום צה"ל הוא פועל על פי תכתיבים אמריקאים אנטי-יהודיים.צה"ל לא מוסגל לא מוכן לעבוד על פי שיקוליים יהודים כי הוא פוחד מהתגובה של הגוים שיעשו חרם.
אולי זה יישמע "קיצוני",אני בעד שייעשו חרם על ישראל וישראל תהיה לבד כי רק ככה תבוא הגאולה וכך גם בעבר נצחנו.
'הן עם לבדד ישכון ובגוים לא יתחשב'- אם לא נלך על פי החוק הזה אז נקבל החוק בדרך הקשה.
אסור לנו לסמוך על שום אומה גם אם אפילו שהם לטובתנו כי אנחנו פשוט מעכבים את הגאולה.

« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2008, 18:41:41 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק שודדת על עקבים

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #29 ב- : מרץ 17, 2008, 20:55:48 »
שלום לכולם ברצוני להביע את עמדתי בנושא הערבים ונכון יש לגרשם מארץ ישראל מכיוון שהם מתרבים ולא באמת רוצים שלום הם רוצים להשמיד את אזרחי מדינת ישראל ולא רק... מי שלא מאמין  באיסלם אז הם יוציאו להורג!! רק אם תהיה להם ההזדמנות לשלוט פה זה יהיה סופנו!!ישר כוח למנהלי האתר !!!!! הלואי והינו שומעים לכהנא בהחלט הוא צדק!!!!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #30 ב- : מרץ 17, 2008, 21:21:16 »
שלום לכולם ברצוני להביע את עמדתי בנושא הערבים ונכון יש לגרשם מארץ ישראל מכיוון שהם מתרבים ולא באמת רוצים שלום הם רוצים להשמיד את אזרחי מדינת ישראל ולא רק... מי שלא מאמין  באיסלם אז הם יוציאו להורג!! רק אם תהיה להם ההזדמנות לשלוט פה זה יהיה סופנו!!ישר כוח למנהלי האתר !!!!! הלואי והינו שומעים לכהנא בהחלט הוא צדק!!!!!!
ברוכה הבאה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #31 ב- : מרץ 17, 2008, 21:34:39 »
ברוכה הבאה.
בס''ד

:V: :V:
                                             הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #32 ב- : מרץ 18, 2008, 00:26:06 »
צה"ל הוא פוליטקה בשנים האחרונות אתה לא יכול להאשים אנשים שאחרי 40 שנה יבואו ויתלו את הדברים בלי פנסיה ובלי כלום
הגירוש הוא החלטה של הממשלה גם אם כל צמרת צה"ל היו ימניים הם לא יכלו למנוע זה היה צעד פוליטי מתוכנן
כרגע אנחנו צריכים לרדת מצה"ל אני לא שולל אף אחד ממכם אבל כאחד שצה,ל לקח לו יותר מנתן אני יכול להגיד צה"ל
הוא צבא בעקרונותיו ישראלי ואוהב ישראל יש מפקדים ששמחים לשמור על שתי משפחות מתנחלים כי הם תומכים בעמדה שלהם
למרות פדיחות פה ושם הוא לא צבא השמאל ולא צבא תומך פלסטין יש לנו ממשלה רקובה שכל מה שהיא נוגעת נרקב
וזה מה שקרה לצה"ל.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #33 ב- : מרץ 18, 2008, 00:36:16 »
צה"ל הוא פוליטקה בשנים האחרונות אתה לא יכול להאשים אנשים שאחרי 40 שנה יבואו ויתלו את הדברים בלי פנסיה ובלי כלום
הגירוש הוא החלטה של הממשלה גם אם כל צמרת צה"ל היו ימניים הם לא יכלו למנוע זה היה צעד פוליטי מתוכנן
כרגע אנחנו צריכים לרדת מצה"ל אני לא שולל אף אחד ממכם אבל כאחד שצה,ל לקח לו יותר מנתן אני יכול להגיד צה"ל
הוא צבא בעקרונותיו ישראלי ואוהב ישראל יש מפקדים ששמחים לשמור על שתי משפחות מתנחלים כי הם תומכים בעמדה שלהם
למרות פדיחות פה ושם הוא לא צבא השמאל ולא צבא תומך פלסטין יש לנו ממשלה רקובה שכל מה שהיא נוגעת נרקב
וזה מה שקרה לצה"ל.

אתה חייב להבין שצה"ל הוא ה"גוף", לא האנשים הפשוטים, לא החיילים. אפילו לא המפקדים ה"פשוטים". ברגע שהצמרת רקובה, ברגע שכל המפקדים ברמת אלופים ומעלה "נגועים", כל הגוף נגוע. אי-אפשר להפריד אותו מהמִמסד. הוא הולך לכיוון שמוליך אותו הממסד ופועל למען הממסד, כלומר הורס את המדינה. ושוב אני מדגיש- היום; צה"ל היום, במתכונתו הנוכחית.
« עריכה אחרונה: מרץ 18, 2008, 00:39:26 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #34 ב- : מרץ 18, 2008, 14:13:51 »
יש יוזמות ברוכות למשל משמר הגבול מפרקים ערבים במכות.חיילים לקחו תת מקלע וירו בדודי שמש.אלה לא שמאלנים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #35 ב- : מרץ 18, 2008, 17:22:30 »
צה"ל נע לפי הממשלות בקיצור.

Aaron

• אורח
חיים בן פסח איננו רב
« להגיב #36 ב- : מרץ 18, 2008, 18:26:03 »
ברוכה הבאה!  ;) O0